Periudha e njëjtë e vitit: Kosova vazhdon me deficit të ulët tregtar

para një muaji - Syri.net Kosova

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar të dhënat lidhur me rrjedhat e eksportit dhe importit për muajin shtator 2020, raporton Syri Kosova. Të dhënat nga Tregtia e Jashtme të Mallrave në...

Kosova me deficit tregtar më të ulët për 4.5 për qind

para një muaji - Koha.net

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar të dhënat lidhur me rrjedhat e eksportit dhe importit për muajin shtator 2020. Përmes një komunikate për media ASK-ja bën të ditur se të dhënat nga...

ASK: Në muajin shtator kishte rritje të eksportit dhe rënie të importit të mallrave

para një muaji - Telegrafi

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar të dhënat lidhur me rrjedhat e eksportit dhe importit për muajin shtator 2020. Të dhënat nga Tregtia e Jashtme të Mallrave në Kosovë tregojnë për një...

Kosova shënon rritje të eksportit me shtetet e BE-së dhe të CEFTA-s

para një muaji - Zeri

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar të dhënat lidhur me rrjedhat e eksportit dhe importit për muajin shtator 2020. Të dhënat nga Tregtia e Jashtme të Mallrave në Kosovë tregojnë për një...

Kosova me deficit tregtar për -4.5 për qind

para një muaji - Koha.net

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar të dhënat lidhur me rrjedhat e eksportit dhe importit për muajin shtator 2020. Përmes një komunikate për media ASK-ja bën të ditur se të dhënat nga...

Kosova me deficit tregtar për -4.5 për qind

para një muaji - Ekonomia Online

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar sot të dhënat dhe statistikat lidhur me eksportin dhe importin për muajin shtator të këtij viti. Të dhënat nga ASK-ja për Tregtinë e Jashtme të Mallrave...

Kosova me deficit tregtar për -4.5 për qind

para një muaji - Gazeta e re

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar sot të dhënat dhe statistikat lidhur me eksportin dhe importin për muajin shtator të këtij viti. Të dhënat nga ASK-ja për Tregtinë e Jashtme të Mallrave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK