Klevi Pojana pas zgjedhjeve në LSI: Në 25 prill sovrani do të vendosë për Shqipërinë në Europë

para një jave - Medial

LSI ka përfunduar procesin për zgjedhjet e brendshme të partisë. Sekretari i Përgjithshëm i LSI Tiranë Klevi Pojana shprehet se vullnetarizmi, garantimi dhe mbrojtja e lirisë së shprehjes, demokracia e...

Procesi në LSI/ Caka: Pjesëmarrja 80.7%! 28 mijë e 285 anëtarë votuan fizikisht, mbi 16 mijë online

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda LSI. Caka thotë se pjesëmarrja ishte 44 mijë e 413 anëtarë ose 80.7%, nga të cilët 28 mijë e 285 anëtarë votuan...

para një jave - Ora news

LSI ka përfunduar procesin për zgjedhjet e brendshme të partisë. Sekretari i Përgjithshëm i LSI Tiranë Klevi Pojana shprehet se 25 prilli do të jetë dita e ndryshimit të madh, dita në të cilën sovrani...

Dervishi: 10 delegatë do përfaqësojnë LSI-në e Kavajës në Konventën Kombëtare. Hapa drejt fitores më 25 prill

para një jave - Standard

Kreu i LRI-së në Kavajë, Baki Dervishi e ka cilësuar votimin e sotëm në këtë qytet, si hapa drejt fitores më 25 prill. Anëtarët e LSI në Kavajë, i besuan plot 10 delegatëve përgjegjësinë për të përfaqësuar...

Konventa e LSI/Dervishi: 50% e delegatëve të Kavajës do përfaqësohet nga rinia. Hapa drejt fitores më 25 prill

para një jave - Koha Jone

Kreu i LRI-së në Kavajë, Baki Dervishi e ka cilësuar votimin e sotëm në këtë qytet, si hapa drejt fitores më 25 prill. Anëtarët e LSI në Kavajë, i besuan plot 10 delegatëve përgjegjësinë për të përfaqësuar...

LSI zhvillon zgjedhjet për kryetar, Caka: Votuan 44413 anëtarë

para një jave - Syri.net Kosova

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar sot zgjedhjet për kryetarin dhe delegatët e Konventës Kombëtare. Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda...

Mbyllet procesi zgjedhor në LSI/ Silva Caka jep shifrat: Pjesëmarrja 80.7%! 28 mijë e 285 anëtarë votuan fizikisht, mbi 16 mijë online

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga erjon dervishi Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda LSI. Caka thotë se pjesëmarrja ishte 44 mijë e 413 anëtarë ose 80.7%,...

Dervishi: 10 delegatë do përfaqësojnë LSI-në e Kavajës në Konventën Kombëtare. Hapa drejt fitores më 25 prill

para një jave - Koha Jone

Kreu i LRI-së në Kavajë, Baki Dervishi e ka cilësuar votimin e sotëm në këtë qytet se sot i besoi plot 10 delegatëve përgjegjsinë për të përfaqësuar LSI-Kavajë në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste...

Anëtarët e LSI po votojnë/ Votim fizik në qendra votimi, por edhe votim on line

para një jave - Top Channel

Lëvizja Socialiste për Integrim votoi per delegatet e Konventës Kombëtare te dhjetorit, forum nga i cili do dale ekipi drejtues i partisë. Monika Krymadhi votoi ne selinë e LSI ku  tregoi me vepra se per...

Përfundon procesi zgjedhor, Pojana: LSI tregoi forcën vitale dhe ndryshimin që po vjen më 25 prill

para një jave - Standard

Nënkryetari i LRI, Klevi Pojana, nepermjet nje postimi ne Facebook shprehet se votimet e sotme për strukturat e LSI janë shembulli më i mirë i funksionimi të demokracisë dhe parimit “një anëtar një votë”....

Pojana: LSI tregoi forcën vitale dhe ndryshimin që po vjen më 25 prill

para një jave - Koha Jone

Nënkryetari i LRI, Klevi Pojana, shprehet se votimet e sotme për strukturat e LSI janë shembulli më i mirë i funksionimi të demokracisë dhe parimit “një anëtar një votë”. Në një mesazh në rrjetet sociale,...

Procesi në LSI/ Caka: Pjesëmarrja 80.7%! 28 mijë e 285 anëtarë votuan fizikisht, mbi 16 mijë online

para një jave - Syri

Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda LSI. Caka thotë se pjesëmarrja ishte 44 mijë e 413 anëtarë ose 80.7%, nga të cilët 28 mijë e 285 anëtarë votuan...

LSI zhvillon zgjedhjet për kryetar, Caka: Votuan 44413 anëtarë

para një jave - Medial

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar sot zgjedhjet për kryetarin dhe delegatët e Konventës Kombëtare. Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda...

Mbyllet procesi zgjedhor në LSI/ Silva Caka jep shifrat: Pjesëmarrja 80.7%! 28 mijë e 285 anëtarë votuan fizikisht, mbi 16 mijë online

para një jave - BalkanWeb

Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda LSI. Caka thotë se pjesëmarrja ishte 44 mijë e 413 anëtarë ose 80.7%, nga të cilët 28 mijë e 285 anëtarë votuan...

Procesi i zgjedhjeve në LSI – Shqiptarët votojnë online edhe nga SHBA

para një jave - Standard

Ekipi drejtuesi i LSI ka vendosur që anëtarët të votojnë me anë të aplikacioneve dhe mjeteve të sigurta të interentit duke shënuar kështu një stad të ri të përfshirjes së teknologjisë në proceset politike....

para një jave - Ora news

LSI përmbylli zgjedhjet për delegatët e Konventës Kombëtare dhe kryetarin e LSI, ku morën pjesë 44.413 anëtarë ose 80.7% e anëtarësisë faktike të regjistrit të anëtarësisë së Partisë. Përfshirja e votimit...

LSI zhvillon zgjedhjet për kryetar, Caka: Votuan 44413 anëtarë

para një jave - Syri

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar sot zgjedhjet për kryetarin dhe delegatët e Konventës Kombëtare. Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda...

Mbyllet procesi zgjedhor në LSI/ Silva Caka jep shifrat: Pjesëmarrja 80.7%! 28 mijë e 285 anëtarë votuan fizikisht, mbi 16 mijë online

para një jave - Standard

Ne perfundim te zgjedhjeve brenda LSI, kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat. Caka thotë se pjesëmarrja ishte 44 mijë e 413 anëtarë ose 80.7%, nga të cilët 28 mijë e 285 anëtarë votuan...

Përfundojnë votimet në LSI, Silva Caka: Pjesëmarrja rekord 88%, garanci për fitoren e 25 prillit

para një jave - ABC News

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Silva Caka në një deklaratë për mediat dha detaje nga procesi i votimit të LSI. Cakaj tha se zgjedhjet kanë përfunduar me pjesëmarrje rekord. “Në zgjedhjet...

Përfundojnë votimet në LSI. Silva Caka: Pjesëmarrja rekord 80 %, garanci për fitoren e 25 prillit

para një jave - Koha Jone

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Silva Caka në një deklaratë për mediat dha detaje nga procesi i votimit të LSI. Cakaj tha se zgjedhjet kanë përfunduar me pjesmarrje rekord. “Në zgjedhjet...

Zgjedhjet në LSI/ Silva Caka: 28 mijë e 285 anëtarë votuan fizikisht, mbi 16 mijë online

para një jave - Mapo

Kryetarja e KQZ-së së LSI, Silva Caka ka raportuar shifrat në përmbyllje të zgjedhjeve brenda LSI. Silva Caka thotë se 28 mijë e 285 anëtërë votuan fizikisht sot për delegatët dhe kryetaren ndërsa mbi...

Përfundojnë votimet në LSI. Silva Caka: Pjesëmarrja rekord 80 %, garanci për fitoren e 25 prillit

para një jave - Koha Jone

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Silva Caka në një deklaratë për mediat dha detaje nga procesi i votimit të LSI. Cakaj tha se zgjedhjet kanë përfunduar me pjesmarrje rekord. “Në zgjedhjet...

Sot LSI tregoi se konkurron denjësisht për vendin e parë

para një jave - Koha Jone

Zgjedhjet për ekipin drejtues të LSI që u mbajtën sot në gjithë vendin, janë një leksion demokracie dhe për gjithë forcat e tjera politike. Pjesëmarrja e jashtëzakonshme në zgjedhje, teknologjia moderne...

LSI rikonfirmon Kryemadhin/ Gjosha: Do të fitojmë në 25 prill

para një jave - Vizion Plus

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi këtë të shtunë zgjedhjet brenda strukturave të saj. Anëtarësia votoi për rikonfirmimin në detyrë të kryetares aktuale, Monika Kryemadhi. Ish-deputetja Klajda Gjosha...

Zgjedhjet në LSI, Durrësi vijon votimet

para një jave - Standard

Zgjedhjet për ekipin drejtues të LSI vijojnë ende në Qarkun e Durrësit. Pavarësisht sabotimeve të Rilindjes, të cilët në disa zona kanë ndërprerë energjinë, në qendrat e votimit ka ende njerëz që presin...

Procesi i zgjedhjeve në LSI – Shqiptarët votojnë online nga Londra në Michigan

para një jave - Koha Jone

Sot ka nisur procesi i votimit për strukturat drejtuese të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Për herë të parë, procesi i zgjedhjeve brenda një partie do të zhvillohet online. Ekipi drejtuesi i LSI ka vendosur...

Zgjedhjet në LSI, Durrësi vijon votimet

para një jave - Koha Jone

Zgjedhjet për ekipin drejtues të LSI vijojnë ende në Qarkun e Durrësit. Pavarësisht sabotimeve të Rilindjes, të cilët në disa zona kanë ndërprerë energjinë, në qendrat e votimit ka ende njerëz që presin...

FOTO/ Avokati i mirënjohur voton në LSI, ish-deputeti: Ilir Murati është anëtari më i ri

para një jave - BalkanWeb

Avokati i mirënjohur shqiptar, Ilir Murati është bërë pjesë e LSI. Ai ka votuar sot në zgjedhjet e LSI teksa ish-deputeti Përparim Spahiu thotë se ai është anëtari më i ri i partisë. Për më tepër Spahiu...

E paprecedent në Durrës/ Rilindja heq dritat në qendrat e votimit të LSI

para një jave - Standard

Një skandal i paprecedentë ka ndodhur në Durrës. Drejtuesit e Rilindjes në këtë qark kanë urdhëruar ndërprerjen e energjisë elektrike në zonat ku ndodhen qendrat e votimit dhe të numërimit për zgjedhjet...

Skandal në Durrës. Rilindja heq dritat në qendrat e votimit të LSI

para një jave - Koha Jone

Një skandal i paprecedentë ka ndodhur në Durrës. Drejtuesit e Rilindjes në këtë qark kanë urdhëruar ndërprerjen e energjisë elektrike në zonat ku ndodhen qendrat e votimit dhe të numërimit për zgjedhjet brenda LSI.

Edhe avokati i mirënjohur Ilir Murati shfaqet me LSI

para një jave - Koha Jone

Në Tiranë ka pasur një pjesëmarrje rekord të anëtarësisë së LSI në zgjedhjet për strukturat drejtuese. Kreu i LSI-së në Tiranë, Përparim Spahiu shprehet se pjesëmarrja masive në zgjedhjet për drejtuesit...

Procesi i zgjedhjeve në LSI – Shqiptarët votojnë online nga Londra në Michigan

para një jave - Mapo

Sot ka nisur procesi i votimit për strukturat drejtuese të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Për herë të parë, procesi i zgjedhjeve brenda një partie do të zhvillohet online. Ekipi drejtuesi i LSI ka vendosur...

Zgjedhjet brenda LSI, Shijaku voton për fitoren e madhe

para një jave - Standard

Pjesëmarrje e madhe votuesish është regjistruar edhe në qarkun e Durrësit, për zgjedhjet brenda Partisë Lëvizja Socialzsite për Integrim. Shijaku voton për fitoren e madhe # DurresiShtepiaJuaj # LSI

Voton LSI/ Pjesëmarrje masive nga anëtarësia në Elbasan (FOTOT)

para një jave - BalkanWeb

Pjesëmarrje e jashtëzakonshme votuesish është regjistruar në qarkun e Elbasanit, për zgjedhjet brenda Partisë Lëvizja Socialzsite për Integrim. Siç duket edhe në postimet në rrjet, të rinj dhe të reja,...

Zgjedhjet në LSI/ Spahiu: Mesazh për ndryshimin e madh më 25 prill

para një jave - Standard

Kreu i LSI-së në Tiranë, Përparim Spahiu shprehet se pjesëmarrja masive në zgjedhjet për drejtuesit e LSI jep mesazhin për ndryshimin e madh më 25 prill. “Mbylla sot zgjedhjet me anëtarin më të ri të LSI-së,...

Bahri Shaqiri: Shijaku voton për fitoren e madhe

para një jave - Koha Jone

Zgjedhjet për drejtuesit e LSI kanë shënuar një pjesëmarrje rekord edhe në qytetin e Shijakut. Në këtë zonë do të jetë kandidat Bahri Shaqiri. Në një foto publikuar në Facebook në faqen zyrtare të LSI...

Zgjedhjet në LSI. Përparim Spahiu: Mesazh për ndryshimin e madh më 25 prill

para një jave - Koha Jone

Në Tiranë ka pasur një pjesëmarrje rekord të anëtarësisë së LSI në zgjedhjet për strukturat drejtuese. Kreu i LSI-së në Tiranë, Përparim Spahiu shprehet se pjesëmarrja masive në zgjedhjet për drejtuesit...

Zgjedhjet në LSI/ Pjesëmarrje masive nga anëtarësia në Elbasan (FOTOT)

para një jave - Standard

Pjesëmarrje e jashtëzakonshme votuesish është regjistruar në qarkun e Elbasanit, për zgjedhjet brenda Partisë Lëvizja Socialzsite për Integrim. Siç duket edhe në postimet në rrjet, të rinj dhe të reja,...

LSI voton. Pjesëmarrje masive nga anëtarësia në Elbasan

para një jave - Koha Jone

Si në çdo qark tjetër të vendit, pjesëmarrje e jashtëzakonshme votuesish është regjistruar edhe në Elbasan për zgjedhjet në Partinë Lëvizja Socialsite për Integrim. Siç duket edhe në pamjet e mëposhtme,...

Erisa Xhixho: LSI, Njësia 2 voton bindshëm fitoren e 25 Prillit

para një jave - Mapo

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho ka publikuar pamje nga qytetarët që presin në radhë për të votuar për drejtuesit e LSI. Pjesëmarrja në Tiranë, por dhe gjithë vendin është e jashtëzakonshme dhe tregon...

Mesazhi i qytetares që votoi nga SHBA për LSI: Atdheu është në rrezik, të gjithë duhet ta shpëtojmë

para një jave - Standard

Janë me mijëra qytetarët që kanë votuar nga jashtë vendit për zgjedhjet në Lëvizjen Socialiste për Integrim. Eglantina Mirashi është një prej intelektualëve që jeton në SHBA dhe ka zgjedhur që të marrë...

Mesazhi i qytetares që votoi nga SHBA për LSI: Atdheu është në rrezik, të gjithë duhet ta shpëtojmë

para një jave - Koha Jone

Janë me mijëra qytetarët që kanë votuar nga jashtë vendit për zgjedhjet në Lëvizjen Socialiste për Integrim. Eglantina Mirashi është një prej intelektualëve që jeton në SHBA dhe ka zgjedhur që të marrë...

Klevi Pojana: LSI përmbylli sot me sukses proçesin e zgjedhjeve të brendshme sipas parimit ‘NJË ANËTAR-NJË VOTË’!

para një jave - Gazeta Telegraf

LSI përmbylli sot me sukses proçesin e zgjedhjeve të brendshme sipas parimit ‘NJË ANËTAR-NJË VOTË’! Vullnetarizmi, garantimi dhe mbrojtja e lirisë së shprehjes, demokracia e brendshme dhe kolegjialiteti...

Dhjetra të rinjë anëtarë të LSI, votojnë nga Turqia

para një jave - Gazeta Telegraf

Dhjetra te rinje anetar te LSI, votojne nga Turqia. Te gjithe ne 25 Prill do jemi ne Shqiperi,per te votuar ndryshimin e madh. Do votojme per ta bere Shqiperine Europiane!

Erisa Xhixho: LSI, Njësia 2 voton bindshëm fitoren e 25 Prillit

para një jave - Koha Jone

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho ka publikuar pamje nga qytetarët që presin në radhë për të votuar për drejtuesit e LSI. Pjesëmarrja në Tiranë, por dhe gjithë vendin është e jashtëzakonshme dhe tregon...

VIDEO nga Tirana, në radhë për të votuar LSI. Pjesëmarrje e jashtëzakonshme

para një jave - Koha Jone

Video më poshtë është realizuar në njësinë numër 1 në Tiranë. Janë me qindra njerëz që presin radhën për të votuar për zgjedhjen e ekipit drejtues të LSI-së. Pjesëmarrja masive dëshmojnë jo vetëm përgatitjen...

Luan Rama nga Vlora për zgjedhjet në LSI: Sot mbyllja e një procesi riorganizimi, nga nesër aksion për fitore më 25 prill

para një jave - BalkanWeb

Nënkryetari i LSI, Luan Rama ka qenë i pranishëm sot në Vlorë si drejtues politik i qarkut për të mbikqyrur mbarëvajtjen e zgjedhjeve brenda partisë për kryetar e delegatë. Luan Rama thotë se sot për LSI...

Luan Rama nga Vlora për zgjedhjet në LSI: Misionarja më e rëndësishme e historisë tonë kombëtare…

para një jave - Standard

Nënkryetari i LSI, Luan Rama ka qenë i pranishëm sot në Vlorë si drejtues politik i qarkut për të mbikqyrur mbarëvajtjen e zgjedhjeve brenda partisë për kryetar e delegatë. Luan Rama thotë se sot për LSI...

Zgjedhjet e LSI në Vlorë. Luan Rama: Jemi forca vendimtare për rrëzimin e regjimit

para një jave - Koha Jone

Lëvizja Socialiste për Integrim po zhvillon zgjedhjet për kreun e partisë dhe delegatët e Konventës Kombëtare. Pjesëmarrja në gjithë vendin është e jashtëzakonshme. Në të 12 qarqet, janë me mijëra qytetarë...

Zgjedhjet në LSI/ Vangjel Tavo nga Gjirokastra: Përgjigjia nga anëtarësia ka qenë maksimalisht e mundshme, ja sa kanë votuar

para një jave - BalkanWeb

Ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo deklaron nga Gjirokastra se anëtarësia e këtij qarku i është përgjigjur maskimalisht këtyre zgjedhjeve brenda partivë. Tavo thotë se vetëm në Bashkinë e GJirokastrës ka...

Video/ Anëtarë të LSI Durrës që ndodhen jashtë vendit votojnë elektronikisht…

para një jave - Standard

Pjesmarrje masive në votimin e anëtarëve të LSI Durrës për zgjedhjet për delegatë të Konventës Kombëtare dhe Kryetarin e LSI. Anëtarët e shumtë kanë votuar fizikisht dhe ata që e kishin të pamundur për...

28.285 anëtarë të LSI votuan fizikisht dhe mbi 16.128 anëtarë votuan online

para një jave - Gazeta Telegraf

Deklarata e plotë e kryetares së KQZ së LSI, Silva Caka Kam kënaqësinë të deklaroj përpara jush mbylljen e procesit zgjedhor të datës 21 nëntor 2020. Në zgjedhjet për delegatët e Konventës Kombëtare dhe...

Tavo nga Gjirokastra: Përgjigjia nga anëtarësia ka qenë maksimalisht e mundshme, ja sa kanë votuar

para një jave - Standard

Ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo deklaron nga Gjirokastra se anëtarësia e këtij qarku i është përgjigjur maskimalisht këtyre zgjedhjeve brenda partivë. Tavo thotë se vetëm në Bashkinë e GJirokastrës ka...

para një jave - Ora news

Pesë muaj para zgjedhjeve parlamentare, Monika Kryemadhi kërkoi votëbesimin e anëtarë të LSI-së për një tjetër mandat në krye të kësaj force, të cilët votuan fizikisht dhe online si brenda ashtu edhe jashtë...

Vangjel Tavo: Përgjigjia nga anëtarësia ka qenë maksimalisht e mundshme, ja sa kanë votuar

para një jave - Koha Jone

Ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo deklaron nga Gjirokastra se anëtarësia e këtij qarku i është përgjigjur maskimalisht këtyre zgjedhjeve brenda partivë. Tavo thotë se vetëm në Bashkinë e GJirokastrës ka...

Anëtarë të LSI Durrës që ndodhen jashtë vendit votojnë elektronikisht

para një jave - Koha Jone

Pjesmarrje masive në votimin e anëtarëve të LSI Durrës për zgjedhjet për delegatë të Konventës Kombëtare dhe Kryetarin e LSI. Anëtarët e shumtë kanë votuar fizikisht dhe ata që e kishin të pamundur për...

Pjesëmarrje masive në votime, Silva Caka: Nga votimi fizik deri tani 15 330 persona…

para një jave - Standard

Silva Caka deklaratë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në LSI Për të bërë një rezyme të të gjithë asaj që ka ndodhur ditën e sotme, më duhet që të rithem se në 61 bashkitë e Shqipërisë ka pasur 51 qendra...

Pjesëmarrje masive në zgjedhje nga anëtarësia e LSI në Vlorë (FOTO)

para një jave - Koha Jone

Vijon procesi i votimit për zgjedhjen e strukturave të reja drejtuese të Lëvizjes Socialiste për Integrim. LSI raporton shifra të një pjesëmarrje të lartë deri në orën 13:00. Në total kanë votuar 15 325...

Zgjedhjet në LSI. Gruaja voton për fitoren…

para një jave - Standard

Prej orës 09:00 në gjithë vendin kanë nisur zgjedhjet për strukturat drejtuese të LSI. Të dhënat që raporton Komisioni Qendror i Zgjedhjeve flasin për një pjesëmarrje masive të anëtarësisë së kësaj force...

FOTOLAJM/ Zgjedhjet në LSI. Gruaja voton për fitoren

para një jave - Koha Jone

Prej orës 09:00 në gjithë vendin kanë nisur zgjedhjet për strukturat drejtuese të LSI. Të dhënat që raporton Komisioni Qendror i Zgjedhjeve flasin për një pjesëmarrje masive të anëtarësisë së kësaj force...

Pjesëmarrje e jashtëzakonshme në zgjedhjet e LSI/ Reagon Xhixho: Paralajmërim i fitores së 25 prillit…

para një jave - Standard

Pamjet më poshtë janë marrë nga njësia numër 1 në Tiranë. Janë me qindra njerëz që presin radhën për të votuar për zgjedhjen e ekipit drejtues të LSI-së. Pjesëmarrja masive dëshmojnë jo vetëm përgatitjen...

“Maska? Vetëm partia ma mbledh”/ Zgjedhjet për strukturat e LSI-së, voton Monika Kryemadhi

para një jave - Top Channel

Monika Kryemadhi garoi sot e vetme për postin e kryetares së LSI-së, në zgjedhjet që kjo parti po zhvillon. E pyetur nëse votoi për veten, Kryemadhi tha se sot garon për t’u rikonfirmuar dhe se po pret...

Avokati i mirënjohur voton në LSI, ish-deputeti: “Ilir Murati është anëtari më i ri”

para një jave - Lajme.al

Avokati i mirënjohur shqiptar, Ilir Murati është bërë pjesë e LSI. Ai ka votuar sot në zgjedhjet e LSI teksa ish-deputeti Përparim Spahiu thotë se ai është anëtari më i ri i partisë. Për më tepër Spahiu...

Kryemadhi: LSI me mision kombëtar, fitore e jashtëzakonshme në 25 prill

para një jave - Vizion Plus

Monika Kryemadhi, pas votimit në zyrat qendrore të LSI për strukturat e reja të partisë, doli para mediave përf tiu përgjigjur interesit të gazetarëve. Ajo tha se garon për tu rikonfirmuar mbas një periudhe...

Zgjedhjet në LSI – Pjesëmarrje masive nga anëtarësia e Vlorës (FOTO)

para një jave - Mapo

Vijon procesi i votimit për zgjedhjen e strukturave të reja drejtuese të LSI. Kjo forcë politike raporton shifra të një pjesëmarrje të lartë deri në orën 13:00. Në total kanë votuar 15 325 anëtare të LSI....

Skandal në Durrës. Rilindja heq dritat në qendrat e votimit të LSI

para një jave - Gazeta Telegraf

Një skandal i paprecedentë ka ndodhur në Durrës. Drejtuesit e Rilindjes në këtë qark kanë urdhëruar ndërprerjen e energjisë elektrike në zonat ku ndodhen qendrat e votimit dhe të numërimit për zgjedhjet...

Pjesëmarrje e jashtëzakonshme në zgjedhjet e LSI. Xhixho: Paralajmërim i fitores së 25 prillit

para një jave - Koha Jone

Pamjet më poshtë janë marrë nga njësia numër 1 në Tiranë. Janë me qindra njerëz që presin radhën për të votuar për zgjedhjen e ekipit drejtues të LSI-së. Pjesëmarrja masive dëshmojnë jo vetëm përgatitjen...

Pjesëmarrje masive në zgjedhjet e LSI. Monika Kryemadhi: Pres me padurim zgjedhjen e ekipit të ri drejtues

para një jave - Koha Jone

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi votoi sot në njësinë Nr.5 në Tiranë. Kryemadhi ka folur për mediat pas votimit në zgjedhjet brenda partisë që do përcaktojnë strukturat drejtuese të kësaj force politike....

LIVE/ Zgjedhjet në LSI, voton kryetarja Monika Kryemadhi

para një jave - Syri.net Kosova

Në LSI po vazhdo procesi për rikonfirmimin e drejtuesit të kësaj partie dhe të strukturave të LSI-së. Në orën 12:20 ka votuar edhe Kryetarja Monika Kryemadhi.

Edhe avokati i mirënjohur Ilir Murati shfaqet me LSI

para një jave - Gazeta Telegraf

Në Tiranë ka pasur një pjesëmarrje rekord të anëtarësisë së LSI në zgjedhjet për strukturat drejtuese. Kreu i LSI-së në Tiranë, Përparim Spahiu shprehet se pjesëmarrja masive në zgjedhjet për drejtuesit...

Bahri Shaqiri: Shijaku voton për fitoren e madhe

para një jave - Gazeta Telegraf

Zgjedhjet për drejtuesit e LSI kanë shënuar një pjesëmarrje rekord edhe në qytetin e Shijakut. Në këtë zonë do të jetë kandidat Bahri Shaqiri. Në një foto publikuar në Facebook në faqen zyrtare të LSI...

Shqiptarët nuk i mund as Corona, as varfëria! Kryemadhi tregon një nga qarqet ku do garojë më 25 prill: S’kam frikë nga zgjedhjet

para një jave - Standard

Prononcimi për mediat i Kryetares së LSI, Monika Kryemadhi, pas votimit në zyrat qendrore të LSI Sot unë dhashë një votë si të gjithë anëtarët e tjerë të LSI. Në fakt ndiej kënaqësi që në listën për delegatët...

“Mua ma mblodhi partia”, Monika Kryemadhi: Maskën ta mbajë kush beson, jo nga frika! Shqiptarët nuk i mund as Corona, as varfëria!

para një jave - BalkanWeb

Kryetarja e LSI-së votoi sot në njësinë Nr.5 për tu rikonfirmuar në krye të LSI-së, siç tha. “Sot dhashë një votë si të gjithë anëtarët e tjerë. Shoh shumë gra në listë, kanë ardhur vajza në LSI e janë...

Monika Kryemadhi tregon një nga qarqet ku do garojë më 25 prill: S’kam frikë nga zgjedhjet

para një jave - BalkanWeb

Ndërsa votoi për tu ri konfirmuar sërish në krye të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi tregoi publikisht se një nga qarqet ku do të garojë më 25 prill është Fieri. Ajo shtoi po ashtu se, do të zgjedhë...

Pjesëmarrje masive në votime në LSI Durrës

para një jave - Koha Jone

Pjesmarrje masive në votimin e anëtarëve të LSI Durrës për zgjedhjet për delegatë të Konventës Kombëtare dhe Kryetarin e LSI. Anëtarët e shumtë kanë votuar fizikisht dhe ata që e kishin të pamundur për...

Kryemadhi: Maskën ta mbajë kush beson, jo nga frika…

para një jave - Standard

Kryetarja e LSI-së votoi sot në njësinë Nr.5 për tu rikonfirmuar në krye të LSI-së, siç tha. “Sot dhashë një votë si të gjithë anëtarët e tjerë. Shoh shumë gra në listë, kanë ardhur vajza në LSI e janë...

Rehabilitohet Monika Kryemadhi, shfaqet për herë të parë me maskë: Vetëm partia ma mbledh mua dhe jo njeri tjetër, edhe pse e kam vendosur sërish mendoj ndryshe

para një jave - Gazeta Tema

Monika Kryemadhi ka folur për mediat pas votimit në zgjedhjet brenda partisë që thotë se do përcaktojnë sot strukturat drejtuese. Duke folur mbi mbajtjen e maskës Kryemadhi tha se “vetëm partia ma mbledh...

Kryemadhi: Pres me padurim zgjedhjen e ekipit të ri drejtues, jam e lumtur për ata të rinj që kanë pushtuar zyrat…

para një jave - Standard

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi votoi sot në njësinë Nr.5 në Tiranë. Kryemadhi ka folur për mediat pas votimit në zgjedhjet brenda partisë që do përcaktojnë strukturat drejtuese të kësaj force politike....

Zgjedhjet/ Kryemadhi tregon se ku do garojë në 25 prill: Në qarqet më të vështira do jetë emri Monikës! S’i shmangëm sfidave!

para një jave - Panorama

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi bëri të ditur se në zgjedhjet e 25 prillit do të kandidojë si kryesuesja e listës së kësaj force politike në disa qarqe të vendit. Ajo deklaroi sot se nuk i trembët...

“S’kam frikë nga zgjedhjet”, Kryemadhi tregon një nga qarqet ku do të garojë më 25 prill

para një jave - Koha Jone

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka treguar sot, pikërisht në ditën e zgjedhjeve prenda partisë së drejton, një nga qarqet ku do të garojë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021. Kryemadhi deklaroi...

Fitorja e LSI me 25 prill do të jetë shumë e madhe

para një jave - Mapo

“Pjesmarrja masive e të rinjve sot në procesin e votimit, tregon se fitorja e LSI me 25 prill do të jetë shumë e madhe” – Monika Kryemadhi.

Monika Kryemadhi vendos për herë të parë maskën, “vetëm partia ma mbledh, askush tjetër”

para një jave - NOA

LSI zhvillon sot zgjedhjet brenda partisë për kryetarin dhe strukturat e reja drejtuese të saj. Kryetarja aktuale e LSI Monika Kryemadhi, e cila është kandidate e vetme për kreun e kësaj force politike,...

Luan Rama nga Vlora për zgjedhjet në LSI: “Sot mbyllja e një procesi riorganizimi, që zgjedhjet e 25 prillit të kurorëzohen me fitore”

para një jave - Lajme.al

Nënkryetari i LSI, Luan Rama ka qenë i pranishëm sot në Vlorë si drejtues politik i qarkut për të mbikqyrur mbarëvajtjen e zgjedhjeve brenda partisë për kryetar e delegatë. Luan Rama thotë se sot për LSI...

Monika Kryemadhi: Pres me padurim zgjedhjen e ekipit të ri drejtues

para një jave - Koha Jone

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi votoi sot në njësinë Nr.5 në Tiranë “ Sot dhashë një votë si të gjithë anëtarët e tjerë. Shoh shumë gra në listë, kanë ardhur vajza në LSI e janë bërë nëna, shoh edhe...

VIDEO/ Zgjedhjet në LSI, voton kryetarja Monika Kryemadhi

para një jave - Syri

Në LSI po vazhdo procesi për rikonfirmimin e drejtuesit të kësaj partie dhe të strukturave të LSI-së. Në orën 12:20 ka votuar edhe Kryetarja Monika Kryemadhi.

Pjesëmarrje masive në zgjedhjet e LSI, në Laprakë

para një jave - Standard

Zgjedhjet për strukturat drejtuese të LSI po zhvillohen sot në gjithë vendin. Mijëra anëtarë të regjistruar të kësaj force politike u janë drejtuar sot kutive të votimit. Fotot më poshtë janë realizuar...

Zgjedhjet për strukturat e LSI, voton Monika Kryemadhi: Maska? Vetëm partia ma mbledh, s’ma jo njeri tjetër! Shqiptarët s’i mund dot…

para një jave - Panorama

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për mediat pas votimit në zgjedhjet brenda partisë që do përcaktojnë sot strukturat drejtuese. Duke folur mbi mbajtjen e maskës Kryemadhi tha se “vetëm partia...

Zgjedhjet në LSI – Voton Monika Kryemadhi (LIVE)

para një jave - Mapo

Ka votuar Monika Kryemadhi, e cila kandidon për t’u rikonfirmuar në krye të LSI. Kryemadhi ka votuar në qendrën e votimit në njësinë Nr.5 në kryeqytet. “Votova si të gjithë anëtarët e tjerë të LSI. Votoj...

Kryemadhi me maskë: Vetëm partia ma mbledh, votimi online i jashtëzakonshëm

para një jave - ABC News

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një komunikim për mediat deklaroi se garon për tu rikonfirmuar. Kryemadhi theksoi se votimi online ishte një proces sipas saj i jashtëzakonshëm, ndërsa shtoi se...

Zgjedhjet në LSI, Kejdi Mehmeti: Procesi po ec me ritme të kënaqshme, synojmë rikthimin e të rinjve

para një jave - BalkanWeb

Lëvizja Socialiste për Integrim prej orës 09:00 të mëngjesit të sotëm ka nisur procesin zgjedhor për strukturat e reja drejtuese të partisë, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Përveçse online, anëtarët...

Zgjedhjet në LSI, Kejdi Mehmeti: Procesi ka ecur me ritme të kënaqshme, synojmë rikthimin e të rinjve…

para një jave - Standard

Lëvizja Socialiste për Integrim prej orës 09:00 të mëngjesit të sotëm ka nisur procesin zgjedhor për strukturat e reja drejtuese të partisë, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Përveçse online, anëtarët...

LIVE/ Zgjedhjet në LSI, voton kryetarja Monika Kryemadhi

para një jave - Syri

Në LSI po vazhdo procesi për rikonfirmimin e drejtuesit të kësaj partie dhe të strukturave të LSI-së. Në orën 12:20 ka votuar edhe Kryetarja Monika Kryemadhi.

Zgjedhjet në LSI/ Gjosha: Ky procesi më i rëndësishëm për ne. Ja si mund të votojnë të gjithë ata që s’kanë mundësi on line

para një jave - BalkanWeb

Anëtarët e LSI-së po voton këtë të shtunë për forumet drejtuese që do të përcaktojnë strukturat drejtuese të partisë. Procesin nga afër është duke e ndjekur ish-deputetja dhe ish-ministrja e Integrimit,...

Zgjedhjet e LSI në Vlorë. Luan Rama: Jemi forca vendimtare për rrëzimin e regjimit

para një jave - Gazeta Telegraf

Sot janë zgjedhjet në të gjithë Shqipërinë për Kryetarin e LSI-së në rang kombëtar dhe në nivel lokal çdo strukturë e LSI-së zgjedh delegatët e vet, në rastin konkret këtu zgjidhen delegatët e LSI-së,...

Pjesëmarrje masive në zgjedhjet e LSI, në Laprakë

para një jave - Koha Jone

Zgjedhjet për strukturat drejtuese të LSI po zhvillohen sot në gjithë vendin. Mijëra anëtarë të regjistruar të kësaj force politike u janë drejtuar sot kutive të votimit. Fotot më poshtë janë realizuar...

Gjosha: Zgjedhjet në LSI, procesi më i rëndësishëm për ne! Këtu do zgjidhet ekipi fitues që do ta çojë LSI drejt fitores…

para një jave - Standard

Anëtarët e LSI-së po votojnë këtë të shtunë për forumet drejtuese që do të përcaktojnë strukturat drejtuese të partisë. Këtë proces po e ndjek nga afër ish-deputetja dhe ish-ministrja e Integrimit, Klajda...

Sot LSI voton Kryetaren dhe anëtarët e Konventës Kombëtare

para një jave - Syri.net Kosova

Mëngjesin kësaj të shtune, më 21 nëntor, anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë nisur procesin e zgjedhjeve për anëtarët e Konventës Kombëtare dhe kreun e ri të partisë. Më 5 dhjetor do të zgjidhet...

Gjosha: Zgjedhjet në LSI, procesi më i rëndësishëm për ne. Ja si mund të votojnë online të gjithë ata që s’kanë mundësi

para një jave - Koha Jone

Anëtarët e LSI-së po votojnë këtë të shtunë për forumet drejtuese që do të përcaktojnë strukturat drejtuese të partisë. Këtë proces po e ndjek nga afër ish-deputetja dhe ish-ministrja e Integrimit, Klajda...

Për herë të parë votim online/ Anëtarët e LSI-së zgjedhin sot kreun e partisë dhe forumet drejtuese

para një jave - Zhurnal

Ka nisur sot në orën 09:00 procesi i zgjedhjeve brenda Lëvizjes Socialiste për Integrim, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Anëtarët e LSI-së po votojnë këtë të shtunë për forumet drejtuese dhe do të...

Elona Guri: Procesi i zgjedhjeve në LSI, risi dhe transparent, për të zgjedhur ekipin fitues të 25 prillit

para një jave - Standard

Drejtuesja e LSI në Qarkun e Durrësit, Elona Guri, ka postuar pamje nga procesi i votimit të anëtarëve të LSI në këtë qark. Në një postim në Facebook, Elona Guri shkruan se procesi i zgjedhjeve në LSI...

Deklaratë e ish deputetit Vangjel Tavo nga qarku i Gjirokastrës mbi procesin zgjedhor

para një jave - Gazeta Telegraf

Edhe pse në këtë situatë përgjigja nga anëtarësia e LSI-së ka qenë maksimalisht e mundshme. Siç e shikoni deri tani janë rreth 197 votues vetëm për Bashkinë e Gjirokastrës vetëm për këtë qendër votimi...

Zgjedhjet në LSI – Pjesëmarrje masive nga anëtarësia e Vlorës

para një jave - Gazeta Telegraf

Vijon procesi i votimit për zgjedhjen e strukturave të reja drejtuese të LSI. Kjo forcë politike raporton shifra të një pjesëmarrje të lartë deri në orën 13:00. Në total kanë votuar 15 325 anëtare të LSI....

LSI zgjedh sot drejtuesit e rinj/ Silva Caka: Anëtarësia vendos ekipin fitues për zgjedhjet e 25 prillit

para një jave - NOA

LSI zgjedh sot kryetarin dhe strukturat e reja, përmes votimit të anëtarësisë që do të zhvillohet “on line”. Ka nisur sot në orën 09:00 procesi i zgjedhjeve brenda Lëvizjes Socialiste për Integrim, që...

Zgjedhjet në LSI, Silva Caka shpjegon procesin, ka një njoftim për anëtarët

para një jave - Mapo

Një ditë shumë të rëndësishme për LSI-në, e ka cilësuar procesin e sotëm të votimeve kryetarja e KQZ-së në këtë parti Silva Caka. Në një deklaratë për media një orë pas nisjes së votimeve në 51 qendra,...

Rehabilitohet Monika, shfaqet me maskë në publik

para një jave - Lexo

Monika Kryemadhi ka folur për mediat pas votimit në zgjedhjet brenda partisë që thotë se do përcaktojnë sot strukturat drejtuese. Duke folur mbi mbajtjen e maskës Kryemadhi tha se “vetëm partia ma mbledh...

Zgjedhjet në LSI, Vangjel Tavo nga Gjirokastra: “Përgjigja nga anëtarësia e LSI-së ka qenë maksimale”

para një jave - Lajme.al

Ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo deklaron nga Gjirokastra se anëtarësia e këtij qarku i është përgjigjur maskimalisht këtyre zgjedhjeve brenda partivë. Tavo thotë se vetëm në Bashkinë e GJirokastrës ka...

Vijon procesi i zgjedhjeve për kreun e LSI dhe forumet drejtuese, ja sa anëtarë kanë votuar deri më tani

para një jave - Gazeta Telegraf

Silva Caka deklaratë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në LSI Për të bërë një rezyme të të gjithë asaj që ka ndodhur ditën e sotme, më duhet që të rithem se në 61 bashkitë e Shqipërisë ka pasur 51 qendra...

Elona Guri: Procesi i zgjedhjeve në LSI, risi dhe transparent, për të zgjedhur ekipin fitues të 25 prillit

para një jave - Koha Jone

Drejtuesja e LSI në Qarkun e Durrësit, Elona Guri, ka postuar pamje nga procesi i votimit të anëtarëve të LSI në këtë qark. Në një postim në Facebook, Elona Guri shkruan se procesi i zgjedhjeve në LSI...

“Votimi ka filluar në të 51 qendrat e votimit”, kryetarja e KQZ në LSI njoftim për anëtarët

para një jave - ABC News

“Një ditë shumë të rëndësishme për LSI-në”, e ka cilësuar procesin e sotëm të votimeve kryetarja e KQZ-së në këtë parti Silva Caka. Në një deklaratë për media një orë pas nisjes së votimeve në 51 qendra,...

VIDEO – Zgjedhjet në LSI, mijëra të rinj votojnë të parët për ekipin e ri drejtues

para një jave - Mapo

Vijon votimi i anëtarëve të LSI për Konventën Kombëtare dhe forumet drejtuese të partisë. Të rinjtë kanë qenë të parët që u janë drejtuar qendrave të votimit për drejtuesit e rinj. Siç shihet edhe në pamjet...

Zgjedhjet brenda LSI, anëtarësia voton sot për kreun e partisë dhe forumet drejtuese

para një jave - BalkanWeb

Prej orës 09:00 të mëngjesit të kësaj të shtune ka nisur procesi i zgjedhjeve brenda Lëvizjes Socialiste për Integrim, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Anëtarët e LSI-së po votojnë këtë të shtunë për...

Përparim Spahiu: Sot, LSI zgjedh grupin drejtues të fitores së madhe të 25 prillit

para një jave - Mapo

Ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu deklaron se ka nisur procesi i votimit në Njësinë Nr.11, të Laprakës. Spahiu shkruan në rrjetet sociale se LSI zgjedh sot grupin drejtues të fitores së madhe të 25 prillit....

VIDEO/ Zgjedhjet në LSI, mijëra të rinj votojnë të parët për drejtuesit e rinj

para një jave - Koha Jone

Vijon votimi i anëtarëve të LSI për Konventën Kombëtare dhe forumet drejtuese të partisë. Të rinjtë kanë qenë të parët që u janë drejtuar qendrave të votimit për drejtuesit e rinj. Siç shihet edhe në pamjet...

Zgjedhjet ne LSI/ Numri i votuesve deri ne oren 13.00

para një jave - Gazeta Telegraf

Nr. Total: 15325 Dibra: 452 Lezha: 913 Shkodra: 879 Kukës: 574 Elbasan: 1230 Berat: 1551 Tirana: 3056 Fier: 1597 Durrës: 1620 Gjirokastër: 1051 Vlorë: 1195 Korçë: 1207

Monika Kryemadhin e “detyron” partia ta vendosë maskën

para një jave - PortaliOnline

Monika Kryemadhi garoi sot e vetme për postin e kryetares së LSI, në zgjedhjet që kjo parti po zhvillon. E pyetur nëse votoi për veten, Kryemadhi tha se sot garon për t’u rikonfirmuar dhe se po pret më...

Kryetarja e KQZ në LSI, Silva Caka shpjegon procesin e zgjedhjeve, ka një njoftim për anëtarët

para një jave - Koha Jone

Një ditë shumë të rëndësishme për LSI-në, e ka cilësuar procesin e sotëm të votimeve kryetarja e KQZ-së në këtë parti Silva Caka. Në një deklaratë për media një orë pas nisjes së votimeve në 51 qendra,...

Luan Rama: Në Vlorë si e do tradita e Vlorës: LSI FORCË E BASHKUAR

para një jave - Gazeta Telegraf

Në Vlorë si e do tradita e Vlorës: LSI FORCË E BASHKUAR, LSI FORCA E FITORES. Pjesmarrje mbreslënëse në zgjedhjet për Kryetarin e LSI-së dhe për delegatët e Konventës Kombëtare. 60 përqind e pjasmarrësve...

Zgjedhjet në LSI/ Kryemadhi për herë të parë me maskë: Vetëm partia ma mbledh, jo njeri tjetër

para një jave - Java News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për mediat pas votimit në zgjedhjet brenda partisë që do përcaktojnë sot strukturat drejtuese. Duke folur mbi mbajtjen e maskës Kryemadhi tha se “vetëm partia...

Çfarë ndodhi? Monika Kryemadhi bën gjestin të cilin u betua se nuk do ta bënte!

para një jave - Zyrtare

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka votuar pak më parë në zgjedhjet e kësaj partie për të kryetaren, anëtarësinë dhe strukturat drejtuese. Ajo që ra në sy te Kryemadhi, ishte mbajtja e maskës që kryetarja...

Përparim Spahiu: Nis zgjedhja e grupit drejtues të fitores së madhe të 25 prillit

para një jave - Standard

Kryetari i LSI për Tiranën, Përparim Spahiu, ka publikuar pamje nga nisja e procesit të zgjedhjeve për anëtarët e rinj të Konventës Kombëtare dhe drejtiuesit e LSI në njësinë 11, në Laprakë. Krahas fotove,...

LIVE – Nis procesi i zgjedhjeve në LSI në gjithë Shqipërinë, radhë e madhe anëtarësh (VIDEO)

para një jave - Mapo

Ka nisur procesi i votimit për strukturat drejtuese të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Që në nisje të procesit shihet një interesim i madh nga anëtarët e LSI për të zgjedhur anëtarët e rinj të Konventës...

Përparim Spahiu: Nis zgjedhja e grupit drejtues të fitores së madhe të 25 prillit

para 2 jave - Koha Jone

Kryetari i LSI për Tiranën, Përparim Spahiu, ka publikuar pamje nga nisja e procesit të zgjedhjeve të LSI në njësinë 11, në Laprakë, Krahas fotove, në postimin e tij në Facebook, kreu i LSI për Tiranën...

Sot LSI voton Kryetaren dhe anëtarët e Konventës Kombëtare

para 2 jave - Syri

Mëngjesin kësaj të shtune, më 21 nëntor, anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë nisur procesin e zgjedhjeve për anëtarët e Konventës Kombëtare dhe kreun e ri të partisë. Më 5 dhjetor do të zgjidhet...

LSI po zhvillon sot zgjedhjet për anëtarët e Konventës Kombëtare dhe kreun e forcës politike

para 2 jave - Standard

Këtë të shtunë, më 21 nëntor, anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim zhvillojnë zgjedhjet për anëtarët e Konventës Kombëtare dhe kreun e ri të partisë. Motorat elektoralë janë ndezur në LSI, pasi...

Për herë të parë votim online/ Anëtarët e LSI-së zgjedhin sot kreun e partisë dhe forumet drejtuese

para 2 jave - Panorama

Ka nisur sot në orën 09:00 procesi i zgjedhjeve brenda Lëvizjes Socialiste për Integrim, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Anëtarët e LSI-së po votojnë këtë të shtunë për forumet drejtuese dhe do të...

FOTO/ Nis procesi i zgjedhjeve në LSI në gjithe Shqipërinë, radhe e madhe anëtarësh për votimet e Konventës

para 2 jave - Koha Jone

Ka nisur procesi i votimit për struktuarat drejtuese të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Që në nisje të procesit shihet një interesim i madh nga anëtarët e LSI për të zgjedhur anëtarët e rinj të Konventës...

LSI zhvillon sot zgjedhjet për anëtarët e Konventës Kombëtare dhe kreun e forcës politike

para 2 jave - Koha Jone

Këtë të shtunë, më 21 nëntor, anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim zhvillojnë zgjedhjet për anëtarët e Konventës Kombëtare dhe kreun e ri të partisë. Motorat elektoralë janë ndezur në LSI, pasi...

Braimllari: Ky organizim spektakolar i fortë i LSI i paraprin një fitoreje historike më 25 prill

para një jave - Gazeta Telegraf

Prononcimi për mediat i ENDRIT BRAIMLLARI nga zyra e LSI Korçë Përgjigja pozitive e strukturës së LSI së Korçës tregon edhe njëherë që LSI në Korçë është një ekip i jashtëzakonshëm që do të sjellë një...

“Maska? Vetëm partia ma mbledh”/ Zgjedhjet për strukturat e LSI-së, voton Monika Kryemadhi

para një jave - LajmiFundit

Monika Kryemadhi garoi sot e vetme për postin e kryetares së LSI-së, në zgjedhjet që kjo parti po zhvillon. E pyetur nëse votoi për veten, Kryemadhi tha se sot garon për t’u rikonfirmuar dhe se po pret...

LSI sot në zgjedhje/ Pritet konfirmimi në krye të partisë i Monika Kryemadhit

para 2 jave - Vizion Plus

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvillon sot zgjedhjet për strukturat e saj drejtuese përfshirë. Sot anëtarët e LSI do të votojnë për delegatët e Konventës Kombëtarë dhe drejtuesin e Partisë. Pritet që...

Pjesëmarrje masive në zgjedhjet e LSI, në Laprakë

para një jave - Gazeta Telegraf

Zgjedhjet për strukturat drejtuese të LSI po zhvillohen sot në gjithë vendin. Mijëra anëtarë të regjistruar të kësaj force politike u janë drejtuar sot kutive të votimit. Fotot më poshtë janë realizuar...

LSI zhvillon sot zgjedhjet për strukturën drejtuese

para 2 jave - Koha Jone

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvillon sot zgjedhjet për strukturat e reja drejtuese. Anëtarët e LSI do të votojnë edhe për kryetarin e partisë. Për herë të parë, anëtarët do të kenë mundësi të votojnë...

Zgjedhjet në LSI – Voton Monika Kryemadhi

para një jave - Gazeta Telegraf

Ka votuar Monika Kryemadhi, e cila kandidon për t’u rikonfirmuar në krye të LSI. Kryemadhi ka votuar në qendrën e votimit në njësinë Nr.5, në kryeqytet. “Votova si të gjithë anëtarët e tjerë të LSI. Votoj...

Kryemadhi tregon një nga qarqet ku do garojë më 25 prill: “Do kandidoj në qarqet më të vështira”

para një jave - Lajme.al

Ndërsa votoi për tu ri konfirmuar sërish në krye të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi tregoi publikisht se një nga qarqet ku do të garojë më 25 prill është Fieri. Ajo shtoi po ashtu se, do të zgjedhë qarqet më të vështira....

Monika Kryemadhi: Pres me padurim zgjedhjen e ekipit të ri drejtues

para një jave - Arbresh

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi votoi sot në njësinë Nr.5 në Tiranë. Kryemadhi ka folur për mediat pas votimit në zgjedhjet brenda partisë që do përcaktojnë strukturat drejtuese të kësaj force politike....

Monika Kryemadhi: “Garoj për tu rikonfirmuar, vlerësoi një pjesëmarrje të jashtëzakonshme në këto zgjedhje”

para një jave - Lajme.al

Kryetarja e LSI-së votoi sot në njësinë Nr.5 për tu rikonfirmuar në krye të LSI-së, siç tha. “Sot dhashë një votë si të gjithë anëtarët e tjerë. Shoh shumë gra në listë, kanë ardhur vajza në LSI e janë...

Monika Kryemadhi tregon një nga qarqet ku do garojë më 25 prill: S’kam frikë nga zgjedhjet

para një jave - LajmiFundit

Ndërsa votoi për tu ri konfirmuar sërish në krye të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi tregoi publikisht se një nga qarqet ku do të garojë më 25 prill është Fieri. Ajo shtoi po ashtu se, do të zgjedhë...

Përparim Spahiu: Nis zgjedhja e grupit drejtues të fitores së madhe të 25 prillit

para një jave - Gazeta Telegraf

Kryetari i LSI për Tiranën, Përparim Spahiu, ka publikuar pamje nga nisja e procesit të zgjedhjeve për anëtarët e rinj të Konventës Kombëtare dhe drejtiuesit e LSI në njësinë 11, në Laprakë. Krahas fotove,...

Gjosha: Zgjedhjet në LSI, procesi më i rëndësishëm për ne. Ja si mund të votojnë online të gjithë ata që s’kanë mundësi

para një jave - Gazeta Telegraf

Anëtarët e LSI-së po votojnë këtë të shtunë për forumet drejtuese që do të përcaktojnë strukturat drejtuese të partisë. Këtë proces po e ndjek nga afër ish-deputetja dhe ish-ministrja e Integrimit, Klajda...

Zgjedhjet në LSI, Kejdi Mehmeti: “Procesi ka ecur me ritme të kënaqshme”

para një jave - Lajme.al

Lëvizja Socialiste për Integrim prej orës 09:00 të mëngjesit të sotëm ka nisur procesin zgjedhor për strukturat e reja drejtuese të partisë, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Përveçse online, anëtarët...

Elona Guri: Procesi i zgjedhjeve në LSI, risi dhe transparent, për të zgjedhur ekipin fitues të 25 prillit

para një jave - Gazeta Telegraf

Drejtuesja e LSI në Qarkun e Durrësit, Elona Guri, ka postuar pamje nga procesi i votimit të anëtarëve të LSI në këtë qark. Në një postim në Facebook, Elona Guri shkruan se procesi i zgjedhjeve në LSI...

FOTO/ Nis procesi i zgjedhjeve në LSI në gjithë Shqipërinë, radhë e madhe anëtarësh për votimet e Konventës

para një jave - Gazeta Telegraf

Ka nisur procesi i votimit për strukturat drejtuese të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Që në nisje të procesit shihet një interesim i madh nga anëtarët e LSI për të zgjedhur anëtarët e rinj të Konventës...

Fillon votimi i LSI Durrës për zgjedhjet për delegatë të Konventës Kombëtare dhe Kryetarin e LSI

para një jave - Gazeta Telegraf

Votim fizik në zyrën qendrore të LSI Durrës por edhe elektorik. Proces votimi i ri për zgjedhjet e brendshme të partive politike në vend. Proces risi dhe transparent që përzgjedh ekipin fitues për zgjedhjet...

VIDEO/ Zgjedhjet në LSI, mijëra të rinj votojnë të parët për drejtuesit e rinj

para një jave - Gazeta Telegraf

Vijon votimi i anëtarëve të LSI për Konventën Kombëtare dhe forumet drejtuese të partisë. Të rinjtë kanë qenë të parët që u janë drejtuar qendrave të votimit për drejtuesit e rinj. Siç shihet edhe në pamjet...

Zgjedhjet në LSI, Gjosha: “Do zgjidhet ekipi fitues që do ta çojë LSI-në drejt fitores së zgjedhjeve të 25 prillit”

para një jave - Lajme.al

Anëtarët e LSI-së po voton këtë të shtunë për forumet drejtuese që do të përcaktojnë strukturat drejtuese të partisë. Procesin nga afër është duke e ndjekur ish-deputetja dhe ish-ministrja e Integrimit,...

LSI sot në zgjedhje/ Pritet konfirmimi në krye të partisë i Monika Kryemadhit

para një jave - LajmiFundit

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvillon sot zgjedhjet për strukturat e saj drejtuese përfshirë. Sot anëtarët e LSI do të votojnë për delegatët e Konventës Kombëtarë dhe drejtuesin e Partisë. Pritet që...

Anëtarësia e LSI-së voton sot për kreun e partisë dhe forumet drejtuese

para një jave - Lajme.al

Prej orës 09:00 të mëngjesit të kësaj të shtune ka nisur procesi i zgjedhjeve brenda Lëvizjes Socialiste për Integrim, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Anëtarët e LSI-së po votojnë këtë të shtunë për...

Xhixho në SYRI TV: Kryemadhi rikonfirmon mandatin! Ja risia në këto zgjedhje

para 2 jave - Syri.net Kosova

Të shtunën do të zgjidhen delegatët për konvetën kombëtare që do të mbahet më 5 dhjetor. Flet për Syri Tv Erisa Xhixho, nënkryetare e LSI E ftuar në Intervista e Ditës në studion e SYRI TV me moderatoren...

Erisa Xhixho: Monika Kryemadhi rikonfirmon mandatin

para 2 jave - Koha Jone

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho ka shpjeguar për mediat se si do bëhet zgjedhja e delegatëve,etj. Ajo tha se “Nesër është një moment i rëndësishëm për LSI pasi zgjidhen strukturat drejtuese për 4 vitet...

Xhixho: Kryemadhi rikonfirmon mandatin! Ja risia në zgjedhjet e strukturave të reja të LSI-së

para 2 jave - Standard

E ftuar në Intervista e Ditës në studion e SYRI TV me moderatoren Armela Ferko, ka qënë nënkryetarja e LSI Erisa Xhixho. Temë e distutimit ka qënë votimi online i strukturave të reja të LSI-së, ku të shtunën...

Xhixho në SYRI TV: Kryemadhi rikonfirmon mandatin! Ja risia në këto zgjedhje

para 2 jave - Syri

Të shtunën do të zgjidhen delegatët për konvetën kombëtare që do të mbahet më 5 dhjetor. Flet për Syri Tv Erisa Xhixho, nënkryetare e LSI E ftuar në Intervista e Ditës në studion e SYRI TV me moderatoren...

Zgjedhjet e brendshme në LSI, Caka: Transparencë për kostot financiare të votimit online

para 2 jave - Standard

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvillon ditën e shtunë datë 21 nëntor, zgjedhjet e brendshme për Kryetarin e Partisë dhe delegatët e Konventës Kombëtare që do të zhvillohet në datë 5 dhjetor. E ftuar...

Zgjedhjet e brendshme në LSI, Caka: Transparencë për kostot financiare të votimit online

para 2 jave - Koha Jone

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvillon ditën e shtunë datë 21 nëntor, zgjedhjet e brendshme për Kryetarin e Partisë dhe delegatët e Konventës Kombëtare që do të zhvillohet në datë 5 dhjetor. E ftuar...

Votimi i strukturave të reja të LSI-së, Erisa Xhixho tregon çfarë pritet të ndodhë me Kryemadhin që mban postin e kryetares të partisë

para 2 jave - Lajme.al

Nënkryetarja e LSI Erisa Xhixho ka treguar disa detaje nga votimi i strukturave të reja të LSI-së, ku të shtunën do të zgjidhen delegatët për konvetën kombëtare që do të mbahet më 5 dhjetor. Xhixho ka...

para 2 jave - Ora news

Lëvizja Socialiste për Integrim zhvillon ditën e shtunë datë 21 nëntor, zgjedhjet e brendshme për Kryetarin e Partisë dhe delegatët e Konventës Kombëtare që do të zhvillohet në datë 5 dhjetor. E ftuar...

Ish-deputetja e Kejdi Mehmetaj: LSI konkuron për vendin e parë në zgjedhje

para 2 jave - Koha Jone

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka folur sot për zgjedhjet në LSI dhe ato të 25 prillit. Mehmetaj thotë se më 5 dhjetor LSI mban Konvetën Kombëtare duke miratuar programin elektoral. Ajo thekson se...

LSI voton nesër Kryemadhin/ Votimet e anëtarësisë do të zhvillohen edhe on line

para 2 jave - Top Channel

Te shtunen anëtarët e LSI-së do të zgjedhin delegatët e Konventës Kombëtare dhe Kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Votimi per kryetarin nuk ka supriza. Monika Krymadhi nuk do kete asnje kandidat...

Ish-deputetja Kejdi Mehmetaj: I kemi synimet e qarta, më 25 prill LSI garon për vend të parë

para 2 jave - Standard

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj e ftuar në rubrikën ”Opinion” në News24 për zgjedhjet në LSI dhe ato të 25 prillit. Mehmetaj thotë se më 5 dhjetor LSI mban Konvetën Kombëtare duke miratuar programin...

LSI në Fier: Nesër votimi për ekipin fitues të 25 prillit…

para 2 jave - Standard

Kristian Kina, përfaqësues i LSI në Fier, në një deklaratë për mediat deklaroi se mijëra anëtarë të LSI në këtë qark do të marrin pjesë në zgjedhjet për drejtuesit e partisë. Kristian Kina deklaroi se...

Ish-deputetja Kejdi Mehmetaj: I kemi synimet e qarta, më 25 prill LSI garon për vend të parë

para 2 jave - BalkanWeb

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj e ftuar në rubrikën ”Opinion” në News24 për zgjedhjet në LSI dhe ato të 25 prillit. Mehmetaj thotë se më 5 dhjetor LSI mban Konvetën Kombëtare duke miratuar programin...

LSI voton nesër: Monika Kryemadhi kandidatja e vetme për kryetare

para 2 jave - Albeu

Lëvizja Socialiste për Integrim nesër do të aplikojë për herë të parë votimin online . Luan Rama u shpreh se Kryemadhi do të jetë e vetme në garë dhe zgjedhjet do të rikonfirmojnë detyrën e saj. "Nuk ka...

Ish-deputetja Kejdi Mehmetaj: I kemi synimet e qarta, më 25 prill LSI garon për vend të parë

para 2 jave - Koha Jone

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj e ftuar në rubrikën ”Opinion” në News24 për zgjedhjet në LSI dhe ato të 25 prillit. Mehmetaj thotë se më 5 dhjetor LSI mban Konvetën Kombëtare duke miratuar programin...

Zgjedhjet në LSI, Luan Rama: S’ka sekret, neser do të votojmë Kryemadhin

para 2 jave - RTK

Nënkryetari i LSI, Luan Rama, ka theksuar se nesër në zgjedhje partia do të votojë dhe rikonfirmojë kryetaren Monika Kryemadhi. Rama përmes një konference për mediat ka thënë se rikonfirmimi i saj me votë...

Mehmetaj: I kemi synimet e qarta, më 25 prill LSI garon për vend të parë…

para 2 jave - Standard

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj e ftuar në rubrikën ”Opinion” në News24 për zgjedhjet në LSI dhe ato të 25 prillit. Mehmetaj thotë se më 5 dhjetor LSI mban Konvetën Kombëtare duke miratuar programin...

LSI në Fier: Nesër votimi për ekipin fitues të 25 prillit

para 2 jave - Koha Jone

Kristian Kina, përfaqësues i LSI në Fier, në një deklaratë për mediat deklaroi se mijëra anëtarë të LSI në këtë qark do të marrin pjesë në zgjedhjet për drejtuesit e partisë. Kristian Kina deklaroi se...

“Nesër do të votojmë për Monika Kryemadhin”, Luan Rama: Mesazh vendosmërie për të fituar më 25 prill

para 2 jave - Standard

Nënkryetari i LSI, Luan Rama në një konferencë për shtyp ka theksuar se nesër në zgjedhje partia do të votojë dhe rikonfirmojë kryetaren Monika Kryemadhi. Luan Rama thotë se rikonfirmimi i saj me votë...

Luan Rama për zgjedhjet në LSI: S’ka ndonjë sekret, nesër do të votojmë si kryetare Monika Kryemadhin

para 2 jave - Gazeta Tema

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka dalë sot në një konferencë për shtyp ku ka folur lidhur me zgjedhjet që do të zhvillojë të shtunën e 21 nëntorit partia. Ai ka theksuar se nuk do të ketë dyshime që anëtarët...

Zgjedhjet në LSI, Luan Rama: S’ka ndonjë sekret, neser do të votojmë për Monika Kryemadhin, mesazh vendosmërie për të fituar më 25 prill

para 2 jave - BalkanWeb

Nënkryetari i LSI, Luan Rama në një konferencë për shtyp ka theksuar se nesër në zgjedhje partia do të votojë dhe rikonfirmojë kryetaren Monika Kryemadhi. Luan Rama thotë se rikonfirmimi i saj me votë...

Zgjedhjet në LSI, Luan Rama: S’ka ndonjë sekret, mesazh vendosmërie për të fituar më 25 prill

para 2 jave - Koha Jone

Nënkryetari i LSI, Luan Rama në një konferencë për shtyp ka theksuar se nesër në zgjedhje partia do të votojë dhe rikonfirmojë kryetaren Monika Kryemadhi. Luan Rama thotë se rikonfirmimi i saj me votë...

Zgjedhjet në LSI, Luan Rama: S’ka sekret, neser do të votojmë për Kryemadhin

para 2 jave - ABC News

Nënkryetari i LSI, Luan Rama n ka theksuar se nesër në zgjedhje partia do të votojë dhe rikonfirmojë kryetaren Monika Kryemadhi. Rama përmes një konference për mediat ka thënë se rikonfirmimi i saj me...

LSI nesër zgjedh strukturat e reja/ Luan Rama: Nuk ka sekret, votojmë Monika Kryemadhin! Mesazh vendosmërie për të fituar në 25 prill

para 2 jave - Panorama

Lëvizja Socialiste për Integrim do të votojë nesër për strukturat e reja drejtuese. Në një deklaratë për mediat, zv.kryetari i kësaj force politike, Luan Rama tha se nesër do të rikonfirmohet kryetarja...

Zgjedhjet në LSI/ Braimllari: Proces historik që po i paraprinë fitores historike më 25 prill 2021

para 2 jave - Standard

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së Endrit Braimllari flet në një intervistë për ‘standard’ mbi zgjedhjet e brendshme që do të mbajë kjo forcë politike këtë të shtunë. Braimllari e cilëson këtë proces si...

Ish-deputetja Kejdi Mehmetaj: I kemi synimet e qarta, më 25 prill LSI garon për vend të parë

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka folur për zgjedhjet në LSI dhe ato të 25 prillit. Mehmetaj thotë se më 5 dhjetor LSI mban Konvetën Kombëtare duke miratuar programin elektoral. Ajo thekson se më...

Luan Rama: Procesi i zgjedhjeve që do të zhvillohet nesër është një moment i rëndësishëm për të gjithë LSI-në

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Deklarata për mediat e Zëvendëskryetarit të LSI-së, Luan Rama Mirëdita të gjithëve! Nesër në 21 nëntor në të gjithë Shqipërinë, por edhe gjithkund në diasporë, në mënyrë të veçantë në vendet fqinje, në...

Zgjedhjet në LSI, Luan Rama: S’ka ndonjë sekret, mesazh vendosmërie për të fituar më 25 prill

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Nënkryetari i LSI, Luan Rama në një konferencë për shtyp ka theksuar se nesër në zgjedhje partia do të votojë dhe rikonfirmojë kryetaren Monika Kryemadhi. Luan Rama thotë se rikonfirmimi i saj me votë...

LSI voton online, një risi POLITIKE

para 2 jave - Koha Jone

Këtë të shtunë, më 21 nëntor, anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim do të zhvillojnë zgjedhjet për anëtarët e Konventës Kombëtare dhe kreun e ri të partisë. Ndërsa më 5 dhjetor do të zgjidhet kryesia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK