Apple zhgënjen blerësit besnikë, këtë vit nuk ka iPhone 12

më 9.2020 - Albeu

Apple ka bërë publike produktet e fundit për këtë vit duke lënë të habitur blerësit e saj të besuar. Këtë vit nuk ka iPhone 12. Dhe pse prej kohësh, qarkullonin pamje të tij, cmime me të cilat mund të...

Apple prezantoi produktet e reja për 2020, mungon i shumëprituri iPhone 12

më 9.2020 - ABC News

Apple ka mbajtur të martën eventin e përvitshëm gjatë së cilit kompania amerikane prezanton prurjet më të reja. Ndryshe nga eventet e viteve të shkuara, nuk patëm një prezantim të gjeneratës së re të iPhone....

LIVE: Apple po prezanton modelet e reja të iPad dhe Apple Watch

më 9.2020 - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 18:57 Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, po prezanton aktualisht në Shtetet e Bashkuara modelet e tij më të reja të tabletit iPad, dhe të orës së mençur Apple Watch....

Çfarë do të paraqesë Apple në ngjarjen e saj, që do të mbahet sot?

më 9.2020 - Arbresh

Apple ka në plan të prezantojë produkte të reja sot. iPhone 12 ndoshta nuk do të jetë midis tyre. Apple zakonisht prezanton iPhone të rinj në shtator. Në ngjarjen e Applet të shpallur të martën (sot),...

Gati prezantimi i iPhone 12, çfarë duhet të presim nga Apple ditën e sotme

më 9.2020 - Gazeta Tema

Nën emërtimin ‘Time Flies”, Apple pritet që sot të prezantojë 4 modelet e reja të iPhone, të cilat janë: iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 Pro Max. Përveç kësaj, Apple mund të zbulojë...

Çdo gjë që ju duhet të dini për iPhone12

më 9.2020 - Medial

Një numër i gjërave janë ende të paqarta në lidhje me telefonin e ri, dhe mund të mos dihen nga vetë Apple, transmeton lajmi.net. Por shumë më tepër janë zbuluar, përmes një mori rrjedhjesh, thashethemesh...

iPhone 12: Çmimi, data e lëshimit, specifikimet dhe lajmet në lidhje me produktin e ardhshëm të Apple

më 9.2020 - Neshesh

iPhone 12 i Apple është një nga produktet më të pritura të vitit 2020. iPhone 12 thuhet se do të bëjë një ndryshim, duke sjellë përsëri skajet e sheshta që u panë për herë të fundit në iPhone 5 dhe duke...

iPhone 12: Çmimi, data e lëshimit, specifikimet dhe lajmet në lidhje me produktin e ardhshëm të Apple

më 9.2020 - Ina

iPhone 12 i Apple është një nga produktet më të pritura të vitit 2020. iPhone 12 thuhet se do të bëjë një ndryshim, duke sjellë përsëri skajet e sheshta që u panë për herë të fundit në iPhone 5 dhe duke...

iPhone 12: Çmimi, data e lëshimit, specifikimet dhe lajmet në lidhje me produktin e ardhshëm të Apple

më 9.2020 - Telegrafi

iPhone 12 i Apple është një nga produktet më të pritura të vitit 2020. iPhone 12 thuhet se do të bëjë një ndryshim, duke sjellë përsëri skajet e sheshta që u panë për herë të fundit në iPhone 5 dhe duke...

Çdo gjë që ju duhet të dini për iPhone12

më 9.2020 - Lajmi.net

Një numër i gjërave janë ende të paqarta në lidhje me telefonin e ri, dhe mund të mos dihen nga vetë Apple, transmeton lajmi.net. Por shumë më tepër janë zbuluar, përmes një mori rrjedhjesh, thashethemesh...

Gati prezantimi i iPhone 12, çfarë duhet të presim nga Apple ditën e sotme

më 9.2020 - Klan

Gati prezantimi i iPhone 12, çfarë duhet të presim nga Apple ditën e sotme Nën emërtimin ‘Time Flies”, Apple pritet që sot të prezantojë 4 modelet e reja të iPhone, të cilat janë: iPhone 12, iPhone 12...

Nga 5 mijë deri në 12 mijë dollarë, ky është koleksion i limituar i iPhone 12 Pro (FOTO LAJM)

më 9.2020 - Albeu

Phone 12 Pro mund të cilësohet në internet si telefoni që të gjithë njerëzit kërkuan, po natyrshëm lind pyetja se kush kërkoi telefon me copëza nga hapësira?! Ndoshta jo ju, por dikush tjetër po. Caviar,...

Apple këtë shtator plot supriza, ja se çfarë do të prezantojë për publikun sot

më 9.2020 - Koha Jone

Apple ka në plan të prezantojë produkte të reja sot në orën 19:00 me kohën e Europës Qëndrore. Tashme Apple e ka si traditë të prezantojë Iphone e rinj në muajin shtatur, mirëpo kjo ngjarje këtë vit mesa...

Apple plot supriza për të fiksuarit pas teknologjisë, ja se çfarë do të prezantojë për publikun sot

më 9.2020 - Gazeta Tema

Apple ka në plan të prezantojë produkte të reja sot në orën 19:00 me kohën e Europës Qëndrore. Tashme Apple e ka si traditë të prezantojë Iphone e rinj në muajin shtatur, mirëpo kjo ngjarje këtë vit mesa...

më 9.2020 - Ora news

Apple ka në plan të prezantojë produkte të reja sot në orën 19:00 me kohën e Europës Qëndrore. Tashme Apple e ka si traditë të prezantojë Iphone e rinj në muajin shtatur, mirëpo kjo ngjarje këtë vit mesa...

Çfarë do të paraqesë Apple në ngjarjen e saj që do të mbahet sot?

më 9.2020 - Telegrafi

Apple ka në plan të prezantojë produkte të reja sot. iPhone 12 ndoshta nuk do të jetë mes tyre. Apple zakonisht prezanton iPhone të rinj në shtator. Në ngjarjen e Apple të shpallur të martën (sot), do...

Apple plot supriza për të fiksuarit pas teknologjisë

më 9.2020 - Lexo

Apple ka në plan të prezantojë produkte të reja sot në orën 19:00 me kohën e Europës Qëndrore. Tashme Apple e ka si traditë të prezantojë Iphone e rinj në muajin shtatur, mirëpo kjo ngjarje këtë vit mesa...

Apple sot do të zbulojë modelet e saj

më 9.2020 - Sinjali

Kompania e Apple, sonte nga ora 19:00 do të mbajë ngjarjen vjetore dhe do të prezantojë disa nga modelet e saj siç janë Apple Watch dhe iPad. Kompania teknologjike do të publikojë sot modelet në këtë ngjarje...

Apple sot do të zbulojë modelet e saj

më 9.2020 - Sinjali

Kompania e Apple, sonte nga ora 19:00 do të mbajë ngjarjen vjetore dhe do të prezantojë disa nga modelet e saj siç janë Apple Watch dhe iPad. Kompania teknologjike do të publikojë sot modelet në këtë ngjarje...

iPhone 12 duket mahnitës në këto imazhe të reja

më 9.2020 - Telegrafi

iPhone 12 është në prag për tu zbuluar, por fotot e tij se si mund të duket vazhdimisht kanë qarkulluar nëpër internet. Apple po zhvillon një ngjarje këtë javë, ku ne presim të shohim Apple Watch Series...

Dalin pamjet e para: Kështu do duket iPhone 12 Pro

më 9.2020 - Arbresh

Një postim i ri zbulon se si do të duket në të vërtetë iPhone 12 Pro. Një video e pjesës së shasisë së telefonit, e postuar në Twitter, jep një vështrim i parë i celularit të mençur, shkruan The Independent,...

Dalin pamjet e para, kështu do të duket iPhone 12 Pro

më 9.2020 - Albinfo

Së fundmi, një postim i ri zbulon se si do të duket në të vërtetë iPhone 12 Pro, përcjell albinfo.ch. Një video e pjesës së shasisë së telefonit, e postuar në Twitter, jep një dukje të celularit të mençur....

Dalin pamjet e para: Kështu do duket iPhone 12 Pro

më 9.2020 - GazetaBlic

Një postim i ri zbulon se si do të duket në të vërtetë iPhone 12 Pro. Një video e pjesës së shasisë së telefonit, e postuar në Twitter, jep një vështrim i parë i celularit të mençur/ Apple pothuajse çdoherë...

Dalin pamjet e para: Kështu do duket iPhone 12 Pro

më 9.2020 - Lajmi.net

Një video e pjesës së shasisë së telefonit, e postuar në Twitter, jep një vështrim i parë i celularit të mençur, shkruan The Independent, transmeton lajmi.net. Here it is! Official iPhone 12 Pro chassis...

Apple ka gati iPhone-t e rinj, shumë shpejt do dalin në treg

më 9.2020 - Portalb

iPhone 12 do të dalë shumë shpejt në treg. Zakonisht çdo vit që nga iPhone 5, smartphon-ët e rinj zbulohen në fillim të shtatorit. Por këtë vit gjërat janë ndryshe për iPhone, ashtu siç janë pothuajse...

Apple ka gati iPhone-t e rinj, shumë shpejt do dalin në treg

më 9.2020 - Koha.mk

iPhone 12 do të dalë shumë shpejt në treg. Zakonisht çdo vit që nga iPhone 5, smartphon-ët e rinj zbulohen në fillim të shtatorit. Por këtë vit gjërat janë ndryshe për iPhone, ashtu siç janë pothuajse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK