ABI Bank feston 5-vjetorin/ Yuri Kim: Banka amerikane e investimeve, shembull që jam krenare ta mbështes

para një muaji - Top Channel

ABI Bank feston këtë muaj pesë vjetorin e parë si pjesë e sistemit bankar, që nga licensimi i saj nga Banka e Shqipërisë, në tetor të vitit 2015. Sot Banka Amerikane e Investimeve ka rritur vlerën e aseteve...

Banka Amerikane e Investimeve, 5 vite sukses në Shqipëri

para një muaji - Syri.net Kosova

ABI Bank feston këtë muaj 5 vjetorin e saj të parë si pjesë e sistemit bankar shqiptar, që nga licencimi i saj nga Banka e Shqipërisë në Tetor të vitit 2015. Pesë vite më parë ABI, ishte një projekt me...

Banka Amerikane e Investimeve, 5 vite sukses në Shqipëri

para një muaji - BalkanWeb

ABI Bank feston këtë muaj 5 vjetorin e saj të parë si pjesë e sistemit bankar shqiptar, që nga licencimi i saj nga Banka e Shqipërisë në Tetor të vitit 2015. Pesë vite më parë ABI, ishte një projekt me...

Banka Amerikane e Investimeve 5 vite sukses në Shqipëri

para një muaji - Gazeta Tema

ABI Bank feston këtë muaj 5 vjetorin e saj të parë si pjesë e sistemit bankar shqiptar, që nga licencimi i saj nga Banka e Shqipërisë në Tetor të vitit 2015. Pesë vite më parë ABI, ishte një projekt me...

5 vjetori i Bankës Amerikane të Investimeve, Juri Kim: ABI shembull, jam krenare që e mbështes

para një muaji - ABC News

Abi Bank feston këtë muaj 5-vjetoin e parë si pjesë e sistemit bankar që nga licensimi i saj nga Banka e Shqipërisë në tetor të vtit 2015. Sot Banka Amerikane e Investimeve ka rritur vlerën e aseteve mbi...

Banka Amerikane e Investimeve, 5 vite sukses në Shqipëri

para një muaji - Syri

ABI Bank feston këtë muaj 5 vjetorin e saj të parë si pjesë e sistemit bankar shqiptar, që nga licencimi i saj nga Banka e Shqipërisë në Tetor të vitit 2015. Pesë vite më parë ABI, ishte një projekt me...

Banka Amerikane e Investimeve, 5 vite sukses në Shqipëri

para një muaji - RTK

ABI Bank feston këtë muaj 5 vjetorin e saj të parë si pjesë e sistemit bankar shqiptar, që nga licencimi i saj nga Banka e Shqipërisë në Tetor të vitit 2015. Pesë vite më parë ABI, ishte një projekt me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK