para një jave - Ora news

Maqedonia e Veriu regjistroi sot 1,182 raste të reja me Covid nga 3,109 teste të kryera. Shumica janë nga Shkupi, 544. Instituti i Shëndetit Publik raportoi për 707 pacientë të shëruar dhe numri i të vdekurve...

25 viktima dhe 1182 të infektuar me KOVID-19

para një jave - Medial

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3109 testime të realizuara 1182 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona. Shkup-544, Kumanovë-48, Shtip-31, Prilep-50, Tetovë-75,...

25 të vdekur dhe 1182 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriu

para një jave - Insajderi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe, nga 3 mijë e 109 testime, 1 mijë e 182 kanë rezultuar pozitivë, njofton Insajderi. Gjithashtu, MSH-ja njofton se janë shëruar 707 pacientë....

MSH: 1182 RASTE TË REJA, 25 VIKTIMA, 707 TË SHËRUAR

para një jave - Klan Macedonia

NË TOTAL 53.613 RASTE, AKTIVE – 20.485 Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3109 testime të realizuara 1182 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në Shkup-544, Kumanovë-48,...

Maqedoni, nga coronavirusi humbin jetën 25 pacientë

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë sot bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja me coronavirus. Sot ISHP-ja regjistroi 707 pacientë të shëruar prej...

Maqedoni e Veriut: 25 të vdekur dhe një mijë e 182 raste nga COVID-19

para një jave - Klan Kosova

Në 24 orët e fundit në Maqedoni të Veriut janë shfaqur 1,182 raste pozitivë me COVID-19. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona. Në Shkup janë...

25 viktima dhe 1182 të infektuar me Covid-19

para një jave - TV21

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3109 testime të realizuara 1182 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona. Shkup-544, Kumanovë-48, Shtip-31, Prilep-50, Tetovë-75,...

Regjistrohen 1.182 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja. Prej rasteve të reja 544 janë në Shkup, Kumanovë 48, Shtip 31, Prilep...

Maqedoni e Veriut: 25 të vdekur dhe një mijë e 182 raste nga COVID-19

para një jave - Indeks online

Në 24 orët e fundit në Maqedoni të Veriut janë shfaqur 1,182 raste pozitivë me COVID-19. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona. Në Shkup janë...

25 të vdekur dhe 1182 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - RTK

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Ndërkaq, sot Instituti për Shëndetin Publik ka regjistruar 707 pacientë...

Rekord i zi në Maqedoni, 25 të vdekur dhe 1 mijë e 182 raste me Covid-19

para një jave - OraInfo

25 të vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve e fundit. 25 persona kanë vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë...

1182 raste të reja, 707 të shëruar dhe 25 të vdekur, bilanci me Covid 19

para një jave - Zhurnal

Shkup, 21 nentor – Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3109 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1182 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik...

COVID-19 në Maqedoni/1182 raste të reja, 25 ndërruan jetë, 707 të shëruar

para një jave - Ina

Në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit janë bërë 3109 testime, ndërsa janë regjistruar 1182 raste të reja të covid-19: – Shkup 544 – Kumanovë 48 – Shtip 31 – Prilepi 50 – Tetovë 75 – Strugë 27 – Veles...

25 viktima dhe 1182 raste të reja me COVID-19, shërohen 707 pacientë

para një jave - Shprehja

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707...

25 të vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve e fundit

para një jave - Koha.net

25 persona kanë vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe, nga 3 mijë e 109 testime, 1 mijë e 182 kanë rezultuar...

Maqedoni e Veriut: 25 të vdekur dhe një mijë e 182 raste nga COVID-19

para një jave - Infokusi

Në 24 orët e fundit në Maqedoni të Veriut janë shfaqur 1,182 raste pozitivë me COVID-19. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona. Në Shkup janë...

Maqedoni: 25 viktima dhe 1182 raste të reja me COVID-19, shërohen 707 pacientë

para një jave - InfoShqip

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707...

MSH: 1182 raste të reja, 25 viktima, 707 të shëruar

para një jave - News Tv

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3109 testime të realizuara 1182 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në Shkup-544, Kumanovë-48, Shtip-31, Prilep-50, Tetovë-75,...

Maqedoni e Veriut: 25 të vdekur dhe një mijë e 182 raste nga COVID-19

para një jave - Vushtrria Online

Në 24 orët e fundit në Maqedoni të Veriut janë shfaqur 1,182 raste pozitivë me COVID-19. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona. Në Shkup janë...

1.182 raste të reja, 707 të shëruar dhe 25 të vdekur

para një jave - Flaka

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja. Prej rasteve të reja 544 janë në Shkup, Kumanovë 48, Shtip 31, Prilep...

Regjistrohen 1.182 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para një jave - InfoShqip

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja. Prej rasteve të reja -Shkup 544 , -Kumanovë 48, -Shtip 31, -Prilep 50,...

1182 raste, 707 të shëruar dhe 25 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 3109 testime, ndërsa janë regjistruar 1182 raste të reja me Covid-19 përcjell SHENJA. Instituti për Shëndet Publik ka regjstruar 707 pacientë...

Maqedoni: 25 viktima dhe 1182 raste të reja me COVID-19, shërohen 707 pacientë

para një jave - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707...

Maqedoni e Veriut: 25 të vdekur dhe një mijë e 182 raste nga COVID-19

para një jave - 24 orë info

Në 24 orët e fundit në Maqedoni të Veriut janë shfaqur 1,182 raste pozitivë me COVID-19. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona. Në Shkup janë...

Maqedoni: 25 viktima dhe 1182 raste të reja me COVID-19, shërohen 707 pacientë

para një jave - Zyrtare

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707...

Maqedoni e Veriut: 25 të vdekur dhe një mijë e 182 raste nga COVID-19

para një jave - Vec Lajme

Në 24 orët e fundit në Maqedoni të Veriut janë shfaqur 1,182 raste pozitivë me COVID-19. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona. Në Shkup janë...

Pamje të rënda: Një 29 vjeçar goditet brutalisht me shkopinj dhe thika

para një jave - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kaminia të Greqisë, ku një 29-vjeçar është goditur brutalisht me shkopinj dhe thika nga disa persona të tjerë, të cilët kishin hyrë në banesën e tij. 29-vjeçari ka mbetur...

Regjistrohen 1.182 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja. Prej rasteve të reja -Shkup 544 , -Kumanovë 48, -Shtip 31, -Prilep 50,...

25 viktima dhe 1182 raste të reja me COVID-19, shërohen 707 pacientë

para një jave - Fakti Ditor

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707...

25 viktima dhe 1182 raste të reja me COVID-19, shërohen 707 pacientë

para një jave - Almakos

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707...

Regjistrohen 1.182 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para një jave - Fol

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja. Prej rasteve të reja 544 janë në Shkup, Kumanovë 48, Shtip 31, Prilep...

25 viktima dhe 1182 raste të reja me COVID-19, shërohen 707 pacientë

para një jave - 24 orë info

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707...

1.182 raste të reja me COVID-19 janë nga këto komuna

para një jave - Pa censure

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja. Prej rasteve të reja 544 janë në Shkup, Kumanovë 48, Shtip 31, Prilep...

1182 raste të reja, 707 të shëruar dhe 25 të vdekur, bilanci me Covid 19

para një jave - News33

Shkup, 21 nentor – Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3109 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1182 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik...

1.182 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.109 testime dhe janë regjistruar 1.182 raste të reja. Prej rasteve të reja 544 janë në Shkup, Kumanovë 48, Shtip 31, Prilep...

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut!

para një jave - Pa censure

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitiv. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona.

1182 raste të reja me COVID-19 dhe 25 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Lajm

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 109 teste te dyshuara për CoviD-19 dhe prej tyre 1182 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 25 pacientë, ndërsa janë shëruar 707 persona.

1182 të infektuar, 707 të shëruar dhe 25 viktima nga Covid-19 në Maqedoni

para një jave - Sharri

Vazhdon trendi i lartë i infektimeve dhe të vdekurve nga Covid 19. Ja sa raste ka sot

Pamje të rënda: Një 29 vjeçar goditet brutalisht me shkopinj dhe thika (VIDEO +18)

para një jave - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kaminia të Greqisë, ku një 29-vjeçar është goditur brutalisht me shkopinj dhe thika nga disa persona të tjerë, të cilët kishin hyrë në banesën e tij.29-vjeçari ka mbetur...

Numri i të infektuarve nga COVID-19 në Maqedoni mbetet i lartë

para një jave - Telegrafi

Prej mbrëmë në Maqedoni hyri në fuqi gjendja e krizës në gjithë territorin e vendit, ndërsa vendimin e miratoi Qeveria me arsyetimin se duhet të mbrojë shëndetin publik në kushte të pandemisë dhe për të...

Koronavirusi – Maqedonia e Veriut shpall gjendjen e jashtëzakonshme

para një jave - Mapo

Qeveria e Maqedonisë se Veriut shpalli gjendjen e jashtëzakonshme për 30 ditë. Vendimi hyn të shtunën në fuqi dhe vjen pas propozimit të Komitetit për menaxhimin e krizës. Qeveria ka në dispozicion njerëzit...

Numri i të infektuarve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, i lartë

para një jave - News Tv

Prej mbrëmë në Maqedoni hyri në fuqi gjendja e krizës në gjithë territorin e vendit, ndërsa vendimin e miratoi Qeveria me arsyetimin se duhet të mbrojë shëndetin publik në kushte të pandemisë dhe për të...

Numri i të infektuarve nga COVID-19 në Maqedoni mbetet i lartë

para një jave - Arbresh

Prej mbrëmë në Maqedoni hyri në fuqi gjendja e krizës në gjithë territorin e vendit, ndërsa vendimin e miratoi Qeveria me arsyetimin se duhet të mbrojë shëndetin publik në kushte të pandemisë dhe për të...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut: 1237 raste të reja të Covid -19

para një jave - Kosovo Insights

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut, janë kryer 3200 teste dhe 1237 raste të reja të Covid -19, transmeton “Kosovo Insights”. Kanë ndërruar jetë 39 pacientë, dhjetë pacientë nga Shkupi (73,...

Gjendja e jashtëzakonshme në Maqedoni e Veriut/ Vendimi për 1 muaj pas përkeqësimit të situatës së Covid-19

para një jave - Top Channel

Qeveria e Maqedonisë se Veriut shpalli gjendjen e jashtëzakonshme për 30 ditë. Vendimi hyn të shtunën në fuqi dhe vjen pas propozimit të Komitetit për menaxhimin e krizës. Qeveria ka në dispozicion njerëzit...

39 vdekje nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Insajderi

Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 3200 testime, ndërsa janë regjistruar 1237 rastë të reja me Covid-19. Ndërkohë nga kjo ministri gjithashtu bëjnë...

Maqedoni e Veriut nuk gjen qetësi/ 39 viktima dhe 1,237 raste të reja me Covid-19

para një jave - Syri.net Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar 1.237 raste të reja me COVID-19 nga 3,200 teste të kryera. Shpërndarja gjeografike e të infektuarve vijon: Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55,...

​Maqedoni e Veriut, 39 viktima dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19

para një jave - Top Channel

Në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut regjistroi 1237 raste të reja me koronavirus dhe 39 viktima. Në total janë kryer 3200 teste, ndërsa kanë fituar betejën me virusin 748 pacientë. Shpërndarja gjeografike...

Shërohen nga coronavirusi 748 pacientë në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Instituti për Shëndet Publik sot regjistroi 748 pacientë të shëruar nga COVID-19, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Sipas qyteteve në Shkup-284, Kumanovë-49, Shtip-32, Prilep-61, Tetovë-69, Strugë-5,...

Regjistrohen 39 viktima dhe 1.237 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55,...

39 viktima, 1237 të infektuar me Covid-19 dhe 748 të shëruar!

para një jave - TV21

Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se nga 3200 testime të ralizuara 1237 persona kanë rezulzuar pozitivë në 24 orët e fundit. Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31, Veles-67,...

Gostivari sot me 75 raste të reja, u shëruan 35 pacientë

para një jave - Gostivari Sot

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31,...

Maqedonia e Veriut shifra rekord nga Covid 19, regjistrohen 39 viktima dhe 1.237 raste të reja

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31,...

RMV, 1237 raste të reja me Kovid-19, nga kjo sëmundje humbën jetën 39 persona

para një jave - Portalb

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 1237 raste të reja me Kovid-19 nga gjithsej 3200 testime, 39 persona kanë ndërruar jetë ndërkaq 748 pacientë janë regjistruar si të shëruar nga...

1237 raste të reja, 39 të vdekur me Covid 19

para një jave - Zhurnal

Shkup, 20 nentor – Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar...

1237 raste të reja, 748 të shëruar dhe 39 të vdekur, bilanci me Covid 19

para një jave - Koha.mk

Shkup, 20 nëntor – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3200 teste, dhe 1237 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në: Shkup-506, Kumanovë-34, Stip-55, Prilep-91, Tetovë-51,...

Shpallet gjëndja e jashtëzakonshme në Maqedoninë e Veriut nga Covid-19

para një jave - Vizion Plus

Maqedonia e veriut ka shpallur gjendjen e jashtezakonshme për 30 ditë per shkak te situates e krijuar nga Pandemia. Ky vendim vjen pas propozimit të Komitetit për menaxhimin e krizes,ndersa pritet të hyjë...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut – 39 viktima dhe 1.237 raste të reja në 24 orë

para një jave - Mapo

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 39...

Maqedoni e Veriut, 39 viktima dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19

para një jave - Medial

Në total janë kryer 3200 teste, ndërsa kanë fituar betejën me virusin 748 pacientë. Shpërndarja gjeografike e rasteve të reja: Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31, Veles-67,...

para një jave - Ora news

Në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut regjistron 1237 raste të reja me Koronavirus dhe 39 viktima. Në total janë kryer 3200 teste, ndërsa kanë fituar betejën me virusin 748 pacientë. Shpërndarja gjeografike...

Maqedoni e Veriut nuk gjen qetësi/ 39 viktima dhe 1,237 raste të reja me Covid-19

para një jave - Syri

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar 1.237 raste të reja me COVID-19 nga 3,200 teste të kryera. Shpërndarja gjeografike e të infektuarve vijon: Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55,...

Regjistrohen 39 viktima dhe 1,237 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 1.237 raste të reja me COVID-19 nga 3,200 teste të kryera. Të infektuarit u konfirmuan në: Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31, Veles-67,...

39 të vdekur dhe 1,237 raste me Covid-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - RTK

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 1,237 raste pozitive me COVID-19 nga 3,200 testime të kryera. 39 pacientë të infektuar kanë vdekur, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Ndërkaq,...

1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Shprehja

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë,...

Mbi 1 mijë të infektuar dhe 39 viktima në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut shpall gjendjen e krizës për 30 ditë

para një jave - NOA

Qeveria e Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme vendosi për shpalljen e gjendjes së krizës për 30 ditë, për shkak të situatës së pandemisë. Vendimi erdhi pas shifrave dramatike në orët e fundit. Në...

39 të vdekur e 1,237 raste me COVID-19 në Maqedoni të Veriut:

para një jave - Koha.net

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 1,237 raste pozitive me COVID-19 nga 3,200 testime të kryera. 39 pacientë të infektuar kanë vdekur, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Ndërkaq,...

Ja sa raste të reja sot me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Ina

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3200 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1237 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 748 pacientë...

MAQEDONI/ 1237 raste të reja me COVID, 39 të vdekur në Maqedoni

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3200 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1237 "> 1237 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni . Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron...

1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Derveni

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë,...

Shifra rekord në Maqedoni/ 39 viktima dhe 1.237 raste të reja nga COVID në 24 orë

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31,...

Maqedoni e Veriut, 39 viktima dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Në total janë kryer 3200 teste, ndërsa kanë fituar betejën me virusin 748 pacientë. Shpërndarja gjeografike e rasteve të reja: Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31, Veles-67,...

39 viktima dhe 1.237 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - InfoShqip

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55,...

Vazhdon gjendja e rëndë në Maqedoninë e Veriut, këtë janë shifrat e rasteve të reja atje

para një jave - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3200 testime, nga ku 1237 persona kanë pozitiv në COVID-19. 39 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të...

1237 raste, 748 të shëruar dhe 39 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 3200 testime, ndërsa janë regjistruar 1237 rastë të reja me Covid-19, përcjell SHENJA. Ndërkohë nga kjo ministri gjithashtu bëjnë të ditur...

Koronavirusi në Maqedoni: 1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë,...

1237 raste të reja me COVID, 39 të vdekur në Maqedoni

para një jave - Flaka

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3200 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1237 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 748 pacientë...

39 të vdekur e 1,237 raste me COVID-19, në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Albinfo

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 1,237 raste pozitive me COVID-19, nga 3,200 testime të kryera. 39 pacientë të infektuar kanë vdekur, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Ndërkaq,...

Covid-19 / Shifra rekord në vendin tonë, regjistrohen 39 viktima dhe 1.237 raste të reja

para një jave - News Tv

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31,...

Dramatike në Maqedoninë e Veriut/ 39 viktima dhe 1237 të prekur në 24 orë

para një jave - Nacionale Info

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3200 testime, nga ku 1237 persona kanë pozitivë në COVID-19. 39 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të...

39 viktima dhe 1.237 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55,...

Rekord viktimash në Maqedoninë e Veriut, 39 të vdekur dhe mbi 1 mijë të infektuar

para një jave - LajmiFundit

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 1.237 raste të reja me COVID-19 nga 3,200 teste të kryera. Të infektuarit u konfirmuan në: Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31, Veles-67,...

Maqedonia e Veriut shifra rekord nga Covid 19, regjistrohen 39 viktima dhe 1.237 raste të reja

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31,...

Maqedoni e Veriut, 39 të vdekur dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19

para një jave - Vushtrria Online

Në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut regjistroi 1237 raste të reja me koronavirus dhe 39 humbje jete. Në total janë kryer 3200 teste, ndërsa kanë fituar betejën me virusin 748 pacientë. Shpërndarja...

Maqedoni e Veriut, 39 viktima dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19

para një jave - Malisheva TV

Në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut regjistroi 1237 raste të reja me koronavirus dhe 39 viktima. Në total janë kryer 3200 teste, ndërsa kanë fituar betejën me virusin 748 pacientë. Shpërndarja gjeografike...

Regjistrohen 39 viktima dhe 1.237 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55, Prilep-91, Tetovë-51, Strugë-31,...

Maqedoni e Veriut, 39 viktima dhe mbi 1200 raste ditore me COVID-19

para një jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut regjistroi 1237 raste të reja me koronavirus dhe 39 viktima. Në total janë kryer 3200 teste, ndërsa kanë fituar betejën me virusin 748 pacientë. Shpërndarja gjeografike...

39 të vdekur e 1,237 raste me Covid-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 1,237 raste pozitive me COVID-19 nga 3,200 testime të kryera. 39 pacientë të infektuar kanë vdekur, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Ndërkaq,...

1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Almakos

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë,...

39 viktima dhe 1.237 raste të reja me COVID-19 regjistrohen në Maqedoni

para një jave - Kosova info

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Në Shkup-506, Kumanovë-34, Shtip-55,...

Vazhdon gjendja e rëndë në Maqedoninë e Veriut, këto janë shifrat e rasteve të reja atje

para një jave - Gazeta Metro

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3200 testime, nga ku 1237 persona kanë pozitiv në COVID-19. 39 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të...

1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - 24 orë info

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë,...

1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Lajm

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë,...

1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

para një jave - Fakti Ditor

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë,...

1237 të infektuar dhe ja sa të vdekur u regjistruan sot në Maqedoni

para një jave - Sharri

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3200 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1237 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK