Shqipëri, 13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19

para një jave - Anadolu Agency

Tiranë Në Shqipëri janë regjistruar 737 raste të reja pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19) dhe 13 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency (AA). Që nga fillimi i pandemisë,...

Shifrat e tmerrshme/ 13 të vdekur dhe 737 raste të reja

para një jave - Syri.net Kosova

Koronavirusi është jashtë kontrollit dhe vazhdon situata e rëndë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot për 13 të vdekur dhe 737 raste të reja në vend. Në vend të parë është Tirana dhe...

Rekord i zi në Shqipëri, 13 të vdekur dhe 737 raste të reja me Covid-19

para një jave - OraInfo

Në Shqipëri, 13 të vdekur e 737 raste të reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri ka pasur një rënie të numrit të infektimeve me Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer...

COVID19/ Ulen infektimet gjatë 24 orëve të fundit, shënohen 13 humbje jete

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Flaka

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

414 persona e fituan sot betejën me koronavirusin, shkon në 15,469 numri i të shëruarve në vend

para një jave - Medial

Brenda një dite, luftën me koronavirusin e kanë fituar 414 qytetarë. Kështu, në total numri i të shëruarve në vend shkon në 15,469. Nga ana tjetër, brenda 24 orëve u konfirmuan 737 raste të reja me koronavirus...

Shqipëri: 13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19

para një jave - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

13 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Zeri

737 raste kanë rezultuar pozitive gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Kurse, 13 persona kanë humbur jetën. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit janë shëruar 414 qytetarë, duke e çuar...

13 të vdekur dhe 737 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Sinjali

Gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 13 persona si pasojë e COVID-19, njofton Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri, shkruan Gazeta Sinjali. Sipas njoftimit thuhet gjatë 24 orëve të...

737 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Klan

737 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se këtë të shtunë janë konfirmuar dhe 737 raste të reja me COVID. Në një njoftim për...

Në Shqipëri, 13 të vdekur e 737 raste të reja me koronavirus

para një jave - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri ka pasur një rënie të numrit të infektimeve me Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer 2.470 testime, prej të cilëve 737 qytetarë kanë rezultuar pozitivë...

Sërish shifra të larta, 13 humbje jete dhe 737 raste të reja me Covid 19 në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

Shqipëria publikon bilancin e 2 mijë e 470 testimeve të kryera për COVID-19

para një jave - Medial

Janë kryer 2.470 testime, prej të cilave 528 janë testime janë kryer për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 737 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

Koronavirusi në Shqipëri, ulet numri i rasteve të reja: 13 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Gazeta Tema

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se këtë të shtunë janë konfirmuar dhe 737 raste të reja me COVID. Në një njoftim për mediat, ministria bën me dije se  737 rastet janë zbuluar...

Shqipëri: 13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19

para një jave - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

Rrekord infektimesh në Shqipëri/ 737 raste të reja me COVID-19!

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga erjon dervishi Në vendin tonë janë konfirmuar 737 raste të reja me koronavirus, nga 2,470 testime të kryera, gjatë 24 orëve të fundit. Lajmin e bën të ditur ministria e Shëndetësisë...

Sërish shifra të larta/ 13 të vdekur dhe 737 raste të reja nga covid-19

para një jave - Standard

Koronavirusi është jashtë kontrollit dhe vazhdon situata e rëndë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot për 13 të vdekur dhe 737 raste të reja në vend. Në vend të parë është Tirana dhe...

Koronavirusi, MSH raporton 13 të vdekur në 24 orët e fundit, mosha dhe gjinia e tyre

para një jave - NOA

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se kreu dje 2.470 testime që rezultuan me, 737 raste të reja. Kurse pati 414 të shëruar dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se...

Përsëri numër i lartë vdekjesh nga COVID-19/ Sot 13 persona kanë ndërruar jetë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga erjon dervishi Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 737 persona, një shifër kjo disi më e ulët se ditën e djeshme,...

414 persona e fituan sot betejën me koronavirusin, shkon në 15,469 numri i të shëruarve në vend

para një jave - ABC News

Brenda një dite, luftën me koronavirusin e kanë fituar 414 qytetarë. Kështu, në total numri i të shëruarve në vend shkon në 15,469. Nga ana tjetër, brenda 24 orëve u konfirmuan 737 raste të reja me koronavirus...

E FUNDIT/ Vazhdojnë shifrat alarmante të COVID-19, vdesin 13 pacientë në 24 orët e fundit

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarë ve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

Ministria e Shëndetësisë: 737 raste të reja dhe 13 humbje jete

para një jave - Vizion Plus

Ministria e Shëndetësisë njoftoi këtë të shtunë për një ulje të lehtë të rasteve të reja. Në 24 orët e fundit janë kryer 2.470 testime, që kanë zbuluar 737 të infektuar. Po ashtu kanë humbur jetën 13 pacientë....

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2.470 testime, 414 të shëruar, 737 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - NOA

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

Bie numri i të infektuarve me COVID/ Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat: 737 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 737 persona, një shifër kjo disi më e ulët se ditën e djeshme, kur u konfirmuan pozitive 836 raste. Fatkeqësisht...

Shënohen 13 humbje jete me COVID-19, ulen infektimet gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Koha Jone

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 737 persona, një shifër kjo disi më e ulët se ditën e djeshme. Fatkeqësisht betejën me virusin e kanë...

737 raste nga koronavirusi në Shqipëri dhe 13 vdekje

para një jave - Mapo

Ulet numri i rasteve të reja me koronavirus në Shqipëri. Nga 836 që ishin një ditë më parë, sot jan 737 raste me Covid-19. Ndërkohë 13 persona kanë humbur jetën, dy më pak se dje. Rastet e reja- Janë kryer...

Nga Shkodra në Gjirokastër – 13 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit

para një jave - Mapo

13 qytetarë kanë ndërruar jetë ditën e sotme nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit, kanë humbur jetën 13 qytetarë me Sars-Cov2 pozitiv në spitalet COVID: Pesë qytetarë...

Konfirmohen 737 raste të reja me koronavirus dhe 13 viktima në 24 orë

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit, në vendin tonë janë konfirmuar 737 raste të reja me koronavirus, nga 2,470 testime të kryera. Lajmin e bën të ditur ministria e Shëndetësisë në raportimin ditor të shifrave ndërsa...

Shifrat e tmerrshme/ 13 të vdekur dhe 737 raste të reja

para një jave - Syri

Koronavirusi është jashtë kontrollit dhe vazhdon situata e rëndë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot për 13 të vdekur dhe 737 raste të reja në vend. Në vend të parë është Tirana dhe...

Shqipëri, 13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19

para një jave - Shenja

Në Shqipëri janë regjistruar 737 raste të reja pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19) dhe 13 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency (AA). Që nga fillimi i pandemisë,...

Covid-19 në Shqipëri, 13 të vdekur dhe 737 raste të reja

para një jave - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri ka pasur një rënie të numrit të infektimeve me Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer 2.470 testime, prej të cilëve 737 qytetarë kanë rezultuar pozitivë...

Shqipëri, 13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19

para një jave - 24 orë info

Në Shqipëri janë regjistruar 737 raste të reja pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19) dhe 13 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency (AA). Që nga fillimi i pandemisë,...

Shqipëria publikon bilancin e 2 mijë e 470 testimeve të kryera për COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Janë kryer 2.470 testime, prej të cilave 528 janë testime janë kryer për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 737 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

Covid-19, 13 persona humbin jetën dhe 737 raste të reja në Shqipëri

para një jave - Epoka e Re

Përditësimi i situatës së koronavirusit sot në Shqipëri: Sipas buletinit ditor të Ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri janë konstatuar këto shifra të infektimit me koronavirus:...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e 24 orëve të fundit

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

Ministria e Shëndetësisë/ Edhe 737 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

Shifra shqetësuese të viktimave dhe të të sëmurëve nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Illyria

Tiranë, 21 nëntor 2020 – Në Shqipëri vazhdojnë të regjistrohen shifra shqetësuese të vdekjeve nga COVID-19 dhe të të invfektuarve nga ky virus. Autoritetet e shëndetësisë raportuar të shtunën se gjatë...

Ulen infektimet gjatë 24 orëve të fundit, por shënohen sërish humbje të larta jete. Përditësimi

para një jave - ElbasaniPlus

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

Shqipëri: 13 viktima dhe 737 raste të reja pozitive brenda 24 orëve të fundit

para një jave - Gazeta Shneta

Në 24 orët e fundit, Ministra e Shëndetësisë në Shqipëri ka bërë të ditur se janë raportuar 13 viktima dhe 737 raste pozitive. Nga 2,470 testime të kryera janë identifikuar 737 raste pozitive, ndërsa 414...

737 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri ka informuar për situatën në 24 orët e fundit në vend. Janë kryer 2.470 testime, prej të cilave 528 janë testime janë kryer për arsye depistimi....

Covid-19 në Shqipëri, 737 të infektuar dhe 13 humbje jete

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për respektimin...

737 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Bota Press

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën.Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

Shqipëri: 13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19

para një jave - Vec Lajme

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

13 të vdekur dhe 737 raste të reja në Shqipëri

para një jave - Vushtrria Online

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

Shqipëri: 13 viktima dhe 737 raste të reja me COVID-19

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se gjatë 24 orëve të fundit 13 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit nga 2 mijë e 470 testime të bëra 737 raste kanë rezultuar...

Bilanci i fundit i MSH: 737 infektime të reja e 13 të vdekur nga COVID

para një jave - LajmiFundit

Ministria e Shendetesise beri m dije bilancin e 24 oreve te fundit ku thekson se jane regjistruar 737 infektime te reja dhe 13 te vdekur nga COVID. Njoftimi i Ministrise: COVID19/ Ministria e Shëndetësisë:...

Raporti i fundit i të infektuarve me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Kosovo Insights

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri, janë kryer 2.677 testime, prej të cilave 479 janë testime janë kryer për arsye depistimi, transmeton “Kosovo Insights”. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2,...

Shqipëri, 15 viktima dhe 836 të infektuar me Covid-19

para një jave - TV21

Rriten shifrat e infektimeve dhe vdekjeve nga Covid-19 në Shqipëri. Sipas shifrave që publikon Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit 15 pacientë kanë humbur jetën, ndërsa raste të reja janë...

15 vdekje nga covid/ Kjo është mosha e viktimave, mes tyre një fëmijë 16 muajsh

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë është shënuar një rekord negativ vdekjesh nga covid-19, ku kanë humbur jetën 15 persona. Mes viktimave...

Rekord i zi / 15 të vdekur dhe 836 raste në 24 orët e fundit

para një jave - Syri.net Kosova

Koronavirusi në Shqipëri, ditë pas dite po del jashtë kontrollit. Sot shifrat janë alarmante, ndërsa numri i të vdekurve po vjen gjithmonë në rritje. Gjatë 24 orët e fundit kanë humbur jetën 15 qytetarë....

COVID19/ Rekord vdekjesh në Shqipëri! 836 raste të reja infektimesh

para një jave - Top Channel

Shqipëria ka shënuar një tjetër rekord negativ për vdekjet dhe infektimet nga covid-19. Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 15 persona ndërsa janë...

Shqipëri, 14 të vdekur dhe 836 raste të reja me coronavirus

para një jave - Telegrafi

Sot në Shqipëri janë kryer 2,677 testime, prej të cilave 479 janë testime për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 836 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

COVID19/ Rekord vdekjesh në Shqipëri! 836 raste të reja infektimesh

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Kufizoni...

Shqipëri: 14 të vdekur nga COVID-19, në mesin e tyre edhe një foshnjë 16 muajshe

para një jave - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri bën të ditur se 14 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit atje janë shënuar edhe 836 raste të reja me koronavirus...

Shqipëri, vazhdon rritja e numrit të vdekjeve dhe rasteve ditore me COVID-19

para një jave - Anadolu Agency

Tiranë Në Shqipëri në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 të vdekur dhe 836 raste të reja pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19), rekord i ri i rasteve ditore që nga shpërthimi i pandemisë, transmeton...

Shqipëri, humbin jetën 15 persona, 836 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Shprehja

Shifrat nuk dinë të ndalen. Regjistrohet një rekord i ri viktimash dhe të infektuarish në vendin tonë në 24 orët e fundit nga Covid 19. Janë 15 viktimat e regjistruara sot, përfshi foshnjen që u nda nga...

COVID19/ Rekord vdekjesh në Shqipëri! 836 raste të reja infektimesh

para një jave - Flaka

Shqipëria ka shënuar një tjetër rekord negativ për vdekjet dhe infektimet nga covid-19. Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 15 persona ndërsa janë...

Shqipëri, 836 raste të reja me koronavirus dhe 15 viktima

para një jave - Tetova Sot

Shifrat e infeksioneve dhe viktimave nga koronavirusi në Shqipëri janë gjithmonë në rritje. Ditën e sotme në Shqipëri janë shënuar 836 raste të reja dhe 15 viktima. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së...

14 të vdekur nga Covid-19 në Shqipëri, dhe 836 raste të reja

para një jave - Indeks online

14 persona në mesin e tyre edhe një foshnje 16-muajshe kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga Covid-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

14 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri, në mesin e tyre edhe një foshnjë 16 muajshe

para një jave - Zeri

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri bën të ditur se 14 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit atje janë shënuar edhe 836 raste të reja me koronavirus...

Rëndohet situata në Shqipëri, 15 viktima dhe 836 raste me COVID-19

para një jave - Sinjali

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka publikuar bilancin ditor të koronavirusit, shkruan Gazeta Sinjali. Sipas njoftimit, në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 vdekje dhe 836 raste të reja me koronavirus....

Rekordi i ri nga Covid 19/ Humbin jetën 15 persona, 836 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Kufizoni...

15 të vdekur dhe 836 të infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve

para një jave - Klan

15 të vdekur dhe 836 të infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën në 24 orët e fundit në vend. Janë kryer 2.677 testime, prej të cilave...

14 të vdekur nga Covid në Shqipëri, në mesin e tyre një foshnje 16-muajshe

para një jave - RTK

14 persona në mesin e tyre edhe një foshnje 16-muajshe kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga Covid-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

Një viktimë dhe 836 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Sinjali

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka publikuar bilancin ditor të koronavirusit, shkruan Gazeta Sinjali. Sipas njoftimit, në 24 orët e fundit është regjistruar një vdekje dhe 836 raste të reja me koronavirus....

Shqipëri, humbin jetën 15 persona, 836 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Ina

Shifrat nuk dinë të ndalen. Regjistrohet një rekord i ri viktimash dhe të infektuarish në vendin tonë në 24 orët e fundit nga Covid 19. Janë 15 viktimat e regjistruara sot, përfshi foshnjen që u nda nga...

para një jave - Ora news

Rriten shifrat e infektimeve dhe vdekjeve nga Covid-19 në Shqipëri. Sipas shifrave që publikon Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit 15 pacientë kanë humbur jetën, ndërsa raste të reja janë...

15 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri, regjistrohen edhe 836 raste të reja

para një jave - Koha.net

Nga 2,677 testimet për COVID-19 në 24 orët e fundit, 836 persona kanë rezultuar pozitive në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka regjistruar edhe 14 të vdekur si pasojë e koronavirusit, ndërsa njofton...

E FUNDIT/ Shifra alarmante! 15 viktima e 836 të infektuar të rinj me COVID-19 vetëm sot

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë: 2.677 testime, 490 të shëruar, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë...

Shifra alarmante nga koronavirusi në Shqipëri: 15 viktima dhe 836 të infektuar

para një jave - Gazeta Tema

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 836 raste të reja me koronavirus dhe 15 viktima. Në deklaratën për median ministria i bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë...

15 humbje jete dhe mbi 800 raste të reja me COVID sot në vend

para një jave - Vizion Plus

15 qytetarë kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa janë zbuluar 836 raste të reja me COVID, nga 2.677 testime të kryera. Mes viktimave eshte edhe një fëmijë 16-muajsh. I ndjekur dhe...

Situata del jashtë kontrollit/ 15 të vdekur dhe 836 raste në 24 orët e fundit

para një jave - Standard

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 836 raste të reja me COVID-19, ndërsa kanë humbur jetën edhe 15 pacientë, numri më i lartë ky i publikuar...

Si kurrë më parë! 15 të vdekur dhe 836 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 20.11.2020 nga Daniela Grrica Shifra rekord të infektuarish dhe viktimash janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka raportuar për...

Rritet frikshëm numri i të infektuarve dhe viktimave/ Ministria e Shëndetësisë: 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 836 raste të reja me COVID-19, ndërsa kanë humbur jetën edhe 15 pacientë, numri më i lartë ky i publikuar...

E premte e zezë në Shqipëri, 15 viktima nga koronavirusi

para një jave - Mapo

Sot është shënuar shifra më e lartë e viktimave ditore të regjistruara në Shqipëri që prej fillimit të pandemisë. Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 15 viktima nga COVID-19. Raportohet...

Rekord vdekjesh, 15 humbje në 24 orë. 836 raste të reja nga Covid-19

para një jave - Koha Jone

Shifrat e Covid-19 në Shqipëri, sa vijnë dhe shtohen. Në 24 orët e fundit betejën nuk e kanë fituar 15 qytetarë të prekur nga virusi vdekjeprurës, ku mes viktimave është edhe foshnja 16 muajsh. ”Me gjithë...

Koronavirusi/ Ditë e zezë në Shqipëri, 15 humbje jete dhe rekord rastesh të reja

para një jave - NOA

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Kufizoni...

LAJMI I FUNDIT/ 836 raste dhe 15 vdekje nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Mapo

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2.677 testime, 490 të shëruar, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit Janë kryer 2.677 testime, prej të cilave 479 janë testime janë kryer për arsye...

Rekord viktimash dhe infeksionesh, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - ABC News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Kufizoni...

E FUNDIT/ 490 qytetarë e fituan betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit

para një jave - ABC News

Janë kryer 2.677 testime, prej të cilave 479 janë testime janë kryer për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 836 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

Rekord i zi / 15 të vdekur dhe 836 raste në 24 orët e fundit

para një jave - Syri

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2.677 testime, 490 të shëruar, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve...

Shqipëri: 14 të vdekur dhe 836 raste të reja me COVID-19

para një jave - Albinfo

Sot në Shqipëri  janë kryer 2,677 testime, prej të cilave 479 janë testime për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 836 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

Shqipëri, 14 të vdekur dhe 836 raste të reja me coronavirus

para një jave - Shenja

Sot në Shqipëri janë kryer 2,677 testime, prej të cilave 479 janë testime për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 836 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

14 të vdekur nga Covid-19 në Shqipëri, në mesin e tyre një foshnje 16-muajshe

para një jave - Lajmi.net

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Ndërsa janë shënuar...

COVID 19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, 15 humbje jete dhe mbi 800 të infektuar

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Kufizoni...

14 të vdekur nga Covid-19 në Shqipëri, në mesin e tyre një foshnje 16-muajshe

para një jave - Infokusi

14 persona në mesin e tyre edhe një foshnje 16-muajshe kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga Covid-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

Shifra të frikshme në vend/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, 15 humbje jete dhe mbi 800 të infektuar

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Kufizoni...

Rekord ditor infektimesh dhe viktimash: 836 raste të reja dhe 15 humbje jete nga Covid

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 836 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 15 qytetarë. Ndërkohë betejën me virusin...

Rekord ditor infektimesh dhe viktimash: 836 raste të reja dhe 15 humbje jete nga Covid në Shqipëri

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 836 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 15 qytetarë. Ndërkohë betejën me virusin...

Shqipëri: 15 të vdekur nga COVID-19, në mesin e tyre edhe një foshnjë 16 muajsh

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri bën të ditur se 14 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit atje janë shënuar edhe 836 raste të reja me koronavirus...

Shqipëri, 836 raste të reja me koronavirus dhe 15 viktima

para një jave - Fakti Ditor

Shifrat e infeksioneve dhe viktimave nga koronavirusi në Shqipëri janë gjithmonë në rritje. Ditën e sotme në Shqipëri janë shënuar 836 raste të reja dhe 15 viktima. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së...

COVID19/ Rekord vdekjesh në Shqipëri! Kanë humbur jetën 15 persona. 836 raste të reja infektimesh

para një jave - 24 ore

Shqipëria ka shënuar një tjetër rekord negativ për vdekjet dhe infektimet nga covid-19. Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 15 persona ndërsa janë...

Shqipëri, 836 raste të reja me koronavirus dhe 15 viktima

para një jave - Sharri

Shifrat e infeksioneve dhe viktimave nga koronavirusi në Shqipëri janë gjithmonë në rritje. Ditën e sotme në Shqipëri janë shënuar 836 raste të reja dhe 15 viktima. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së...

Shqipëri: 14 të vdekur nga COVID-19, në mesin e tyre edhe një foshnjë 16 muajshe

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri bën të ditur se 14 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit atje janë shënuar edhe 836 raste të reja me koronavirus...

Shqipëri: 14 të vdekur nga COVID-19, në mesin e tyre edhe një foshnjë 16 muajshe

para një jave - Vec Lajme

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri bën të ditur se 14 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit atje janë shënuar edhe 836 raste të reja me koronavirus...

Shqipëri, 14 të vdekur dhe 836 raste të reja me coronavirus

para një jave - 24 orë info

Sot në Shqipëri janë kryer 2,677 testime, prej të cilave 479 janë testime për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 836 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

742 raste aktive në Elbasan dhe 31 raste të reja. Covid nuk po njeh ulje, shifra alarmante. 15 humbje jete

para një jave - ElbasaniPlus

Shqipëria ka shënuar një tjetër rekord negativ për humbjet dhe infektimet nga covid-19. Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 15 persona ndërsa janë...

Shqipëri, 14 të vdekur dhe 836 raste të reja me Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

Sot në Shqipëri janë kryer 2,677 testime, prej të cilave 479 janë testime për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 836 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

​14 të vdekur nga Covid-19 në Shqipëri, në mesin e tyre një foshnje 16-muajshe

para një jave - Gazeta e re

14 persona në mesin e tyre edhe një foshnje 16-muajshe kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga Covid-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

Rekord negativ/ 15 viktima dhe 836 raste të reja me COVID në vendin tonë

para një jave - Almakos

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2.677 testime, 490 të shëruar, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve...

14 të vdekur nga Covid-19 në Shqipëri, në mesin e tyre një foshnje 16-muajshe

para një jave - KosovaPress

14 persona në mesin e tyre edhe një foshnje 16-muajshe kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga Covid-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

14 të vdekur dhe 836 raste të reja me coronavirus në Shqipëri

para një jave - Kosova info

Sot në Shqipëri janë kryer 2,677 testime, prej të cilave 479 janë testime për arsye depistimi. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 836 qytetarë në 24 orët e fundit. Rastet pozitive të konfirmuara...

14 të vdekur nga Covid-19 në Shqipëri, në mesin e tyre një foshnje 16-muajshe

para një jave - Malisheva TV

14 persona në mesin e tyre edhe një foshnje 16-muajshe kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga Covid-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

Rekord ditor me 15 viktima dhe 836 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Illyria

Ministria e Shëndetësisë raportoi 2.677 testime dhe 490 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës,...

Covid-19 në Shqipëri, 836 raste të reja dhe 14 viktima

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Kufizoni...

Bilanc tragjik, 836 të infektuar dhe 15 të vdekur në 24 orë nga Covid-19

para një jave - LajmiFundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2.677 testime, 490 të shëruar, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve...

Koronavirusi në Shqipëri, 15 të vdekur dhe 836 raste të reja

para një jave - Gazeta Metro

Koronavirusi në Shqipëri vijon të shënojë rekorde. Janë 836 raste të reja me Covid-19, ndërkohë që 15 persona kanë humbur jetën. Tirana mbetet vatra kryesore e virusit me plot 560 raste të reja. Rastet...

Një javë nga vendosja e masave të reja, sa po funksionojnë ato?

para një jave - Indeks online

Sot janë bërë 7 ditë nga kur u vendosën masat e reja anti-Covid 19 nga Qeveria e Kosovës Në qytet si Prishtina, Podujeva, Ferizaj, Gjakova, Peja, Gjilani, Fushë Kosova, Shtimja dhe Obiliqi, është vendosur...

Pandemia jashtë kontrollit/ VOA: Rastet u dyfishuan për një javë

para një jave - Syri.net Kosova

Në Shqipëri, rastet e reja me Koronavirus po rriten me një shpejtësi të ndjeshme. Në 24 orët e fundit autoritetet njoftuan për 786 të infektuar, ose 10 përqind më shumë se një ditë më parë, ndërkohë që...

Tjetër rekord i zi/ 11 të vdekur dhe 786 raste të reja

para 2 jave - Syri.net Kosova

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2592 testime, 349 të shëruar, 786 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve...

Përkeqësohet situata e koronavirusit në vend, rritet numri i të prekurve dhe humbjet e jetëve

para 2 jave - NOA

Në 24 orët e fundit janë rritur rastet e reja ditore me koronavirus dhe humbjet e jetëve në tre spitalet Covid. Ministria e Shëndetësisë raporton për 786 raste të reja, nga 2 mijë e 592 teste për të dyshuar....

Rekord infektimesh në Shqipëri: 786 raste të reja në 24 orët e fundit dhe 11 viktima nga Covid

para 2 jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 786 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 11 qytetarë. Ndërkohë betejën me virusin...

Situata nga COVID në Shqipëri/ Gati gjysma e rasteve aktive janë vetëm në…

para 2 jave - Java News

Gati gjysma e të infektuarve aktivë me COVID-19 janë në kryeqytetet. Kështu, nga rreth 15 mijë raste aktive të raportuara në të gjithë vendin, më shumë se 7400 janë vetëm në Tiranë. Edhe nga të dhënat...

Rekord i zi/ 711 raste të reja me Covid dhe 9 të vdekur

para 2 jave - Syri.net Kosova

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2574 testime, 412 të shëruar, 711 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve...

COVID-19 në Shqipëri, konfirmohen 9 vdekje dhe 711 raste të reja

para 2 jave - Sinjali

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 9 raste të vdekjes si pasojë e COVID-19 , transmeton Gazeta Sinjali. Ndërkohë, siç është bërë e ditur...

COVID/ Rastet rriten çdo ditë në Shqipëri, 9 pacientë ndërruan jetë në 24 orët e fundit

para 2 jave - NOA

Rekord negativ në vendin tonë. Si asnjë ditë tjetër, prej fillimit të pandemisë, 711 të infektuar raportohen në 24 orët e fundit në vendin tonë, nga 2754 testime gjithsej. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë,...

Tjetër rekord rastesh të reja me koronavirus në vend, 9 humbje jete

para 2 jave - NOA

Çdo ditë e më shumë rëndohet situata e koronavirusit në vend, teksa në 24 orët e fundit janë regjistruar 711 raste të reja, nga 2 mijë e 572 testime. Kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 711 qytetarë...

LAJMI I FUNDIT/ Tjetër rekord të infektuarish me koronavirus, 9 viktima sot

para 2 jave - Mapo

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2574 testime, 412 të shëruar, 711 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve...

Rekord infektimesh në Shqipëri: 711 raste të reja në 24 orët e fundit dhe 9 viktima nga Covid

para 2 jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 711 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 9 qytetarë. Ndërkohë betejën me virusin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK