Gjermani, studimi: Shkurtime masive të vendeve të punës në banka për shkak të pandemisë

para një muaji - Top Channel

Bankat në Frankfurt, metropoli financiar i Gjermanisë, po përballen me humbje të mëdha të vendeve të punës për shkak të pandemisë Corona, është konkluzioni i një studimi të fundit. Ekonomia gjermane është...

Shkurtime masive të vendeve të punës në banka shkaku i pandemisë

para një muaji - Albinfo

Bankat në Frankfurt, metropoli financiar i Gjermanisë, po përballen me humbje të mëdha të vendeve të punës për shkak të pandemisë Corona, është konkluzioni i një studimi të fundit. Ekonomia gjermane është...

Studimi/ Shkurtime masive të vendeve të punës në bankat e Frankfurtit për shkak të pandemisë

para një muaji - BalkanWeb

Bankat në Frankfurt, në metropolin financiar të Gjermanisë, po përballen me humbje të mëdha të vendeve të punës për shkak të pandemisë Corona, është konkluzioni i një studimi të fundit. Ekonomia gjermane...

Studimi: Shkurtime masive të vendeve të punës në banka për shkak të pandemisë

para një muaji - DW

Bankat në Frankfurt, metropoli financiar i Gjermanisë, po përballen me humbje të mëdha të vendeve të punës për shkak të pandemisë Corona, është konkluzioni i një studimi të fundit. Ekonomia gjermane është...

Shkurtime masive të vendeve të punës në banka për shkak të pandemisë

para një muaji - RTK

Bankat në Frankfurt, metropoli financiar i Gjermanisë, po përballen me humbje të mëdha të vendeve të punës për shkak të pandemisë Corona, është konkluzioni i një studimi të fundit. Ekonomia gjermane është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK