Punëtorët e Telekomit angazhojnë avokatë vendorë e ndërkombëtarë për kontrata të dyshimta

para 3 dite - Arbresh

Punëtorët e Telekomit kanë angazhuar avokatë vendorë dhe ndërkombëtarë në mënyrë që të përgatisin lëndën për të dërguar në Kushtetuese kontratat e dyshimta që ata i cilësojnë si të dëmshme që janë nënshkruar...

Punëtorët e Telekomit angazhojnë avokatë ndërkombëtarë për kontratat e dyshimta

para 3 dite - Bota Sot

Punëtorët e Telekomit kanë angazhuar avokatë ndërkombëtarë në mënyrë që të përgatisin lëndën për të dërguar në Kushtetuese kontratat e dyshimta e që ata i cilësojnë si të dëmshme që janë nënshkruar vite...

​Punëtorët e Telekomit angazhojnë avokatë ndërkombëtarë për kontratat e dyshimta

para 3 dite - GazetaBlic

Punëtorët e Telekomit kanë angazhuar avokatë ndërkombëtarë në mënyrë që të përgatisin lëndën për të dërguar në Kushtetuese kontratat e dyshimta e që ata i cilësojnë si të dëmshme që janë nënshkruar vite...

Punëtorët e Telekomit angazhojnë avokatë ndërkombëtarë për kontratat e dyshimta

para 3 dite - Bota Sot

Punëtorët e Telekomit kanë angazhuar avokatë ndërkombëtarë në mënyrë që të përgatisin lëndën për të dërguar në Kushtetuese kontratat e dyshimta e që ata i cilësojnë si të dëmshme që janë nënshkruar vite...

Punëtorët e Telekomit angazhojnë avokatë ndërkombëtarë për kontratat e dyshimta me Dardafon

para 3 dite - Lajmi.net

Kryetari i Sindikatës së Punëtorëve të Telekomit, Lamih Balaj, deklaroi për KosovaPress, se të gjitha dëshmitë që posedojnë për parregullsitë që kanë ndodhur tashmë i kanë dorëzuar një grupi të avokatëve...

Punëtorët e Telekomit angazhojnë avokatë ndërkombëtarë për kontratat e dyshimta

para 3 dite - Epoka e Re

Punëtorët e Telekomit të Kosovës kanë angazhuar avokatë ndërkombëtarë në mënyrë që të përgatisin lëndën për t’i dërguar në Kushtetuese kontratat e dyshimta, të cilat ata i cilësojnë si të dëmshme që janë...

Punëtorët e Telekomit angazhojnë avokatë ndërkombëtarë për kontratat e dyshimta

para 3 dite - KosovaPress

Punëtorët e Telekomit kanë angazhuar avokatë ndërkombëtarë në mënyrë që të përgatisin lëndën për të dërguar në Kushtetuese kontratat e dyshimta e që ata i cilësojnë si të dëmshme që janë nënshkruar vite...

Alarmon Sindikata e Telekomit: Qeveria në shërbim të Z Mobile

para 4 dite - OraInfo

Sindikata e Telekomit alarmon: Qeveria në shërbim të Z Mobile. Edhe tri ditë kanë mbetur kur Telekomi i Kosovës do t’ia paguajë këstin e parë prej 740 mijë eurosh Z Mobile, konform marrëveshjes të ndërmjetësuar...

Sindikata e Telekomit alarmon: Qeveria në shërbim të Z Mobile

para 4 dite - Infokusi

Edhe tri ditë kanë mbetur kur Telekomi i Kosovës do t’ia paguajë këstin e parë prej 740 mijë eurosh Z Mobile, konform marrëveshjes të ndërmjetësuar ndërmjet Qeverisë dhe Bordi të Drejtorëve të Telekomit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK