Çfarë ndodh në banesat e dy komisionerëve të arrestuar nga SPAK për dosjen ‘339’

para 7 muajve - Syri

News24 ishte në banesat e dy prej komisionerëve të përfshirë në dosjen “339”, Dalvis Biba dhe Redi Hysi, për të cilët SPAK lëshoi urdhër-arreste për krimet zgjedhore në qarkun e Durrësit. Në shtëpitë e...

Skamja që flet vetë… / Çfarë ndodh në banesat e dy komisionerëve të arrestuar nga SPAK për dosjen ‘339’

para 7 muajve - Syri

News24 ishte në banesat e dy prej komisionerëve të përfshirë në dosjen “339”, Dalvis Biba dhe Redi Hysi, për të cilët SPAK lëshoi urdhër-arreste për krimet zgjedhore në qarkun e Durrësit. Në shtëpitë e...

“Dosja 339”, News 24 gjen varfëri dhe mjerim në banesat e 2 prej komisionerëve të akuzuar për krime zgjedhore në Durrës

para 7 muajve - BalkanWeb

News24 ishte në banesat e dy prej komisionerëve të përfshirë në dosjen “339”, Dalvis Biba dhe Redi Hysi, për të cilët SPAK lëshoi urdhër-arreste për krimet zgjedhore në qarkun e Durrësit. Në shtëpitë e...

“Dosja 339”, varfëri dhe mjerim në banesat e 2 prej komisionerëve të akuzuar për krime zgjedhore në Durrës

para 7 muajve - Koha Jone

News24 ishte në banesat e dy prej komisionerëve të përfshirë në dosjen “339”, Dalvis Biba dhe Redi Hysi, për të cilët SPAK lëshoi urdhër-arreste për krimet zgjedhore në qarkun e Durrësit. Në shtëpitë e...

“Dosja 339”/ Të akuzuarit për krime zgjedhore, jetojnë në varfëri dhe mjerim

para 7 muajve - LajmiFundit

Në disa pamje të minutës së fundit dy prej komisionerëve të përfshirë në dosjen “339”, Dalvis Biba dhe Redi Hysi, për të cilët SPAK lëshoi urdhër-arreste për krimet zgjedhore në qarkun e Durrësit, ata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK