Shifra tragjike nga Covid-19 në Itali

para një jave - Top Channel

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Shifra të frikshme të vdekjeve nga COVID-19 në Itali

para një jave - RTK

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Shifra tragjike në Itali/ Rritet ndjeshëm numri i viktimave dhe të infektuarëve në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Bilanc i zi sërish në Itali/ Regjistrohen 692 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Syri.net Kosova

Italia regjistron 692 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 2 mijë e 500 raste të reja më pak se dje Një tjetër bilanc të zi, për Italinë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 692 viktima dhe...

Itali/ Më shumë se 34 mijë raste të reja me koronavirus dhe 692 viktima, në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

34,767 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Itali, ndërsa fatkeqësisht kanë humbur jetën 692 qytetarë të infektuar. Numri i përgjithshëm i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë...

Shifra tragjike nga Covid-19 në Itali

para një jave - Shenja

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Shifrat në Itali vijojnë të jenë dramatike, pëson rritje numri i vdekjeve

para një jave - Albeu

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Itali/ 692 persona të vdekur nga COVID-19 dhe 34,767 infeksione të reja

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga erjon dervishi Italia regjistroi 34,767 infeksione të reja me koronavirus në 24 orë, tha Ministria e Shëndetësisë të shtunën, pak më poshtë nga 37, 242 një ditë më parë. Ministria...

Italia regjistron 692 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 2 mijë e 500 raste të reja më pak se dje

para një jave - BalkanWeb

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Italia konfirmon 34,767 raste me koronavirus, 692 persona humbën jetën në 24 orë

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit në Itali janë konfirmuar 34,767 raste të reja me koronavirus, nga 237,225 teste të bëra. Numri total i të infektuarve në vend, që nga fillimi i pandemisë e deri më tani ka shkuar në...

Bilanc i zi sërish në Itali/ Regjistrohen 692 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Syri

Italia regjistron 692 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 2 mijë e 500 raste të reja më pak se dje Një tjetër bilanc të zi, për Italinë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 692 viktima dhe...

Situatë alarmante në Itali: 692 të vdekur e mbi 19 mijë raste të reja me COVID-19

para një jave - Medial

Ndërsa deri më sot Italia ka kryer mbi 20 milionë testime Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 692 viktima e 34 767 të infektuar. Persona aktivë pozitivë me Covid 19 në janë momentalisht 791 746 të...

para një jave - Ora news

Shkon në 1 380 531 numri i të infektuarve me koronavirus në Itali e në 49 261 numri i viktimave. Ndërsa deri më sot Italia ka kryer mbi 20 milionë tamponë. Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 692...

Koronavirusi/ 692 viktima dhe rreth 35 mijë të infektuar në Itali

para një jave - Mapo

Shkon në 1 380 531 numri i të infektuarve me koronavirus në Itali dhe në 49 261 numri i viktimave. Ndërsa deri më sot Italia ka kryer mbi 20 milionë tamponë. Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 692...

Italia, 692 viktima dhe 34,767 raste të reja me Covid-19

para një jave - Pa censure

Italia raportoi sot 34 767 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 2 500 më pak se dje, duke e çuar totalin e tyre në 1 380 531. Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, rritja e viktimave...

Më shumë se 34 mijë raste të reja dhe 692 të vdekur në Itali brenda 24 orëve të fundit

para një jave - Albinfo

34,767 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Itali, ndërsa fatkeqësisht kanë humbur jetën 692 qytetarë të infektuar. Numri i përgjithshëm i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë...

Shifra tragjike nga Covid-19 në Itali

para një jave - Malisheva TV

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Shifra tragjike në Itali/ Rritet ndjeshëm numri i humbjes së jetëve dhe të infektuarëve në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 vi kt ima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Shifra tragjike nga Covid-19 në Itali

para një jave - KosovaPress

Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste të reja...

Italia/ Rregjistrohen 692 viktima nga COVID-19 por 2500 raste të reja më pak se dje

para një jave - Java News

ITALI Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve, sot Italia ka shënuar një ulje të lehtë me 2 mijë e 500 raste...

Situatë alarmante në Itali: 692 të vdekur e mbi 19 mijë raste të reja me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Ndërsa deri më sot Italia ka kryer mbi 20 milionë testime Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 692 viktima e 34 767 të infektuar. Persona aktivë pozitivë me Covid 19 në janë momentalisht 791 746 të...

Rëndohet bilanci në Itali, shënohen 34,767 raste të reja, 692 persona humbën jetën

para një jave - 24 orë info

Në 24 orët e fundit në Itali janë konfirmuar 34,767 raste të reja me koronavirus, nga 237,225 teste të bëra. Po ashtu brenda ditës, si pasojë e Covid-19, humbën jetën edhe 692 qytetarë të tjerë e humbën...

Bilanci i COVID-19 në Itali, 34 mijë raste të reja

para një jave - Arbresh

Italia ka shënuar 34,767 raste të reja nga koronavirusi brenda 24 orëve të fundit dhe 692 viktima. Arbresh.info transmeton se është shënuar një ulje e numrit të rasteve nga një ditë më parë. Regjioni verior...

Në Itali 692 të vdekur e mbi 19 mijë raste të reja me COVID-19

para një jave - Kosova info

Ka shkuar në 1 milion e 380 mijë e 531 numri i të infektuarve me Koronavirus në Itali si dhe në 49 261 numri i viktimave, nga ky virus. Deri më sot Italia ka kryer mbi 20 milionë testime. Vetëm në 24 orët...

Covid godet Italinë, 692 vdekje në 24 orët e fundit

para një jave - LajmiFundit

Italia po perjeton nje perkeqesim te situates se pandemise. Diten e sotme ka arritur në 1 380 531 numri i të infektuarve me koronavirus në Itali e në 49 261 numri i viktimave. Ndërsa deri më sot Italia...

11 mijë viktima në mbarë botën në 24 orë

para një jave - Klan

11 mijë viktima në mbarë botën në 24 orë SHBA thyen rekord infektimesh me 201 mijë raste Rëndohet edhe më tej bilanci i koronavirusit në mbarë botën. Në 24 orët e fundit në nivel global humbën jetën mbi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK