Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës

para një jave - Syri.net Kosova

Një zjarr raportohet se ka rënë gjatë orëve të pasdites në Bulevardin Dëshmorët e Kombit,. Zjarri është lokalizuar në ambientet e piramidës. Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz, vetëm për dëme...

Zjarr të Piramida në Tiranë

para një jave - Sinjali

Mbrëmjen e sotme ambientet e Piramdës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë u kapluan nga zjarri, shkruan Gazeta Sinjali. Siç raportojnë mediat atje, nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale....

Piramida përfshihet nga flakët

para një jave - Vizion Plus

Piramida në Tiranë u përfshi nga flakët pasditen e kësaj të shtune. Policia njoftoi se zjarri ka rënë në ambientet e Piramidës, duke shkaktuar vetëm dëme materiale. Zjarrfikësit bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë! Zjarrfikëset fikin flakët, vetëm dëme materiale

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga erjon dervishi Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë ambientet e Piramidës tek bulevardi “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin por zjarrfikëset...

Merr flakë Piramida në Tiranë

para një jave - Gazeta Tema

Sot pasdite rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës. Policia në një njoftim për mediat bën me dije se ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka asnjë qytetar...

Piramida në qendër të Tiranës përfshihet nga flakët

para një jave - Standard

Një zjarr raportohet se ka rënë gjatë orëve të pasdites në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, në ambientet e piramidës. Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz, vetëm për dëme materiale. Ndërkohë që...

Bie zjarr tek Piramida në Tiranë, vetëm dëme materiale

para një jave - Mapo

Tek Piramida në Tiranë njoftohet të ketë rënë zjarr. Flakët kanë nisur rreth orës 18:15 ndërsa, për pasojë ka vetëm dëme materiale. Zjarrfikësit kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit. Njoftimi Tiranë/Informacion...

Merr flakë Piramida në Tiranë

para një jave - Zeri

Sot pasdite rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës. Policia në një njoftim për mediat bën me dije se ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka asnjë qytetar...

Merr flakë Piramida në Tiranë

para një jave - Koha Jone

Sot pasdite rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës. Policia në një njoftim për mediat bën me dije se ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka asnjë qytetar...

Merr zjarr Piramida e Enverit në Tiranë

para një jave - Medial

Piramida e Enver Hoxhës është përfshirë nga flakët e një zjarri mbrëmjen e sotme. Ngjarja ndodhi sonte rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës. Paraprakisht...

Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë! Zjarrfikëset fikin flakët, vetëm dëme materiale

para një jave - BalkanWeb

Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë ambientet e Piramidës tek bulevardi ”Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin por zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendngjarje...

Merr flakë Piramida në Tiranë

para një jave - Klan

Piramida (Ilustrim) Merr flakë Piramida në Tiranë Sot pasdite rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës. Policia në një njoftim për mediat bën me dije...

E FUNDIT/ Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës

para një jave - Albeu

Një zjarr është lokalizuar tek Piramida , në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Burimet bëjnë me dije se zjarri është lokalizuar në ambientet e piramidës. Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz,...

Merr zjarr Piramida e Enverit në Tiranë

para një jave - NOA

Piramida e Enver Hoxhës është përfshirë nga flakët e një zjarri mbrëmjen e sotme. Ngjarja ndodhi sonte rreth orës 18:15, në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", ku ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës. Paraprakisht...

Bie zjarr në ambientet e Piramidës, policia jep detajet

para një jave - Panorama

Në ambientet e Piramidës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit ka rënë zjarr. Policia njofton se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale, ndërsa zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Informacion...

Bie zjarr tek Piramida në Tiranë, zjarrfikësit në vendngjarje

para një jave - ABC News

Tek Piramida në Tiranë njoftohet të ketë rënë zjarr. Flakët kanë nisur rreth orës 18:15 ndërsa, për pasojë ka vetëm dëme materiale. Zjarrfikësit kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit. Njoftimi Tiranë/Informacion...

Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës

para një jave - Syri

Një zjarr raportohet se ka rënë gjatë orëve të pasdites në Bulevardin Dëshmorët e Kombit,. Zjarri është lokalizuar në ambientet e piramidës. Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz, vetëm për dëme...

para një jave - Ora news

Në ambjentet e brendshme të piramidës në kryeqytet ka rënë zjarr. Mësohet se flakët janë shuar ndërsa pas ka mbetur vetëm tymi që shihet ende. Dy zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje.

Ambientet e Piramidës/ Bie zjarr brënda, zjarrfikëset fikin flakët, dëme materiale

para një jave - Java News

Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë ambientet e Piramidës tek bulevardi ”Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin por zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendngjarje...

Shpërthen zjarri në Piramidën e Enver Hoxhës në Tiranë

para një jave - Bota Press

Tek Piramida në Tiranë njoftohet të ketë rënë zjarr. Flakët kanë nisur rreth orës 18:15 ndërsa, për pasojë ka vetëm dëme materiale. Zjarrfikësit kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit. Njoftimi Më datë 21.11.2020,...

Përfshihen nga flakët ambientet e Piramidës në Tiranë, zjarrëfiksëset në vendngjarje

para një jave - Almakos

Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë ambientet e Piramidës tek bulevardi ”Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin por burimet zyrtare bëjnë me dije se ka pasur vetëm...

Zjarr tek Piramida në Tiranë, policia: Ka vetëm dëme materiale

para një jave - LajmiFundit

Nje zjarr ka rene diten e sotme tek Piramida ne Tirane nderkohe qe policia thote se ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen. Tiranë/Informacion paraprak. Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin...

Korçë, një banesë 2-katëshe shkrumbohet nga flakët

para një jave - Gazeta Telegraf

Një banesë 2-katëshe është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të premte në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të muzeut arkeologjik. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, në banesën 2-katëshe jetonin...

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë

para një jave - Gazeta Telegraf

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”, ku ka rënë zjarr në banesën e shtetasit...

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë

para një jave - Albeu

Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Luigj Gurakuqi " dhe sipas Policisë ka vetëm dëme materiale dhe po punohet për shuarjen e flakëve. Njoftimi i plotë: Më datë...

VIDEO/ Shkrumbohet plotësisht banesa dy-katëshe në qendër të qytetit

para një jave - Syri.net Kosova

Një banesë 2-katëshe është shkrumbuar plotësisht nga flakët këtë mbrëmje në qendër të qytetit të Korçës, pranë muzeut arkeologjik. Në banesën 2-katëshe mësohet se jetonin 2 vëllezër, të cilët i siguronin...

Digjet një banesë në Tiranë

para një jave - Klan

Foto ilustruese Digjet një banesë në Tiranë Një banesë është djegur mbrëmjen e kësaj të premten në Tiranë. Policia e kryeqytetit njofton se zjarri ka rëndë në banesën e B.L. 54 vjeç. Po ashtu bëhet me...

Zjarr në një banesë në Tiranë, policia: Dëme materiale, po punojmë për shuarjen e flakëve

para një jave - BalkanWeb

Një zjarr ka rënë këtë mbrëmje në Tiranë, në rrugën “Luigj Gurakuqi”. Policia njofton se zjarri ka rënë në banesën e 54-vjeçarit B. L., ku ka vetëm dëme materiale. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 20.11.2020, rreth...

Tiranë, banesa e një 54-vjeçari përfshihet nga flakët

para një jave - NOA

Zjarrfikësja ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për shuarjen e flakëve, ndërsa policia po vijon hetimet. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”. Zjarri...

Shtëpia e 54-vjeçarit në Tiranë përfshihet nga flakët, policia jep detaje për ngjarjen

para një jave - Panorama

Banesa e një 54-vjeçari është përfshirë nga flakët në lagjen “Luigj Gurakuqi”, në Tiranë. Referuar njoftimit paraprak të policisë bëhet e ditur se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht...

para një jave - Ora news

Përfshihet nga flakët një banesë në rrugën “Luigj Gurakuqi” në Tiranë. Sipas Policisë, nga zjarri nga vetëm dëme materiale, ndërsa shërbimi zjarrëfikës po punon për shuarjen e tij. Policia : Më datë 20.11.2020,...

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë

para një jave - ABC News

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”, ku ka rënë zjarr në banesën e shtetasit...

Shkrumbohet totalisht nga flakët shtëpia dykatëshe në Korçë

para një jave - Albeu

Një banesë dykatëshe është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të Muzeut Arkeologjik të qytetit . Nuk dihet ende nëse brenda saj ka pasur familjarë, por zjarrëfikësja ka shkuar...

Përfshihet nga flakët banesa dykatëshe në Korçë

para një jave - Top Channel

Një banesë dykatëshe në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të muzeut arkeologjik është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme E gjithë banesa është përfshire nga flakët ndërsa nuk dihet nëse ka pasur...

Korçë – Banesa dy katëshe u përfshi nga flakët, Policia: S’ka të lënduar

para një jave - Mapo

Një banesë dy katëshe u përfshi nga flakët këtë mbrëmje në Korçë. Banesa u shkrumbua, ndërsa rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta. Burime nga Policia e Korçës, shprehen se fatmirësisht nuk ka dëmë...

VIDEO/ Shkrumbohet plotësisht banesa dy-katëshe në qendër të qytetit

para një jave - Syri

Një banesë 2-katëshe është shkrumbuar plotësisht nga flakët këtë mbrëmje në qendër të qytetit të Korçës, pranë muzeut arkeologjik. Në banesën 2-katëshe mësohet se jetonin 2 vëllezër, të cilët i siguronin...

Korçë, një banesë 2 katëshe shkrumbohet nga flakët

para një jave - BalkanWeb

Është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme një banesë dy katëshe në një lagje në afërsi të qendrës që qytetit. Banesa ku ra zjarri ndodhet në afërsi të muzeut arkeologjik. Nga pamjet e para, të siguruara...

Fotot nga vendngjarja/ Shkrumbohet shtëpia dy-katëshe në mes të Korçës

para një jave - NOA

Një shtëpi private dy-katëshe është përfshirë e tëra nga flakët mbrëmjen e sotme në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Muzeut Arkeologjik, pas Katedrales së qytetit. Nuk dihet nëse ka pasur persona...

Shtëpia dykatëshe në afërsi të Muzeut Arkeologjik bëhet shkrumb nga flakët, detaje e para për ngjarjen nga Korça

para një jave - Panorama

Një banesë dykatëshe është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të Muzeut Arkeologjik të qytetit. Sikurse shihet edhe nga pamjet e siguruara nga “Panorama” banesa është djegur...

Digjet banesa dykatëshe në Korçë

para një jave - Vizion Plus

Një banesë dykatëshe në qendër të Korçës u përfshi flakët. Shtëpia ndodhet në afëri të Muzeut Arkeologjik. Akoma nuk informacione nëse ka patur apo jo njerëz brenda në momentin që ka rënë zjarri. Forcat...

para një jave - Ora news

Përfshihet nga flakët një banesë dy-katëshe në qendër të qytetit të Korçës. Objekti në fjalë ndodhet pranë Muezut Arkeologjik, pas Katedrales së qytetit. Sipas informacioneve nga gazetarja e Ora News Iris...

Korçë – Shtëpia dy katëshe po digjet, nuk dihet nëse ka njerëz në banesë (VIDEO)

para një jave - Mapo

Është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje një banesë dy katëshe në Korçë. Burime për Mapo , bëjnë me dije se zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje për të shuar flakët. Saktësisht, ngjarja po ndodh pranë muzeut....

E FUNDIT/ Flakë të mëdha pas Katedrales së Korçës, shkrumbohet një banesë

para një jave - ABC News

Një banesë në qendër të qytetit të Korçës, pas Katedrales Ortodokse është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e sotme. Burime bëjnë me dije për ABC se banesa është përfshirë nga flakë të mëdha të cilat kanë...

Shtëpia dykatëshe në afërsi të Muzeut Arkeologjik në Korçë bëhet shkrumb nga flakët

para një jave - Java News

Një banesë dykatëshe është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të Muzeut Arkeologjik të qytetit. Nga informacionet e para, mësohet se banesa është djegur plotësisht. Nuk dihet...

Zjarr në një banesë në Tiranë, Policia: Vetëm dëme materiale

para një jave - Arbresh

Përfshihet nga flakët një banesë në rrugën “Luigj Gurakuqi” në Tiranë. Sipas Policisë, nga zjarri nga vetëm dëme materiale, ndërsa shërbimi zjarrëfikës po punon për shuarjen e tij. Policia: Më datë 20.11.2020,...

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, policia: Ka vetëm dëme materiale

para një jave - LajmiFundit

Një banesë është përfshirë nga flakët rreth orësh 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi” në Tiranë”. Sipas policisë zjarri ka rënë në banesën e shtetasit B.L 54 vjeç dhe raportohet vetëm për dëme materiale....

Shkrumbohet nga flakët banesa dy katëshe në Korçë

para një jave - LajmiFundit

Një banesë 2-katëshe është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të premte në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të muzeut arkeologjik. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, në banesën 2-katëshe jetonin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK