‘Tirja është Edi Rama’/ Opinioni publik shpërthen me zemërim

para 3 dite - Syri.net Kosova

‘Tirja është Edi Rama’, ‘Kjo është qeveria e Tirës’. Këto janë disa prej komenteve të zakonshme që po bëhen orët e fundit online. Rrjetet sociale kanë shpërthyer me zemërim pas publikimit të një skandali,...

‘Tirja është Edi Rama’/ Opinioni publik shpërthen me zemërim

para 3 dite - Syri

‘Tirja është Edi Rama’, ‘Kjo është qeveria e Tirës’. Këto janë disa prej komenteve të zakonshme që po bëhen orët e fundit online. Rrjetet sociale kanë shpërthyer me zemërim pas publikimit të një skandali,...

Mashtrimi 8 mln lekë ndaj pacientes me COVID / Prokuroria nis hetimet: Ja skema që përdori sanitarja

para 3 dite - Top Channel

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë vendosi të nisë hetimet në bazë të provave materiale të dorëzuar nga vajza e të ndjerës Eltjana Sinanaj, pas arrestimit të Tire Alldervishi për mashtrim....

Sanitarja i merr 8 mln lekë vajzës së pacientes me COVID / Prokuroria nis hetimet: Skema e mashtrimit

para 3 dite - Top Channel

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë vendosi të nisë hetimet në bazë të provave materiale të dorëzuar nga vajza e të ndjerës Eltjana Sinanaj, pas arrestimit të Tire Alldervishi për mashtrim....

Skandali te Covid-2, prokuroria: Nuk do të ndalojmë vetëm tek pastruesja, do hetojmë edhe ...

para 3 dite - Syri.net Kosova

Prokuroria e Tiranës ka reaguar pas skandalit në COVID 2 ku u zbulua një rast mashtrimi dhe korrupsioni me një paciente të sëmurë që ndërroi jetë më 25 dhjetor nga koronavirusi. Prokuroria pranë gjykatës...

Rast sporadik apo skemë e mirëfilltë përftimi, Prokuroria nis hetimet për skandalin tek Covid 2

para 3 dite - Klan

Rast sporadik apo skemë e mirëfilltë përftimi, Prokuroria nis hetimet për skandalin tek Covid 2 Nëpërmjet një reagimi për mediat, Prokuroria e Tiranës ka njoftuar se ka nisur hetimet ndaj sanitares Tire...

Sanitarja i merr 8 mln lekë vajzës së pacientes me COVID / Prokuroria nis hetimet

para 3 dite - Top Channel

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë vendosi të nisë hetimet në bazë të provave materiale të dorëzuar nga vajza e të ndjerës Eltjana Sinanaj, pas arrestimit të Tire Alldervishi për mashtrim....

Skandali tek COVID 2, reagon Prokuroria e Tiranës: Hetim të plotë dhe të thelluar, asnjë hezitim për të vënë para përgjegjësisë penale çdo të implikuar

para 3 dite - BalkanWeb

Prokuroria e Tiranës ka reaguar pas skandalit në COVID 2 ku u zbulua një rast mashtrimi dhe korrupsioni me një paciente të sëmurë që ndërroi jetë më 25 dhjetor nga koronavirusi. Prokuroria pranë gjykatës...

Skandali te Covid-2, prokuroria: Nuk do të ndalojmë vetëm tek pastruesja, do hetojmë edhe ...

para 3 dite - Syri

Prokuroria e Tiranës ka reaguar pas skandalit në COVID 2 ku u zbulua një rast mashtrimi dhe korrupsioni me një paciente të sëmurë që ndërroi jetë më 25 dhjetor nga koronavirusi. Prokuroria pranë gjykatës...

U hoq si infermiere dhe i mori 800 mijë lekë 30-vjeçares, Prokuroria e Tiranës nis hetimet për ish-sanitaren Tire Alldervishi

para 3 dite - Gazeta Tema

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishaj, e cila u prezantua si infermiere e Covid2 dhe zhvati para nga vajza e një pacienteje të shtruar aty,...

Skandali te “Shefqet Ndroqi”/ Prokuroria kërkon “arrest me burg” për sanitaren

para 3 dite - Ora news

Sanitarja e “Shefqet Ndroqit” Tire Allaraj, e cila u arrestua pas denoncimit të një skandali në spitalin Covid 2, rrezikon të qëndrojë në burg deri në përfundim të hetimeve. Prokuroria kërkon gjykatës...

Sanitarja u “shit” si infermiere dhe i zhvati 8 milion lekë 30-vjeçares, reagon Prokuroria e Tiranës

para 3 dite - NOA

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishaj, e cila u mori para familjarëve të një pacienteje të shtruar me Covid. Sipas denoncimit në media, ajo...

U hoq si infermiere dhe zhvati vajzën e pacientes me Covid-19, reagon Prokuroria e Tiranës: Si e mashtroi sanitarja 30-vjeçaren

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Daniela Grrica Prokuroria pranë gjykatës së shkallës së parë Tiranë ka regjistruar P.p.nr.281 datë 13.01.2021 në ngarkim të shtetases Tire Alldervishi për kryerjen e veprës...

Skandali te COVID2, Prokuroria e Tiranës: Do të kryejmë hetim të plotë

para 3 dite - Mapo

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë njofton se ka regjistruar procedimin penal ndaj Tire Alldervishit , sanitare e spitalit “Shefqet Ndroqi”, i kthyer në spital COVID2. Organi i akuzës...

Prokuroria nis hetimet për sanitaren që i zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes

para 3 dite - Albeu

Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”. NJOFTIMI Prokuroria pranë gjykatës së shkallës së parë Tiranë ka regjistruar P.p.nr.281 datë 13.01.2021 në ngarkim të shtetases...

LAJM I FUNDIT/ Sanitarja u hoq si infermiere dhe i zhvati para 30-vjeçares, reagon Prokuroria e Tiranës

para 3 dite - Panorama

Prokuroria e Tiranës njofton se ka nisur hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishaj, e cila u prezantua si infermiere e Covid2 dhe zhvati para nga vajza e një pacienteje të shtruar...

Skandali tek COVID-2, Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren Tire Alldervishaj

para 3 dite - ABC News

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishaj, e cila u hoq si infermiere dhe mori para nga familjarët e një pacienteje të shtruar. Vijon.. NJOFTIMI Prokuroria...

“Veprim korruptiv e çnjerëzor”, stafi i ‘Shefqet Ndroqit’ reagon pas skandalit të sanitares: Akti i shëmtuar nuk mund të njollosë punën vetëmohuese

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Daniela Grrica Pas skandalit që u bë publik mbrëmë, ku sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” rezultoi se kishte zhvatur vajzën e një pacienteje me Covid-19, duke i marrë rreth...

"E njihja Tiren", ish-roja i Sanatoriumit zbulon çfarë ndodh brenda spitalit

para 3 dite - Albeu

Një zotëri, i cili pretendon se ka punuar si roje në spitalin e Sanatoriumit, ka folur lidhur me rastin korruptiv që u bë publik ditën e djeshme në media, ku familjarëve të një paciente që humbi jetën...

Skandali me sanitaren tek COVID2/ flet ish-roja i Sanatoriumit: Unë e njihja Tiren,Perlat Kapisyzi të japë dorëheqjen, 5 veta nga një familje që janë të punësuar

para 3 dite - Dosja.al

Qytetari 13 Janar, 2021 19:00 TIRANË – Një qytetar i cili pretendon se ka punuar si roje private te Sanatoriumi ka reaguar pas skandalit të publikuar ditën e djeshme në emisionin “STOP”, ku sanitarja Tire...

8 milionë lek për nënën që vdiq, kush është sanitarja Tire Dervishi që hiqej si infermiere

para 3 dite - Albeu

Një skandal është zbuluar mbrëmjen e djeshme ku një sanitare i ka marrë miliona lekë familjes së një gruaje të sëmurë me COVID-19. Tire Alldervishi sanitarja që u hoq si infermiere e ‘Shefqet Ndroqit’...

Sanitarja zhvati 8 mln lekë për pacienten me Covid – Sanatoriumi: Të hetohet!

para 3 dite - Mapo

Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për sanitaren e arrestuar mbi të cilën rëndojnë akuzat për zhvatje ndaj një qytetareje, teksa i premtonte se do t’i vinte në ndihmë të ëmës së prekur nga koronavirusi....

“Veprim korruptiv e çnjerëzor”, stafi i ‘Shefqet Ndroqit’ reagon pas skandalit të sanitares: Akti i shëmtuar nuk mund të njollos punën vetëmohuese

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Daniela Grrica Pas skandalit që u bë publik mbrëmë, ku sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” rezultoi se kishte zhvatur vajzën e një pacienteje me Covid-19, duke i marrë rreth...

Skandali me sanitaren, reagon spitali “Shefqet Ndroqi”: Veprim ç’njerëzor, të hetohet

para 3 dite - ABC News

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, i cili shërben si Covid prej muajsh, ka reaguar pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e kaluar nga emisioni investigativ “Stop”. Një sanitare i kishte marrë 8 milionë...

Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren që u hoq si infermiere dhe i zhvati para 30-vjeçares

para 3 dite - Java News

Prokuroria e Tiranës njofton se ka nisur hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishaj, e cila u prezantua si infermiere e Covid2 dhe zhvati para nga vajza e një pacienteje të shtruar...

Skandali i sanitares, reagon ashpër “Shefqet Ndroqi”: Veprim çnjerëzor, te hetohet deri në fund!

para 3 dite - BalkanWeb

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, i cili prej muajsh shërben si Covid-2, ka reaguar pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e kaluar nga emisioni investigativ “Stop”, ku një sanitare i kishte marrë 8 milionë...

Mashtrimi 8 milionë lekë ndaj pacientes me COVID, prokuroria nis hetimet

para 3 dite - Arbresh

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë vendosi të nisë hetimet në bazë të provave materiale të dorëzuar nga vajza e të ndjerës Eltjana Sinanaj, pas arrestimit të Tire Alldervishi për mashtrim....

Skandali i sanitares mashtruese, reagon stafi i spitalit: Veprim ç’njerëzor

para 3 dite - NOA

Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare, e shtirur si një infermiere, i kishte zhvatur 8 milionë lekë vajzës së një pacienteje me Covid, e...

Ryshfeti 8 mln lekë për pacienten me Covid, reagon Sanatoriumi: Të befasuar, akt çnjerëzor, të hetohet!

para 3 dite - Syri

Spitali “Shefqet Ndroqi” i kthyer në spital Covid 2, ka reaguar me anë të deklarate për skandalin që u zbulua brenda tij përpara syve të opinionit të gjërë nëpërmjet televizionit, të zhvatjes së parave...

Skema e mashtrimit të sanitares te Sanatoriumi, reagon stafi: Veprim çnjerëzor, jemi të lënduar

para 3 dite - Albeu

Stafi i spitalit “ Shefqet Ndroqi ” ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare i kishte zhvatur 8 milionë lekë vajzës së një pacienteje me Covid. Tire Alldervishi i ka marrë çdo ditë rreth...

Skandali i sanitares, reagon ashpër spitali “Shefqet Ndroqi”: Veprim çnjerëzor, te hetohet deri në fund!

para 3 dite - Gazeta Tema

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, i cili prej muajsh shërben si Covid-2, ka reaguar pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e kaluar nga emisioni investigativ “Stop”, ku një sanitare i kishte marrë 8 milionë...

Kjo është Tire Alldervishi/ U hoq si infermiere dhe i mori rreth 8 mln lekë vajzës së pacientes me covid! E ndjera u ankua se e la pa bukë e ujë

para 3 dite - Top Channel

TIRANË- Tire Alldervishi sanitarja që u hoq si infermiere e ‘Shefqet Ndroqit’ dhe i mori vajzës së një pacienteje me koronavirus para për ti shërbyer është vënë në prangat e policisë. Ka qenë pikërisht...

8 milionë lek për nënën që vdiq, kush është sanitarja Tire Dervishi që hiqej si infermiere

para 3 dite - Tetova Sot

Një skandal është zbuluar mbrëmjen e djeshme ku një sanitare i ka marrë miliona lekë familjes së një gruaje të sëmurë me COVID-19. Tire Alldervishi sanitarja që u hoq si infermiere e ‘Shefqet Ndroqit’...

Korrupsioni i sanitares tek “COVID 2”/ Reagon Prokuroria: Hetim të thelluar, para përgjegjësisë çdo i implikuar

para 3 dite - Almakos

Prokuroria e Tiranës ka reaguar pas skandalit në COVID 2 ku u zbulua një rast mashtrimi dhe korrupsioni me një paciente të sëmurë që ndërroi jetë më 25 dhjetor nga koronavirusi. Prokuroria pranë gjykatës...

I zhvati 8 mln lekë vajzës së pacientes, kjo është sanitarja e COVID2 (FOTO)

para 3 dite - Mapo

Tire Alldervishi sanitarja që u hoq si infermiere e “Shefqet Ndroqit” dhe i mori vajzës së një pacienteje me koronavirus para për ti shërbyer është vënë në prangat e policisë. Ka qenë pikërisht vajza e...

Mori 8 milionë lekë duke mashtruar vajzën e pacientes të shtruar te ‘Shefqet Ndroqi’, Prokuroria e Tiranës regjistron procedim penal për Tiren Alldervishi (Akuzat)

para 3 dite - FaxWeb

NJOFTIM PER SHTYP: Prokuroria pranë gjykatës së shkallës së parë Tiranë ka regjistruar P.p.nr.281 datë 13.01.2021 në ngarkim të shtetases Tire Alldervishi për kryerjen e veprës penale të ”Mashtrimit” të...

U hoq si infermieri dhe zhvati para nga vajza e të sëmurës me covid, ndalohet nga policia Tire Alldervishi

para 3 dite - Top Channel

Tiranë- Tire Alldervishi është ndaluar nga uniformat blu. Sipas policisë Tire Alldervishi 58 vjeçe, banuese në Tiranë i është prezantuar si infermiere shtetases E. S., 30 vjeçe. Kjo e fundit e ka kallëzuar...

Skandali tek COVID-2, Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren Tire Alldervishaj

para 3 dite - Dosja.al

Prokuroria e Dibrës 13 Janar, 2021 15:28 Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”. NJOFTIMI Prokuroria pranë gjykatës së shkallës së parë Tiranë ka regjistruar P.p.nr.281...

U hoq si infermieri dhe zhvati para nga vajza e të sëmurës me covid, ndalohet nga policia Tire Alldervishi

para 3 dite - Zhurnal

Tiranë- Tire Alldervishi është ndaluar nga uniformat blu. Sipas policisë Tire Alldervishi 58 vjeçe, banuese në Tiranë i është prezantuar si infermiere shtetases E. S., 30 vjeçe. Kjo e fundit e ka kallëzuar...

Ryshfeti i sanitares, reagon spitali: Të befasuar nga veprimi çnjerëzor e korruptiv

para 3 dite - Java News

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, i cili prej muajsh shërben si Covid-2, ka reaguar pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e kaluar nga emisioni investigativ “Stop”, ku një sanitare i kishte marrë 8 milionë...

Skandali i sanitares, reagon ‘Shefqet Ndroqi’: Organet kompetente të hetojnë deri në fund

para 3 dite - Lexo

Pas skandalit të publikuar mbrëmë ku sanitarja e spitalit COVID-2, hiqej si infermiere dhe i kishte marrë nën dorë 8 milion lekë një vajze që në këmbim të kujdesej për nënën e saj e shtruar pasi ishte...

U denoncua nga Stop, arrestohet sanitarja e Sanatoriumit që merrte lekë nga vajza e pacientes

para 3 dite - Klan

U denoncua nga Stop, arrestohet sanitarja e Sanatoriumit që merrte lekë nga vajza e pacientes Tire Alldervishi 58 vjeçe, sanitare në spitalin Covid 2, Sanatorium, është arrestuar nga Policia e Tiranës...

“E njihja Tiren, edhe mua më jepnin ndonjë 1 mijë lekësh”, flet ish-roja i Sanatoriumit: Të japë dorëheqjen Perlat Kapisyzi, ka bërë çfarë i do qejfi

para 3 dite - FaxWeb

Një zotëri, i cili pretendon se ka punuar si roje në spitalin e Sanatoriumit, ka folur lidhur me rastin korruptiv që u bë publik ditën e djeshme në media, ku familjarëve të një paciente që humbi jetën...

LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet sanitarja që zhvati qytetaren dhe i la nënën të vdiste te Covid-2

para 3 dite - BalkanWeb

Është arrestuar sanitarja Tire Alldervishi, që i mori qytetares 8 milionë lekë për t’i shpëtuar nënën nga koronavirusi, por që e kishte lënë të vdiste, duke mos i dhënë as ushqim. vijon…

U hoq si infermieri dhe zhvati para nga vajza e të sëmurës me covid, ndalohet nga policia Tire Alldervishi

para 3 dite - Bota Sot

Tiranë- Tire Alldervishi është ndaluar nga uniformat blu. Sipas policisë Tire Alldervishi 58 vjeçe, banuese në Tiranë i është prezantuar si infermiere shtetases E. S., 30 vjeçe. Kjo e fundit e ka kallëzuar...

Arrestohet sanitarja mashtruese, zhvati vajzën e pacientes te ‘Shefqet Ndroqi

para 3 dite - Ora news

Arrestohet sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” e cila përmes mashtrimit se do të kujdeses për nënën i kishte marrë të bijes së pacientes shuma të konsiderueshme parashë. Rasti u denoncua në emisionin...

Shtirej si infermiere, arrestohet sanitarja që i merrte para vajzës së pacientes me Covid

para 3 dite - NOA

Policia e Tiranës ka arrestuar sanitaren e spitalit “Shefqet Ndroqi”, e cila i merrte para një vajze, që kishte nënën e saj të shtruar në spital me Covid 19. Policia thotë se ka rënë në pranga shtetësja...

Kjo është sanitarja që u prezantua si infermiere dhe i mori lekë qytetares në Sanatorium (Foto)

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Enida Vërça Kjo është Tire Alldërvishi, sanitarja e cila i mori 8 milionë lekë qytetares, për t’i shpëtuar nënë nga COVID-19 në spitalin Covid 2. Alldervishi kishte mashtruar...

Arrestohet sanitarja që i zhvati qytetares 8 mln lekë dhe i la nënën të vdiste

para 3 dite - Mapo

Tiranë – Arrestohet sanitarja në spitalin Covid -2, Tire Alldervishi, e cila i mori një qytetareje 8 milionë lekë nën pretendimin se do t’i shpëtonte të ëmën nga Covid-19. 59-vjeçarja është vendosur në...

Mashtroi vajzën e pacientes që ndërroi jetë, policia arreston sanitaren

para 3 dite - ABC News

Policia e Tiranës ka arrestuar sanitaren Tirsa Alldervishi, pasi akuzohet se ka mashtruar vajzën e një pacienteje në spitalin Covid-2. Skandali u publikua nga emisioni “Stop”, ku sanitarja hiqej si infermiere...

I zhvati 8 milionë lekë pacientes me COVID, arrestohet sanitarja e Sanatoriumit

para 3 dite - Syri

Pas publikimit të një skandali korrupsioni dhe abuzimi me pacientët me COVID në Sanatorium, Policia ka arrestuar sot pastruesen Tire Alldervishi, e cila duke mashtruar sikur ishte infermiere e një pacienteje...

Del fotoja/ Kjo është sanitarja që i zhvati 8 milionë lekë vajzës së pacientes që vdiq nga Koronavirusi te Covid-2

para 3 dite - BalkanWeb

“Balkanweb” ka siguruar fotografinë e pastruese Tire Dervishi, që i zhvati 8 milionë lekë një qytetareje për t’i shpëtuar të ëmën e infektuar me koronavirus. Ngjarja e rëndë u zbulua nga emisioni investigativ...

Arrestohet sanitarja që zhvati qytetaren te Covid-2

para 3 dite - Gazeta Tema

Është arrestuar sanitarja Tire Alldervishi, që i mori qytetares 8 milionë lekë për t’i shpëtuar nënën nga koronavirusi. Rasti u denoncua nje dite me pare. Ministria e Shendetesise kerkoi menjehere shkarkimin...

I mori 8 milionë lekë qytetares dhe i la nënën të vdiste te Covid-2, arrestohet sanitarja

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Enida Vërça Është arrestuar sanitarja Tire Alldervishi, që i mori qytetares 8 milionë lekë për t’i shpëtuar nënën nga koronavirusi, por që e kishte lënë të vdiste, duke mos i dhënë as ushqim. Vijon…

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet sanitarja e Sanatoriumit, shtirej si infermiere dhe i merrte para vajzës së pacientes

para 3 dite - Panorama

Policia ka arrestuar sanitaren e spitalit “Shefqet Ndroqi”, e cila i merrte para një vajze, që kishte nënën e saj të shtruar në spital. “Specialistët e Seksionit për Hetimin e Korrupsionit bënë ndalimin...

LAJM I FUNDIT/ Sanitarja zhvati familjen e pacientes së vdekur, reagon spitali Shefqet Ndroqi: Jemi të lënduar dhe të befasuar, distancohemi nga ngjarja

para 3 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 13 Janar, 2021 13:06 TIRANË – Spitali ‘Shefqet Ndroqi’ ka reaguar pas skandalit që u bë publik mbrëmjen e djeshme se sanitarja e spitalit, hiqej si infermiere përballë vajzës së pacientes...

Skema korruptive te Shefqet Ndroqi më e madhe se Tirja dhe burgosja e saj, nën hetim dhe 4 persona të tjerë (DETAJE)

para 3 dite - FaxWeb

Përsa i përket rastit të korrupsionit në spitalin Shefqet Ndroqi, denoncimi nga 30 vjeçjarja është bërë që në muajin dhjetor, por vetëm pas publikimit në media policia arrestoi mbrëmjen e djeshme sanitaren...

Mori para për të sëmurën me Covid në Tiranë, arrestohet sanitarja e ‘Shefqet Ndroqit’

para 3 dite - Java News

Sanitarja Tire Alldërvishi, që i zhvati 8 milionë lekë një qytetareje për t’i shpëtuar të ëmën e infektuar me koronavirus, ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës. Ngjarja e rëndë u denoncua nga emisioni...

“Pagoi 8 mln Lekë, por nuk i dhanë as bukë”. Ja mesazhet që e ndjera i dërgonte të bijës: Mos më le me vdek

para 3 dite - Java News

Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e së martës rastin në spitalin Covid 2, ku një sanitare hiqej si infermiere dhe i mori një të reje një shumë të madhe parash për t’u kujdesur për të ëmën e shtruar për...

Skandali tek ‘’Shefqet Ndroqi’’/ Arrestohet sanitarja që zhvati qytetaren dhe i la nënën të vdiste, nën hetim dhe 4 persona të tjerë

para 3 dite - Almakos

Policia e Tiranës ka arrestuar sanitaren Tire Alldervishi, që i mori qytetares 8 milionë lekë për t’i shpëtuar nënën nga koronavirusi, por që e kishte lënë të vdiste, duke mos i dhënë as ushqim. 59-vjeçarja...

LAJM I FUNDIT/ I mori 8 milionë lekë vajzës së pacientes duke u hequr si infermiere, arrestohet sanitarja e Shefqet Ndroqit

para 3 dite - FaxWeb

Ditën e djeshme u bë publik në media një rast flagrant i korrupsionit dhe abuzimit në sistemin shëndetësor, dhe më specifikisht në spitalin Covid 2. Një sanitare duke u hequr si infermiere i zhvati vajzës...

LAJM I FUNDIT/ I zhvati 8 mln qytetares dhe i la nënën të vdiste nga Covid-19, arrestohet sanitarja që u hoq si infermiere

para 3 dite - Dosja.al

Tire Alldervishi 13 Janar, 2021 9:04 TIRANË- Arrestohet sanitarja Tire Alldervishi. vijon… (F.M/DOSJA.Al)

“Stop” publikon skandalin te Covid-2

para 3 dite - Klan

“Stop” publikon skandalin te Covid-2 Punonjësja mori 800 mijë lekë, por pacientja ndërron jetë Emisioni “Stop” në Tv Klan publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës...

Skandali në spitalin Covid 2/ Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë

para 3 dite - Syri.net Kosova

Emisioni ‘Stop’ publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

U hoq si infermiere/ MSH pushon sanitaren që i mori 8 milion lekë vajzës së pacientes që ndërroi jetë

para 3 dite - Syri

Emisioni Investigativ ‘Stop’ në Tv Klan denoncoi sot me figurë dhë zë korrupsionin në spitalet Covid, ku një sanitare e cila u hoq si infermiere I mori 8 milion lekë vajzës së një paciente e cila ndërroi...

U denoncua për korrupsion, MSH: Shkarkim i menjëhershëm për sanitaren e COVID 2

para 3 dite - Mapo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ “STOP”....

Skandali në spitalin Covid 2/ Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë

para 3 dite - Syri

Emisioni ‘Stop’ publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

Pagoi 8 mln lekë në spital/ Publikohen mesazhet rrëqethëse që e ndjera i dërgonte të bijës: Mos më lër të vdes! Nuk më dhanë bukë

para 3 dite - Panorama

Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e së martës rastin skandaloz në spitalin Covid 2, ku një sanitare hiqej si infermiere dhe i mori një të reje një shumë të madhe parash për t’u kujdesur për të ëmën e...

Pagoi 8 mln lekë, por s’i dhanë as bukë, mesazhet rrëqethëse të nënës për të bijën: Mos më le me vdek

para 3 dite - ABC News

Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e së martës rastin skandaloz në spitalin Covid 2, ku një sanitare hiqej si infermiere dhe i mori një të reje një shumë të madhe parash për t’u kujdesur për të ëmën e...

U hoq si infermiere dhe i mori 8 mln euro vajzës së pacientes, shkarkohet sanitarja e spitalit Covid2

para 3 dite - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ...

Jep 8 milionë lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë. Skandali në spitalin Covid 2, si u hoq sanitarja si infermiere duke bërë pazar me jetën e 55-vjeçares

para 3 dite - BalkanWeb

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

Sanitarja mori 8 mln lekë duke u hequr si infermiere e COVID 2, reagon Ministria e Shëndetësisë: Shkarkim i menjëhershëm! Hetim deri në fund

para 3 dite - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar mbrëmjen e sotme pas shfaqjes së një denoncimi për korrupsion në spitalin COVID 2. Ministria e Shëndetësisë dënon me forcë veprimin e paligjshëm...

Nëna i vdiq nga Covid-19, vajza nxjerr mesazhet: S'më japin ushqimet, mos më lë të vdes!

para 3 dite - Albeu

Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55-vjecare pasi qëndroi 28 ditë e shtruar në spital. Vajza ka folur për emisionin ‘Stop’...

Skandali në “Stop”, MSH kërkon shkarkimin e sanitares dhe hetim për rastin

para 4 dite - Klan

Skandali i publikuar në “Stop”, reagon Ministria e Shëndetësisë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit...

Pagoi 8 mln Lekë, por nuk i dhanë as bukë. Publikohen mesazhet rrëqethëse që e ndjera i dërgonte të bijës: Mos më le me vdek

para 4 dite - Klan

Pagoi 8 mln Lekë, por nuk i dhanë as bukë. Publikohen mesazhet rrëqethëse që e ndjera i dërgonte të bijës: Mos më le me vdek Emisioni “Stop” transmetoi ditën e sotme rastin skandaloz në spitalin Covid...

SMS të reja/ Pagoi 8 milionë lekë sanitaren e spitalit Covid, por nënës nuk i dhanë as bukë

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 12.01.2021 nga erjon dervishi Emisioni “Stop” transmetoi ditën e sotme rastin skandaloz në spitalin Covid 2, ku një sanitare hiqej si infermiere dhe i mori një të reje një shumë të madhe parash...

U hoq si infermiere/ MSH shkarkon nga puna sanitaren që i mori 8 milion lekë vajzës së pacientes që ndërroi jetë

para 3 dite - Syri

Emisioni Investigativ ‘Stop’ në Tv Klan denoncoi sot me figurë dhë zë korrupsionin në spitalet Covid, ku një sanitare e cila u hoq si infermiere I mori 8 milion lekë vajzës së një paciente e cila ndërroi...

Stop – Emisioni 92 (sezoni 6)

para 4 dite - Klan

Stop – Emisioni 92 (sezoni 6) Darka e Dubait dhe “Virgjeria” e LSI-se. Një ditë më parë numri dy i LSI-së Petrit Vasili, duke folur për darkën e ministrave të qeverisë në Dubai, tha, se ata ishin atje...

E FUNDIT/ Mori 8 milionë lekë për pacienten që vdiq, e pëson keq sanitarja tek covid 2

para 3 dite - Albeu

Mbrëmjen e sotme në emision "Stop" u denoncua një skandal tek spitali COVID 2. Një sanitare shtirej si infermiere dhe u merrte lekë t familjarëve të pacientëve brenda spitalit. Ministria e Shëndetësisë...

Skandali me pastruesen që hiqej si infermiere dhe mori 8 mln lekë nga një paciente, MSH kërkon shkarkimin e sanitares dhe hetim për rastin

para 3 dite - Gazeta Tema

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar menjëherë pas publikimit të skandalit në emisionin investigativ “Stop”, ku sanitarja Tire Alldervishi hiqej si infermiere dhe i mori vajzës së një gruaje të infektuar...

Ministria e Shëndetësisë reagon pas një denoncimi duke i kërkuar spitalit “Shefqet Ndroqi” dënimin e sanitares

para 3 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ...

Skandali në spitalin Covid 2: Jep 8 milionë lekë nën dorë, por e ëma humb jetën

para 3 dite - Mapo

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën me Covid...

Skandali në spitalin Covid 2/ Dha 8 milionë lekë nën dorë, e ëma ndërroi jetë

para 3 dite - Syri

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

Skandali në spitalin Covid 2: Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë

para 4 dite - Klan

Skandali në spitalin Covid 2: Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali,...

Pagoi 8 mln lekë tek… pastruesja, por nuk i dhanë as bukë. Publikohen mesazhet që e ndjera i dërgonte të bijës: Mos më le me vdek

para 3 dite - Gazeta Tema

Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e së martës rastin skandaloz në spitalin Covid 2, ku një sanitare hiqej si infermiere dhe i mori një të reje një shumë të madhe parash për t’u kujdesur për të ëmën e...

U hoq si infermiere, sanitarja te spitali COVID-2 i mori 8 mln lekë së bijës, e ëma ndërroi jetë

para 3 dite - ABC News

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

U hoq si infermiere dhe i mori 8 mln lekë vajzës së pacientes, shkarkohet sanitarja e spitalit COVID2

para 3 dite - ABC News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ...

Zbardhet skema e plotë: Si sanitarja që shtirej si infermiere i mori vajzës 8 milionë lekë tek Covid 2

para 3 dite - Albeu

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

U denoncua për korrupsion, MSHMS shkarkon sanitaren e COVID2

para 3 dite - NOA

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale nëpërmjet një reagimi, dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot...

“Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë”/ Pas denoncimit të skandalit reagon Ministria e Shëndetësisë

para 3 dite - Panorama

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

U hoq si infermiere dhe i mori 8 mln euro vajzës së pacientes, shkarkohet sanitarja e spitalit COVID2

para 3 dite - ABC News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ...

Skandal te Shefqet Ndroqi, i jep 8 milionë lekë nën dorë sanitares dhe e ëma ndërron jetë nga Covid-19

para 4 dite - Albeu

Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “ Shefqet Ndroqi ” i njohur ndryshe si Covid2, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje, e cila...

Si mashtroi sanitarja duke ja marrrë paratë vajzës dhe ja la të ëmën pa ngrënë

para 4 dite - Albeu

Komunikimet nëpërmjet ëhats up-it të vajzës dhe nënës së saj 55 vjecare, e cila ndërroi jetë në spitalin Covid 2, faktojnë, se edhe shërbimi edhe përkujdesja ndaj të ndjerës, nuk kanë qenë ato, që pretendohen....

Nëna i vdiq nga Covid, por sanitarja hiqej si infermiere dhe i mer 8 milion lekë

para 4 dite - Bota Sot

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

Skandali në “Shefqet Ndroqi”/ Sanitarja i merr 8 milionë lekë, por e ëma ndërron jetë nga Covid

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 12.01.2021 nga erjon dervishi Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza...

Bleu vdekjen e të emës me 8 milionë lekë/ Zbulohet spitali ku ka ndodhur skandali

para 4 dite - Bota Sot

Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur ndryshe si Covid2, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje, e cila humbi...

U denoncua për korrupsion/ Reagon menjëherë Ministria e Shëndetësisë: Të shkarkohet sanitarja dhe të nisi hetimi

para 3 dite - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dë non me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ...

Ministria e Shëndetësisë reagon pas një denoncimi duke i kërkuar spitalit “Shefqet Ndroqi” dënimin

para 3 dite - Java News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ...

I mori 8 mln lekë vajzës së pacientes te ‘Shefqet Ndroqi’, reagon Ministria e Shëndetësisë: Sanitarja të shkarkohet dhe të merren masa

para 3 dite - Almakos

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares me inicialet T.A., tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i bërë publik sot në emisionin investigativ...

Skandal në spitalin Covid2: Jep 8 milionë Lekë nën dorë, e ëma ndërron jetë

para 3 dite - Arbresh

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

‘Zhvati’ 8 mln lekë duke u hequr si infermiere! Kjo është Tire Alldervishi, sanitarja e ‘Shefqet Ndroqit’

para 3 dite - Dosja.al

Tire Alldervishi 12 Janar, 2021 21:36 TIRANË – Personi që po shihni në foton e mëposhtme është Tire Alldervishi, sanitarja, e cila u denoncua nga emisionin “Stop”. Ajo akuzohet nga vajza e një zonje 55-vjeçare,...

8 mln lekë tek Covid 2/ “Po vuaj, nuk më bëjnë klizmën”, vajza zbulon bisedën me nënën: Ishte me 5 burime oksigjeni, i larguan tavolinën e ushqimit se nuk donin ti ndërronin pampersat

para 3 dite - FaxWeb

Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55-vjecare pasi qëndroi 28 ditë e shtruar në spital. Vajza ka folur për emisionin ‘Stop’...

Pagoi 8 mln lekë, por nuk i dhanë as bukë/ Publikohen mesazhet rrëqethëse që e ndjera i dërgonte të bijës: Mos më lër me vdek’!

para 3 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 12 Janar, 2021 21:19 Emisioni “Stop” transmetoi ditën e sotme rastin skandaloz në spitalin Covid 2, ku një sanitare hiqej si infermiere dhe i mori një të reje një shumë të madhe parash...

I mori 8 mln lekë vajzës së pacientes te ‘Shefqet Ndroqi’, Ministria e Shëndetësisë DËNON aktin korruptiv: Sanitarja të shkarkohet dhe të merren masa

para 3 dite - Dosja.al

Ogerta Manastirliu 12 Janar, 2021 21:14 Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dënon me forcë veprimin e paligjshëm dhe korruptiv, të sanitares Tire Alldervishi, tē spitalit “Shefqet Ndroqi”, i...

Mori 8 milionë lekë për ti shërbyer, pacientja vdiq nga Covidi/ Ministria e Shëndetësisë reagon për skandalin korruptiv tek “Shefqet Ndroqi”: Shkarkim i menjëhershëm për sanitaren

para 3 dite - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë ka vendosur shkarkimin nga puna të sanitares pasi u përfshi në skandalin korruptiv në spitalin “Shefqet Ndroqi”, të njohur ndryshe si Covid 2, ku ndërroi jetën një 55-vjeçare,...

DENONCIMI/ Vajza zbulon skandalin në spitalet covid: Më blenë vdekjen e nënës me 8 milionë lekë!

para 4 dite - Albeu

Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korrupsioni ku punonjës të këtij spitalit bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një...

Skandali tek “Shefqet Ndroqi”/ Pagoi 8 milionë lekë, por nëna i vdiq nga Covidi. Vajza flet për sanitaren ‘e pangopur’: Më the që do e rregullosh dorën…

para 4 dite - FaxWeb

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një zonje 55-vjeçare, e cila humbi betejën...

Nëna i vdiq nga COVID-19 tek Shefqet Ndroqi, vajza bën DENONCIMIN me FAKTE: Sanitarja u hoq si infermiere, më mori 8 mln lekë (EMRI dhe MESAZHET)

para 4 dite - Dosja.al

Pamje nga denoncimi 12 Janar, 2021 20:53 Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza...

Denoncimi i vajzës/ Skandal në spitalet COVID, blen vdekjen e të ëmës me 8 milionë lekë

para 4 dite - NOA

Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korrupsioni ku punonjës të këtij spitalit bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza e një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK