Zbulimi i varrezës masive në Serbi, Haradinaj-Stublla për ABC: Vuçiç nuk do lejohet të hyjë në Kosovë

para një jave - ABC News

Për sa kohë që presidenti serb Aleksander Vuçiç vijon me gjuhën e urrejtjes dhe dhunës ndaj shqiptarëve, nuk do të lejohet që të futet në Kosovë. Kështu është shprehur ministrja e Jashtme e Kosovës Meliza...

Kërkesa e Vuçiqit për ta vizituar Kosovën konsiderohet ofenduese e provokuese

para një jave - Koha.net

Ministria e Punëve të Jashtme e ka konsideruar ofenduese kërkesën e presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, për të vizituar Kosovën këtë të shtunë. Presidenti Vuçiq, ditë më parë, i ka kërkuar leje Ministrisë...

MPJ e Kosovës tregon pse i refuzoi krerëve të Serbisë vizitën në Veri

para një jave - News Tv

Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka reaguar zyrtarisht në lidhje me refuzimin e kërkesës së krerëve të shtetit serb për të vizituar vendin. Ministria shprehet në reagim se kërkesa e Vuçiç, Vulin,...

Ja pse Vuçiqit ia ndaloi Ministria e Jashtme të vijë në Kosovë

para një jave - Kosova info

Njohësit e çështjeve politike po e cilësojnë kërkesën e presidentit serb si të orkestruar. Drejt shtetit të Kosovës mori rrugë dy vite më parë për një vizitë. E një të ngjashme e planifikoi edhe këto ditë...

MPJ e Kosovës: Nuk do të lejojmë që Vuçiqi ta viztojë Kosovën

para një jave - TV21

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, këtë fundjavë së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandar Vulin, shefin e mëparshëm të Zyrës për Kosovë, Marko Gjuriqin,...

Ministria e Brendshme refuzon kërkesen e Vuçiqit për ta vizituar Kosovën

para një jave - Insajderi

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se nuk e kanë pranuar kërkesën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq për ta vizituar Kosovën bashkë me tre zyrtarë të tjerë. MPB deklaroi se kërkesa e palës serbe...

Haradinaj–Stublla shtyn vizitën në Serbi

para një jave - TV21

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka shtyrë vizitën e paralajmëruar në Serbi për një kohë tjetër, është bërë e ditur përmes një komunikate për media. “Meqë institucionet...

Vuçiçit i refuzohet hyrja në Kosovë

para një jave - Klan

Vuçiçit i refuzohet hyrja në Kosovë Bashkë me presidentin do udhëtonin tre bashkëpunëtore të tij Kosova ia ka ndaluar presidentit serb, Aleksandër Vuçiç të futet në territorin e saj pas një kërkese që...

Aleksander Vuçiqit i refuzohet vizita në Kosovë

para një jave - Arbresh

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, këtë të shtunë, e ka refuzuar kërkesën e presidentit serb Aleksander Vuçiq dhe tre zyrtarëve tjerë serbë (Ministrin e Punëve të Brendshme, Aleksandar Vulin,...

MPJ e Kosovës refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë

para një jave - Koha.mk

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

Refuzimi i kërkesës për vizitë/ Mediat: Vuçiç kërkoi që Kosova t’i sigurojë eskortë policore e t’u lejojë mbajtjen e armëve

para një jave - BalkanWeb

Mediat kosovare kanë zbuluar detaje të reja nga kërkesa e Presidentit serb Aleksandar Vuçiç për të vizutuar Kosovën. Ministria e Jashtme e Kosovës ia refuzoi menjëherë kërkesën, por RTK zbulon se Vuçiç...

para një jave - Ora news

Ndalimi i hyrrjes në territorin verilindor të Shqipërisë, përkatësisht Republikën e Kosovës, është i drehjtë dhe iu duhur kundrejt kërkuesit përfaqësues të karakterit kriminal të serbëve, presidentit Aleksandër...

Ministria e Brendshme refuzon kërkesen e Vuçiqit për ta vizituar Kosovën

para një jave - Insajderi

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se nuk e kanë pranuar kërkesën e Presidentit Aleksandër Vuçiq për ta vizituar Kosovën bashkë me tre zyrtarë të tjerë. MPJ deklaroi se kërkesa e palës serbe është...

Vuçiqit i refuzohet vizita në Kosovë (VIDEO)

para një jave - Vec Lajme

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, këtë të shtunë, e ka refuzuar kërkesën e presidentit serb Aleksandar Vuçiq dhe tre zyrtarëve tjerë serbë (Ministrin e Punëve të Brendshme, Aleksandar Vulin,...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë, e quan ofendim më tepër se provokim

para një jave - Telegrafi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ministri i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe Marko Gjuriq, nuk do të lejohen të hyjnë në Kosovë. Sipas një njoftimi për media nga MPJ thuhet se kërkesa e Aleksandar...

Kërkesa e Vucic-it për të vizituar Kosovën, reagon Ministria e Jashtme: Ofendim më tepër se provokim!

para një jave - Top Channel

“Kërkesa e Vucic, Vulin, Gjuric e Petkovic për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave masive...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

Kosova refuzoi kërkesën e Vuçiqit që ta vizitojë Kosovën

para një jave - Portalb

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës në Qeverinë e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla thotë se ka refuzuar kërkesën për vizitë në Kosovë të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe dy zyrtarëve...

VUÇIQIT I NDALOHET VIZITA NË KOSOVË

para një jave - Klan Macedonia

SHKAK, ZBULIMI I VARREZËS MASIVE NË SERBI Kosova ia ka ndaluar presidentit serb, Alleksandar Vucic të futet në territorin e saj pas një kërkese që kishte bërë për një vizitë në zonat ku jetojnë serbët....

Meliza Haradinaj shtyn vizitën në Serbi

para një jave - Klan Kosova

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka shtyrë vizitën e paralajmëruar për në Serbi, për të parë nga afër varrezën masive të shqiptarëve të vrarë gjatë luftës që u gjet në Kizhevak....

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Zhurnal

Prishtinë, 21 nëntor, Zhurnal-ks – Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën....

“Ti nuk kalon”/ Vucic nuk lejohet të hyjë në Kosovë

para një jave - Top Channel

Presidentit serb, Aleksandar Vucic i është refuzuar kërkesa dërguar institucioneve të Kosovës për një vizitë atje. Lajmin e konfirmojnë mediat vendase të cilat citojnë për këtë informacion burime pranë...

“Është ofendim më shumë se provokim”, MPJ reagon pas kërkesës së Vuçiç-it për vizitë në Kosovë (Foto)

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga Daniela Grrica Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë një kërkesë që të vizitojë Kosovën ditën e sotme. Mediat kosovare raportojnë se ai ka bërë dje një kërkesë për...

Ministria e Punëve të Jashtme: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim.

para një jave - OraInfo

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim. Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën....

Kërkesa e Vuçiqit për ta vizituar Kosovën konsiderohet ofenduese e provokuese

para një jave - Kosova info

Ministria e Punëve të Jashtme e ka konsideruar ofenduese kërkesën e presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, për të vizituar Kosovën këtë të shtunë. Presidenti Vuçiq, ditë më parë, i ka kërkuar leje Ministrisë...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Klan Kosova

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

Reagon Ministria e Jashtme për kërkesën e Vuçiç: Ofendim!

para një jave - Albeu

“Kërkesa e Vucic, Vulin, Gjuric e Petkovic për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave masive...

Kosova e quan ofenduese dhe provokuese, kërkesën e Vuçiç për të vizituar Kosovën…

para një jave - Standard

Kërkesa e Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, e Ministrit të Brendshëm Aleksander Vulin, e Gjuriç edhePetkoviç për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova po përballet me hapjen e plagës së madhe...

“Është ofendim!”/ MPJ i “mbyll derën” Vuçiçit pas kërkesës për vizitë në Kosovë: Vjen tani që janë zbuluar varrezat masive të shqiptarëve

para një jave - Panorama

Kërkesa e presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç që të vizitojë Kosovën bashkë me tre zyrtarë të lartë, Vulin, Gjuriç e Petkoviç, është refuzuar nga autoritetet vendase. Ministrja e Punëve të Jashtme...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit që të vizitojë Kosovën: Ofendim më tepër se provokim

para një jave - Zeri

Ministria e Punëve të Jashtme ka njoftuar se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës, MPJ...

Vuçiç nuk lejohet të futet në Kosovë: “Ofendim dhe provokim”

para një jave - Vizion Plus

Kosova i refuzon Presidentit serb Vucic hyrjen në këtë vend për një vizitë. Ministria e Jashtme e Kosovës konfirmoi lajmin Përvec Vucic iu refuzua leja për të vizituar Kosovën edhe kreut të ashtuquajturës...

MPJ e Kosovës tregon pse i refuzoi krerëve të Serbisë vizitën në Veri

para një jave - ABC News

Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka reaguar zyrtarisht në lidhje me refuzimin e kërkesës së krerëve të shtetit serb për të vizituar vendin. Ministria shprehet në reagim se kërkesa e Vuçiç, Vulin,...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit që të vizitoj Kosovën: Ofendim më tepër se provokim

para një jave - Zeri

Ministria e Punëve të Jashtme ka njoftuar se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës, MPJ...

Meliza Haradinaj – Stublla shtyn vizitën në Serbi “për një kohë tjetër”

para një jave - Koha.net

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka shtyrë vizitën e paralajmëruar në Serbi për një kohë tjetër, është bërë e ditur përmes një komunikate për media. “Meqë institucionet...

A e ka refuzuar MPB kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë?

para një jave - Insajderi

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, ka kërkuar nga zyra ndërlidhëse mes Kosovës e Serbisë që t’i lejohet vizita në vendin tonë, bashkë me Aleksandër Vulin, Marko Gjuriqin si dhe drejtorin e së ashtuquajturës...

Kosova e quan ofenduese dhe provokuese, kërkesën e Vuçiç për të vizituar Kosovën

para një jave - Syri

Kërkesa e Vuçiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave...

Kosova e quan ofenduese dhe provokuese, kërkesën e Vuçiç për të vizituar Kosovën

para një jave - Syri

Kërkesa e Vuçiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave...

MPJD refuzon kërkesën e Vuçiqit që ta vizitojë Kosovën

para një jave - Evropa e Lirë

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës në Qeverinë e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla thotë se ka refuzuar kërkesën për vizitë në Kosovë të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe dy zyrtarëve...

MPJ e quan ofenduese e provokuese kërkesën e Vuçiq për të vizituar Kosovën

para një jave - RTK

Kërkesa e Vuçiq, Vulin, Gjuriq e Petkoviq për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave masive të...

MPJ ia refuzon kërkesën e Vuçiqit dhe të tjerëve të vizitojnë Kosovën

para një jave - Kallxo

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj Stublla e ka quajtur provokim kërkesën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq dhe zyrtarëve tjerë të shtetit serb për të vizituar Kosovën. “Kërkesa...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Medial

Përveç refuzimit të kërkesës, MPJ ka thënë se kërkesa e tij është më shumë ofendim sesa provokim në një kohë kur Kosova po përballet me dhimbjen e personave të pagjetur. Po ashtu, ministrja Meliza Haradinaj-Stublla...

Vuçiqi parashtroi kërkesë për vizitë në Kosovë

para një jave - Portalb

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, raporton KOHA . Mësohet se ai ka bërë kërkesë që të jetë në Kosovë sot së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandar...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim!

para një jave - GazetaBlic

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

“Ti nuk kalon”, Kosova rrefuzon kërkesën e Vuçiç për të hyrë në vend

para një jave - Gazeta Tema

Presidentit serb, Aleksandar Vucic i është refuzuar kërkesa dërguar institucioneve të Kosovës për një vizitë atje. Lajmin e konfirmojnë mediat vendase të cilat citojnë për këtë informacion burime pranë...

Vuçiç dhe zyrtarë të tjerë serb kërkojnë leje që të vizitojnë Kosovën, refuzohet nga Ministria e Jashtme

para një jave - Koha Jone

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar nga Ministria e Punëve...

MPJD: Refuzohet kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë, ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - Sinjali

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuçiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

A e ka refuzuar MPB kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë?

para një jave - Insajderi

Është raportuar se presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, ka kërkuar nga zyra ndërlidhëse mes Kosovës e Serbisë që t’i lejohet vizita në Kosovë bashkë me Aleksandër Vulin e Marko Gjuriqin. Në media është raportuar...

Vuçiq kërkoi leje që të futet i armatosur në Kosovë?

para një jave - Syri.net Kosova

Presidenti i Serbise?, Aleksandar Vucic,ka be?re? ke?rkese? qe? ta vizitoje? sot Kosove?n së bashku me korrierët e tij. Nuk i mjaftoi vetëm leja. Vuçiq në ketrin që ka dërguar ka përcaktuar edhe kushte....

Haradinaj- Stublla: Nuk realizohet vizita e Vuçiqit në Kosovë

para një jave - Zhurnal

Prishtinë, 21 nëntor, Zhurnal-ks – RTK raportoi se Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kërkoi leje për të vizituar sot Kosovën së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe Marko Gjuriq si...

Vuçiç nuk lejohet të hyjë në Kosovë

para një jave - Albeu

Presidentit serb, Aleksandar Vuçiç i është refuzuar kërkesa dërguar institucioneve të Kosovës për një vizitë atje. Lajmin e konfirmojnë mediat vendase të cilat citojnë për këtë informacion burime pranë...

A e ka refuzuar MPB kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë?

para një jave - Zhurnal

Prishtinë, 21 nëntor, Zhurnal-ks – Është raportuar se presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, ka kërkuar nga zyra ndërlidhëse mes Kosovës e Serbisë që t’i lejohet vizita në Kosovë bashkë me Aleksandër Vulin...

Vuçiq kërkoi ta vizitojë sot Kosovën, MPJ nuk i dha leje

para një jave - Telegrafi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga ministri i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës...

Pas deklaratës kërcënuese për konflikt, Vuçiç kërkon leje për të vizituar Kosovën

para një jave - Syri.net Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga dy prej njerëzve problematik të tij në raport me Kosovën, ministri i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe...

Vendim i drejtë i qeverisë së shqiptarëve të verilindjes për ndaluar vuçiqërat

para një jave - Ina

Nga Denion Ndrenika Ndalimi i hyrrjes në territorin verilindor të Shqipërisë, përkatësisht Republikën e Kosovës, është i drehjtë dhe iu duhur kundrejt kërkuesit përfaqësues të karakterit kriminal të serbëve,...

Vuçiç kërkon leje që të vizitojë sot Kosovën

para një jave - Medial

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar nga Ministria e Punëve...

Vendim i drejtë i qeverisë së shqiptarëve të verilindjes për ndaluar vuçiqërat

para një jave - Gazeta Telegraf

Denion Ndrenika Ndalimi i hyrjes në territorin verilindor të Shqipërisë, përkatësisht Republikën e Kosovës, është i drejtë dhe i duhur kundrejt kërkuesit përfaqësues të karakterit kriminal të serbëve,...

Presidenti i Serbisë, Vuçiç kërkon leje për të vizituar Kosovën, ja përgjigjja që i kthen ministria e Jashtme

para një jave - BalkanWeb

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka dërguar një kërkesë në institucionet qeverisë së Kosovës për të kryer një vizitë së bashku me Kreun e zyrës për Kosovën në Serbi, Petar Petkovië, Ministrin e Punëve...

Haradinaj- Stublla: Nuk realizohet vizita e Vuçiqit në Kosovë

para një jave - Kallxo

RTK raportoi se Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kërkoi leje për të vizituar sot Kosovën së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës Zyre...

Haradinaj refuzon kërkesën e Vuçiqit rë ta vizituar Kosovën

para një jave - Illyria

Prishtinë, 21 nëntor 2020 – Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës në Qeverinë e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, njoftoi se e ka refuzuar kërkesën për vizitë në Kosovë të presidentit të Serbisë,...

para një jave - Ora news

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga ministri i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës Zyre për Kosovën...

Vuçiç kërkon leje vizitojë të Kosovën, Prishtina e refuzon

para një jave - Mapo

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve...

Haradinaj-Stublla për vizitën e Vuçiqit në Kosovë: Nuk realizohet

para një jave - RTK

Rtk raportoi se Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kërkoi leje për të vizituar sot Kosovën së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës...

MPJ sqaron refuzimin e kërkesës së Vuçiqit për vizitë në Kosovë, e quan ofenduese dhe provokuese

para një jave - Shenja

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ministri i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe Marko Gjuriq, nuk do të lejohen të hyjnë në Kosovë. Sipas një njoftimi për media nga MPJ thuhet se kërkesa e Aleksandar...

Kosova nuk i jep leje Vuçiqit dhe bashkëpunëtorëve të tij për të hyrë në Kosovë

para një jave - Shprehja

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë për Gazetën Express e kanë konfirmuar...

Vuçiç kërkon leje që të vizitojë sot Kosovën

para një jave - Albeu

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar nga Ministria e Punëve...

Haradinaj-Stublla për vizitën e mundshme të Vuçiqit në Kosovë: Nuk realizohet!

para një jave - Indeks online

Kryediplomatja kosovare, Meliza Haradinaj-Stublla ka konfirmuar raportimet se një delegacionit nga Serbia, i prirë nga presidenti , Aleksandër Vuçiq, nuk do të realizohet në Kosovë. Në një prononcim për...

Vuçiq me Vulinin, Gjuriqin dhe Petkoviqin, kërkojnë që sot ta vizitojnë Kosovën

para një jave - Kallxo

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga dy prej ‘njerëzve problematik’ të tij në raport me Kosovën, ministri i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe...

Vuçiq së bashku me tre zyrtarë serbë kërkojnë ta vizitojnë Kosovën, MPJ ju kthen përgjigje

para një jave - Sinjali

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, së bashku me, Petar Petkoviq, Aleksander Vulin dhe Marko Gjuriq, të enjten kanë dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë...

Konfirmon kryediplomatja: E kemi refuzuar kërkesën për vizitë të Vuçiqit në Kosovë!

para një jave - Indeks online

Kryediplomatja kosovare, Meliza Haradinaj-Stublla ka konfirmuar raportimet se një delegacionit nga Serbia, i prirë nga presidenti , Aleksandër Vuçiq, i është refuzuar kërkesa për vizitë në Kosovë. Në një...

Vuçiqi bën kërkesë për vizitë në Kosovë, pritet të refuzohet

para një jave - Koha.net

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, mëson KOHA. Mësohet se ai ka bërë kërkesë që të jetë në Kosovë sot së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandar Vulin,...

Kosova nuk i jep leje Vuçiqit dhe bashkëpunëtorëve të tij për të hyrë në Kosovë

para një jave - Ina

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë për Gazetën Express e kanë konfirmuar...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - InfoShqip

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - Zeri

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar Ministria e Punëve...

Presidenti serb vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - OraInfo

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë. Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - Presheva Jone

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë për Gazetën Express e kanë konfirmuar...

Aleksandër Vuçiq i ndalohet hyrja në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë  e kanë konfirmuar nga Ministria e...

Vuçiç dhe zyrtarë të tjerë serb kërkojnë leje që të vizitojnë sot Kosovën

para një jave - ABC News

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar nga Ministria e Punëve...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Lajmi.net

Përveç refuzimit të kërkesës, MPJ ka thënë se kërkesa e tij është më shumë ofendim sesa provokim në një kohë kur Kosova po përballet me dhimbjen e personave të pagjetur. Po ashtu, ministrja Meliza Haradinaj-Stublla...

Vendim i drejtë i qeverisë së shqiptarëve të verilindjes për të ndaluar vuçiqërat

para një jave - Epoka e Re

Shkruan: Denion Ndrenika Ndalimi i hyrrjes në territorin verilindor të Shqipërisë, përkatësisht Republikën e Kosovës, është i drejtë dhe i duhur kundrejt kërkuesit përfaqësues të karakterit kriminal të...

MPJD-ja e quan ofenduese dhe provokuese kërkesën e Vuçiqit për të vizituar Kosovën

para një jave - 24 orë info

Kërkesa e Vuçiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave...

Vuçiq, kërkoi që në Kosovë të ruhen nga eskorta e tij me armë të gjata

para një jave - Malisheva TV

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën së bashku me korrierët e tij. Vuçiq ka kërkuar që të vijë në Kosovë i shoqëruar me dy radikalët që i ka nën kontroll,...

Kërkesa e Vucic-it për të vizituar Kosovën, reagon Ministria e Jashtme: Ofendim më tepër se provokim!

para një jave - LajmiFundit

“Kërkesa e Vucic, Vulin, Gjuric e Petkovic për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave masive...

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - Gazeta e re

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

Meliza Haradinaj-Stublla shtyn vizitën në Serbi

para një jave - Ekonomia Online

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka shtyrë vizitën e paralajmëruar për në Serbi, për të parë nga afër varrezën masive të shqiptarëve të vrarë gjatë luftës që u gjet në Kizhevak....

Vuçiç kërkon leje që të vizitojë sot Kosovën

para një jave - Tetova Sot

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e ka konfirmuar nga Ministria e Punëve...

Vuçiq, Vulin dhe Gjuriq kërkojnë leje për të hyrë në Kosovë, nuk lejohen nga MPJ

para një jave - Infokusi

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Është ofendim më tepër se provokim!

para një jave - Periskopi

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - Lajm

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për ta vizituar Kosovën në këtë kohë, ofendim

para një jave - PortaliOnline

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - Pa censure

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

Vuçiç kërkon leje për të vizituar Kosovën, Ministria e Jashtme i refuzon kërkesën

para një jave - Java News

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç të enjten ka dërguar një kërkesë në institucionet qeverisëse së Kosovës për të kryer një vizitë së bashku me Kreun e zyrës për Kosovën në Serbi, Petar Petkoviq, Ministrin...

Ministria e Punëve të Jashtme e refuzon kërkesën e kryetarit serb Vuçiq për ta vizituar Kosovën

para një jave - Radio Kosova e Lire

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga kryetari i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

MPJ edhe zyrtarisht e konfirmon që nuk i dha leje Vuciqit të futet në Kosovë

para një jave - Kosova info

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës në Qeverinë e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla thotë se ka refuzuar kërkesën për vizitë në Kosovë të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe dy zyrtarëve...

Haradinaj-Stublla: Ofenduese dhe provokuese kërkesën e Vucicit për të vizituar Kosovën

para një jave - Gazeta Metro

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, e ka quajtur ofenduese dhe provokuese kërkesën e presidentit serb, Aleksandar Vucic për të vizituar Kosovën, shkruan Gazeta Metro....

Vuçiqi bën kërkesë për vizitë në Kosovë, pritet të refuzohet

para një jave - Shenja

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, mëson KOHA. Mësohet se ai ka bërë kërkesë që të jetë në Kosovë sot së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandar Vulin,...

Vendim i drejtë i qeverisë së shqiptarëve të verilindjes për ndaluar vuçiqërat

para një jave - Nacionale Info

Denion Ndrenika Ndalimi i hyrrjes në territorin verilindor të Shqipërisë, përkatësisht Republikën e Kosovës, është i drehjtë dhe iu duhur kundrejt kërkuesit përfaqësues të karakterit kriminal të serbëve,...

MPJ e quan ofendueese dhe provokuese kërkesën e Vuçiqit për të vizituar Kosovën

para një jave - Malisheva TV

Kërkesa e Vuçiq, Vulin, Gjuriq e Petkoviq për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave masive të...

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - 24 orë info

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

Haradinaj-Stublla për kërkesën e Vuçiqit: Ofendim më tepër se provokim

para një jave - Vushtrria Online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandar Vulin, shefin e mëparshëm të Zyrës për Kosovë, Marko Gjuriqin, si dhe shefin aktual të të ashtuquajturës Zyre për...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Arbresh

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

MPJD e quan ofendueese dhe provokuese kërkesën e Vuçiqit për të vizituar Kosovën

para një jave - KosovaPress

Kërkesa e Vuçiq, Vulin, Gjuriq e Petkoviq për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagës e dhimbjes së madhe të personave të pagjetur, dhe zbulimit të varrezave masive të...

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - Fakti Ditor

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - Fakti Ditor

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë, shkruan Gazeta Express. Një gjë të tillë për Gazetën...

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - News33

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja Meliza Haradinaj-Stublla....

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Vec Lajme

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

MPJ refuzon kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë: Ofendim më shumë se provokim

para një jave - Ekonomia Online

Ministria e Punëve të Jashtme ka bërë të ditur se kanë marrë një kërkesë nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe disa zyrtarë të tjerë serbë, për të vizituar Kosovën. Përveç refuzimit të kërkesës,...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - InfoShqip

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve...

MPJ: Kërkesa e Vuçiqit për vizitë në Kosovë ofendim më shumë sesa provokim

para një jave - Bota Press

Botapress 21 Nëntor – Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka refuzuar kërkesën e Vuiqit, Vulinit, Gjuriqit e Petkoviqit për ta vizituar Kosovën. Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe ministrja...

“Ti nuk kalon”, Vucic nuk lejohet të hyjë në Kosovë

para një jave - Express.mk

Presidentit serb, Aleksandar Vucic i është refuzuar kërkesa dërguar institucioneve të Kosovës për një vizitë atje. Lajmin e konfirmojnë mediat vendase të cilat citojnë për këtë informacion burime pranë...

Vendim i drejtë i qeverisë së shqiptarëve të verilindjes për ndaluar vuçiqërat

para një jave - Lajm

Denion Ndrenika Ndalimi i hyrrjes në territorin verilindor të Shqipërisë, përkatësisht Republikën e Kosovës, është i drehjtë dhe iu duhur kundrejt kërkuesit përfaqësues të karakterit kriminal të serbëve,...

Vuçiq kërkoi ta vizitojë sot Kosovën, MPJ nuk i dha leje

para një jave - Fol

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga ministri i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës...

“Ti nuk kalon”/ Vucic nuk lejohet të hyjë në Kosovë

para një jave - Sharri

Presidentit serb, Aleksandar Vucic i është refuzuar kërkesa dërguar institucioneve të Kosovës për një vizitë atje. Lajmin e konfirmojnë mediat vendase të cilat citojnë për këtë informacion burime pranë...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - Kosova live

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë, shkruan Kosova.LIVE. Një gjë të tillë për Gazetën Express...

Vuçiqi bën kërkesë për vizitë në Kosovë së bashku me Vulinin

para një jave - Aktiv press

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën. KOHA mëson se ai ka bërë kërkesë që të jetë në Kosovë sot së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandar Vulin, shefin...

Vendim i drejtë i qeverisë së shqiptarëve të verilindjes për ndaluar vuçiqërat

para një jave - Illyria

…për çka dëshiron Vuçiqi me Marko Gjuriqin ta vizitojë Shqipërinë Verilindore në përpjekjet shtetformuese si Republikë e Kosovës duke ecur të ndarë drejt zbatimit të Prizrenit dhe Vlorës? Denion Ndrenika...

Vuçiqi kërkoi ta vizitojë Kosovën, i refuzohet kërkesa nga MPJ-ja

para një jave - Epoka e Re

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga ministri i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës Zyre për Kosovën...

A e ka refuzuar MPB kërkesën e Vuçiqit për vizitë në Kosovë?

para një jave - Express.mk

Është raportuar se presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, ka kërkuar nga zyra ndërlidhëse mes Kosovës e Serbisë që t’i lejohet vizita në Kosovë bashkë me Aleksandër Vulin e Marko Gjuriqin. Në media është raportuar...

Haradinaj-Stublla: Vizita e Vuçiqit, Vulinit… në Kosovë nuk do të lejohet

para një jave - PortaliOnline

Ministrja kosovare, Meliza Haradinaj-Stublla ka konfirmuar se vizita e një delegacionit nga Serbia, i prirë nga presidenti , Aleksandër Vuçiq, nuk do të realizohet në Kosovë. E para e MPJ-së ka treguar...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - News33

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë, shkruan Gazeta Express. Një gjë të tillë për Gazetën...

Haradinaj- Stublla: Nuk realizohet vizita e Vuçiqit në Kosovë

para një jave - Llapi info

RTK raportoi se Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kërkoi leje për të vizituar sot Kosovën së bashku me ministrin e Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës Zyre...

Vuçiq kërkoi ta vizitojë sot Kosovën, MPJ nuk i dha leje

para një jave - Fol

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga ministri i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe Marko Gjuriq si dhe Shefin e të ashtuquajturës...

Vuçiq, Vulinin, Gjuriq e Petkoviqi kërkojnë ta vizitojnë Kosovën

para një jave - Fakti Ditor

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga dy prej njerëzve problematik të tij në raport me Kosovën, ministri i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe...

Vet i 4-ti, Vuçiq kërkoi leje që sot ta vizitojë Kosovën – i dështoi

para një jave - Gazeta e re

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve...

Vuçiq, kërkoi që në Kosovë të ruhen nga eskorta e tij me armë të gjata

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën së bashku me korrierët e tij. Vuçiq ka kërkuar që të vijë në Kosovë i shoqëruar me dy radikalët që i ka nën kontroll,...

Leja e Vucic: Kërkoi që atë dhe korrierët e tij në Kosovë të ruhen nga eskorta e tij me armë të gjata

para një jave - Gazeta Metro

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic,ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën së bashku me korrierët e tij, shkruan Gazeta Metro. Vucic ka kërkuar që të vijë në Kosovë i shoqëruar me dy radikalët...

Vuçiq vet i katërti do t’ia mësyjë Kosovës, Ministria e Punëve të Jashtme (MPJ), thotë se…

para një jave - Kosova info

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve...

E konfirmon kryediplomatja: E kemi refuzuar kërkesën për vizitë të Vuçiqit në Kosovë

para një jave - Revista Kosovarja

Kryediplomatja kosovare, Meliza Haradinaj-Stublla ka konfirmuar raportimet se një delegacionit nga Serbia, i prirë nga presidenti , Aleksandër Vuçiq, i është refuzuar kërkesa për vizitë në Kosovë. Në një...

Vet i 4-ti, Vuçiq kërkoi leje që sot ta vizitojë Kosovën – i dështoi

para një jave - Mitrovica sot

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve...

Vuçiq vet i katërti do t’ia mësyjë Kosovës, Ministria e Punëve të Jashtme (MPJ), thotë se…

para një jave - Kosova info

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë e kanë konfirmuar nga Ministria e Punëve...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - 24 orë info

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë për Gazetën Express e kanë konfirmuar...

Leja e Vucic: Kërkoi që atë dhe korrierët e tij në Kosovë të ruhen nga eskorta e tij me armë të gjata

para një jave - Gazeta Metro

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic,ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën së bashku me korrierët e tij, shkruan Gazeta Metro. Vucic ka kërkuar që të vijë në Kosovë i shoqëruar me dy radikalët...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - Vushtrria Online

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë, shkruan Gazeta Express. Një gjë të tillë për Gazetën...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Përveç presidentit të Serbisë, leje për të vizituar...

Vuçiq vetë i katërti ka kërkuar leje që sot ta vizitojë Kosovën, MPJ thotë se nuk i lejojnë

para një jave - Pa censure

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të realizuar një vizitë në Kosovë. Një gjë të tillë për Gazetën Express e kanë konfirmuar...

Vucic kërkojnë leje që ta vizitojë Kosovën me Djuricin, Vulinin e Petkovicin: Qeveria ju thotë JO

para një jave - Gazeta Metro

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic,ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën së bashku me korrierët e tij, shkruan Gazeta Metro. Vucic ka kërkuar që të vijë në Kosovë i shoqëruar me dy radikalët...

Vuçiq me Vulin, Guriq e Petkoviq kërkojnë që ta vizitojnë sot Kosovën

para një jave - 24 orë info

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga dy prej njerëzve problematik të tij në raport me Kosovën, ministri i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe...

Vuçiqi me Vulinin, Gjuriqi e Petkoviqi kërkojnë që ta vizitojnë sot Kosovën

para një jave - KosovaPress

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë kërkesë që ta vizitojë sot Kosovën, i shoqëruar nga dy prej njerëzve problematik të tij në raport me Kosovën, ministri i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin dhe...

Më në fund Kosova bën kërkesë zyrtare për të vizituar lokacionet e varrezave masive në Serbi

para 2 jave - Ina

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka bërë kërkesë zyrtare për të realizuar të shtunën, me 21 nëntor, një vizitë në vendet e varrezave masive ku ditëve të fundit u gjetën...

Më në fund Kosova bën kërkesë zyrtare për të vizituar lokacionet e varrezave masive në Serbi

para 2 jave - Shprehja

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka bërë kërkesë zyrtare për të realizuar të shtunën, me 21 nëntor, një vizitë në vendet e varrezave masive ku ditëve të fundit u gjetën...

Kryediplomatja kërkon të vizitojë lokacionet e varrezave masive në Serbi

para 2 jave - Kosova info

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka bërë kërkesë zyrtare për të realizuar të shtunën, me 21 nëntor, një vizitë në lokacionet e varrezave masive ku ditëve të fundit...

Haradinaj-Stublla bën kërkesë zyrtare për të realizuar një vizitë në vendet e varrezave masive të shqiptarëve në Serbi

para 2 jave - Radio Kosova e Lire

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka bërë kërkesë zyrtare për të realizuar të shtunën, me 21 nëntor, një vizitë në vendet e varrezave masive ku ditëve të fundit u gjetën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK