Haradinaj një vit nuk flet me Ramën, i porositi se është më mirë të punojë në njohjen e Kosovës se sa në problemet ndërmjet Ankarasë dhe Athinës

para 3 dite - TV21

Lideri i Aleancës për të Ardhmen e Kosovës (AAK) Ramush Haradinaj, për televizionin Ora Njuz tha se me kryeministrin shqiptar Edi Rama tashmë një vit nuk komunikojnë. “Ka kohë të gjatë, tashmë një vit...

Haradinaj një vit nuk flet me Ramën, i porositi se është më mirë të punojë në njohjen e Kosovës se sa në problemet ndërmjet Ankarasë dhe Athinës

para 3 dite - Koha.mk

Tiranë, 13 janar – Lideri i Aleancës për të Ardhmen e Kosovës (AAK) Ramush Haradinaj, për televizionin Ora Njuz tha se me kryeministrin shqiptar Edi Rama tashmë një vit nuk komunikojnë. “Ka kohë të gjatë,...

Haradinaj një vit nuk flet me Ramën, i porositi se është më mirë të punojë në njohjen e Kosovës se sa në problemet ndërmjet Ankarasë dhe Athinës

para 2 dite - InfoShqip

Lideri i Aleancës për të Ardhmen e Kosovës (AAK) Ramush Haradinaj, për televizionin Ora Njuz tha se me kryeministrin shqiptar Edi Rama tashmë një vit nuk komunikojnë. “Ka kohë të gjatë, tashmë një vit...

DEBATI/ Rama kundër Trump në 2016, Haxhiu: I jap të drejtë intelektualit Rama, por jo kryeministrit. Bushati: Hipokrizi!

para 3 dite - Gazeta Tema

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, shprehu rezerva të forta në 2016 për kandidatin republikan Donald Trump, i cili sfidonte në zgjedhjet presidenciale të 8 nëntorit Hillary Clinton për drejtimin e Shtëpisë...

Rama ndërmjetës mes Greqisë dhe Turqisë? Haradinaj i hedh kunjën: Do të ishte më mirë të punonte për…

para 3 dite - FaxWeb

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka komentuar ndërhyrjen e kryeministrin shqiptar Edi Rama për të bërë ndërmjetësin mes Turqisë dhe Greqisë. Sipas Haradinajt, në vend që të zgjidhë problemet...

Ndërmjetësimi në krizën turko-greke/ Haradinaj: Rama më mirë të ndihmonte Kosovën për njohje të reja

para 3 dite - Bota Sot

Gjatë intervistës për “Tempora”, ish kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj komentoi ndërhyrjen e kryeministrin shqiptar Edi Rama për të bërë ndërmjetësin mes Turqisë dhe Greqisë. Sipas Haradinajt, në...

Ndërmjetësimi në krizën turko-greke/ Haradinaj: Rama më mirë të ndihmonte Kosovën për njohje të reja

para 3 dite - Ora news

Gjatë intervistës për “Tempora”, ish kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj komentoi ndërhyrjen e kryeministrin shqiptar Edi Rama për të bërë ndërmjetësin mes Turqisë dhe Greqisë. Sipas Haradinajt, në...

Kriza turko-greke, Haradinaj: Rama më mirë të ndihmonte Kosovën për njohje të reja

para 3 dite - Arbresh

Gjatë intervistës për “Tempora”, ish kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj komentoi ndërhyrjen e kryeministrin shqiptar Edi Rama për të bërë ndërmjetësin mes Turqisë dhe Greqisë. Sipas Haradinajt, në...

Ndërmjetësimi në krizën turko-greke/ Haradinaj: Rama më mirë të ndihmonte Kosovën për njohje të reja sesa të…

para 3 dite - Dosja.al

Ramush Haradinaj 12 Janar, 2021 21:43 “E di diskutimin që ka Shqipëria me Greqinë për kufijtë në det. Ne kemi interes për të avancuar për njohjen me Athinën zyrtare, prandaj në këtë rast më mirë Rama të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK