Apple do të paguajë 113 milionë dollarë pasi ngadalësoi qëllimisht Iphone-t e vjetër

para një jave - Indeks online

Gjiganti teknologjik Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për të sheshuar akuzat se ka ngadalësuar iPhone-t e vjetër. 33 shtete në SHBA deklaroi se Apple e ka bërë këtë gjë qëllimisht për të detyruar...

Apple do të paguajë 113 milionë dollarë pasi ngadalësoi qëllimisht Iphone-t e vjetër

para një jave - Kosova live

Gjiganti teknologjik Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për të sheshuar akuzat se ka ngadalësuar iPhone-t e vjetër. 33 shtete në SHBA deklaroi se Apple e ka bërë këtë gjë qëllimisht për të detyruar...

Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për çështjen e baterive të iPhone

para 2 jave - Shenja

Apple, një nga kompanitë kryesore të teknologjisë në botë ka rënë dakord të paguajë 113 milionë dollarë lidhur me çështjen për të cilën pretendohet se ajo viktimizoi konsumatorët duke ngadalësuar qëllimisht...

Ngadalëson qëllimisht telefonët e vjetër, Apple do të paguajë 113 milionë dollarë

para 2 jave - Mapo

Gjiganti teknologjik Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për të sheshuar akuzat se ka ngadalësuar iPhone-t e vjetër. 33 shtete në SHBA deklaroi se Apple e ka bërë këtë gjë qëllimisht për të detyruar...

Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për të zgjidhur çështjen e baterive

para 2 jave - RTK

Apple do të paguajë 113 milionë dollarë “për të zgjidhur çështjen e akuzave” se ka ngadalësuar iPhone-t e vjetër. Sipas BBC, përcjell Telegrafi, tridhjetë e tri shtete amerikane pretenduan se Apple e kishte...

Apple do të paguajë 113 milionë dollarë pasi qëllimisht ngadalësoi telefonat e vjetër

para 2 jave - Zhurnal

Gjiganti teknologjik Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për të pushuar akuzën se ka ngadalësuar iPhone-t e vjetër. Në 33 shtete të SHBA-së pati ankesa se Apple e ka bërë këtë gjë qëllimisht për të...

Nadalësoi telefonat e vjetër qëllimisht, Appledo të paguaj gjobë

para 2 jave - RTK

Gjiganti teknologjik Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për të pushuar akuzën se ka ngadalësuar iPhone-t e vjetër. Në 33 shtete të SHBA-së pati ankesa se Apple e ka bërë këtë gjë qëllimisht për të...

Apple do të paguajë 113 milionë dollarë pasi qëllimisht ngadalësoi telefonat e vjetër

para 2 jave - Koha.net

Gjiganti teknologjik Apple do të paguajë 113 milionë dollarë për të pushuar akuzën se ka ngadalësuar iPhone-t e vjetër. Në 33 shtete të SHBA-së pati ankesa se Apple e ka bërë këtë gjë qëllimisht për të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK