Sot mbahet ankandi i letrave me vlerë

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministria e Financave ka njoftuar se sot do të mbahet ankandi i dymbëdhjetë për vitin 2020, ku do të emetohen obligacione me maturitet 3 vjeçar në shumën prej 25 milionë euro. Sipas ministrisë, investimi...

Sot mbahet ankandi i letrave me vlerë

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Financave ka njoftuar se sot do të mbahet ankandi i dymbëdhjetë për vitin 2020, ku do të emetohen obligacione me maturitet 3 vjeçar në shumën prej 25 milionë euro. Sipas ministrisë, investimi...

Sot pritet të mbahet ankandi i letrave me vlerë

para një muaji - Zeri

Ministria e Financave ka njoftuar se sot do të mbahet ankandi i dymbëdhjetë për vitin 2020, ku do të emetohen obligacione me maturitet 3 vjeçar në shumën prej 25 milionë euro. Sipas ministrisë, investimi...

Sot mbahet ankandi i letrave me vlerë

para një muaji - RTK

Ministria e Financave ka njoftuar se sot do të mbahet ankandi i dymbëdhjetë për vitin 2020, ku do të emetohen obligacione me maturitet 3 vjeçar në shumën prej 25 milionë euro. Sipas ministrisë, investimi...

Mbahet ankandi i letrave me vlerë

para një muaji - Ekonomia Online

Ministria e Financave ka njoftuar se sot do të mbahet ankandi i dymbëdhjetë për vitin 2020, ku do të emetohen obligacione me maturitet 3 vjeçar në shumën prej 25 milionë euro. Sipas ministrisë, investimi...

Sot mbahet ankandi i letrave me vlerë

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Financave ka njoftuar se sot do të mbahet ankandi i dymbëdhjetë për vitin 2020, ku do të emetohen obligacione me maturitet 3 vjeçar në shumën prej 25 milionë euro. Sipas ministrisë, investimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK