Bie bora e parë në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni

para një jave - Shprehja

Derisa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut. Në orët e mbrëmje së të shtunës të reshura e para...

Zbardhen Mavrova, Pelisteri e Nizhepole nga bora

para një jave - Zhurnal

Shkup, 21 nëntor – Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Gjatë ditës së sotme në pjesët malore të vendit janë regjistruar reshje të borës. Bora e parë në Maqedoninë e Veriut ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Reshjet janë me intensitet të ulët...

Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni

para një jave - Almakos

Photo: Adrian Abazi · Derisa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut. – Advertisment – Në orët e...

Bie bora e parë në Maqedoni

para një jave - Fol

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Dimri po afrohet, regjistrohen reshjet e para të borës

para një jave - News Tv

Moti i sotëm i ftohtë solli edhe borën e parë nga një pjesë në malet në të gjithë Maqedoninë. Kjo u njoftua nga Instituti Hidrometeorologjik i Maqedonisë, shkruan TS. Kështu, bora e parë ra këtë pasdite...

Bie bora e parë në Maqedoni, ja pamjet (VIDEO)

para një jave - Zyrtare

Moti i sotëm i ftohtë solli edhe borën e parë nga një pjesë në malet në të gjithë Maqedoninë. Kjo u njoftua nga Instituti Hidrometeorologjik i Maqedonisë, shkruan TS. Kështu, bora e parë ra këtë pasdite...

Bie bora e parë në Maqedoni

para një jave - Flaka

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni [Video]

para një jave - Fakti Ditor

Derisa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut. Në orët e mbrëmje së të shtunës të reshura e para...

Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni

para një jave - 24 orë info

Teksa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut. Në orët e mbrëmje së të shtunës të reshura e para...

Bie bora e parë në Maqedoni (VIDEO)

para një jave - Zyrtare

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Maqedoni, bie bora e parë

para një jave - Sharri

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Bie bora e parë në Maqedoni

para një jave - Lajm

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Këtë vit bie bora e parë në Maqedoni

para një jave - Kosova info

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

Bie bora e parë në Maqedoni

para një jave - Pa censure

Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës. Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole. Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK