Dumoshi: Vitin e ardhshëm do të ketë rritje të subvencioneve për të rinjët në ndërmarrësi

para një jave - Telegrafi

Përkrahja e të rinjve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Dumoshi: Do të ketë rritje të subvencioneve për të rinjtë në ndërmarrësi

para një jave - RTK

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Dumoshi: Vitin e ardhshëm do të ketë rritje të subvencioneve për të rinjët në ndërmarrësi

para një jave - Infokusi

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Syri.net Kosova

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Telegrafi

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

​Dumoshi: Vitin e ardhshëm do të ketë rritje të subvencioneve për të rinjët në ndërmarrësi

para një jave - Gazeta e re

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj stimulon rritje të qëndrueshme ekonomike

para një jave - Koha.net

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Medial

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, gjatë këtij forumi theksoi se nga programet për trajnime profesionale të implementuara nga ministria që ajo drejton kanë përfituar mbi një mijë të...

Dumoshi: Do të ketë rritje të subvencioneve për të rinjtë në ndërmarrësi vitin e ardhshëm

para një jave - Kosova info

Përkrahja e të rinjve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Dumoshi: Vitin e ardhshëm do të ketë rritje të subvencioneve për të rinjët në ndërmarrësi

para një jave - KosovaPress

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Dumoshi: Vitin e ardhshëm do të ketë rritje të subvencioneve për të rinjët në ndërmarrësi

para një jave - Malisheva TV

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Lajmi.net

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, gjatë këtij forumi theksoi se nga programet për trajnime profesionale të implementuara nga ministria që ajo drejton kanë përfituar mbi një mijë të...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Kosova live

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Oda Ekonomike Amerikane lidhur me përkrahjen e të rinjëve në ndërmarrësi

para një jave - Bota Press

Prishtinë, 21 nëntor 2020 – Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Arbresh

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - 2L Online

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Ekonomia Online

Përkrahja e të rinjëve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Përkrahja e ndërmarrësve të rinj shumë e rëndësishme për krijimin e vendeve të reja të punës

para një jave - Kosova info

Përkrahja e të rinjve në ndërmarrësi mund të kontribuojë shumë në zhvillimin ekonomik të vendit, sot dhe në të ardhmen. Zhvillimi i ndërmarrësisë tek të rinjtë është një mjet i rëndësishëm për zhvillimin...

Programimi – fusha të cilën pandemia nuk e ndali dhe që po preferohet nga të rinjtë në Kosovë

para 2 jave - Indeks online

Jo rastësisht programimi po bëhet një ndër profesionet më të kërkuara në të gjithë botën! Ka mijëra arsye se pse të rinjtë po e zgjedhin këtë profesion që po ju sjell perspektivë profesionale duke qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK