“Apple” lanson versionin e ri të “iOS” për iPhone 12 mini

para një jave - Epoka e Re

Kompania “Apple” ka lansuar versionin e ri të “iOS 14.2.1” për iPhone 12 mini. Ky model i iPhone ka shfaqur probleme serioze në lidhje “touch screen”, transmeton Informata Online Në versionin e ri të “iOS”...

“Apple” lanson versionin e ri të “iOS” për iPhone 12 mini

para një jave - Infokusi

Kompania “Apple” ka lansuar versionin e ri të “iOS 14.2.1” për iPhone 12 mini. Ky model i iPhone ka shfaqur probleme serioze në lidhje “touch screen”. Në versionin e ri të “iOS” besohet se “Apple” ka rregulluar...

“Apple” lanson versionin e ri të “iOS” për iPhone 12 mini

para një jave - Kosova live

Kompania “Apple” ka lansuar versionin e ri të “iOS 14.2.1” për iPhone 12 mini. Ky model i iPhone ka shfaqur probleme serioze në lidhje “touch screen”. Në versionin e ri të “iOS” besohet se “Apple” ka rregulluar...

“Apple” lanson versionin e ri të “iOS” për iPhone 12 mini

para një jave - Indeks online

Kompania “Apple” ka lansuar versionin e ri të “iOS 14.2.1” për iPhone 12 mini. Ky model i iPhone ka shfaqur probleme serioze në lidhje “touch screen”, transmeton Indeksonline. Në versionin e ri të “iOS”...

Apple lançon iOS 14.2.1 për të zgjidhur disa probleme me iPhone 12

para një jave - Portalb

Nëse keni një iPhone 12, mbase duhet të përditësoni sa më parë në iOS 14.2.1. versioni më i fundit i sistemit operativ është lançuar edhe pse aktualisht është i disponueshëm për modelet e fundit të iPhone...

Apple lanson versionin e ri të “iOS” për iPhone 12 mini

para një jave - Albinfo

Është bërë e ditur se kompania “Apple” ka lansuar versionin e ri të “iOS 14.2.1” për iPhone 12 mini, transmeton albinfo.ch. Ky model i iPhone ka shfaqur probleme serioze në lidhje “touch screen”, thuhet...

Me Trump dhe Biden në logo, zbulohet çmimi marramendës i iPhone 12

para 2 jave - RTK

Marka luksoze ruse Caviar ka shtuar në sirtarin e saj iPhone 12 me një orë interesante nga prapa që quhet edicioni Sands of Time. Edicioni i Sands of Time është në dispozicion për iPhone 12 Pro dhe Pro...

iPhone 12 special kushton mbi 20 mijë euro

para 2 jave - Zhurnal

Tifozët e Donald Trump dhe Joe Biden që kërkojnë të shënojnë tranzicionin midis administratave duhet të hedhin një vështrim në këtë iPhone 12 Pro. Kur bëhet fjalë për telefona tepër të çmuar, iPhone 12...

iPhone 12 Pro Max ka ekranin më të mirë të telefonave inteligjent

para 2 jave - Zhurnal

Pas një analize të plotë dhe testimit laboratorik, DisplayMate ka deklaruar që telefoni i ri nga Apple iPhone 12 Pro Max ka ekranin më të mirë që është testuar ndonjëherë. Në një analizë të thellë të ekranit...

iPhone 12 special kushton mbi 20 mijë euro

para 2 jave - Arbresh

Tifozët e Donald Trump dhe Joe Biden që kërkojnë të shënojnë tranzicionin midis administratave duhet të hedhin një vështrim në këtë iPhone 12 Pro. Kur bëhet fjalë për telefona tepër të çmuar, iPhone 12...

iPhone 12 Pro Max ka ekranin më të mirë të telefonave inteligjent

para 2 jave - Ina

Pas një analize të plotë dhe testimit laboratorik, DisplayMate ka deklaruar që telefoni i ri nga Apple iPhone 12 Pro Max ka ekranin më të mirë që është testuar ndonjëherë. Në një analizë të thellë të ekranit...

iPhone 12 special kushton mbi 20 mijë euro

para 2 jave - Zeri

Tifozët e Donald Trump dhe Joe Biden që kërkojnë të shënojnë tranzicionin midis administratave duhet të hedhin një vështrim në këtë iPhone 12 Pro. Kur bëhet fjalë për telefona tepër të çmuar, iPhone 12...

iPhone 12 special kushton mbi 20 mijë euro

para 2 jave - Tetova Sot

Tifozët e Donald Trump dhe Joe Biden që kërkojnë të shënojnë tranzicionin midis administratave duhet të hedhin një vështrim në këtë iPhone 12 Pro. Kur bëhet fjalë për telefona tepër të çmuar, iPhone 12...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK