Pamje të rënda, shqiptari i ekzekutuar në Ekuador i mbuluar në gjak në skenën e krimit

para një jave - Syri.net Kosova

Janë zbardhur detaje të reja nga eleminimi mafioz i shqiptarit Adriatik Tresa në Ekuador. Tresa, i njohur në fushën e narkotikëve në shtetin amerikano-latin, u vra mëngjesin e djeshëm në banesën ku jetonte....

Përplasja e bandave të drogës i “ha kokën” shqiptarit, u rrëmbye një javë më parë

para një jave - Vizion Plus

Shqiptari Adriatik Tresa, 42 vjeç, ngeli i pajetë pas një përplasjeje të bandave të drogës që veprojnë në Ekuador. Tresa u vra brenda vilës së tij luksoze nga katër persona. Ata u shtirën si policë dhe...

Pamje të rënda, shqiptari i ekzekutuar në Ekuador i mbuluar në gjak në skenën e krimit

para një jave - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga eleminimi mafioz i shqiptarit Adriatik Tresa në Ekuador. Tresa, i njohur në fushën e narkotikëve në shtetin amerikano-latin, u vra mëngjesin e djeshëm në banesën ku jetonte....

VIDEO-FOTO/ Pamje të rënda, shqiptari i ekzekutuar në Ekuador i mbuluar në gjak në skenën e krimit

para një jave - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga eleminimi mafioz i shqiptarit Adriatik Tresa në Ekuador. Tresa, i njohur në fushën e narkotikëve në shtetin amerikano-latin, u vra mëngjesin e djeshëm në banesën ku jetonte....

FOTO+VIDEO/ Pamje nga skena e vrasjes! Kush ishte shqiptari Adriatik Tresa dhe si u ekzekutua në banesën e tij në Ekuador

para një jave - BalkanWeb

News24 dhe BalkanWeb sigurojnë foto dhe video nga ngjarja e bujshme në Ekuador, ku Adriatik Tresa një shqiptar i njohur në fushën e narkotikëve dhe botës së krimit në shtetin amerikano-latin dje u vra...

VIDEO+FOTO/ Pamje nga skena e vrasjes, viktima i mbuluar me gjak! Kush ishte shqiptari Adriatik Tresa dhe si u ekzekutua në banesën e tij në Ekuador

para një jave - Panorama

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e bujshme në Ekuador, ku Adriatik Tresa një shqiptar i njohur në fushën e narkotikëve dhe botës së krimit në shtetin amerikano-latin u vra ditën e djeshme në 5...

Ekzekutimi i shqiptarit në Ekuador, Adriatik Tresa i dyshuar për lidhje me trafikun e kokainës

para një jave - NOA

Ndonëse jetonte në një vilë të rrethuar dhe me roje, Adriatik Tresa, 45 vjeç, u vra në një atentat të organizuar në Guayaquil të Ekuadorit. Shtatë persona të maskuar si policë u futën në banesë pasi thanë...

EMRI+FOTO/ Ekzekutohet brenda në banesë shqiptari në Ekuador, autorët hynë të maskuar si policë, 45-vjeçari ishte arrestuar në 2013 për vrasjen e një gazetari

para një jave - BalkanWeb

Një shqiptar me emrin Adriatik Tresa u ekzekutua brenda banesës në Ekuador në orët e para të mëngjesit të së premtes. Ngjarja ka ndodhur në orën 05:00 teksa autorët të të maskuar si policë dhe që pretendonin...

Luftë mes bandave të drogës, vritet shqiptari, u rrëmbye një javë më parë në Ekuador

para një jave - LajmiFundit

Nje shtetas shqiptar eshte vrare ne Ekuador ndersa dyshohet se motiv i krimit jane perp;asjet mes klaneve te droges. Shtetasi shqiptari Adriatik Tresa, 42 vjeç, mbeti i pajetë pas një përplasjeje të bandave...

Pse vriten shqiptarët në Ekuador? Detajet tronditëse të ekzekutimit të 45-vjeçarit nga Tirana

para një jave - 24 orë info

Shqiptari i vrarë sot në Ekuador nuk është një emër i pa njohur për drejtësinë atje. Adriatik Tresa, 45-vjeç u ekzekutua nga një skuadër personash të veshur si policë që hynë brenda vilës së tij luksoze...

Shqiptari Adriatik Tresa ekzekutohet në Ekuador

para një jave - Klan

Shqiptari Adriatik Tresa ekzekutohet në Ekuador Shkak dyshohet prishja e pazareve të kokainës Ky është Adriatik Tresa, 45-vjeçari shqiptar që u ekzekutua në Guayaquil të Ekuadorit. Ai jetonte në një vilë...

EMRI+FOTO/ Ekzekutohet në banesë 45-vjeçari shqiptar në Ekuador, autorët të maskuar si policë

para një jave - Java News

Një shqiptar me emrin Adriatik Tresa u ekzekutua brenda banesës në Ekuador në orët e para të mëngjesit të së premtes. Ngjarja ka ndodhur në orën 05:00 teksa autorët të të maskuar si policë dhe që pretendonin...

Një tjetër shqiptar vritet për kokainën në Ekuador

para një jave - News33

Prishja e pazareve të kokainës shkakton të tjera viktima nga Shqipëria. Një ditë më parë në Ekuador, është ekzekutuar Adriatik Tresa, 45 vjeç. Shqiptari jetonte në një vilë në zonën e të pasurve në La...

VIDEO/ Pamjet, si u ekzekutua në Ekuador nga skuadra e rreme e 'Antidrogës', bosi shqiptar i kokainës

para një jave - Syri.net Kosova

Një shqiptar u likuidua në shtëpi e tij në Ekuador, nga policë të rremë. Kriminelët u paraqitën si agjentë të Antinarkotikëve për të hyrë në lagjen luksoze La Aurora. Kufoma e tij u hoq nga prona dhe u...

para një jave - Ora news

Adriatik Tresa, një 45-vjeçar shqiptar, u qëllua këtë të premte (20 nentor) në dhomën e ndenjes së shtëpisë së tij, në zonën e Bali, e vendosur në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora, Daule,...

VIDEO-FOTO/ Pamjet, si u ekzekutua në Ekuador nga skuadra e rreme e 'Antidrogës', bosi shqiptar i kokainës

para një jave - Syri

Një shqiptar u likuidua në shtëpi e tij në Ekuador, nga policë të rremë. Kriminelët u paraqitën si agjentë të Antinarkotikëve për të hyrë në lagjen luksoze La Aurora. Kufoma e tij u hoq nga prona dhe u...

VIDEO/ I përfshirë në trafik droge, ekzekutohet në banesë shqiptari në Ekuador

para një jave - ABC News

Një shqiptar u ekzekutua të premten në rrugën León Febres-Cordero, në Daule të Ekuadorit. Mediat raportojnë se viktima është identifikuar si Adriatik Tresa, 45 vjeç. Ngjarja ndodhi në orën 05:00 të orëve...

VIDEO/ Pamjet, si u ekzekutua në Ekuador nga skuadra e rreme e 'Antidrogës', bosi shqiptar i kokainës

para një jave - Syri

Një shqiptar u likuidua në shtëpi e tij në Ekuador, nga policë të rremë. Kriminelët u paraqitën si agjentë të Antinarkotikëve për të hyrë në lagjen luksoze La Aurora. Kufoma e tij u hoq nga prona dhe u...

EMRI/ I përfshirë në trafik droge, ekzekutohet në banesë shqiptari në Ekuador

para një jave - ABC News

Një shqiptar u ekzekutua të premten në rrugën León Febres-Cordero, në Daule të Ekuadorit. Mediat raportojnë se viktima është identifikuar si Adriatik Tresa, 45 vjeç. Ngjarja ndodhi në orën 05:00 të orëve...

Pamjet, si u ekzekutua në Ekuador nga skuadra e rreme e 'Antidrogës', bosi shqiptar i kokainës

para një jave - Syri

Një shqiptar u likuidua në shtëpi e tij në Ekuador, nga policë të rremë. Kriminelët u paraqitën si agjentë të Antinarkotikëve për të hyrë në lagjen luksoze La Aurora. Kufoma e tij u hoq nga prona dhe u...

Një tjetër shqiptar vritet për kokainën në Ekuador

para një jave - Zhurnal

Prishja e pazareve të kokainës shkakton të tjera viktima nga Shqipëria. Një ditë më parë në Ekuador, është ekzekutuar Adriatik Tresa, 45 vjeç . Shqiptari jetonte në një vilë në zonën e të pasurve në La...

Ekskluzive/ Një tjetër shqiptar vritet për kokainën në Ekuador (EMRI+FOTO)

para një jave - Mapo

Prishja e pazareve të kokainës shkakton të tjera viktima nga Shqipëria. Një ditë më parë në Ekuador, është ekzekutuar Adriatik Tresa, 45 vjeç . Shqiptari jetonte në një vilë në zonën e të pasurve në La...

Shqiptari 45 vjeçar ekzekutohet nga 7 “policë” në Ekuador

para një jave - PortaliOnline

Një shqiptar u ekzekutua të premten në rrugën León Febres-Cordero, në Daule të Ekuadorit. Mediat raportojnë se viktima është identifikuar si Adriatik Tresa, 45 vjeç. Ngjarja ndodhi në orën 05:00 të mëngjesit,...

Një tjetër shqiptar vritet për kokainën në Ekuador

para një jave - Express.mk

Prishja e pazareve të kokainës shkakton të tjera viktima nga Shqipëria. Një ditë më parë në Ekuador, është ekzekutuar Adriatik Tresa, 45 vjeç. Shqiptari jetonte në një vilë në zonën e të pasurve në La...

Vila në Ekuador ku jetonte Adriatik Tresa, i vrarë sot për kokainë atje

para një jave - Express.mk

Ndërkohë Gazeta MAPO u interesua edhe pranë Policisë Kriminale, lidhur me emrin e Adriatik Tresës. Një burim tha se emri i 45-vjeçarit nuk është në hetim në Shqipëri por ka të dhëna se merret me trafik...

Ekzekutim mafioz në Spanjë, vritet shqiptari me të shkuar kriminale

para një jave - Aktiv press

Një shqiptar, identiteti i të cilit ende nuk dihet është ekzekutuar me armë zjarri në Spanjë brenda një automjeti. Trupi i tij është gjetur i pajetë nga banorët të cilët njoftuan policinë. Sipas burimeve...

Ekzekutohet me 6 plumba një shqiptar në Ekuador, autorët e veshur si policë

para një jave - Aktiv press

Rikthehen ekzekutimet e shqiptarëve në Ekuador. Një person i identifikuar nga mediat vendase me emrin Trisas u qëllua për vdekje mëngjesin e së premtes në qytetin e Guayaquil i njohur për përplasjet e...

Ekzekutim mafioz në Spanjë, vritet shqiptari me të shkuar kriminale

para 2 jave - Top Channel

Një shqiptar, identiteti i të cilit ende nuk dihet është ekzekutuar me armë zjarri në Spanjë brenda një automjeti. Trupi i tij është gjetur i pajetë nga banorët të cilët njoftuan policinë. Sipas burimeve...

Persona të veshur si policë ekzekutojnë shqiptarin, dyshimet e para

para 2 jave - Syri.net Kosova

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

Persona të veshur si policë ekzekutojnë shqiptarin, dyshimet

para 2 jave - Syri

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

Ekzekutohet me 6 plumba shqiptari brenda rezidencës në Spanjë, autorët ishin veshur si policë

para 2 jave - BalkanWeb

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas është ekzekutuar ditën e sotme në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe,...

Vrasës të veshur si policë ekzekutojnë shqiptarin në Spanjë

para 2 jave - Koha.mk

Sipas raporteve të para, rojet ishin kërcënuar dhe neutralizuar nga burra të armatosur që më pas mbërritën në shtëpinë ku jetonte i huaji. Një shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte...

Vishen si policë/ Ekzekutohet me 6 plumba shqiptari brenda rezidencës në Spanjë

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 20.11.2020 nga erjon dervishi Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas është ekzekutuar ditën e sotme në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës....

Autorët të maskuar si policë – Ekzekutohet me 6 plumba shqiptari në Spanjë

para 2 jave - Mapo

Një shqiptar është ekzekutuar sot në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe sipas raporteve të para, rojet ishin nënshtruar...

Ekzekutohet brenda rezidencës shqiptari në Spanjë, autorët hynë si policë

para 2 jave - ABC News

Një shqiptar i identifikuar si Trisas është ekzekutuar sot në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Ngjarja ndodhi në orën 05:00, sipas raporteve të para. Mediat...

Të veshur si policë, vritet me breshëri plumbash shqiptari në Spanjë

para 2 jave - Albeu

Një vrasje mafioze ka ndodhur në Spanjë. Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas është vrarë mëngjesin e të premtes në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora. Krimi...

Ekzekutim mafioz: Shtetasi shqiptar vritet nga disa “policë” në Spanjë

para 2 jave - Gazeta Tema

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

Vrasës të veshur si policë ekzekutojnë shqiptarin në Spanjë

para 2 jave - NOA

Sipas raporteve të para, rojet ishin kërcënuar dhe neutralizuar nga burra të armatosur që më pas mbërritën në shtëpinë ku jetonte i huaji. Një shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte...

Persona të veshur si policë ekzekutojnë shqiptarin, dyshimet e para

para 2 jave - Syri

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

Persona të veshur si policë ekzekutojnë shqiptarin, dyshimet e para

para 2 jave - Syri

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

Kriminelë të veshur si policë ekzekutojnë me gjashtë plumba shqiptarin brenda rezidencës

para 2 jave - Panorama

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

Ekzekutim mafioz në Spanjë, vritet shqiptari me të shkuar kriminale

para 2 jave - Flaka

Një shqiptar, identiteti i të cilit ende nuk dihet është ekzekutuar me armë zjarri në Spanjë brenda një automjeti. Trupi i tij është gjetur i pajetë nga banorët të cilët njoftuan policinë. Sipas burimeve...

Shqiptari ekzekutohet nga policia në Spanjë

para 2 jave - Java News

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

Të maskuar si policë: Ekzekutohet me 6 plumba shqiptari në Spanjë

para 2 jave - Gazeta Metro

Një shqiptar është ekzekutuar sot në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe sipas raporteve të para, rojet ishin nënshtruar...

Atentat mafioz në Spanjë, vritet shqiptari me precedentë penalë

para 2 jave - LajmiFundit

Një shqiptar, identiteti i të cilit ende nuk dihet është ekzekutuar me armë zjarri në Spanjë brenda një automjeti. Trupi i tij është gjetur i pajetë nga banorët të cilët njoftuan policinë. Sipas burimeve...

Të veshur si policë meshkuj të armatosur ekzekutojnë shqiptarin në Spanjë

para 2 jave - LajmiFundit

Një shtetas shqiptar i identifikuar si Trisas u vra herët këtë të premte në një zonë rezidenciale në rrugën León Febres-Cordero, sektori La Aurora të Spanjës. Krimi u regjistrua në orën 05:00 dhe, sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK