I prekur me COVID-19, ndërron jetë ish-zv/kryeministri dhe ish ministri i brendshëm, Bashkim Kopliku

para një jave - Top Channel

Covid-19, i ka kushtuar jetën një tjetër figure të njohur të vendit tonë. Së fundmi ka ndërruar jetë i prekur me COVID-19, ish-zv/kryeministri dhe ish ministri i brendshëm, Bashkim Kopliku. Bashkim Kopliku...

Ish-ministri i Brendshëm vdes nga koronavirusi

para një jave - Medial

Bashkim Kopliku prej ditësh ishte i shtruar në spitalin e Durrësit, por ai nuk ka mundur që të fitojë betejën me sëmundjen dhe virusin. Familjarët e kanë marrë nga spitali me ambulancë private për ta dërguar...

Vdiq në avion/ Si u nda nga jeta ish-zv/kryeministri i parë qeverinë pluraliste

para një jave - Syri.net Kosova

Janë zbardhur detaje të reja nga vdekja e ish-zv/kryeministrit të parë në qeverinë demokratike, Bashkim Kopliku. 77-vjeçari ishte shtruar prej ditësh në spitalin e Durrësit, pasi ishte infektuar me Covid....

Vdes nga COVID ish-zëvendës Kryeministri Bashkim Kopliku

para një jave - Klan

Vdes nga COVID ish-zëvendës Kryeministri Bashkim Kopliku COVID-19 i ka marrë sot jetën ish-zëvendës Kryeministrit të Shqipërisë, Bashkim Koplikut, në moshën 77-vjeçare. Burime për tvklan.al bëjnë me dije...

I infektuar me Covid, ndahet nga jeta ish-zv/kryeministri në qeverinë e parë demokratike

para një jave - Syri.net Kosova

Ka ndërruar jetë në moshën 69 vjeçare, ish-zv/kryeministri dhe njëkohësisht ministër i Brendshëm në qeverinë e parë të Partisë Demokratike në vitin 1992. Bashkim Kopliku, i cili ka qenë edhe dy herë deputet...

I infektuar nga COVID-19, ndërron jetë ish-zv/kryeministri i Shqipërisë Bashkim Kopliku

para një jave - BalkanWeb

Ish-zv.kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë sot nga COVID-19. Ai ishte prekur nga virusi dhe ishte në gjendje të rëndë teksa kurohej në spitalin e...

Covid-19 i merr jetën edhe ish zv/kryeministrit të Shqipërisë

para një jave - Vizion Plus

Ndahet nga jeta ish politikani i njohur Bashkim Kopliku. Ai ishte infektuar nga Covid-19 dhe ishte shtruar prej ditesh ne spitalin e Durresit. Kopliku ka qene dy here deputet i PD. Ai ka mbajtur postin...

I prekur me Covid-19/ Ndahet nga jeta Bashkim Kopliku, ish-zëvendës kryeministër

para një jave - NOA

Ndërron jetë Bashkim Kopliku, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992 dhe dy herë deputetë në parlamentin e Shqipërisë. Bashkim Kopliku i cili...

Covid-19 i merr jetën edhe ish/kryeministrit të Shqipërisë

para një jave - Vizion Plus

Ndahet nga jeta ish politikani i njohur Bashkim Kopliku. Ai ishte infektuar nga Covid-19 dhe ishte shtruar prej ditesh ne spitalin e Durresit. Kopliku ka qene dy here deputet i PD. Ai ka mbajtur postin...

U infektua nga COVID-19, ndërron jetë ish-ministri i brendshëm demokrat

para një jave - Medial

COVID-19 i ka marrë jetën Bashkim Koplikut, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992. Bashkim Kopliku do të mbahet mend si një zyrtar dinjitoz...

Covid19 i merr jetën ish-ministrit shqiptar, vdes në avion gjatë transportit për Itali

para një jave - Indeks online

E humb betejën me virusin politikani Bashkim Kopliku. Ai ndërroi në moshën 77 vjeçare. Mësohet se prej ditësh kurohej në spitalin e Durrësit, por gjendja e tij u rëndua ditët e fundit. Për këtë arsye u...

U infektua nga COVID-19, ndërron jetë ish-ministri i brendshëm demokrat

para një jave - Albeu

COVID-19 i ka marrë jetën Bashkim Koplikut, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992. Bashkim Kopliku do të mbahet mend si një zyrtar dinjitoz...

I infektuar nga COVID-19, ndërron jetë ish-zv/kryeministri i Shqipërisë Bashkim Kopliku

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga erjon dervishi Ish-zv.kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë sot nga COVID-19.

Ndërron jetë nga koronavirusi ish-zv/kryeministri i Shqipërisë, Bashkim Kopliku

para një jave - Mapo

Ish-zv.kryeministri dhe ish-zv/ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë sot nga koronavirusi. Ai ishte prekur nga virusi dhe ishte në gjendje të rëndë teksa kurohej në spitalin...

Humb betejën me koronavirusin ish-zëvendëskryeministri i Shqipërisë Bashkim Kopliku

para një jave - ABC News

Ish-zv/kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku është ndarë sot nga jeta. Kopliku humbi betejën me koronavirusit, ndërsa në gjendje të rëndë kurohej në spitalin e Durrësit. Vijon…

Vdiq në avion/ Si u nda nga jeta ish-zv/kryeministri i parë qeverinë pluraliste

para një jave - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga vdekja e ish-zv/kryeministrit të parë në qeverinë demokratike, Bashkim Kopliku. 77-vjeçari ishte shtruar prej ditësh në spitalin e Durrësit, pasi ishte infektuar me Covid....

Vdes nga koronavirusi ish-zv.kryeministri i Shqipërisë

para një jave - Sinjali

Ish-zv.kryeministri i Shqipërisë, Bashkim Kopliku sot ka ndërruar jetë, pasi ishte i infektuar me koronavirus, shkruan Gazeta Sinjali. Mësohet se ai ishte shtruar në spitalin e Durrësit, por gjendja e...

Humb betejën me koronavirusin ish-zv.kryeministri i Shqipërisë

para një jave - Panorama

Ish-zv.kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë sot, pasi ishte i infektuar me koronavirus. News 24 raporton se Kopliku, pasi ishte prekur nga virusi...

para një jave - Ora news

E humb betejën me virusin politikani Bashkim Kopliku. Ai ndërroi në moshën 77 vjeçare. Mësohet se prej ditësh kurohej në spitalin e Durrësit, por gjendja e tij u rëndua ditët e fundit. Me profesion inxhinier...

I infektuar me Covid, ndahet nga jeta ish-zv/kryeministri në qeverinë e parë demokratike

para një jave - Standard

Ka ndërruar jetë në moshën 69 vjeçare, ish-zv/kryeministri dhe njëkohësisht ministër i Brendshëm në qeverinë e parë të Partisë Demokratike në vitin 1992. Bashkim Kopliku, i cili ka qenë edhe dy herë deputet...

I infektuar me Covid, ndahet nga jeta ish-zv/kryeministri në qeverinë e parë demokratike

para një jave - Syri

Ka ndërruar jetë në moshën 69 vjeçare, ish-zv/kryeministri dhe njëkohësisht ministër i Brendshëm në qeverinë e parë të Partisë Demokratike në vitin 1992. Bashkim Kopliku, i cili ka qenë edhe dy herë deputet...

Ish-ministri i Brendshëm shqiptar vdes nga koronavirusi

para një jave - Lajmi.net

Bashkim Kopliku prej ditësh ishte i shtruar në spitalin e Durrësit, por ai nuk ka mundur që të fitojë betejën me sëmundjen dhe virusin. Familjarët e kanë marrë nga spitali me ambulancë private për ta dërguar...

Ndahet nga jeta Bashkim Kopliku, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm

para një jave - Koha Jone

Ka ndërruar jetë Bashkim Kopliku, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992 dhe dy herë deputetë në parlamentin e Shqipërisë. Mësohet se Bashkim...

Ish-ministri i Brendshëm vdes nga koronavirusi

para një jave - Lajmi.net

Bashkim Kopliku prej ditësh ishte i shtruar në spitalin e Durrësit, por ai nuk ka mundur që të fitojë betejën me sëmundjen dhe virusin. Familjarët e kanë marrë nga spitali me ambulancë private për ta dërguar...

Ndahet nga jeta Bashkim Kopliku, një nga politikanët më dinjitoz të viteve 90 në Shqipëri

para një jave - Gazeta Tema

Ka ndërruar jetë Bashkim Kopliku, ish zëvendëskryeministër dhe Ministër i Brendëshëm  i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992 dhe dy herë deputetë në parlamentin e Shqipërisë. Zoti Kopliku në...

Covid19 i merr jetën ish-ministrit shqiptar, vdes në avion gjatë transportit për Itali

para një jave - Infokusi

E humb betejën me virusin politikani Bashkim Kopliku. Ai ndërroi në moshën 77 vjeçare. Mësohet se prej ditësh kurohej në spitalin e Durrësit, por gjendja e tij u rëndua ditët e fundit. Për këtë arsye u...

Covid-19 i merr jetën Bashkim Koplikut

para një jave - Lexo

Ka ndërruar jetë Bashkim Kopliku, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992 dhe dy herë deputetë në parlamentin e Shqipërisë. Zoti Kopliku në...

Covid-19 i merr jetën Bashkim Koplikut

para një jave - Java News

Ka ndërruar jetë Bashkim Kopliku, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992 dhe dy herë deputetë në parlamentin e Shqipërisë. Zoti Kopliku në...

Ndërron jetë nga Covid-19 ish-zv/kryeministri i Shqipërisë, Bashkim Kopliku

para një jave - Almakos

Ish-zv.kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë sot nga COVID-19. Ai ishte prekur nga virusi dhe ishte në gjendje të rëndë, teksa kurohej në spitalin...

I prekur me COVID-19, ndërron jetë ish-zv/kryeministri dhe ish ministri i brendshëm, Bashkim Kopliku

para një jave - Arbresh

Covid-19, i ka kushtuar jetën një tjetër figure të njohur të vendit tonë. Së fundmi ka ndërruar jetë i prekur me COVID-19, ish-zv/kryeministri dhe ish ministri i brendshëm, Bashkim Kopliku. Bashkim Kopliku...

Covid19 i merr jetën ish-ministrit shqiptar, vdes në avion gjatë transportit për Itali

para një jave - 24 orë info

E humb betejën me virusin politikani Bashkim Kopliku. Ai ndërroi në moshën 77 vjeçare. Mësohet se prej ditësh kurohej në spitalin e Durrësit, por gjendja e tij u rëndua ditët e fundit. Për këtë arsye u...

Koronavirusi ia merr jetën ish-ministrit të Brendshëm shqiptar, vdes në avion

para një jave - Periskopi

E humb betejën me virusin politikani Bashkim Kopliku. Ai ndërroi në moshën 77 vjeçare. Mësohet se prej ditësh kurohej në spitalin e Durrësit, por gjendja e tij u rëndua ditët e fundit. Për këtë arsye u...

Ish-ministri i Brendshëm të PD shuhet nga COVID, vdes në avion gjatë transportit për Itali

para një jave - LajmiFundit

Ish ministri i Brendshem ne kohen e qeverisjes se PD, Bashkim Kopliku ndërroi në moshën 77 vjeçare. Prej ditësh ai kurohej në spitalin e Durrësit, por gjendja e tij u rëndua se fundi si pasoje e COVID....

I infektuar me Covid, ndahet nga jeta ish-zv/kryeministri në qeverinë e parë demokratike

para një jave - Zyrtare

Ka ndërruar jetë në moshën 69 vjeçare, ish-zv/kryeministri dhe njëkohësisht ministër i Brendshëm në qeverinë e parë të Partisë Demokratike në vitin 1992. Bashkim Kopliku, i cili ka qenë edhe dy herë deputet...

Covid-19 ia merr jetën ish- zëvendëskryeministrit shqiptar

para një jave - Epoka e Re

Ditën e sotme është ndarë nga jeta, Bashkim Kopliku, ish-zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992 dhe dy herë deputet në parlamentin e Shqipërisë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK