VIDEO/ Bora ‘zbardh’ Dardhën, ja pamjet e para nga fshati turistik juglindor

para një jave - BalkanWeb

Dardha e Korçës ka pritur për herë të parë mbrëmjen e sotme reshjet e borës. Ulja e temperaturave ka sjellë reshje bore në zonat malore gjë që ka bërë që fshati turistik të zbardhet këtë fundjavë. Gazetarja...

Korçë/ Ulen ndjeshëm temperaturat, zbardhet nga dëbora Dardha

para një jave - Top Channel

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje të vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore...

Nisin reshjet e para të borës në Dardhë

para një jave - Koha Jone

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore...

Ulen ndjeshëm temperaturat, zbardhet nga dëbora Dardha

para një jave - Zhurnal

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje të vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore...

Nis dëbora në Korçë

para një jave - Vizion Plus

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje të vendit, më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët, ndërsa kanë nisur prej gati 1...

Nis dëbora e parë në vendin tonë

para një jave - NOA

Nisin reshjet e para të dëborës në vendin tonë. Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë dëborë në juglindje te vendit, konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët, ndërsa...

Rënia e ndjeshme e temperaturave, fillojnë reshjet e borës në Dardhë të Korçës, do të përfshijnë zonat malore të juglindjes

para një jave - BalkanWeb

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Rreshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1...

Rënia e ndjeshme e temperaturave, fillojnë reshjet e borës në Dardhë të Korçës

para një jave - Standard

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Rreshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1...

Fillojnë reshjet e borës në Dardhë të Korçës

para një jave - Mapo

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Rreshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1...

Korçë/ Ulen ndjeshëm temperaturat, zbardhet nga dëbora Dardha

para një jave - Medial

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje të vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore...

para një jave - Ora news

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore...

Rënia e temperaturave/ Nisin reshjet e borës në Dardhë të Korçës dhe juglindje

para një jave - Java News

KORÇA Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Rreshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati...

Rënia e ndjeshme e temperaturave, fillojnë reshjet e borës në Dardhë të Korçës, do të përfshijnë zonat malore…

para një jave - Lexo

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Rreshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1...

Prag dimri, reshjet e para të borës në Dardhë

para një jave - Tetova Sot

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore...

Zbardhet Dardha, reshje bore në Korcë

para një jave - LajmiFundit

Duket se edhe Shqiperia ka hyre ne ate qe njihet si klime dimerore pasi ka pasur reshje bore ne disa zona te vendit. Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje të vendit,...

Prag dimri, reshjet e para të borës në Dardhë

para një jave - Arbresh

Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para të borës në juglindje te vendit më konkretisht në fshatin turistik të Dardhës. Reshjet janë me intesitet të ulët ndërsa kanë nisur prej gati 1 ore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK