Mëkati më i madh në jetë – mosmirënjohja

para 3 dite - Telegrafi

Në 77-vjetorin e lindjes së shkrimtarit Fatos Kongoli, Qendra Kombëtare e Librit edhe Leximit bën bashkë miq dhe dashamirës të veprës letrare të autorit. “Jemi mbledh për 77-vjetorin e lindjes së autorit,...

77 vjetori i Fatos Kongolit/ Mirënjohje nga Qendra Kombëtare e Librit dhe Leximit

para 3 dite - Zhurnal

Kur filloi pandemia një ndër takimet e mia të para me shkrimtarët ka qenë me Fatos Kongolin. Ishte i frikësuar, e kishte marrë malli të pinte kafen e përditshme dhe të bënte shëtitjet e tij po të përditshme...

Ditëlindja e 77-të e shkrimtarit/ Fatos Kongoli: Mëkatin më të madh e kupton kur shkon te Shën Pjetri

para 3 dite - Panorama

“Mëkati më i madh njerëzor është mosmirënjohja. Këtë e kupton pasi ngjitesh deri sipër. Troket te Shën Pjetri, të mbyllet dera dhe kthehesh pas”. Kështu u shpreh shkrimtari Fatos Kongoli dje, gjatë një...

77 vjetori i Fatos Kongolit/ Mirënjohje nga Qendra Kombëtare e Librit dhe Leximit

para 4 dite - Top Channel

Kur filloi pandemia një ndër takimet e mia të para me shkrimtarët ka qenë me Fatos Kongolin. Ishte i frikësuar, e kishte marrë malli të pinte kafen e përditshme dhe të bënte shëtitjet e tij po të përditshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK