Volkswagen po tërheq 56 mijë vetura të reja të Golf-it, kjo është arsyeja

para një jave - Syri.net Kosova

Këto janë probleme me sistemin multimedial. Volkswagen do të telefonojë pronarët e 56,000 Golf 8s për shërbimin e urgjencës, dhe këto janë makina që u prodhuan deri në korrik 2020. Siç thuhet, është një...

Shkaku i një defekti, Volkswagen po tërheq 56 mijë vetura të rinj të Golf-it

para një jave - Telegrafi

Këto janë probleme me sistemin multimedial. Volkswagen do të telefonojë pronarët e 56,000 Golf 8s për shërbimin e urgjencës, dhe këto janë makina që u prodhuan deri në korrik 2020. Siç thuhet, është një...

Shkaku i një defekti, Volkswagen po tërheq 56 mijë vetura të reja të Golf-it

para një jave - Zeri

Këto janë probleme me sistemin multimedial. Volkswagen do të telefonojë pronarët e 56,000 Golf 8s për shërbimin e urgjencës, dhe këto janë makina që u prodhuan deri në korrik 2020. Siç thuhet, është një...

VW do të tërheqë nga tregu 56.000 vetura Golf, kjo është arsyeja

para një jave - Tetova Sot

Prodhuesi gjerman i veturave familjare, Volkswagen, do ta kërkojë tërheqjen nga tregu të 56.000 veturave të modelit më të shitur, Golf, për ta rregulluar një problem me softuer, i cili ka të bëjë me sistemin...

VW do të tërheqë nga tregu 56.000 vetura Golf, kjo është arsyeja

para një jave - Zeri

Prodhuesi gjerman i veturave familjare, Volkswagen, do ta kërkojë tërheqjen nga tregu të 56.000 veturave të modelit më të shitur, Golf, për ta rregulluar një problem me softuer, i cili ka të bëjë me sistemin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK