Konfirmohen 671 raste të reja me koronavirus në Greqi, 25 vdekje në 24 orët e fundit

para 6 dite - BalkanWeb

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik, EODY në Greqi, konfirmoi sot 671 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit COVID-19, nga të cilët 17 u identifikuan pas kontrolleve në hyrjet e vendit....

Ulet numri i infektimeve në Greqi, raportohet për 25 pacientë të vdekur

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga erjon dervishi Infeksionet e reja të koronavirusit në Greqi ranë në 671 të mërkurën nga 866 që ishin të martën, duke e çuar numrin e përgjithshëm të infeksioneve që nga fillimi...

Koronavirusi në Greqi – Bie numri i infektimeve, 24 të vdekur në 24 orë

para 6 dite - Mapo

Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar një ulje e numrit të rasteve të reja me koronavirus, krahasuar me një ditë më parë në Greqi. Sipas raportit nga Ministria e Shëndetësisë rezulton se në orët e fundit...

Shifra të larta të infektuarish me Covid në Greqi, humbin jetën 25 persona

para 6 dite - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar një ulje e numrit të rasteve të reja me Covid krahasuar me një ditë më parë në Greqi. Sipas raportit nga Ministria e Shëndetësisë rezulton se në orët e fundit kanë...

25 humbje jete nga Covid në Greqi/ Regjistrohen qindra raste të reja në 24 orët e fundit

para 6 dite - Lexo

Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar një ulje e numrit të rasteve të reja me Covid krahasuar me një ditë më parë në Greqi. Sipas raportit nga Ministria e Shëndetësisë rezulton se në orët e fundit kanë...

‘Shpërthimi’ i infeksionit COVID-19 në Bruksel

para 7 dite - Telegrafi

Stafi belg i krizave paralajmëroi për një rritje të numrit të personave të sapo infektuar në të gjithë vendin, dhe veçanërisht në Bruksel, ku sot ka një ngritje prej 94 për qind në krahasim me javën e...

COVID-19 “shpërthen” në Bruksel, rritet “frikshëm” numri i infektimeve

para 7 dite - Top Channel

Stafi belg i krizave paralajmëroi për një rritje të numrit të personave të sapo infektuar në të gjithë vendin, dhe veçanërisht në Bruksel, ku sot ka një ngritje prej 94 për qind në krahasim me javën e...

COVID-19 “shpërthen” në Bruksel, rritet “frikshëm” numri i infektimeve

para 7 dite - Bota Sot

Stafi belg i krizave paralajmëroi për një rritje të numrit të personave të sapo infektuar në të gjithë vendin, dhe veçanërisht në Bruksel, ku sot ka një ngritje prej 94 për qind në krahasim me javën e...

​‘Shpërthimi’ i infeksionit koronavirus në Bruksel

para 7 dite - GazetaBlic

Stafi belg i krizave paralajmëroi për një rritje të numrit të personave të sapo infektuar në të gjithë vendin, dhe veçanërisht në Bruksel, ku sot ka një ngritje prej 94 për qind në krahasim me javën e...

‘Shpërthimi’ i infeksionit COVID-19 në Bruksel

para 7 dite - RTK

Stafi belg i krizave paralajmëroi për një rritje të numrit të personave të sapo infektuar në të gjithë vendin, dhe veçanërisht në Bruksel, ku sot ka një ngritje prej 94 për qind në krahasim me javën e...

Bilanci i vdekjeve nga COVID-19 në botë rëndohet dita-ditës

para një jave - RTK

Në të gjithë botën, numri i njerëzve që vdiqën për shkak të llojit të ri të koronavirusit (Covid-19) arriti në 1 milion e 944 mijë e 711. Numri i rasteve kaloi 90.768.000 dhe numri i të shëruarve arriti...

‘Shpërthimi’ i infeksionit COVID-19 në Bruksel

para 7 dite - KosovaPress

Stafi belg i krizave paralajmëroi për një rritje të numrit të personave të sapo infektuar në të gjithë vendin, dhe veçanërisht në Bruksel, ku sot ka një ngritje prej 94 për qind në krahasim me javën e...

445 raste të reja me COVID-19 në Greqi, 36 vdekje në 24 orët e fundit

para një jave - Syri.net Kosova

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik, EODY në Greqi, raportoi sot 445 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit (COVID-19), nga të cilët 12 u identifikuan pas kontrolleve në hyrjet e vendit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK