Sherr mes fqinjëve në Elbasan, djali i vë flakën murit të shtëpisë.

para 6 dite - Zhurnal

Zhurnal Ads Një konflikt mes fqinjëve ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Për pasojë, njëri nga djemtë e një familjeje i ka vendosur zjarrin murit të shtëpisë. Ndërkohë, fqinjët lidhur me sherrin që...

Detaje të reja/ Dëshmitari: Komshija i vendosi flakën djalit dhe nënës, ja si ndodhi

para 6 dite - Syri.net Kosova

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Elbasan në orët e mbrëmjes, ku një banesë është përfshirë nga flakët pas një konflikti të ccastit. Sipas raportimeve më të fundit edhe pse...

Sherr mes fqinjëve në Elbasan, djali i vë flakën murit të shtëpisë.

para 6 dite - Vizion Plus

Një konflikt mes fqinjëve ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Për pasojë, njëri nga djemtë e një familjeje i ka vendosur zjarrin murit të shtëpisë. Ndërkohë, fqinjët lidhur me sherrin që ka ndodhur...

Disa të lënduar/ Djali spërkat banesën me benzinë dhe i vë flakën pas sherrit në familje

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Elbasanit. Djali raportohet se i ka vendosur benzinën dhe më pas flakën shtëpisë pas sherrit në familje. Si pasojë e zjarrit mësohet se kanë mbetur...

U vuri flakën fqinjve pas konfliktit, flasin banorët të tronditur: Nuk ka kartelë!

para 6 dite - Albeu

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Elbasan ku një i ri është arrestuar pasi ka tentuar t'i vë flakën banesës së komshiut. Banorët e zonës kanë folur për banorët e zonës , të cilët kanë...

Zbardhet dëshmia. Zjarrin shtëpisë në Elbasan nuk ia vuri djali, por komshija

para 6 dite - Bota Sot

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan, ku një banesë u përfshi nga flakët. Megjithëse fillimisht u tha që zjarrin shtëpisë ia vendosi djali pas sherrit...

Detaje të reja/ Dëshmitari: Komshiu i vendosi flakën djalit dhe nënës, ja si ndodhi

para 6 dite - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Elbasan në orët e mbrëmjes, ku një banesë është përfshirë nga flakët pas një konflikti të ccastit. Sipas raportimeve më të fundit edhe pse...

I riu i vë zjarrin shtëpisë, përfshihet nga flakët edhe banesa e fqinjit. Disa persona të asfiksuar në Elbasan

para 6 dite - Klan

Foto ilustruese I riu i vë zjarrin shtëpisë, përfshihet nga flakët edhe banesa e fqinjit. Disa persona të asfiksuar në Elbasan Një sherr në familje për pak sa nuk përfundoi në tragjedi këtë mërkurë në...

Elbasan, pas debatit me familjarët i riu i vë flakën shtëpisë

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga erjon dervishi Një i ri i ka vënë zjarrin shtëpisë pas debatit që ka pasur me familjarët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. I riu ende i pa identifikuar, ka marrë një...

Konflikt mes fqinjëve në Elbasan, i spërkat me benzinë dhe iu hedh shkrepësen, lëndohen dy persona

para 6 dite - BalkanWeb

Një konflikt mes fqinjëve ka përfunduar me lëndimin e dy personave në Elbasan, teksa gati ka përfunduar në tragjedi. Nga informacionet paraprake, mësohet se njëra prej palëve të përfshira në konflikt e...

DETAJET/ Sherr me familjarët, i riu merr benzinë e i vë flakën shtëpisë së tij dhe fqinjve

para 6 dite - Albeu

Një ngarjje e rëndë ndodhi në Elbasan ku në djalë rreth 25-vjeç, pas debateve me familjarët i ka vënë flakën shtëpisë së tij por jo vetëm. Burimet bëjnë me dije se ai më pas ia ka vënë zjarrin shtëpisë...

Detaje të reja/ Dëshmitari: Komshija i vendosi flakën djalit dhe nënës, ja si ndodhi

para 6 dite - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Elbasan në orët e mbrëmjes, ku një banesë është përfshirë nga flakët pas një konflikti të ccastit. Sipas raportimeve më të fundit edhe pse...

Sherr në Elbasan/ Tenton të djegë komshiun, merr plagë në duar gruaja

para 6 dite - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Një konflikt mes komshinjëve ka përfunduar me djegien në duar të një gruaje. Sipas burimeve të Ora News, komshinjtë kanë pasur...

I riu i vë zjarrin shtëpisë, përfshihet nga flakët edhe banesa e fqinjit. Disa persona të asfiksuar në Elbasan

para 6 dite - Gazeta Tema

Një sherr në familje për pak sa nuk përfundoi në tragjedi këtë mërkurë në Elbasan. Një 25-vjeçar hodhi benzinë në banesën e tij dhe i vuri flakën, pas një sherri që pati me familjarët e tij. Zjarri nuk...

Disa të lënduar/ Djali spërkat banesën me benzinë dhe i vë flakën pas sherrit në familje

para 6 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Elbasanit. Djali raportohet se i ka vendosur benzinën dhe më pas flakën shtëpisë pas sherrit në familje. Si pasojë e zjarrit mësohet se kanë mbetur...

E FUNDIT/ Djali i vë zjarrin shtëpisë në Elbasan pas konfliktit

para 6 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan . Një konflikt në familje ka ndodhur në Elbasan , ku për pasojë djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë. Disa prej familjarëve janë asfiksuar dhe kanë shkuar drejt spitalit. Vijon...

Elbasan/ I vë flakën shtëpisë së fqinjit pas debateve, disa të asfiksuar

para 6 dite - NOA

Një ngajrje e rëndë ndodhi në Elbasan. Fqinji i ka vënë zjarrin shtëpisë së një gruaje dhe djalit, pas debatit që ka pasur me ta. Ai raportohet se i ka spërkatur edhe me benzinë fqinjët. Ngjarja ka ndodhur...

Elbasan – I vendos flakën shtëpisë së tij dhe të fqinjit, disa të asfiksuar

para 6 dite - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Raportohet se pas një sherri në familje, djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë. Nga flakët kanë mbetur të asfiksuar dhe me plagë disa nga familjarët,...

Djali spërkat banesën me benzinë dhe i vë flakën pas sherrit në familje

para 6 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Elbasanit. Djali raportohet se i ka vendosur benzinën dhe më pas flakën shtëpisë pas sherrit në familje. Si pasojë e zjarrit mësohet se kanë mbetur...

Sherr në familje, i riu i ve flakën shtëpisë/ Disa të asfiksuar në Elbasan

para 6 dite - Ora news

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Pas konfliktit me anëtarët e familjes, një i ri, me probleme mendore, i ka vënë flakën banesës, raporton gazetarja e Ora News...

Lajm i Fundit/ Debaton me familjarët, djali i vë zjarrin shtëpisë. Asfiksohen disa persona

para 6 dite - Panorama

Një i ri i ka vënë zjarrin shtëpisë pas debatit që ka pasur me familjarët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Nga flaket kanë mbetur të asfiksuar dhe me plage disa nga familjarët të cilët po transportohen...

Pas sherrit, djali i vendos flakën shtëpisë, disa të asfiksuar në Elbasan

para 6 dite - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Raportohet se pas një sherri në familje, djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë. Nga flakët kanë mbetur të asfiksuar dhe me plagë disa nga familjarët,...

Sherr në familje në Elbasan, djali i vendos flakën shtëpisë, disa të asfiksuar

para 6 dite - ABC News

Sherr në familje në Elbasan, djali i vendos flakën shtëpisë, disa të asfiksuar Vijon…

I riu i vë zjarrin shtëpisë, përfshihet nga flakët edhe banesa e fqinjit. Disa persona të asfiksuar në Elbasan

para 6 dite - Java News

Një sherr në familje për pak sa nuk përfundoi në tragjedi këtë mërkurë në Elbasan. Një 25-vjeçar hodhi benzinë në banesën e tij dhe i vuri flakën, pas një sherri që pati me familjarët e tij. Zjarri nuk...

DETAJE të reja nga konflikti në Elbasan/ I riu kërcënon fqinjin pas sherrit, lëndohet një grua pasi ndërhyri për t’i ndarë, niset me urgjencë në spital

para 6 dite - Dosja.al

Pamje nga vendi i ngjarjes 13 Janar, 2021 20:26 ELBASAN- Detaje të reja, kanë dalë nga konflikti që ka ndodhur mes fqinjëve në Elbasan. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Ndriçim Zekthi, i cili i vuri...

Konflikti në Elbasan, flasin fqinjët: Djali që i vuri zjarrin murit, më herët ka pasur probleme me familjen

para 6 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 13 Janar, 2021 18:22 ELBASAN – Kanë folur fqinjët në lidhje me konfliktin që ka ndodhur mes dy familjevenë Elbasan, ku Ndriçim Zekthi më pas i ka vënë flakën murit. Fqinjët thonë se djali...

“Ai pi gjithmonë”, banorët flasin për Ndriçim Zekthin pasi i hodhi benzinë fqinjit: Nuk ka kartelë! Ka pasur konflikte dhe me familjen e vet (VIDEO)

para 6 dite - FaxWeb

Banorët në qytetin e Elbasanit kanë folur për konfliktin mes fqinjëve, të cilët kanë përfunduar në komisariat pasi njëri prej tyre i tentoi ti vinte flakën banesës së tjetrit. Banorët e zonës kanë folur...

Elbasan, djali i vendos flakën shtëpisë në fshatin Hajdaran, pas sherrit me familjarët, disa të asfiksuar

para 6 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 13 Janar, 2021 17:26 Elbasan, djali i vendos flakën shtëpisë në fshatin Hajdaran, zjarrfikësja në vendngjarje. vijon,…

LAJM I FUNDIT/ Djali i vë zjarrin shtëpisë në Elbasan pas konfliktit, familjarët përfundojnë në spital të asfiksuar

para 6 dite - FaxWeb

Një konflikt në familje ka ndodhur në Elbasan, ku për pasojë djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë. Disa prej familjarëve janë asfiksuar dhe kanë shkuar drejt spitalit. Vijon…

Shpërthen bombola e gazit në Vlorë, apartamenti përfshihet nga flakët

para 7 dite - Bota Sot

Shpërthimi i një bombule gazi provokoi një tragjedi të mundshme, në një familje në Vlorë. Nga shpërthimi ka marrë flakë apartamenti ku ndodhi ngjarja në qytetin e Vlorës. Por ndërhyrja e shpejtë e forcave...

E FUNDIT/ Shpërthen bombula e gazit, banesa përfshihet nga flakë të frikshme

para 7 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, pasi në banesën e tyre ka shpërthyer një bombul gazi. Nga shpërthimi ka marrë flakë apartamenti ku ndodhi shpërthimi në qytetin e Vlorës. Por ndërhyrja...

Shpërthen bombula e gazit, ndërhyrja e zjarrfikësve shmang tragjedinë në Vlorë

para 7 dite - Zhurnal

Një bombul gazi është bërë shkaktare për rënien e zjarrit në një apartament në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në katin e gjashtë të një pallati në zonën pranë xhamisë së qytetit ose siç njihet ndryshe...

Vlorë/ Bombula e gazit shpërthen brenda banesës, apartamenti në flakë

para 7 dite - NOA

Shpërthimi i një bombule gazi provokoi një tragjedi të mundshme, në një familje në Vlorë. Nga shpërthimi ka marrë flakë apartamenti ku ndodhi shpërthimi në qytetin e Vlorës. Por ndërhyrja e shpejtë e forcave...

Shpërthen bombula e gazit, ndërhyrja e zjarrfikësve shmang tragjedinë në Vlorë

para 7 dite - Ora news

Një bombul gazi është bërë shkaktare për rënien e zjarrit në një apartament në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në katin e gjashtë të një pallati në zonën pranë xhamisë së qytetit ose siç njihet ndryshe...

Shpërthen bombola e gazit në Vlorë, apartamenti përfshihet nga flakët

para 7 dite - Java News

Shpërthimi i një bombule gazi provokoi një tragjedi të mundshme, në një familje në Vlorë. Nga shpërthimi ka marrë flakë apartamenti ku ndodhi ngjarja në qytetin e Vlorës. Por ndërhyrja e shpejtë e forcave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK