Moti sot dhe nesër në Tv Klan (13 Janar 2021)

para një jave - Klan

Moti sot dhe nesër në Tv Klan (13 Janar 2021) Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb.

Lajme Tv Klan 13 Janar 2021, ora 15:30

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 13 Janar 2021, ora 15:30 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 13 Janar 2021, ora 15:30 Spiker: Anjola Hamzaj

Lajme Tv Klan 13 Janar 2021, ora 12:00

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 13 Janar 2021, ora 12:00 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 13 Janar 2021, ora 12:00 Spiker: Brikena Prifti

Lajm me rëndësi nga Komuna e Prizrenit

para një jave - Syri.net Kosova

Drejtoria për Gjeodezi dhe Kadastër njofton se nga data 14 janar 2021 (e enjte), qytetarët mund të aplikojnë për Certifikata të Pronës dhe Kopje të Planit nga ora 8:00 paradite deri në ora 14:00 pasdite....

Lajme Tv Klan 13 Janar 2021, ora 09:00

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 13 Janar 2021, ora 09:00 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 13 Janar 2021, ora 09:00 Spiker: Redi Prifti

Lajmeve Tv Klan 12 Janar 2021, ora 23:30

para një jave - Klan

Lajmeve Tv Klan 12 Janar 2021, ora 23:30 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Janar 2021, ora 23:30 Lajme – News Spiker: Drini Zeqo

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 19:30

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 19:30 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Janar 2021, ora 19:30 Lajme – News Spiker: Drini Zeqo

Moti sot dhe nesër në Tv Klan (12 Janar 2021)

para një jave - Klan

Moti sot dhe nesër në Tv Klan (12 Janar 2021) Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb.

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 15:30

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 15:30 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Janar 2021, ora 15:30 Spiker: Anjola Hamzaj

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 12:00

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 12:00 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Janar 2021, ora 12:00 Spiker: Brikena Prifti

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 09:00

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 12 Janar 2021, ora 09:00 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 12 Janar 2021, ora 09:00 Spiker: Redi Prifti

Video/ Parashikimi i motit, 12 janar 2021

para një jave - BalkanWeb

Moti për sot dhe parashikimi për ditët në vazhdim

Lajme Tv Klan 11 Janar 2021, ora 19:30

para një jave - Klan

Lajme Tv Klan 11 Janar 2021, ora 19:30 Edicioni i Lajmeve Tv Klan 11 Janar 2021, ora 19:30 Lajme – News Spiker: Drini Zeqo

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK