Elbasan/ Sulmoi me gurë qendrën Shëndetësore, vihet nën hetim autori

para një jave - Top Channel

Elbasan – Policia e Elbasanit ka reaguar lidhur me incidentin e ndodhur sot në Elbasan ku një qendër Shëndetësore u sulmua me gurë. Sipas policisë është vënë nën hetim shtetasi, A.B banues në Elbasan, ...

Theu me gurë xhamet e Qendrës së re Shëndetësore në Elbasan, zbulohet 5 orë pas ngjarjes autori, procedohet në gjendje të lirë

para një jave - BalkanWeb

Policia në Elbasan ka zbuluar 5 orë pas ngjarjes në Qendrës e re Shëndetësore në Fushë-Mbret autorin e ngjarjes. A.B, rreth orës 12:00 ka goditur me gurë xhamet e dritareve të Qendrës Shëndetësore që ndezi...

Theu me gurë xhamet e Qendrës së re Shëndetësore në Elbasan, arrestohet 5 orë pas ngjarjes autori

para një jave - BalkanWeb

Policia në Elbasan ka arrestuar 5 orë pas ngjarjes në Qendrës e re Shëndetësore në Fushë-Mbret autorin e ngjarjes. A.B, rreth orës 12:00 la goditur me gurë xhamet e dritareve të Qendrës Shëndetësore që...

Goditi me gurë xhamat e Qendrës Shëndetësore në Elbasan/ Policia arreston pas 5 orësh autorin

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga erjon dervishi Policia në Elbasan ka arrestuar 5 orë pas ngjarjes personin që goditi me gurë Qendrën e re Shëndetësore në Fushë-Mbret. Nga njoftimi i policisë rezulton se A.B,...

Arrestohet personi që sulmoi me gurë Qendrën Shëndetësore në Elbasan, policia jep detajet

para një jave - Medial

Autori i sulmit të Qendrës Shëndetësore në lagjen ‘Skënderaj” , në Elbasan ka rënë në pranga. Njoftimi i plotë: Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proceduan në gjendje...

Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan

para një jave - Albeu

Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan . Njoftimi i plotë: Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan , proceduan...

para një jave - Ora news

Policia procedon penalisht në gjendje të lirë autorin e sulmit me gurë ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan. Në komunikatën për mediat, thuhet se “specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë...

Krahu i djathtë i Ramës akuzon Metën, Bashën dhe Kryemadhin se kanë thyer xhamat e një klinike

para një jave - NOA

Qendra shëndetësore e lagjes Skënderbeu, njohur si Fushë Mbret në Elbasan, është goditur me gurë, të cilët kanë thyer xhama të disa dritareve. Deri tani nuk janë të qarta arsyet pse është qëlluar me gurë....

Kapet personi që sulmoi me gurë Qendrën Shëndetësore në Elbasan, pas arrestimit policia… e lë të lirë

para një jave - Panorama

Autori i sulmit të Qendrës Shëndetësore në lagjen ‘Skënderaj”, në Elbasan ka rënë në pranga. Referuar njoftimit të policisë së qytetit bëhet e ditur se i arrestuari është shtetasi A.B., banues në Elbasan....

Arrestohet personi i dyshuar që sulmoi me gurë Qendrën Shëndetësore në Elbasan, policia jep detajet

para një jave - Koha Jone

Autori dyshuar i sulmit të Qendrës Shëndetësore në lagjen ‘Skënderaj” , në Elbasan ka rënë në pranga. Njoftimi i plotë: Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proceduan në...

Gurë ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan, reagon Ogerta Manastirliu: Dënoj me forcë këtë akt të dhunshëm

para një jave - Top Channel

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar lidhur me aktin e paprecedentë të nodhur në lagjen “Skëndërbej” në Elbasan, ku ndaj Qendrës Shëndetësore është qëlluar me gurë duke i thyer xhamat...

Manastirliu: Gurët drejt qendrës shëndetësore, akt agresioni

para një jave - Vizion Plus

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e quajti një akt agresioni ndaj bluzave të bardha sulmin ndaj qendrës shëndetësore në Tiranë. Manastirliu u shpreh se mjekët e infermierët meritojnë mbështetje...

Gurë ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan, reagon Ogerta Manastirliu: Dënoj me forcë këtë akt të dhunshëm

para një jave - Koha Jone

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar lidhur me aktin e paprecedentë të nodhur në lagjen “Skëndërbej” në Elbasan, ku ndaj Qendrës Shëndetësore është qëlluar me gurë duke i thyer xhamat...

VIDEO Lajm/ Ja si duket Qendra Shëndetësore në Elbasan, pas sulmit me gurë nga persona të paidentifikuar

para një jave - Panorama

Ditën e sotme Qendra Shëndetësore në lagjen ‘Skënderaj’, në Elbasan është goditur me gurë nga persona ende të paidentifikuar. Nga video e siguruar nga “Panorama” shihet se dëmet në Qendrën e sapo rikonstruktuar...

Policia përgënjeshtron Ballën: Një i dehur theu xhamat e Qendrës Shëndetësore

para një jave - Mapo

Sekretari i Përgjithshëm i PS, njëherazi deputet i PS në Qarkun e Elbasanit, foli sot për sulme politike ndaj mjekëve dhe institucioneve të shëndetësisë, të motivuara sipas tij nga përfaqësuesit e opozitës...

Gurë drejt qendrës shëndetësore/ Balla: Lulëzim Basha nuk paska turp

para një jave - Vizion Plus

Qendra shëndetësore në Elbasan u sulmua me gurë këtë të shtunë. Teksa policia ndaloi të dyshuarin, reagoi Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla. Sipas tij, pas kësaj ngjarjeje fshihet opozita. Balla...

para një jave - Ora news

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dënuar sulmin me gurë ndaj qendrës shëndetësore në lagjen “Skënderbej” në Elbasan. Duke e cilësuar një akt agresioni kundër institucioneve jetëshpëtuese,...

Gurët mbi qendrën shëndetësore në Elbasan, Manastirliu: Dënoj me forcë këtë akt të dhunshëm, mbështes punën e bluzave të bardha kudo në Shqipëri!

para një jave - BalkanWeb

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas sulmit me gurë që i është bërë qendrës shëndetësore në Lagjen Skënderbej në Elbasan. Ajo e dënon me forcë këtë akt të dhunshëm që shprehet se...

LAJMI I FUNDIT/ Sulmohet me gurë Qendra e re Shëndetësore në Elbasan, autorët thyejnë xhamat, pamjet e para nga vendngjarja

para një jave - BalkanWeb

Është sulmuar me gurë qendra e re shëndetësore në Fushë Mbret të Elbasanit. Në videon që siguron “BalkanWeb” nga vendngjarja shihet se autorët kanë thyer xhamat e kësaj qendre shëndetësore. Ndërkohë, policia...

Sulmi ndaj Qendrës Shëndetësore në Elbasan, reagon ministrja Manastirliu: Akt i dhunshëm, i frymëzuar nga gjuha e urrejtjes që po përdoret ndaj bluzave të bardha

para një jave - Panorama

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka reaguar për ngjarjen ku godina e Qendrës Shëndetësore të Fushë-Mbretit në Elbasan është goditur me gurë nga persona ende të paidentifikuar....

Thyhen me gurë xhamat e Qendrës Shëndetësore në Elbasan – Balla e quan sulm politik (FOTO)

para një jave - Mapo

E rikonstruktuar vetëm dy muaj më parë, konform të gjitha standardeve, Qendra Shëndetësore në lagjen “Skëndërbej” në Elbasan ka rënë pre e akteve vandale dhe të paprecedenta të dhunimit të saj. Persona...

Sulmohet me gurë qendra e re shëndetësore në Fushë-Mbret Elbasan

para një jave - Gazeta Tema

Është sulmuar me sende të forta qendra e re shëndetësore në Fushë-Mbret të Elbasanit. Edhe pse nuk kishte shumë kohë që ishte inaguruar, agresori ka hedhur drejt saj gurë dhe tulla. Policia ka mbërritur...

Sulmohet qëndra shëndetësore në Elbasan/ Balla: Lulzim Basha nuk paska turp

para një jave - Vizion Plus

Sulmohet me gurë qëndra e re shëndetesore në Fushe Mbret të Elbasanit. Policia ka shkuar shpejt në vendin e ngjarjes dhe ka ndaluar të dyshuarit. Në ambjentet e qëndrës shëndetesore ka shkuar edhe deputeti...

Balla denoncon dhunimin e Qendrës Shëndetësore në Elbasan: Sulm ndaj bluzave të bardha

para një jave - ABC News

Një incident ka ndodhur në qendrën shëndetësore në Fushë Mbret në Elbasan. Mësohet se xhamat e dritareve të saj janë thyer nga persona ende të paidentifikuar. Pranë kësaj qendre ka mbërritur është Sekretari...

para një jave - Ora news

Janë goditur me gurë dritaret e qendrës shëndetësore në lagjen ‘Skënderbej’ në Elbasan. I menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i cili tha se nxitëse për këtë ngjarje...

Thyhen xhamat e një qendre shëndetësore në Elbasan, Balla: Klimë negative ndaj bluzave të bardha

para një jave - ABC News

Një incident ka ndodhur në qendrën shëndetësore në Fushë Mbret në Elbasan. Mësohet se xhamat e dritareve të saj janë thyer nga persona ende të paidentifikuar. Pranë kësaj qendre ka mbërritur është Sekretari...

Sulmi me gurë ndaj Qendrës Shëndetësore, Balla: Lulzim Basha s’paska turp! Politikanët e së keqes frymëzuan dhunën ndaj bluzave të bardha

para një jave - Panorama

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ishte sot në Qendrën Shëndetësore të Fushë-Mbretit në Elbasan, ku godina e së cilës është goditur ditën e sotme me gurë nga persona ende të paidentifikuar....

Gurët mbi qendrën shëndetësore/Manastirliu: Dënoj me forcë këtë akt të dhunshëm!

para një jave - Java News

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas sulmit me gurë që i është bërë qendrës shëndetësore në Lagjen Skënderbej në Elbasan. Ajo e dënon me forcë këtë akt të dhunshëm që shprehet se...

Balla akuzon Metën, Bashën dhe Kryemadhin për thyerjen e xhamave të një klinike

para një jave - PortaliOnline

Qendra shëndetësore e lagjes Skënderbeu, njohur si Fushë Mbret në Elbasan, është goditur me gurë, të cilët kanë thyer xhama të disa dritareve. Deri tani nuk janë të qarta arsyet pse është qëlluar me gurë....

Identifikohet autori i sulmit në qendrën shëndetësore në Elbasan, procedohet i lirë

para një jave - LajmiFundit

Polica njoftoi se ka ndaluar autorin e sulmit me sende te forta ndaj qendres mjekesore ne Elbasan, per te cilin eshte vendosur te zhvillohet procedim ne gjendje te lire. Specialistët për Hetimin e Krimit...

Elbasan/Sulmi me gurë ndaj qendrës shëndetësore çon 1 person në pranga

para një jave - Java News

Qendra Shëndetësore në lagjen “Skëndërbej” në Elbasan ka rënë pre akteve vandale, ku disa një person ka qëlluar me gurë duke i thyer disa nga xhamat e dritareve të saj. Në lidhje me këtë akt vandal, ka...

Policia e Elbasanit tregon autorin që qëlloi me gurë xhamat e Qendrës Shëndetësore

para një jave - Arbresh

Policia procedon penalisht në gjendje të lirë autorin e sulmit me gurë ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan. Në komunikatën për mediat, thuhet se “specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë...

Identifikohet autori i sulmit nda qendrës shëndetësore në Elbasan, procedohet i lirë

para një jave - LajmiFundit

Polica njoftoi se ka ndaluar autorin e sulmit me sende te forta ndaj qendres mjekesore ne Elbasan, per te cilin eshte vendosur te zhvillohet procedim ne gjendje te lire. Specialistët për Hetimin e Krimit...

Sulmohet me gurë qendra e re shëndetësore në Fushë-Mbret Elbasan

para një jave - Lexo

Është sulmuar me sende të forta qendra e re shëndetësore në Fushë-Mbret të Elbasanit. Edhe pse nuk kishte shumë kohë që ishte inaguruar, agresori ka hedhur drejt saj gurë dhe tulla. Policia ka mbërritur...

“Lulzim Basha nuk paska turp”, Balla reagon për sulmin ndaj qendës shëndetësore në Elbasan

para një jave - LajmiFundit

Qendra shëndetësore në Elbasan u sulmua me gurë të shtunë. Policia ndaloi të dyshuarin, ndersa per ngjarjen reagoi Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla. Sipas tij, pas kësaj ngjarjeje fshihet opozita....

“Goditje ndaj mjekëve”, Manastirliu dënon sulmin ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan

para një jave - LajmiFundit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e quajti një akt agresioni ndaj bluzave të bardha sulmin ndaj qendrës shëndetësore në Tiranë. Manastirliu u shpreh se mjekët e infermierët meritojnë mbështetje...

Gurë ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan, reagon Ogerta Manastirliu: Dënoj me forcë këtë akt të dhunshëm

para një jave - Arbresh

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar lidhur me aktin e paprecedentë të ndodhur në lagjen “Skëndërbej” në Elbasan, ku ndaj Qendrës Shëndetësore është qëlluar me gurë duke i thyer xhamat...

Sulmi ndaj Qendrës Shëndetësore në Elbasan, reagon Manastirliu: Dënoj me forcë këtë akt të dhunshëm

para një jave - Almakos

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas sulmit me gurë që i është bërë qendrës shëndetësore në Lagjen ‘Skënderbej’ në Elbasan. Manastirliu shkruan se e dënon me forcë këtë akt të dhunshëm...

Sulm me gurë qendrës shëndetësore/ Manastirliu: E nxitur nga gjuha e urrejtjes që përdoret ndaj bluzave të bardha

para një jave - LajmiFundit

Në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Elbasan, ku u sulmua me gurë një nga Qendra Shëndetësore në këtë qytet, ka ardhur edhe reagimi i ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,...

Sulmohet qendra shëndetësore në Elbasan

para një jave - Arbresh

Sulmohet me gurë qendra e re shëndetësore në Fushe Mbret të Elbasanit. Policia ka shkuar shpejt në vendin e ngjarjes dhe ka ndaluar të dyshuarit. Në ambientet e qendrës shëndetësore ka shkuar edhe deputeti...

U inagurua pak kohë më parë; Sulmohet me gurë qendra e re shëndetësore në Elbasan

para një jave - ElbasaniPlus

Është sulmuar me sende të forta qendra e re shëndetësore në Fushë-Mbret të Elbasanit. Edhe pse nuk kishte shumë kohë që ishte inaguruar, agresori ka hedhur drejt saj gurë dhe tulla. Policia ka mbërritur...

Sulmohet me gurë Qendra e re Shëndetësore në Elbasan, autorët thyejnë xhamat

para një jave - Almakos

Është sulmuar me gurë qendra e re shëndetësore në Fushë Mbret të Elbasanit. Raportohet se autorët kanë thyer xhamat e kësaj qendre shëndetësore. Ndërkohë, plicia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje,...

Sulmohet me gurë Qendra e re Shëndetësore në Elbasan, autorët thyejnë xhamat

para një jave - LajmiFundit

Është sulmuar me gurë qendra e re shëndetësore në Fushë Mbret të Elbasanit. Në vendngjarje shihet se autorët kanë thyer xhamat e kësaj qendre shëndetësore. Ndërkohë, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK