Mustafa dhe ambasadori austriak rinkonfirmuan bashkëpunimin dhe mbështetjen për bujqësinë kosovare

para një muaji - Telegrafi

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Austrisë, Christoph Weidinger, ku ndër të tjera u njoftua edhe me udhëheqësen e re të Zyrës...

Mustafa dhe ambasadori austriak rikonfirmojnë mbështetjen për bujqësinë kosovare

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministri i Bujqësisë, Besian Mustafa zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Austrisë, Christoph Weidinger, ku ndër të tjera u njoftua edhe me udhëheqësen e re të Zyrës Koordinuese për Bashkëpunim Zhvillimor...

Mustafa dhe ambasadori austriak rinkonfirmojnë mbështetjen për bujqësinë kosovare

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministri i Bujqësisë, Besian Mustafa zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Austrisë, Christoph Weidinger, ku ndër të tjera u njoftua edhe me udhëheqësen e re të Zyrës Koordinuese për Bashkëpunim Zhvillimor...

Bizneset do të kenë resurse njerëzore të kualifikuara nga shkollat profesionale

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi ka pritur ambasadorin e Austrisë në Kosovë, Christoph Weidinger dhe konsullen Sandra Horina. Temë diskutimi ishte bashkëpunimi mes agjencisë ADA (Austrian...

Mustafa dhe ambasadori austriak rinkonfirmojnë mbështetjen për bujqësinë kosovare

para një muaji - Klan Kosova

Ministri i Bujqësisë, Besian Mustafa zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Austrisë, Christoph Weidinger, ku ndër të tjera u njoftua edhe me udhëheqësen e re të Zyrës Koordinuese për Bashkëpunim Zhvillimor...

Ministri Krasniqi takohet me ambasadorin e Austrisë, diskutojnë për bashkëpunim ekonomik

para një muaji - Sinjali

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi ka njoftuar se gjatë ditës së sotme është takuar me ambasadorin e Austrisë në Kosovë, Christoph Weidinger dhe udhëheqësen e zyrës së Agjencisë Austriake...

Ministri Mustafa dhe Ambasadori Austriak rinkonfirmuan bashkëpunimin dhe mbështetjen për bujqësinë kosovare

para një muaji - Ekonomia Online

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Austrisë, Christoph Weidinger, ku ndër të tjera u njoftua edhe me udhëheqësen e re të Zyrës...

Austria rikonfirmon mbështetjen për Kosovën në sektorin e Bujqësisë

para një muaji - Arbresh

Gjatë ditës së sotme ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa është takuar me ambasadorin austriak në Kosovë, Christoph Weidinger. Në një komunikatë të lëshuar për media thuhet...

Austria rikonfirmon bashkëpunimin për sektorin e bujqësisë

para një muaji - Epoka e Re

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa ka zhvilluar të premten një takim me ambasadorin e Austrisë, Christoph Weidinger, ku ndër të tjera u njoftua edhe me udhëheqësen e...

Ministri Kuçi dhe ambasadori austriak, me ide të përbashkëta për projekte afatgjata

para një muaji - Ekonomia Online

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi sot ka pritur në takim ambasadorin e Austrisë në Kosovë, Christoph Weidinger dhe konsullen Sandra Horina. Temë diskutimi ishte bashkëpunimi mes agjencisë...

Ministri Kuçi dhe ambasadori austriak Weidinger, me ide të përbashkëta për projekte afatgjata

para një muaji - Arbresh

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi sot ka pritur në takim ambasadorin e Austrisë në Kosovë, Christoph Weidinger dhe konsullin Sandra Horina. Temë diskutimi ishte bashkëpunimi mes agjencisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK