Shqiptari i rrezikshëm përfundon në burg, mediat në Itali: U kap në Kavajë

para një jave - Klan

Shqiptari i rrezikshëm përfundon në burg, mediat në Itali: U kap në Kavajë Në datën 17 Nëntor 2020, Policia e Shtetit ka arrestuar në Kavajë një 36-vjeçar i cili ishte në kërkim nga autoritetet në Itali....

Shqiptari i rrezikshëm përfundon në burg, mediat në Itali: U kap në Kavajë

para një jave - Gazeta Tema

Në datën 17 nëntor 2020, Policia e Shtetit ka arrestuar në Kavajë një 36-vjeçar  i cili ishte në kërkim nga autoritetet në Itali. Mediat në vend bëjnë me dije se tashmë Ardian Rrugeja, i arrestuar për...

Kapen me 14 kg kokainë e marijuanë, shqiptari e maqedonasi në Trento

para një jave - Syri.net Kosova

Një qytetar shqiptar, banues në Prato, Firence, e një maqedonas, banues në Trento, janë arrestuar nga Guardia di Finanza me akuzën për trafik droge. Në garazh iu është gjetur marijuanë, kokainë e hashash,...

Kapen me 14 kg kokainë e marijuanë, shqiptari e maqedonasi në Trento

para një jave - Syri

Një qytetar shqiptar, banues në Prato, Firence, e një maqedonas, banues në Trento, janë arrestuar nga Guardia di Finanza me akuzën për trafik droge. Në garazh iu është gjetur marijuanë, kokainë e hashash,...

Kapen me 14 kg kokainë e marijuanë, kapet shqiptari e maqedonasi në Trento

para një jave - Syri

Një qytetar shqiptar, banues në Prato, Firence, e një maqedonas, banues në Trento, janë arrestuar nga Guardia di Finanza me akuzën për trafik droge. Në garazh iu është gjetur marijuanë, kokainë e hashash,...

Operacioni në Tiranë: Policia gjen 4 klientë duke marrë drogë, arrestohen pronari dhe kamarieri

para një jave - Syri.net Kosova

Policia e Shtetit ka mësyrë me një operacion të beftë të koduar si “Komuna”, në nja nga lokalet e kryeqytetit ku shpërndahej drogë. Lokali gjendet në rrugën "Haxhi Kika" në Tiranë. Policia gjeti katër...

Tiranë – Pronari, kamarieri dhe 4 klientë kapen në lokal duke konsumuar kokainë

para një jave - Mapo

Pronari i një lokali dhe kamarieri janë arrestuar pasi akuzohen se përshtatën lokalin për shpërndarje dhe përdorim droge. Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë kishte informacion të siguruar...

Kokainë, vjedhje dhe tapë në timon/ Arrestohen 5 persona në Tiranë

para një jave - Top Channel

Pesë shtetas kanë rënë në pranga në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Bëhet fjalë për S.G., 21 vjeç, pasi në rrugën “Arben Broci”, nga kontrolli i ushtruar në mjetin me të cilin ky shtetas qarkullonte...

Tiranë/ Kapet 338 gramë kanabis, pranga pronarit dhe kamarierit!

para një jave - Java News

Dy persona janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi kanë përshtatur një lokal për shpërndarjen e lëndëve narkotike. Të arrestuarit janë pronari i lokalit dhe kamarieri, nën hetim janë dhe 4 persona, klientë....

Shpërndahej dhe pihej drogë në lokalin e Tiranës, policia arreston pronarin dhe kamarierin

para një jave - Top Channel

Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë kanë ranë në pranga pasi e kishin përshtatur ambientin për shpërndarje dhe përdorim droge. Bëhet fjalë për një lokal në rrugën “Haxhi Kika, ku u arrestuan I.D.,...

Drogë në lokal, arrestohet pronari dhe punonjësi

para një jave - Klan

Foto ilustruese Drogë në lokal, arrestohet pronari dhe punonjësi Dy persona janë vënë në pranga gjatë një aksioni të koduar “Komuna” në Tiranë, të cilët tregtonin lëndë narkotike në lokal. Në pranga ranë...

Lokali në Tiranë kthehet në bazë droge, policia kap mat klientët duke thithur kokainë

para një jave - Indeks online

Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin e koduar “Komuna”, ku ka zbuluar një lokal që shërbente si bazë droge. Në pranga ra pronari që përshtati lokalin për shpërndarje dhe përdorim droge dhe kamerieri,...

E kishin kthyer lokalin në fole droge, arrestohet pronari dhe kamarieri

para një jave - Albeu

Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë kanë ranë në pranga pasi e kishin përshtatur ambientin për shpërndarje dhe përdorim droge. Bëhet fjalë për një lokal në rrugën “Haxhi Kika, ku u arrestuan I.D.,...

Ktheu lokalin në bazë ku shpërndahej droga, arrestohet pronari me kamarierin dhe 4 klientë në Tiranë

para një jave - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin e koduar “Komuna”, dhe vunë në pranga disa persona, mes tyre pronarin e lokalit që përshtati lokalin për shpërndarje dhe përdorim droge. Po ashtu në pranga...

para një jave - Ora news

Pronari i një lokali dhe kamarieri janë arrestuar pasi akuzohen se përshtatën lokalin për shpërndarje dhe përdorim droge Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë kishte informacion të siguruar...

Çfarë ndodhi! 5 të arrestuar brenda pak orësh në Tiranë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga Daniela Grrica 5 shtetas kanë rënë në prangat e policisë për vepra të ndryshme penale. Forca e posaçme “Shqiponjat”, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve, në...

para një jave - Ora news

Dy të rinj, vetëm 20 vjeçë janë arrestuar pasi akuzohen si shpërndarës droge në rrugët “Arben Broci” dhe “Kongresi i Lushnjes”. Arrestimi I tyre u krye nga Forca e posaçme “Shqiponjat”, në bashkëpunim...

Arrestohen 5 persona në Tiranë, policia jep detajet

para një jave - ABC News

Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë për vepra të ndryshme penale. Forca e posaçme “Shqiponjat”, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve, në vijim të goditjeve të njëpasnjëshme kundër...

Operacioni në Tiranë: Policia gjen 4 klientë duke marrë drogë, arrestohen pronari dhe kamarieri

para një jave - Syri

Policia e Shtetit ka mësyrë me një operacion të beftë të koduar si “Komuna”, në nja nga lokalet e kryeqytetit ku shpërndahej drogë. Lokali gjendet në rrugën "Haxhi Kika" në Tiranë. Policia gjeti katër...

Shisnin dhe pinin kokainë brenda lokalit, “komuna” çon në pranga pronarin dhe kamerierin

para një jave - NOA

Pronari i një lokali dhe kamarieri kanë rënë në prangat e policisë, pasi shisnin dhe pinin kokainë brenda lokalit. Policia i arrestoi ata në një lokal te Komuna e Parisit në Tiranë. Policia mësoi se në...

Injoroi urdhrin e ndalimit, përplasi dhe disa makina: si e pësoi 20-vjeçari nga Durrësi

para një jave - Syri.net Kosova

Një djali 20-vjeçar në qytetin e Durrësit, i ka kushtuar shumë injorimi që i bëri urdhrit të Policisë për të ndaluar makinën e tij “Benz”, me të cilën po qarkullonte në lagjen nr.1 të qytetit. I riu me...

E kishin kthyer lokalin në bazë shpërndarje dhe përdorim droge/ Arrestohen pronari dhe kamarieri, 4 të tjerë u kapën në flagrancë duke…

para një jave - Panorama

Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë janë arrestuar nga Policia pasi kishin kthyer bar-in në ambient për shpërndarje dhe përdorim droge. Në pranga ka përfunduar I.D., 49 vjeç, pronar i lokalit,...

Përshtatën lokalin për konsumimin e drogës, arrestohet pronari dhe kamarieri në Tiranë

para një jave - ABC News

Policia e Tiranës ka njoftuar se është arrestuar pronari i një lokali së bashku me kamarierin ndërsa janë proceduar 4 persona të tjerë të akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve dhe përshtatje e...

Nuk i bindet policisë/ Tenton të largohet dhe përplas disa mjete të parkuara, arrestohet 20-vjeçari në Durrës

para një jave - Top Channel

I ndjekur nga policia, një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar, pasi përplasi disa mjete dhe u largua nga vendi i aksidentit. Shërbimet e Patrullës së Përgjithshme në Komisariatin e Policisë...

Nuk i bindet urdhrit të policisë, 20-vjeçari me makinë përplas automjetet e parkuara

para një jave - Klan

Nuk i bindet urdhrit të policisë, 20-vjeçari me makinë përplas automjetet e parkuara Një 20-vjeçar që udhëtonte me makinë nuk i është bindur urdhrit të policisë për të ndaluar dhe është lërguar duke përplasur...

Nuk i bindet urdhrit të policisë për të ndaluar, i riu nga Durrësi përplas disa mjete dhe largohet me shpejtësi, por…

para një jave - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka arrestuar një 20-vjeçar, i cili nuk i është bindur urdhrit për ndalim, ka përplasur disa mjete dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Patrullës...

Durrës: Nuk i bindet urdhrit të policisë për të ndaluar, 20-vjeçari me makinë përplas automjetet e parkuara

para një jave - Gazeta Tema

Një 20-vjeçar që udhëtonte me makinë nuk i është bindur urdhrit të policisë për të ndaluar dhe është lërguar duke përplasur edhe disa mjete të tjera të parkuara në anë të rrugës. Ngjarja ka ndodhur në...

Tentoi t'i ikte policisë por përplasi makinat e parkuara, e pëson 20 vjeçari në Durrës

para një jave - Albeu

Një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar nga Policia, pasi tentoi të mos i bindej shenjës së efektivëve për ndalim, duke u larguar dhe përplasur disa mjete të parkuara. Shërbimet e Patrullës së...

Nuk i ndalon policisë, aksidenton disa makina gjatë ndjekjes, arrestohet 20-vjeçari

para një jave - NOA

Nuk i bindet urdhrit të Policisë për ndalim, përplas disa mjete dhe largohet nga vendi i aksidentit. Kapet dhe arrestohet në ndjekje 20-vjeçari. Policia i ka bërë shenjë për të ndaluar mjetit tip "Benz",...

Përplasi disa makina, 20-vjeçari ja mbath sapo shikon policinë, arrestohet pas ndjekjes

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga Daniela Grrica Një 20-vjeçar është arrestuar pas ndjekjes nga policia e Durrësit. Sipas uniformave blu, i riu ka rënë në pranga pasi nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndaluar...

“Ndal policia”! I riu nga Durrësi nuk bindet dhe merr para makinat

para një jave - ABC News

Policia e Durrësit arrestoi dje një të ri, i cili nuk iu bind urdhrit të bluve për të ndaluar. Krahas kësaj, në momentin që i shmangej policisë, i riu ka përplasur disa makina në rrugë. “Në vijim të veprimeve,...

Nuk i bindet policisë/ Tenton të largohet dhe përplas disa mjete të parkuara, arrestohet 20-vjeçari në Durrës

para një jave - Medial

I ndjekur nga policia, një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar, pasi përplasi disa mjete dhe u largua nga vendi i aksidentit. Shërbimet e Patrullës së Përgjithshme në Komisariatin e Policisë...

para një jave - Ora news

Një 20 vjeçar ka rënë në pranga pasi nuk i është bindur urdhërit të efektivëve të Policisë së Durrësit për të ndaluar. Sipas njoftimit, “n ë lagjen nr.1, Durrës, efektivet i kane bërë shenjë për të ndaluar...

Tenton t’i largohet policisë dhe përplas disa mjete të parkuara, arrestohet 20-vjeçari në Durrës

para një jave - Koha Jone

I ndjekur nga policia, një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar, pasi përplasi disa mjete dhe u largua nga vendi i aksidentit. Shërbimet e Patrullës së Përgjithshme në Komisariatin e Policisë...

Injoroi urdhrin e ndalimit, përplasi dhe disa makina: si e pësoi 20-vjeçari nga Durrësi

para një jave - Syri

Një djali 20-vjeçar në qytetin e Durrësit, i ka kushtuar shumë injorimi që i bëri urdhrit të Policisë për të ndaluar makinën e tij “Benz”, me të cilën po qarkullonte në lagjen nr.1 të qytetit. I riu me...

E kishin kthyer lokalin në bazë shpërndarje dhe përdorim droge/ Arrestohen pronari dhe kamarieri

para një jave - Java News

Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë janë arrestuar nga Policia pasi kishin kthyer bar-in në ambient për shpërndarje dhe përdorim droge. Në pranga ka përfunduar I.D., 49 vjeç, pronar i lokalit,...

para një jave - Ora news

Janë arrestuar në flagrancë në Itali një shtetas shqiptar dhe një maqedonas, pasi iu gjetën 12 kg marijuanë, 1 kg kokainë dhe 700 gram hashash. Të arrestuarit janë një shtetas shqiptar me banim në Prato...

Lokali në Tiranë kthehet në bazë droge, policia kap ‘mat’ disa persona duke marrë kokainë

para një jave - Arbresh

Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin e koduar “Komuna”, ku ka zbuluar një lokal që shërbente si bazë droge. Në pranga ra pronari që përshtati lokalin për shpërndarje dhe përdorim droge dhe kamerieri,...

Nuk i ndalon policisë, aksidenton disa makina gjatë ndjekjes, arrestohet 20-vjeçari

para një jave - Java News

Nuk i bindet urdhrit të Policisë për ndalim, përplas disa mjete dhe largohet nga vendi i aksidentit. Kapet dhe arrestohet në ndjekje 20-vjeçari. Policia i ka bërë shenjë për të ndaluar mjetit tip “Benz”,...

Tentoi t’i ikte policisë por përplasi makinat e parkuara, e pëson 20 vjeçari në Durrës

para një jave - Tetova Sot

Një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar nga Policia, pasi tentoi të mos i bindej shenjës së efektivëve për ndalim, duke u larguar dhe përplasur disa mjete të parkuara. Shërbimet e Patrullës së...

Ktheu lokalin në bazë droge, arrestohet pronari me kamarierin dhe 4 klientë

para një jave - LajmiFundit

Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin e koduar “Komuna”, dhe vunë në pranga disa persona, mes tyre pronarin e lokalit që përshtati lokalin për shpërndarje dhe përdorim droge. Po ashtu në pranga...

Nuk i bindet urdhrit të policisë për të ndaluar, i riu nga Durrësi përplas disa mjete dhe largohet me shpejtësi

para një jave - LajmiFundit

Policia e Durrësit ka arrestuar një 20-vjeçar, i cili nuk i është bindur urdhrit për ndalim, ka përplasur disa mjete dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Patrullës...

Itali/ Shqiptarit i gjejnë në banesë 28 çanta të zeza me drogë

para një jave - Standard

Ministria e Brendshme në Shqipëri deklaron se trafiku i lëndës narkotike drejt shtetit Italian është në nivele historike pasi për këtë vit janë sekuestruar vetëm 900 kg drogë, ndryshe nga tonelatat e sekuestruara...

para një jave - Ora news

Ministria e Brendshme në Shqipëri deklaron se trafiku i lëndës narkotike drejt shtetit Italian është në nivele historike pasi për këtë vit janë sekuestruar vetëm 900 kg drogë, ndryshe nga tonelatat e sekuestruara...

Kapen në autostradë me kanabis në makinë, tre të arrestuar në Vlorë

para një jave - RTK

Policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi prej 300 gram kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë 3 persona. “Shërbimet e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve, në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe...

Tre të arrestuar në Vlorë për 300 gram kanabis

para një jave - Syri.net Kosova

Eshte sekuestruar një sasi lënde e dyshuar narkotike kanabis në qytetin e Vlorës. Sipas njoftimit të policisë janë arrestuar në flagrancë 3 shtetas. Ja njoftimi i plotë: Vlorë Goditet një rast i veprimtarisë...

Vlorë/ Arrestohen 3 persona, sekuestrohet një sasi kanabis

para një jave - Top Channel

Shërbimet e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve, në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë së paligjshme të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, bënë kapjen dhe...

para një jave - Ora news

Policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi prej 300 gram kanabis, ndërsa në pranga kanë rënë 3 persona. “Shërbimet e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve, në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe...

Të dënuar në Itali për trafik droge, kush janë dy të ndaluarit në Durrës

para një jave - Java News

Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ndaluar, me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Policia e Durrësit ka vendosur në pranga dy shtetas, konkretisht: Iir Plaku, 55 vjeç, banues në Durrës,...

Drogë, vjedhje e mashtrime, policia arreston 6 persona, dy të shpallur në kërkim (Detajet)

para një jave - BalkanWeb

Policia e Tiranës lajmëron se në 24 orët e fundit, ka arrestuar 6 persona, 2 prej të cilëve janë shpallur në kërkim. Të arrestuarit janë dënuar për krime si droga, vjedhja e mashtrimi. Njoftimi i policisë:...

Të dënuar me burg në Itali kapen në Durrës dy të shumëkërkuar

para një jave - Syri.net Kosova

Janë arrestuar në Durrës dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar Këta 2 shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ndaluar me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Ja njoftimi i policisë: Durrës...

Arrestohen 3 të rinj në Vlorë, sekuestrohet sasi e konsiderueshme lënde narkotike

para një jave - BalkanWeb

Policia e Vlorës ka arrestuar 3 persona, pasi janë kapur me një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike. Sipas policisë, operacioni i zhvilluar ka dërguar në pranga 3 të rinjtë. Njoftimi i policisë: Vlorë...

Trafik droge e pjesëmarrje në organizatë kriminale, kapen 2 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar (Emrat)

para një jave - Top Channel

Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar sot dy persona, të shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge e pjesëmarrje në organizatë kriminale. Këta persona janë: Ilir Plaku, 55 vjeç, banues në Durrës,...

EMRAT/ Të dënuar për trafik droge dhe organizatë kriminale, arrestohen 2 persona në Durrës

para një jave - Zhurnal

Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar nga Policia e Durrësit me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Operacioni u realizua në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë në Durrës...

“Drogë, vjedhje dhe mashtrime”, policia arreston 6 persona, dy prej tyre…(Detajet)

para një jave - Panorama

Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona për vepra të ndryshme penale, dy prej të cilëve ishin të shpallur në kërkim. Personat akuzohen për drogë, vjedhje dhe mashtrime. “Forcat e posaçme “Shqiponjat”,...

Arrestohen 6 persona në Tiranë dhe shpallen në kërkim 2 të tjerë

para një jave - ABC News

Gjashtë persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës për vepra të ndryshme penale, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Policia bën me dije së do të vijojë operacioni për parandalimin dhe goditjen...

Me drogë në makinë, tre të arrestuar në Vlorë

para një jave - ABC News

Policia e Vlorës ka vënë në pranga 3 persona të akuzuar për prodhimin dhe shitjen e narkotikëve. Ndër të tjera bëhet me dije se arrestimi i shtetasve F. M., 25 vjeç, F. R., 37 vjeç dhe H. R., 30 vjeç,...

EMRAT/ Trafik droge e pjesëmarrje në organizatë kriminale, kapen në Durrës 2 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar

para një jave - BalkanWeb

Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar sot dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge e pjesëmarrje në organizatë kriminale. Sipas policisë, dy shtetasit e kapur janë...

Të dënuar në Itali, kapen në Durrës dy shqiptarët me qëllim ekstradimi

para një jave - Albeu

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Konkretisht shtetasi Ilir Plaku, 55 vjeç, rezulton i dënuar në vitin 2014 në Itali me mbi 5 vjet burg pasi akuzohej për “Trafikimi...

Tre të arrestuar në Vlorë për 300 gram kanabis

para një jave - Syri

Eshte sekuestruar një sasi lënde e dyshuar narkotike kanabis në qytetin e Vlorës. Sipas njoftimit të policisë janë arrestuar në flagrancë 3 shtetas. Ja njoftimi i plotë: Vlorë Goditet një rast i veprimtarisë...

Kërkoheshin prej kohësh në Itali, arrestohen dy persona në Durrës

para një jave - Shekulli

Publikuar më 20.11.2020 nga Enida Vërça Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim kombëtar. Mësohet se ata janë shtetasit Ilir Plaku dhe Braniol Liço (Ago), të dënuar për trafik...

Të dënuar në Itali për trafik droge, kush janë dy të ndaluarit në Durrës

para një jave - NOA

Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ndaluar, me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Policia e Durrësit ka vendosur në pranga dy shtetas, konkretisht: Iir Plaku, 55 vjeç, banues në Durrës,...

EMRAT/ Bien në prangat e policisë dy shtetas të dënuar me burg në Itali, ja e kaluara e tyre kriminale

para një jave - Panorama

Dy shtetas që ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ndaluar me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Në pranga ka rënë Ilir Plaku, 55 vjeç, që ishte dënuar në vitin 2014 në Itali me mbi 5 vjet burg pasi...

Të dënuar në Itali për trafik droge dhe organizatë kriminale – Në pranga dy persona në Durrës

para një jave - Mapo

Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar në Durrës me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Bëhet fjalë për Ilir Plaku, 55 vjeç dhe Braniol Liço (Ago), 45 vjeç. Përkatësisht janë dënuar...

EMRAT/ Të dënuar në Itali, kapen në Durrës dy të shumëkërkuar

para një jave - Syri

Janë arrestuar në Durrës dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Këta 2 shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ndaluar me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Ata janë: Ilir Plaku, 55 vjeç,...

para një jave - Ora news

Kapen dhe ndalohen 2 shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Poicia e Durrësit ka vendosur në pranga dy persona të shpallur nëkërkim ndërkombëtar. Kapja dhe arrestimi...

EMRAT/ Të dënuar për trafik droge dhe organizatë kriminale, arrestohen 2 persona në Durrës

para një jave - ABC News

Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar nga Policia e Durrësit me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Operacioni u realizua në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë në Durrës...

EMRAT/ Të dënuar me burg në Itali kapen në Durrës dy të shumëkërkuar

para një jave - Syri

Janë arrestuar në Durrës dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar Këta 2 shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ndaluar me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Ja njoftimi i policisë: Durrës...

Drogë, vjedhje e mashtrime, policia arreston 6 persona, dy të shpallur në kërkim

para një jave - LajmiFundit

Policia e Tiranës lajmëron se në 24 orët e fundit, ka arrestuar 6 persona, 2 prej të cilëve janë shpallur në kërkim. Të arrestuarit janë dënuar për krime si droga, vjedhja e mashtrimi. Njoftimi i policisë:...

Pjesëmarrje në organizatë kriminale, kapen në Durrës 2 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar

para një jave - LajmiFundit

Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar sot dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge e pjesëmarrje në organizatë kriminale. Sipas policisë, dy shtetasit e kapur janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK