Deputetët të painteresuar për të dëgjuar versionin e ish-ministrit Shatri për privatizimin

para një muaji - Medial

Gjatë intervistimit të ish-ministrit të Ekonomisë dhe Financave, Haki Shatri, anëtarët e komisionit Shkumbin Gashi, Doruntinë Maloku, Fidan Rekaliu, kanë lëshuar sallën ku po mbahet mbledhja. Dhe numri...

Deputetët të painteresuar për të dëgjuar versionin e ish-ministrit Shatri për privatizimin

para një muaji - Lajmi.net

Gjatë intervistimit të ish-ministrit të Ekonomisë dhe Financave, Haki Shatri, anëtarët e komisionit Shkumbin Gashi, Doruntinë Maloku, Fidan Rekaliu, kanë lëshuar sallën ku po mbahet mbledhja. Dhe numri...

Deputetët të painteresuar për të dëgjuar versionin e ish-ministrit Shatri për privatizimin

para një muaji - KosovaPress

Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë, po ka “telashe”, me kuorumin. Gjatë intervistimit të ish-ministrit të Ekonomisë dhe Financave, Haki Shatri, anëtarët e komisionit...

Mbahet mbledhja e Komisionit Hetimor lidhur me procesin e privatizimit

para një muaji - RTK

omisioni Hetimor Parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë sot mban mbledhje. Rendi i ditës 1. Miratimi i rendit te ditës; 2. Intervistimi i z. Naser Osmani, ish- Zëvendës kryesues i Bordit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK