para një jave - Ora news

PBB-ja globale do të bjerë ndjeshëm. Të gjithë ekspertët bien dakord për këtë. Ka qasje të ndryshme vetëm në masën e tkurrjes ekonomike dhe perspektivat afatmesme për një kthim në rritje. Fondi Monetar...

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë, mbi 70% u takojnë qytetarëve

para një jave - Albinfo

Përhapja e pandemisë ka ndikuar edhe në sektorin bankar duke sjellë vështirësi operative dhe afariste, kështu ka thënë në një intervistë për Ekonomia Online, drejtor i Shoqatës së Bankave, Petrit Balija,...

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë, mbi 70% u takojnë qytetarëve

para një jave - Zeri

Përhapja e pandemisë ka ndikuar edhe në sektorin bankar duke sjellë vështirësi operative dhe afariste, kështu ka thënë në një intervistë për Ekonomia Online, drejtor i Shoqatës së Bankave, Petrit Balija....

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë,mbi 70% u takojnë qytetarëve

para një jave - RTK

Përhapja e pandemisë ka ndikuar edhe në sektorin bankar duke sjellë vështirësi operative dhe afariste, kështu ka thënë, drejtor i Shoqatës së Bankave, Petrit Balija. Tutje, ai tha se në aspektin e depozitave...

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë, mbi 70 për qind u takojnë qytetarëve

para një jave - Medial

Tutje, ai tha se në aspektin e depozitave këtë vit ka pasur një rritje prej rreth 145 milionë euro, duke quar në 4 miliardë euro të depozituara në sektorin bankar. Ndërsa nga këto 4 miliardë, Balija theksoi...

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë, mbi 70 për qind u takojnë qytetarëve

para një jave - Lajmi.net

Tutje, ai tha se në aspektin e depozitave këtë vit ka pasur një rritje prej rreth 145 milionë euro, duke quar në 4 miliardë euro të depozituara në sektorin bankar. Ndërsa nga këto 4 miliardë, Balija theksoi...

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë, mbi 70 për qind u takojnë qytetarëve

para një jave - Llapi info

Përhapja e pandemisë ka ndikuar edhe në sektorin bankar duke sjellë vështirësi operative dhe afariste, kështu ka thënë, drejtor i Shoqatës së Bankave, Petrit Balija. Tutje, ai tha se në aspektin e depozitave...

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë, mbi 70% u takojnë qytetarëve

para një jave - Vushtrria Online

Përhapja e pandemisë ka ndikuar edhe në sektorin bankar duke sjellë vështirësi operative dhe afariste, kështu ka thënë në një intervistë për Ekonomia Online, drejtor i Shoqatës së Bankave, Petrit Balija....

4 miliardë euro depozita në bankat në Kosovë, mbi 70% u takojnë qytetarëve

para një jave - Ekonomia Online

Përhapja e pandemisë ka ndikuar edhe në sektorin bankar duke sjellë vështirësi operative dhe afariste, kështu ka thënë në një intervistë për Ekonomia Online, drejtor i Shoqatës së Bankave, Petrit Balija....

FMN-ja ka vlerësuar se sistemi bankar i RMV-së është mirë i kapitalizuar dhe profitabil

para 2 jave - Portalb

Banka Popullore e Maqedonisë së Veriut, BPRMV, duhet të ndërmarrë aktivitete mbikëqyrëse në kohë për të siguruar stabilitetin e sistemit financiar dhe për këtë arsye është thelbësore të ruhet pavarësia...

FMN: Efektet e krizës me pandeminë në ekonominë e Maqedonisë zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - Telegrafi

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

MF: Efektet e krizës kovid në ekonominë vendore zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - TV21

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

FMN konfirmon – efektet e krizës Kovid në ekonominë vendore zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - TV Koha

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës Kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

FMN konfirmon – efektet e krizës Kovid në ekonominë vendore zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - Tetova Sot

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës Kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

FMN: Efektet e krizës me pandeminë në ekonominë e Maqedonisë zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - Republika

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

FMN: Efektet e krizës me pandeminë në ekonominë e Maqedonisë zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - News33

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

MF: Efektet e krizës kovid në ekonominë vendore zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - Lajm

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

FMN konfirmon – efektet e krizës Kovid në ekonominë vendore zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - Almakos

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës Kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

FMN konfirmon – efektet e krizës Kovid në ekonominë vendore zbuten përmes qeverisjes së mirë

para 2 jave - Republika

Qeverisja e mirë dhe aktivitetet e ndërmarra nga Qeveria dhe Banka Popullore kanë ruajtur stabilitetin makroekonomik dhe financiar dhe kanë zbutur efektet e krizës Kovid në ekonomi dhe shoqëri, konfirmoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK