YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja pa paguar asnjë qindarkë

para një jave - ABC News

YouTube ka paralajmëruar se do të fillojë të shfaqë reklama edhe në video të tjera të cilat nuk janë pjesë e programit YouTube Partner pa marrë asnjë qindarkë në këmbim. Aktualisht, kompania ndan të ardhurat...

YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja dhe të mos paguajë asnjë qindarkë

para një jave - BalkanWeb

YouTube tha se do të fillojë të shfaqë reklama edhe në video të tjera të cilat nuk janë pjesë e programit YouTube Partner pa u paguar asnjë qindarkë në këmbim. Kompania aktualisht ndan të ardhurat nga...

YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja pa paguar asnjë qindarkë

para një jave - InfoShqip

YouTube ka paralajmëruar se do të fillojë të shfaqë reklama edhe në video të tjera të cilat nuk janë pjesë e programit YouTube Partner pa marrë asnjë qindarkë në këmbim. Aktualisht, kompania ndan të ardhurat...

YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja pa pagesë

para një jave - Albinfo

Së fundmi, YouTube ka paralajmëruar se do të fillojë të shfaqë reklama edhe në video të tjera të cilat nuk janë pjesë e programit YouTube Partner pa marrë asnjë qindarkë në këmbim. Aktualisht, kompania...

YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja dhe të mos paguajë asnjë qindarkë

para një jave - Tetova Sot

YouTube tha se do të fillojë të shfaqë reklama edhe në video të tjera të cilat nuk janë pjesë e programit YouTube Partner pa u paguar asnjë qindarkë në këmbim. Kompania aktualisht ndan të ardhurat nga...

YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja dhe të mos paguajë asnjë qindarkë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 20.11.2020 nga E. SH Kompania aktualisht ndan të ardhurat nga krijuesit të cilët janë pjesë e skemës së partneritetit ku shfaq reklama përpara fillimit apo në mes të videos. YouTube tha se...

YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja dhe të mos paguajë asnjë qindarkë

para një jave - Medial

YouTube tha se do të fillojë të shfaqë reklama edhe në video të tjera të cilat nuk janë pjesë e programit YouTube Partner pa u paguar asnjë qindarkë në këmbim. Kompania aktualisht ndan të ardhurat nga...

YouTube do të vendosë reklama në videot tuaja dhe të mos paguajë asnjë qindarkë

para një jave - Tetova Sot

YouTube tha se do të fillojë të shfaqë reklama edhe në video të tjera të cilat nuk janë pjesë e programit YouTube Partner pa u paguar asnjë qindarkë në këmbim. Kompania aktualisht ndan të ardhurat nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK