Princi po vjen me shumë dhurata

para një muaji - Zeri

Gjatë muajit shtator-tetor "Prince Caffe" ka vizituar të gjitha qytetet e Kosovës me fushatën “Princi po vjen”. Kampanja ka pasë për qëllim që Prince Caffe Turke të jetë sa më afër klientëve të saj si...

Princi po vjen me shumë dhurata

para një muaji - Lajmi.net

Kampanja ka pasë për qëllim që Prince Caffe Turke të jetë sa më afër klientëve të saj si gjithmonë edhe duke i shpërblyer me dhurata të ndryshme të gjithë ata që janë besnik ndaj këtij brendi. Çdo gjë...

‘Princi’ po vjen më shumë dhurata

para një muaji - Epoka e Re

Gjatë muajit shtator-tetor “Prince Caffe” ka vizituar të gjitha qytetet e Kosovës në kuadër të fushatës “Princi po vjen”. Kampanja ka pasur për qëllim që “Prince Caffe Turke” të jetë sa më afër klientëve...

Princi po vjen me shumë dhurata

para një muaji - Ekonomia Online

Gjatë muajit shtator-tetor Prince Caffe ka vizituar të gjitha qytetet e Kosovës me fushatën “Princi po vjen”. Kampanja ka pas për qëllim që Prince Caffe Turke të jetë sa më afër klientëve të saj si gjithmonë...

‘Princi’ po vjen me shumë dhurata

para një muaji - Epoka e Re

Gjatë muajit shtator-tetor Prince Caffe ka vizituar të gjitha qytetet e Kosovës me fushatën “Princi po vjen”. Kampanja ka pasë për qëllim që Prince Caffe Turke të jetë sa më afër klientëve të saj si gjithmonë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK