Telekomi në krizë – probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Kallxo

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë për Radion Evropa e Lirë, Menduh Abazi,...

Telekomi në krizë – probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Telegrafi

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë për Radion Evropa e Lirë, Menduh Abazi,...

Telekomi në krizë - probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Zeri

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë për Radion Evropa e Lirë, Menduh Abazi,...

Telekomi në krizë – probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Medial

“Rrjeti i Telekomit është duke funksionuar me shumë telashe. Që shërbimet tona të jenë kualitative duhen investime urgjente në këtë pjesë të kompanisë”, thotë Abazi. Në bazë të planit të rimëkëmbjes së...

Telekomi në krizë - probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë për Radion Evropa e Lirë, Menduh Abazi,...

Telekomi në krizë - probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - RTK

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera. Kështu ka thënë për radion Evropa e Lirë, Menduh...

Telekomi në krizë – probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Aktiv press

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë për Radion Evropa e Lirë, Menduh Abazi,...

Telekomi në krizë – probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Lajmi.net

“Rrjeti i Telekomit është duke funksionuar me shumë telashe. Që shërbimet tona të jenë kualitative duhen investime urgjente në këtë pjesë të kompanisë”, thotë Abazi. Në bazë të planit të rimëkëmbjes së...

Telekomi thellohet në krizë, po ka probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - 24 orë info

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë Menduh Abazi, drejtor i departamentit...

Telekomi në krizë – probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Arbresh

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë Menduh Abazi, drejtor i departamentit...

Telekomi në krizë – probleme edhe me rrjetin e telekomunikimit

para 2 muajve - Kosova info

Telekomi i Kosovës ka probleme të mëdha me rrjetin e telekomunikimit për shkak se ka vite që nuk është bërë asnjë investim në mirëmbajte apo investime tjera, thotë për Radion Evropa e Lirë, Menduh Abazi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK