Ish-deputeti i LSI-së, Tavo: PPP-të e Rilindjes, rrezik për ekonominë e vendit

para një muaji - BalkanWeb

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo teksa ka shpërndarë një raport ku thuhet se PPP-të e dhëna nga qeveria ”Rama 2” janë të lartat në Europë, nënvizon se më 25 prill duhet ti jepet fund sektit të korrupsionit....

Tavo: PPP-të e Rilindjes, rrezik për ekonominë e vendit

para një muaji - RTK

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo, teksa ka shpërndarë një raport ku thuhet se PPP-të e dhëna nga qeveria ”Rama 2” janë të lartat në Europë, nënvizon se më 25 prill duhet ti jepet fund sektit të korrupsionit....

“PPP-të e rilindjes rrezik për ekonominë”/ Ish-deputeti i LSI: Më 25 prill do i jepet fund sektit të…

para një muaji - Panorama

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo ka shpërndarë një raport ku thuhet se PPP-të e dhëna nga qeveria ”Rama 2” janë të lartat në Europë. Tavo shkruan në Facebook se më 25 prill duhet ti jepet fund sektit...

Ish-deputeti i LSI-së, Tavo: PPP-të e Rilindjes, rrezik për ekonominë e vendit

para një muaji - Koha Jone

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo teksa ka shpërndarë një raport ku thuhet se PPP-të e dhëna nga qeveria ”Rama 2” janë të lartat në Europë, nënvizon se më 25 prill duhet ti jepet fund sektit të korrupsionit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK