Video e atentatit me breshëri plumbash në Milot, autorët me motor

para 3 dite - Mapo

Dalin pamjet e atentatit ndaj 45-vjeçarit Ylli Ibrahimi, ngjarje e ndodhur paraditen e sotme në Milot. Ibrahimi po dilte nga një lokal kur u sulmua me breshëri plumbash. Siç shihet edhe në pamje, atentatorët...

Përplasja mes 2 ndërtuesve për objektin në Tiranë, reagon avokati i Allmuçës: Ngjarja e orkestruar, ja si është e vërteta

para 3 dite - BalkanWeb

Pas përplasjes me armë mes dy ndërtuesve në Tiranë, ku i plagosur mbeti Sino Llanaj, ka reaguar avokati i biznesmenit Albert Allmuça, i cili akuzohet nga ortaku i tij se është autor i ngjarjes. Përmes...

Plagosja në zonën e ish-Parkut, reagon avokati i Allmuçës: Kjo është e vërteta?

para 3 dite - Albeu

Avokati i Albert Allmuçës, i cili u vetëdorëzua në polici pas të shtënave me armë paraditen e sotme në zonën e ish-Parkut ka sqaruar si qëndron historia e ndërtimit të pallatit. Sipas avokatit, administratori...

Plumba pas sherrit për pallatet/ Qëllohet një ndërtues, plagoset edhe një kalimtar

para 3 dite - Top Channel

Dy bashkëpronarë të një kompleksi në ndërtim në Tiranë, mëngjesin e kësaj të kërkure u përplasën me armë zjarri me njëri tjetrin. Burime të Top Channel nga policia, bëjnë me dije se biznesmenët Sino Llanaj...

VIDEO EKSKLUZIVE/ Breshëri plumbash ndaj 45-vjeçarit, ja momenti i atentatit në Milot

para 3 dite - Ora news

Gazetari i Ora News, Elton Qyno siguron pamje ekskluzive nga momenti i atentatit ndaj 45-vjeçarit Ylli Ibrahimi, ngjarje e ndodhur paraditen e sotme në Milot. Ibrahimi po dilte nga një lokal kur u sulmua...

Shkodër/ Plagosën dy vëllezërit pas konfliktit në lokal, arrestohet një nga autorit, vëllai i tij shpallet në kërkim

para 3 dite - Top Channel

Shkodër – Është arrestuar autori i plagosjes së dy vëllezërve në Shkodër më 11 janar të këtij viti. Sipas policisë në pranga është vënë A. D., 36 vjeç, banues në Shkodër, si dhe ka shpallur në kërkim vëllanë...

Biznesmeni Allmuça mohon përfshirjen në konfliktin e armatosur, thotë se është në gjyq me ortakun e pallatit

para 3 dite - Ora news

Administratori i shoqërisë “Star Construction shpk”, Albert Allmuça, mohon të jetë përfshirë në konfliktin me armë me ortakun e tij Sino Llanaj ditën e sotme, 13 janar, në kantierin e ndërtimit në rrugën...

Arrestohet autori që qëlloi me armë dy vëllezërit brenda lokalit

para 3 dite - Klan

Arrestohet autori që qëlloi me armë dy vëllezërit brenda lokalit Dy ditë pas plagosjes me armë të dy vëllezërve në Shkodër, policia ka vënë në pranga autorin e dyshuar të kësaj ngjarje. Ai është A.D. 36...

Plagosja e dy vëllezërve shkodranë, policia zbardh ngjarjen e rëndë, arrestohet njëri prej autorëve

para 3 dite - BalkanWeb

Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë në lagjen “Mark Lula”, ku u plagosën dy vëllezër. Sipas uniformave blu, ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit në ambientet e një...

Plagosja e dy vëllezërve në Shkodër, arrestohet një nga autorët

para 3 dite - Albeu

Eshtë arrestuar një nga autorët e dyshuar nga ngjarja në Shkodër ku mbeti i plagosur shtetasi Eduard Lekndreaj dhe vellai i tij. Në njoftimin zyrtar, policia thotë se në pranga është vënë një nga autorët...

Konflikti për ndërtimin e pallatit në zonën e ish-parkut/ Rrëfimi i banores: Vajzat dhe nëna ime ishin te hyrja e shkallëve, i shpëtuan plumbave për një fije

para 3 dite - Top Channel

Nga konflikti i sotëm pronari Sino Llanaj u plagos me armë zjarri dhe një kalimtar ka marrë një “plumb qorr”. Një banore tregoi më shumë për ngjarjen. Sino Llanaj dhe Albert Allmuçaj janë ortakë në ndërtimin...

Zbardhet plagosja e dy vëllezërve në Shkodër, arrestohet 36-vjeçari, policia shpall në kërkim edhe të vëllain

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Daniela Grrica Është zbardhur plagosja e dy vëllezërve në Shkodër, ngjarje e cila ka ndodhur 2 ditë më parë. Sipas uniformave blu, në pranga ka rënë autori i dyshuar, shtetasi...

Breshëri kallashi ndaj Ylli Brahimit, ishte duke pirë kafe

para 3 dite - Vizion Plus

Një atentat me armë zjarri ndodhi mesditën e kësaj të mërkure në Milot. Nga të shtënat, mbeti i plagosur rëndë Ylli Ibrahimi, i cili është transportuar në gjendje të rëndë për jetën drejt spitalit të traumës...

Plagosja e 2 vëllezërve në Shkodër – Arrestohet autori i dyshuar

para 3 dite - Mapo

Zbardhet ngjarja e ndodhur dy netë më parë në lagjen “Mark Lula”, Shkodër, ku mbetën të plagosur dy vëllezërit Lekëndreaj. Kështu pohon Policia, përmes një njoftimi zyrtar. Si të dyshuar për ngjarjen është...

Plagosja e ndërtuesit të pallatit në Tiranë/ avokatja e bashkëpronarit: Albert Muça ndodhej në shtëpi, nuk ishte i pranishëm në sherr

para 3 dite - Zhurnal

Zhurnal Ads Pak orë më parë, biznesmeni Saino Llanaj u plagos me armë zjarri. Sipas avokates Sheri, Sino Llanaj dhe Albert Allmuçaj janë bashkëpronar të një rezidence banimi prej 60 mijë metrash. Ajo thotë...

Plagosja e ndërtuesit të pallatit në Tiranë/ avokatja e bashkëpronarit: Albert Muça ndodhej në shtëpi, nuk ishte i pranishëm në sherr

para 3 dite - Top Channel

Pak orë më parë, biznesmeni Saino Llanaj u plagos me armë zjarri. Sipas avokates Sheri, Sino Llanaj dhe Albert Allmuçaj janë bashkëpronar të një rezidence banimi prej 60 mijë metrash. Ajo thotë se konflikti...

Shkodër: Dy vëllezër plagosën dy vëllezër, njëri në pranga, tjetri në kërkim

para 3 dite - Ora news

Arrestohet njëri prej autorëve të dyshuar të plagosjes së dy vëllezër në Shkodër. Ngjarja u shënua më 11 janar 2021 në lagjen “Mark Lula”, Sipas policisë autorët e dyshuar të kësaj ngjarjeje janë dy vëllezër,...

Plagosi dy vëllezërit në Shkodër, arrestohet autori i dyshuar

para 3 dite - NOA

Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e dy ditëve më parë në Shkodër, ku mbetën të plagosur dy vëllezër me armë zjarri. Në njoftimin zyrtar, policia thotë se në pranga është vënë një nga autorët e dyshuar,...

Zbardhet plagosja e dy vëllezërve në Shkodër! Arrestohet autori, në kërkim u shpall… Policia sqaron si ndodhi ngjarja

para 3 dite - Panorama

Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e dy ditëve më parë në Shkodër , ku mbeti i plagosur shtetasi Eduard Lekndreaj dhe vellai i tij. Në njoftimin zyrtar, policia thotë se në pranga është vënë një nga...

Plagosja e dy vëllezërve në Shkodër, arrestohet autori i dyshuar

para 3 dite - Syri

Arrestohet autori i dyshuar i ngjarjes ku mbetën të plagosur dy vëllezër në Shkodër. Mesohet gjithashtu se është shpallur në kërkim , vëllai i tij. Ja njoftimi i plotë i policisë: Shkodër Dokumentohet...

Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Milot, plagoset një person, dërgohet në spital

para 3 dite - Top Channel

Në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi Ylli Ibrahimi, i cili është transportuar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor. Burime për Top Channel bëjnë me dije se...

Plagosi 2 vëllezërit në Shkodër, arrestohet autori

para 3 dite - ABC News

Dokumentohet ngjarja e ndodhur në datën 11.01.2021, në lagjen “Mark Lula”, ku mbetën të plagosur dy vëllezër. Arrestohet autori i dyshuar i kësaj ngjarjeje, shpallet në kërkim vëllai i tij. Strukturat...

Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Milot, plagoset një person, dërgohet në spital

para 3 dite - Top Channel

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Milot. Në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi  Ylli ibrahimi, i cili është transportuar menjëherë në spital dhe ndodhet nën...

Milot: 45 vjeçari i shpëton atentatit, sillet me urgjencë në Tiranë

para 3 dite - Ora news

Një person mbeti i plagosur rëndë në Milot, në një ngjarje që në pamje të parë duket një atentat kriminal. Burimet thonë se objektiv i sulmit ishte 45 vjecari Yli Ibrahimi. Ai u qëllua me armë zjarri nga...

Detaje nga plagosja në Milot, dy persona me motor qëlluan me armë 45-vjeçarin

para 3 dite - BalkanWeb

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e Ylli Ibrahimit në Milot të Lezhës. BalkanWeb mëson se 45-vjeçari është qëlluar nga dy persona me motor. Ai është qëlluar me armë zjarri dhe është dërguar me urgjencë...

E nxorrën në pritë, si dy persona të maskuar qëlluan me breshëri ndaj 45 vjeçarit në Milot

para 3 dite - Albeu

Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja që ndodhi ditën e sotme në Milot, ku një 45 vjecar mbeti i plagosur. Mësohet se sulmi, ka ardhur nga dy persona të maskuar me motor dyshohet se kanë qëlluar mbi Ylli...

Plagosja në Tiranë, dorëzohet në polici biznesmeni Allmuça, ja dëshmia e tij mbi ngjarjen

para 3 dite - BalkanWeb

Është dorëzuar në Policinë e Tiranës biznesmeni Albert Allmuça, pas plagosjes me armë zjarri të ortakut të tij, Sino Llanaj, mëngjesin e sotëm. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se biznesmeni...

Plagosje me armë në Kurbin

para 3 dite - Klan

Foto ilustruese Plagosje me armë në Kurbin Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Kurbin rreth orës 12:10. I plagosuri është me iniciale Y.I., njofton policia. Ai është dërguar në spital dhe...

Dy persona i zunë pritë dhe e qëlluan me 30 plumba, si u plagos 45-vjeçari në Milot

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Enida Vërça Të shtëna me armë zjarri u regjistruan mesditën e kësaj të mërkure në Milot. Nga kjo ngjarje mbeti i plagosur 45-vjeçari Ylli Ibrahimi, i cili është transportuar...

Detaje të reja nga plagosja me armë e 45-vjeçarit/ Autorët kanë qenë dy persona me motor. Ngjarja ka ndodhur pas…

para 3 dite - Panorama

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me plagosjen me armë zjarri të 45-vjeçarit, Ylli Ibrahimi. Burime për “Panorama.al” bëjnë të ditur se kanë qenë dy persona me motor, të cilat dyshohet se kanë qëlluar...

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Milot, plagoset 45-vjeçari, dërgohet në spital

para 3 dite - BalkanWeb

Një person është plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Milot. Policia njofton se rreth orës 12:10 në rrethana të paqarta është plagosur shtetasi Y.I. Ky i fundit është transportuar menjëherë në spital...

Të shtëna me armë në Milot, dy persona me motor plagosin 45 vjeçarin

para 3 dite - Ora news

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Milot. I plagosur ka mbetur një 45 vjeçar, i identifikuar si Ylli Brahimi. Dy persona me motor kanë qëlluar në drejtim të Brahimit pas një konflikti. Sakaq policia...

Ndjekje dhe breshëri plumbash nga dy të maskuar, detaje nga atentati në Milot

para 3 dite - Syri

Një atentat me kallashnikov ka ndodhur mesditën e sotme në Milot, ku ka mbetur i plagosur Ylli Ibrahimi, 45 vjeç. Ndaj Ibrahimit kanë qëlluar dy persona të cilët ishin me maska. Ibrahimi është qëlluar...

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet: Disa të shoqëruar, autori i dyshuar në kërkim

para 3 dite - Zhurnal

Policia ka dhënë një njoftim zyrtar në lidhje me plagosjen e dyfishtë me armë zjarri që ndodhi mëngjesin e së mërkurës tek rruga “Ndre Mjeda” në Tiranë. Pas konfliktit të çastit mes bashkëpronarëve, Albert...

Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Milot, plagoset një person, dërgohet në spital

para 3 dite - Bota Sot

Në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi Ylli Ibrahimi, i cili është transportuar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor. Burime për Top Channel bëjnë me dije se...

Shqiptari u ekzekutua në mes të sheshit, gruaja shpërthen në britma, mediat greke nxjerrin pamjet pas vrasjes së 53-vjeçarit

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Daniela Grrica Mediat greke kanë nxjerrë pamjet nga vendi i ngjarjes së rëndë, ku shqiptari Edmond Llangozi, mbeti i vrarë, ndërsa dy djemtë e tij mbetën të plagosur. Në videon...

Atentati në Milot/ Dy persona të maskuar i zunë pritë dhe qëlluan me 30 plumba

para 3 dite - Mapo

Të shtënat me armë zjarri kanë tronditur qytetin e Milotit këtë mesditë. Ylli Ibrahimi, rreth 45-vjeç mbeti i plagosur. Dy persona të maskuar me motor dyshohet se kanë qëlluar mbi 45-vjeçarin, i cili ka...

Video/ Përplasja me armë mes dy biznesmenëve, momenti kur policia shoqëron disa të përfshirë

para 3 dite - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka bërë disa shoqërime, pas përplasjes fizike dhe me armë zjarri me biznesmenin Sino Llanaj, i cili mbeti i plagosur me dy plumba në këmbë. Gazetarja Klodiana Lala sjell në redaksinë...

Sot u plagos me armë, 4 ditë më parë biznesmenin e rrahën në mes të rrugës

para 3 dite - Klan

Sot u plagos me armë, 4 ditë më parë biznesmenin e rrahën në mes të rrugës Biznesmeni Sino Llanaj mbeti i plagosur sot me armë pas sherrit me ortakun e tij Albert Allmuça, konfliktet mes të cilëve vazhdojnë...

Qëllohet me breshëri plumbash 45 vjeçari në Milot

para 3 dite - Albeu

Të shtëna me armë janë regjistruar ditën e sotëm në Milot . Mësohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur një 45 vjeçar i identifikuar si Ylli Ibrahimi. Dy persona me motor dyshohet se kanë qëlluar mbi...

Sherri i dhunshëm në Tiranë, dorëzohet në polici biznesmeni Allmuça! Ja dëshmia e tij për ngjarjen

para 3 dite - Panorama

Pas plagosjes me armë zjarri të Sinan Llanajt është dorëzuar në policinë e Tiranës biznesmeni Albert Allmuça. News24 raporton se biznesmeni Allmuça është paraqitur në komisariat pas ngjarjes dhe ka thënë...

Dy persona të maskuar i zunë pritë dhe qëlluan 30 plumba, si u plagos 45-vjeçari në Milot

para 3 dite - ABC News

Të shtënat me armë zjarri kanë tronditur qytetin e Milotit këtë mesditë. Ylli Ibrahimi, rreth 45-vjeç mbeti i plagosur . Abncews.al mëson se dy persona të maskuar me motor dyshohet se kanë qëlluar mbi...

Ndjekje dhe breshëri plumbash nga dy të maskuar, detaje të reja nga atentati në Milot

para 3 dite - Syri

Një atentat me kallashnikov ka ndodhur mesditën e sotme në Milot, ku ka mbetur i plagosur Ylli Ibrahimi, 45 vjeç. Ndaj Ibrahimit kanë qëlluar dy persona, të cilët ishin me maska. Mësohet se ndaj 45-vjeçarit...

Plagosje me armë zjarri në Milot

para 3 dite - Vizion Plus

Një person është plagosur me armë zjarri në Milot. Sipas policisë, shtetasi I plagosur në mesditë me iniciale Y.L, është dërguar në spital. Rreth orës 12:10, në Milot,Kurbin, në rrethana ende të paqarta...

Plagoset me armë zjarri një person në Milot, detajet e para të ngjarjes

para 3 dite - NOA

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Milot të Shkodrës mesditën e sotme, ku mësohet se i plagosur ka mbetur një 45-vjeçar, i identifikuar si Y.I. Nga të dhënat e para, bëhet me dije se dy persona...

EMRI/ Plagoset me armë zjarri një 45-vjeçar! Informacionet e para të policisë

para 3 dite - Panorama

Një person është plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në Milot në rrethana ende të paqarta. Sipas policisë i plagosur ka mbetur Ylli Ibrahimi 45 vjeç, i cili është transportuar...

VIDEO nga masakra/ Gruaja qan shqiptarin e vrarë

para 3 dite - Syri.net Kosova

Mediat greke kanë publikuar pamje nga masakra në Athinë, ku humbi jetën 54-vjeçari shqiptar Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Në videon e publikuar nga MEGA shihet...

Të shtëna me armë zjarri në Milot, plagoset një person

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Enida Vërça Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Milot pak minuta më parë. Mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Njoftimi: Rreth orës 12:10, në Milot,Kurbin, në...

Tjetër plagosje me armë zjarri, qëllohet ndaj një personi në Milot (Emri)

para 3 dite - Mapo

Një tjetër plagosje me armë zjarri ka ndodhur në vend. Ngjarja është shënuar në Milot, ku është raportuar se një person është qëlluar me pistoletë. Ai është Ylli Ibrahimi 45 vjeç, i cili është qëlluar...

E FUNDIT/ Breshëri plumbash në Milot, një i plagosur

para 3 dite - ABC News

Të shtëna me armë në Milot, një i plagosur. Abcnews.al mëson se i plagosur ka mbetur një person rreth 45-vjeçar i identifikuar si Ylli Ibrahimi. Nga të dhënat e para bëhet me dije se dy persona me motor...

EMRI/ Plagoset me armë zjarri një person në Milot

para 3 dite - Syri

Plagoset me armë zjarri një person në Milot, i identifikuar si Ylli Ibrahimi. Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje te rëndë. Lezhë/Informacion paraprak Rreth orës 12:10, në Milot,Kurbin, në rrethana...

Plagosja e biznesmenit në Tiranë, vetëdorëzohet ortaku

para 3 dite - Syri

Është paraqitur vetë në komisariat biznesmeni Albert Allmuça. Raportohet se ai pretendon se nuk është i përfshirë në këtë ngjarje. Ai ka deklaruar se në atë orar nuk ka qenë fare në atë zonë kur ka ndodhur...

Plagosi ortakun? Biznesmeni paraqitet vetë në komisariat

para 3 dite - Albeu

Është paraqitur vetë në komisariat biznesmeni Albert Allmuça i cili pretendon se nuk është i përfshirë në këtë ngjarje. Sino Llanaj dhe Albert Allmuça u konfliktuan mëngjesin e sotëm dhe sherri agravoi...

Plagosi ortakun? Biznesmeni paraqitet vetë në komisariat

para 3 dite - Albeu

Është paraqitur vetë në komisariat biznesmeni Albert Allmuça i cili pretendon se nuk është i përfshirë në këtë ngjarje. Sino Llanaj dhe Albert Allmuça u konfliktuan mëngjesin e sotëm dhe sherri agravoi...

VIDEO- Plagosja pas sherrit në Tiranë, policia shoqëron disa persona, po kqyren kamerat e…

para 3 dite - Panorama

Efektivët e Policisë së Komisariatit Nr. 2 kanë shoqëruar disa persona pas sherrit të dhunshëm sot në kryeqytet, ku mbetën të plagosur me armë zjarri dy persona dhe një i tretë i lënduar me sende të forta....

Plagosja me armë në Tiranë, shkon vetë në komisariat biznesmeni Albert Allmuça

para 3 dite - Mapo

Pas plagosjes me armë të biznesmenit Sino Llanaj mëngjesin e sotëm në Tiranë, është paraqitur vetë në komisariat, biznesmeni tjetër me të cilin ai u konfliktua, Albert Allmuça. Në dëshminë që ka dhënë...

Plagosja e biznesmenit në Tiranë, paraqitet vetë në komisariat ortaku

para 3 dite - ABC News

Është paraqitur vetë në komisariat biznesmeni Albert Allmuça. Gazetarja Xhensila Kodra raporton se Allmuça pretendon se nuk është i përfshirë në këtë ngjarje. Sino Llanaj dhe Albert Allmuça u konfliktuan...

Para një jave u rrahën pas shitjes së apartamenteve dy herë, dalin detaje për plagosjen në Tiranë

para 3 dite - Bota Sot

Një plagosje me armë ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Raportohet se pas një sherri me ortakun e tij ka mbetur i plagosur me armë Sino Llanaj. Ai është pronar i “Star Construction”...

Vrasja e shqiptarit në Athinë, publikohen pamjet pak momente pas ekzekutimit. Gruaja në lot mbi trupin e burrit

para 3 dite - Panorama

Mediat greke kane publikuar pamjet pak momente pas ekzekutimit të shqiptarit Edmond Llangozi, 53 vjeç, në të cilën dëgjohen të qarat e gruas së tij. Video është filmuar nga kalimtarë të rastit pak pasi...

Ortakët e pallatit sherr me arme mes tyre, 3 të plagosur tek Ish-parku i autobuzave

para 3 dite - Vizion Plus

Dy ortaket e një pallati në rrugën “Ndre Mjeda” janë bërë sërish object I një konfliti të vjeter, që sot ka degjeneruar në tre persona të lënduar. I plagosur ka mbetur biznesmeni Sino Llanaj ndërsa ortaku...

Plagoset me armë zjarri një 42-vjeçar në Tiranë

para 3 dite - Telegrafi

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek ish-parku i autobusëve, ndërsa në konflikt janë përfshirë disa persona. I plagosuri...

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet: Disa të shoqëruar, autori i dyshuar në kërkim

para 3 dite - ABC News

Policia ka dhënë një njoftim zyrtar në lidhje me plagosjen e dyfishtë me armë zjarri që ndodhi mëngjesin e së mërkurës tek rruga “Ndre Mjeda” në Tiranë. Pas konfliktit të çastit mes bashkëpronarëve, Albert...

Tiranë/ Plagoset me armë zjarri një person, dhunohet me sende të forta roja i një objekti

para 3 dite - Top Channel

TIRANË- Një  plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek ish-parku i autobusëve, ndërsa në konflikt janë përfshirë disa persona....

Borxhe dhe përplasje me armë, historia e konfliktit të dy ndërtuesve në Tiranë

para 3 dite - NOA

Detaje të reja janë zbuluar nga përplasja mes dy biznesmenëve të ndërtimit tek rruga “Ndre Mjeda” në Tiranë, ku për pasojë mbetën dy persona të plagosur dhe një i lënduar. ‘Abc news’ raporton se historia...

Përplasja me armë mes dy ortakëve në Tiranë, plumbat kapën edhe një kalimtar, roja u qëllua me grushte (Emrat)

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Daniela Grrica Plagosje me armë zjarri janë regjistruar paraditen e sotme në kryeqytet, ku për pasojë ka mbetur i plagosur biznesmeni Sino Llanaj dhe një kalimtar i rastit....

Përplasja mes dy biznesmenëve, reagon avokati i Allmuçës: Fituam gjyqin me ‘Llanaj Ndërtim Shpk’

para 3 dite - Dosja.al

Vendi ku ndodhi përplasja 13 Janar, 2021 15:51 Reagon avokati i Allmuçës: Fituam gjyqin me ‘Llanaj Ndërtim Shpk’ vijon…

Plagosja në zonën e ish-Parkut/ Reagon avokati i Allmuçës: Nuk ka qenë fare në kantier, ja si është e vërteta e ndërtimit të pallatit

para 3 dite - FaxWeb

Reagimi i avokatit të Albert Allmuçës: Në lidhje me informacionet e publikuara sot në disa media në lidhje me një konflikt të ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë, dëshirojmë të sqarojmë si më poshtë...

Tiranë/ Plagoset me armë zjarri një person, dhunohet me sende të forta roja i një objekti

para 3 dite - Top Channel

TIRANË- Një  plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek ish-parku i autobusëve, ndërsa në konflikt janë përfshirë disa persona....

Në pallatin ku u plagos biznesmeni, 6 muaj më parë u gjet i vdekur roja

para 3 dite - Mapo

Në pallatin e pandërtuar ende ku u plagos sot me armë zjarri biznesmeni Sino Llanaj, regjistrohet vdekja e një rojeje. Gjashtë muaj më parë humbi jetën i identifikuari me inicialet N.B., 50 vjeç. Asokohe,...

Borxhi/ Shkaku për vrasjen e shqiptarit në Greqi, u plagosën rëndë dy djemtë

para 3 dite - Mapo

Një sulm me armë ndodhi para dy netësh në Athinë të Greqisë, ku mbeti i vdekur Edmond Llangozi dhe u plagosën 2 djemtë e tij së bashku me një kamariere. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 18:30 pasdite,...

Tiranë/ Plagoset me armë zjarri një person, dhunohet me sende të forta roja i një objekti

para 3 dite - Zhurnal

TIRANË- Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek ish-parku i autobusëve, ndërsa në konflikt janë përfshirë disa persona. I...

VIDEO nga masakra/ Gruaja qan shqiptarin e vrarë

para 3 dite - Syri

Mediat greke kanë publikuar pamje nga masakra në Athinë, ku humbi jetën 54-vjeçari shqiptar Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Në videon e publikuar nga MEGA shihet...

Plagosja me armë e 45-vjeçarit/ Detaje: Autorët kanë qenë dy persona me motor. Ngjarja ka ndodhur pas…

para 3 dite - Java News

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me plagosjen me armë zjarri të 45-vjeçarit, Ylli Ibrahimi. Sipas informacioneve të para, bëhet e ditur se kanë qenë dy persona me motor, të cilat dyshohet se kanë...

Zbardhet përplasja mes dy grupeve në Tiranë/ Si nisi konflikti mes biznesmenëve, plumbat kapën dhe një kalimtar

para 3 dite - BalkanWeb

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e biznesmenit 42-vjeçar Sino Llanaj, pak më parë në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ka pasur një përplasje mes dy pronarëve të një objekti...

Sot u plagos biznesmeni, 6 muaj më parë një roje u gjet i vdekur në pallatin e "sherrit"

para 3 dite - Albeu

Ditën e sotme biznesmeni Sino Llanaj u plagos me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda”, ku gjithçka ka nisur pas një sherri mes ortakësh të kompanisë. I plagosur ka mbetur edhe...

VIDEO/ Biznesmenët e ndërtimit në Tiranë qëllojnë me armë njëri-tjetrin, para 4 ditësh u rrahën në ‘Astir’. Shisnin dy herë apartamentet

para 3 dite - Gazeta Tema

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së mërkurës në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake nga Policia e Shtetit, i plagosur ka mbetur 42 vjeçari...

Sherri për borxhin financiar/ Skena e krimit në Greqi që la të vdekur babain shqiptar dhe plagosi rëndë dy djemtë

para 3 dite - Top Channel

Një sulm me armë ndodhi para dy netësh në Athinë të Greqisë, ku mbeti i vdekur Edmond Llangozi dhe u plagosën 2 djemtë e tij së bashku me një kamariere. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 18:30 pasdite,...

Plagosja e dy vëllezërve shkodranë, arrestohet njëri prej autorëve

para 3 dite - Almakos

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë në Shkodër, ku mbetën të plagosur dy vëllezër. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit në ambientet e një bar-kafeje,...

U rrah barbarisht të shtunën – Kush është biznesmeni i plagosur në Tiranë (VIDEO)

para 3 dite - Mapo

Biznesmeni Sino Llanaj, 42 vjeç, është i plagosuri i konfliktit të sotëm të agravuar me të shtëna armësh në ish-Parkun e autobusëve, Tiranë. Mësohet se Llanaj është qëlluar në këmbë dhe se është dërguar...

Plagosje me armë në Tiranë, biznesmeni i ndërtimeve qëllohet nga ortaku

para 3 dite - Zeri

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së mërkurës në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake nga Policia e Shtetit, i plagosur ka mbetur 42-vjeçari...

Borxhe e mosshlyerje pagesash: Si përfundoi tek plumbi konflikti mes dy biznesmenëve në Tiranë

para 3 dite - ABC News

Detaje të reja janë zbuluar nga përplasje mes dy biznesmenëve të ndërtimit tek rruga “Ndre Mjeda” në Tiranë, ku për pasojë mbetën dy persona të plagosur dhe një i lënduar. Gazetarja Xhensila Kodra raporton...

Plagosja/ Misteri i pallatit me sherre, 6 muaj më parë vdiq roja

para 3 dite - Syri

Biznesmeni Sino Llanaj është plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda”, ku gjithçka ka nisur pas një sherri mes ortakësh të kompanisë “Star Construction”....

Të shtënat me armë në Tiranë, pas sherrit mes dy biznesmenëve. I plagosur dhe roja e një kalimtar i rastit. Ç’ndodhi 4 ditë më parë

para 3 dite - Panorama

Një sherr dhe më pas konflikt fizik mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim në z onën e ish-Parkut të autobusëve në Tiranë ka përfunduar me plagosjen me armë zjarri të biznesmenit 42-vjeçar Sino Llanaj....

U rrah për vdekje të shtunën – Kush është biznesmeni i plagosur në Tiranë (VIDEO)

para 3 dite - Mapo

Biznesmeni Sino Llanaj, 42 vjeç, është i plagosuri i konfliktit të sotëm të agravuar me të shtëna armësh në ish-Parkun e autobusëve, Tiranë. Mësohet se Llanaj është qëlluar në këmbë dhe se është dërguar...

Sot u plagos me armë nga ortaku, pamjet e rrahjes së ndërtuesit Sino Llanaj javën e shkuar

para 3 dite - ABC News

Plagosja e sotme nuk ishte përplasja e parë mes dy biznesmenëve Sino Llanaj dhe Albert Allmuça. Vetëm pak ditë më parë, të shtunën e javës së kaluar Sino Llanaj u rrah nga badigradët e ortakut të tij gjatë...

Përplasja mes biznesmenëve/ Si nisi konflikti, plumbat kapën edhe kalimtarin

para 3 dite - Syri

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e biznesmenit 42-vjeçar Sino Llanaj, pak më parë në Tiranë. Raportohet se ka pasur një përplasje mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim, përkatësisht Sino Llanaj...

Emri/ Kush është biznesmeni që u plagos me armë zjarri në Tiranë, pak ditë më parë u dhunua fizikisht

para 3 dite - BalkanWeb

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është plagosur me plumb në këmbë 42-vjeçari Sino Llanaj. Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti...

Përplasja mes biznesmenëve/ Si nisi konflikti, plumbat kapën dhe një kalimtar

para 3 dite - Syri

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e biznesmenit 42-vjeçar Sino Llanaj, pak më parë në Tiranë. Raportohet se ka pasur një përplasje mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim, përkatësisht Sino Llanaj...

Të shtëna me armë në kryeqytet

para 3 dite - Klan

Të shtëna me armë në kryeqytet Një ngjarje është duke u zhvilluar në zonën e ish-parkut të autobusëve në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se ka pasur një konflikt dhe është qëlluar me armë...

Ortak e pallatit sherr me arme mes tyre, 3 të plagosur tek Ish-parku i autobuzave

para 3 dite - Vizion Plus

Dy ortaket e një pallati në rrugën “Ndre Mjeda” janë bërë sërish object I një konfliti të vjeter, që sot ka degjeneruar në tre persona të lënduar. I plagosur ka mbetur biznesmeni Sino Llanaj ndërsa ortaku...

U qëllua 7 herë në drejtim të biznesmenit, plagoset aksidentalisht kalimtari

para 3 dite - Mapo

Tiranë – Një kalimtar është plagosur aksidentalisht, teksa 4 autorë të maskuar qëllonin në drejtim të biznesmenit Sino Llanaj. Vijon…

Plagoset me armë zjarri një 42-vjeçar në Tiranë

para 3 dite - RTK

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek ish-parku i autobusëve, ndërsa në konflikt janë përfshirë disa persona. I plagosuri...

Misteri i pallatit me sherre, 6 muaj më parë vdiq roja

para 3 dite - ABC News

Biznesmeni Sino Llanaj është plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda”, ku gjithçka ka nisur pas një sherri mes ortakësh të kompanisë “Star Construction”....

VIDEO/ Biznesmeni i plagosur sot u dhunua edhe para pak ditësh

para 3 dite - Syri

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Tiranë. Raportohet se është plagosur me plumb në këmbë biznesmeni 42-vjeçar Sino Llanaj, ndërsa autori Albert Allmuça është shpallur në kërkim. Ngjarja...

Të shtëna armësh në Milot, plagoset 45-vjeçari, mister shkaqet e ngjarjes

para 3 dite - Java News

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Milot të Shkodrës mesditën e sotme, ku mësohet se i plagosur ka mbetur një 45-vjeçar, i identifikuar si Y.I. Nga të dhënat e para, bëhet me dije se dy persona...

Konflikti për ndërtimin e pallatit në zonën e ish-Parkut/ Rrëfimi i banores: Nëna dhe vajzat e mia ishin jashtë kur kërciti arma

para 3 dite - FaxWeb

Nga konflikti i sotëm midis ortakëve të pallatit prej 60 mijë metra katrorë në rrugën “Ndre Mjeda” Sino Llanaj dhe Albert Allmucaj u rrezikua jeta e banoreve qe ndodheshin aty. Nga ky konflikt mbeti i...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, raportohet për një të plagosur

para 3 dite - BalkanWeb

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se është plagosur më armë një person te ish-parku i autobusëve. Nga të dhënat e...

Plagosja në Tiranë, ortakët u rrahën para një jave pas shitjes së apartamenteve dy herë

para 3 dite - Albeu

Një plagosje me armë ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Pas një sherri mes ortakësh të kompanisë “Star Construction” kanë mbetur të plagosur dy persona. Njëri prej të plagosurve...

Plagosja në Tiranë, nga një konflikt mes ortakëve të një pallati në ndërtim

para 3 dite - NOA

Një konflikt mes dy ortakëve të një pallati në ndërtim në Tiranë, ka përfunduar deri në përdorimin e armëve, ku për pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30 të mëngjesit...

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e biznesmenit Llanaj

para 3 dite - Mapo

Zbardhen detaje të reja nga konflikti i agravuar me të shtëna armësh në ish-Parkun e autobusëve, Tiranë. Biznesmeni Sino Llanaj, 42 vjeç, është qëlluar në këmbë me armë zjarri nga katër persona të maskuar....

Sot u plagos me armë, 4 ditë më parë biznesmenin e rrahën në mes të rrugës

para 3 dite - Java News

Biznesmeni Sino Llanaj mbeti i plagosur sot me armë pas sherrit me ortakun e tij Albert Allmuça, konfliktet mes të cilëve vazhdojnë prej kohësh për një pallat në ndërtimnë rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë....

Konflikti për pallatin në Tiranë, identifikohet i plagosuri dhe autori

para 3 dite - Syri

Konflikti i para pak ditëve për një pallat në Tiranë ka vazhduar të prodhojë dhunë. Një person është plagosur me armë zjarri në kryeqytet pas përplasjes për një pallat. Raportohet se i plagosuri quhet...

E FUNDIT/ Pak ditë më parë e rrahën, kush është biznesmeni i plagosur

para 3 dite - Albeu

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Tiranë. Deri tani mësohet se është plagosur me plumb në këmbë 42-vjeçari Sino Llanaj . Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti fizik mes dy pronarëve...

U rrah për vdekje të shtunën – Kush është biznesmeni i plagosur në Tiranë (EMRI)

para 3 dite - Mapo

Biznesmeni Sino Llanaj, 42 vjeç, është i plagosuri i konfliktit të sotëm të agravuar me të shtëna armësh në ish-Parkun e autobusëve, Tiranë. Mësohet se Llanaj është qëlluar në këmbë dhe se është dërguar...

U rrahën para një jave pas shitjes së apartamenteve dy herë, detaje për plagosjen në Tiranë

para 3 dite - ABC News

Një plagosje me armë ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Gazetarja Xhensila Kodra raporton se pas një sherri me ortakun e tij ka mbetur i plagosur me armë 42-vjeçari Klodjan Gomina....

Plagosja e dy vëllezërve më 11 janar në Shkodër, vihet në pranga autori, në kërkim vëllai i tij

para 3 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 13 Janar, 2021 14:32 SHKODËR – Dokumentohet ngjarja e ndodhur në datën 11.01.2021, në lagjen “Mark Lula”, ku mbetën të plagosur dy vëllezër. Arrestohet autori i dyshuar i kësaj ngjarjeje,...

Sherri për borxhin financiar/ Skena e krimit në Greqi që la të vdekur babain shqiptar dhe plagosi rëndë dy djemtë

para 3 dite - Bota Sot

Një sulm me armë ndodhi para dy netësh në Athinë të Greqisë, ku mbeti i vdekur Edmond Llangozi dhe u plagosën 2 djemtë e tij së bashku me një kamariere. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 18:30 pasdite,...

Tiranë/ Plagoset me armë zjarri një person, dhunohet me sende të forta roja i një objekti

para 3 dite - Bota Sot

TIRANË- Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek ish-parku i autobusëve, ndërsa në konflikt janë përfshirë disa persona. I...

Qëllohet me armë zjarri një person në ish-Parkun e autobusëve

para 3 dite - Mapo

Tiranë – Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e sotëm në ish-Parkun e autobusëve, në fund të Rrugës së Kavajës. Një konflikt i agravuar ka çuar në plagosjen e një personi, i cili mësohet...

U rrah për vdekje të shtunën – Kush është biznesmeni i plagosur në Tiranë

para 3 dite - Mapo

Mësohet se kush është i plagosuri gjatë konfliktit të agravuar me të shtëna armësh në ish-Parkun e autobusëve, Tiranë. Bëhet fjalë për biznesmenin Sino Llanaj.

Përplasje mes ortakëve të një pallati, identifikohet i plagosuri dhe autori i dyshuar në Tiranë

para 3 dite - ABC News

ABC mëson detaje të reja rreth plagosjes që ndodhi mëngjesin e së mërkurës në kryeqytet. Mësohet se rreth orës 09:20, tek një pallat në ndërtim është plagosur me armë zjarri 42-vjeçari Klodjan Gomina....

LAJM I FUNDIT/ Plagosja e dy vëllezërve në Shkodër, Policia arreston autorin e dyshuar, në kërkim i vëllai

para 3 dite - FaxWeb

Dokumentohet ngjarja e ndodhur në datën 11.01.2021, në lagjen “Mark Lula”, ku mbetën të plagosur dy vëllezër. Arrestohet autori i dyshuar i kësaj ngjarjeje, shpallet në kërkim vëllai i tij. Strukturat...

Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për një të plagosur

para 3 dite - Albeu

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mëngjes në Tiranë. Policia ka marrë njoftim për të shtënat pas një konflikti në zonën e ish-Parkut të autobusëve. Nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person...

Të shtëna më armë zjarri në ish-parkun e autobusëve në Tiranë, një i plagosur

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Enida Vërça Të shtëna me armë janë regjistruar mëngjesin e sotëm në zonën e ish-parkut të autobusëve në Tiranë. Mësohet se ngjarja është regjistruar pas një konflikti çati....

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, raportohet për të plagosur

para 3 dite - Panorama

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mëngjes në Tiranë. Policia ka marrë njoftim për të shtënat pas një konflikti në zonën e ish-Parkut të autobusëve. “News 24” raporton se nga të shtënat ka mbetur...

Plagosje me armë në Tiranë, ja detajet e para nga ngjarja

para 3 dite - Syri

Të shtëna me armë janë regjistruar mëngjesin e së mërkurës në Tiranë. Mësohet se është plagosur me armë zjarri një person tek ish-Parku i Autobusave në kryeqytet. Nga të dhënat e para raportohet se ka...

Të shtëna me armë në Tiranë, ka të plagosur

para 3 dite - Vizion Plus

Të shtëna me armë tek zona e Ish-Parkut të autobuzëve në Tiranë paraditen e kësaj të mërkurë. Një person është plagosur pas një konflikti të castit në këtë zonë. Policia ka shkuar menjehere ne vendin e...

Të shtëna me armë tek ish Parku i Autobusëve, në Tiranë

para 3 dite - Ora news

Të shtëna me armë zjarri në zonën e ish Parkut të Autobusëve, në Tiranë. vijon

Plagoset një person me armë zjarri në Tiranë

para 3 dite - NOA

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pak në parë në Tiranë, në zonën e ish-Parkut të Autobusëve. Paraprakisht dyshohet se është plagosur një person pas një konflikti. Policia po shkon drejt vendit të...

Lajmi i fundit/ Qëllohet me armë zjarri një person në ish-Parkun e autobusëve

para 3 dite - Mapo

Tiranë – Një person është qëlluar me armë zjarri në ish-Parkun e autobusëve. Vijon…

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë

para 3 dite - ABC News

Të shtëna me armë janë regjistruar tek ish-parku i autobusëve në Tiranë. Mësohet se polica po shkon në vendngjarje. Lajmi në përditësim…

Plagosje me armë në Tiranë

para 3 dite - Syri

Të shtëna me armë janë regjistruar mëngjesin e së mërkurës në Tiranë. Mësohet se është plagosur me armë zjarri një person tek ish-Parku i Autobusave në kryeqytet. VIJON

FOTOT/ Ky është Albert Allmuça, ish-ortaku që akuzohet se plagosi Sino Llanajn te ish-Parku, ndërtuesi mohoi përfshirjen në ngjarje, por para 4 ditësh e mbuloi në gjak

para 3 dite - Dosja.al

Albert Allmuça dhe Sino Llanaj 13 Janar, 2021 14:04 TIRANE- Albert Allmuça është personi më i dëgjuar për ditën e sotme, dhe jo pa arsye. Biznesmeni është përfshirë prej kohësh në një konflikt me ish-ortakun...

Sherri nisi për borxhin/ Policia skicon autorin e vrasjes së shqiptarit në Greqi, 50-vjeçari në kërkim për atentain ndaj familjes Llangozi

para 3 dite - Dosja.al

Foto nga ngjarja ne Greqi 13 Janar, 2021 14:04 GREQI –Policia ka siguruar kamerat e sigurisë së zonës dhe po heton për të identifikuar autorët e vrasjes, të cilët shkaktuan panik në sheshin e Agios Sostis....

Video nga vrasja e shqiptarin në Greqi, gruaja vajton bashkëshortin e vrarë

para 3 dite - Dosja.al

PAMJE NGA VENDNGJARJA 13 Janar, 2021 13:54 GREQI – Mediat greke kanë publikuar pamje nga masakra në Athinë, ku humbi jetën 54-vjeçari shqiptar Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe...

Masakra mes shqiptarëve në Athinë, dalin pamjet brenda lokalit ku ndodhi krimi

para 3 dite - Albeu

Detaje të reja zbardhen nga sulmi në Athinë, u mbeti i vrarë 54-vjeçari Edmond Llangozi, ndërsa të plagosur mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozidhe një punonjës i lokalit . Mediet greke shkruajnë...

Të shtëna me armë zjarri në Milot, plagoset 45-vjeçari

para 3 dite - Almakos

Një person është plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Milot. Burimet zyrtare bëjnë me dije se rreth orës 12:10 në rrethana të paqarta është plagosur shtetasi Ylli Ibrahimi. 45-vjeçari është transportuar...

FOTO-EKSKLUZIVE/ Me kapele dhe triko sportive, momenti kur autorët e atentatit në Milot largohen pas breshërisë së plumbave

para 3 dite - Dosja.al

Autoret e plagosjes ne Milot 13 Janar, 2021 13:27 FOTO-EKSKLUZIVE/ Me kapele dhe triko sportive, momenti kur autorët e atentatit në Milot largohen pas breshërisë së plumbave 1 / 2 Autoret e plagosjes ne...

Përleshja për pallatin në Tiranë, plumbat kapën edhe kalimtarin, 6 muaj më parë ndërroi jetë roja

para 3 dite - Java News

Biznesmeni Sino Llanaj është plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda”, ku gjithçka ka nisur pas një sherri mes ortakësh të kompanisë ndërtuese. I plagosur...

Me qira dhe me kredi…. Historia e trishtë e banorit që bleu apartament tek pallati i dy ortakëve, denoncimi në Dosja.al: Më lehtë hyn në Capitoll Hill se te shtëpia jote

para 3 dite - Dosja.al

Sino Llanaj pas rrahjes nga rojet e Albert Allmuçës 13 Janar, 2021 13:08 TIRANE- U bënë 3- 4 vjet tashmë, që ka paguar shtëpinë e re. Jeton në shtëpi me qera, paguan kredinë për shtëpinë e re dhe nuk hyn...

SKENË KRIMI/ Dalin pamjet nga Miloti, rruga ku ndodhi atentati ndaj Ibrahimit, e rrethuar nga forca të shumta policie

para 3 dite - Dosja.al

Pamje nga plagosja në Milot 13 Janar, 2021 13:04 MILOT – Videoja që po shikoni tregon vendin ku u bë atnetati ndaj Ylli Ibrahimit në Milot. Siç edhe shihet në pamejt e gjithë rruga është rrethuar me shiritin...

Skandali tek ish-parku! Përplasja mes dy ish-ortakëve u denoncua muaj më parë, ndërtuesit e nxirrnin inatin tek banorët, si i mbylli sytë policia para të drejtës PUBLIKE

para 3 dite - Dosja.al

Ngjarja, denoncimi dhe Sino Llanaj 13 Janar, 2021 12:52 TIRANE- Një përplasje me armë e paralajmëruar! Dosja.al ka denoncuar disa herë situatën tek ish-Parku i Autobusëve, atje ku banorët e një pallati...

Pamjet brenda lokalit ku ndodhi masakra ndaj familjes shqiptare në Athinë (Video)

para 3 dite - NOA

Dy ditë pas ekzekutimit të një 54-vjeçari shqiptar dhe plagosjes së dy djemve të tij në Athinë, mediat greke kanë publikuar pamje nga vendi ku ndodhi ngjarja. Pamjet pas ngjarjes tregojnë shenjat e plumbave...

Të maskuar e me motor, si i zunë pritë autorët 45-vjeçarit në Milot, e qëlluan me breshëri sapo e panë, por u dështoi atentati

para 3 dite - Dosja.al

13 Janar, 2021 12:50 MILOT – Dosja.al ka mësuar se personat që plagosën sot 45-vjeçarit Ylli Ibrahimi, ishin të mirëpërgatitur për një atentat. Të maskuar, dy autorët hipën mbi një motor dhe vëzhguan ‘shënjestrën’...

Detaje nga plagosja tek ish-Parku, biznesmeni i ndërtimeve u qëllua nga ortaku

para 3 dite - Java News

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së mërkurës në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake nga Policia e Shtetit, i plagosur ka mbetur 42 vjeçari...

U vetëdorëzua në Polici, ‘habit’ biznesmeni Albert Allmuça, zbardhet dëshmia: Jam sëmurë me COVID19, s’kam plagosur njeri

para 3 dite - Dosja.al

Policia në Elbasan 13 Janar, 2021 12:32 TIRANE- Biznesmeni Albert Allmuça u vetëdorëzua në komisariatin nr.2 në Tiranë pasi u shpall në kërkim nga Policia, për ngjarjen e rëndë te ish-Parku. Por mediat...

Zbardhet EMRI/ Ky është personi që u plagos në Milot, ka marrë plumb në këmbë

para 3 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 13 Janar, 2021 12:32 MILOT – Personi që u plagps me armë zjarri në Milot është identifikuar si Y.Ibrahimi. Mësohet se Ibrahimi ka marrë një plumb në këmbë. Ai është dërguar në spital ku...

LAJM I FUNDIT/ Plagoset një person me armë zjarri në Milot

para 3 dite - Dosja.al

13 Janar, 2021 12:28 MILPT- Një person është plagosur me armë zjarri në Milot. Mësohet se ngjarja ka ndodhur para pak minutash. Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit apo rrethanat e ngjarjes. vijon… (f.m/dosja.al)

LAJM I FUNDIT/ Plagoset me armë zjarri një person në Milot (Emri)

para 3 dite - FaxWeb

Plagoset me armë zjarri një person në Milot, i identifikuar si Y.Ibrahimi. Vijon…

Plagoset me armë zjarri një 42-vjeçar në Tiranë

para 3 dite - Arbresh

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek ish-parku i autobusëve, ndërsa në konflikt janë përfshirë disa persona. I plagosuri...

Sherri në pallatin e ‘mallkuar’ tek Ish-Parku i Autobusëve, në gusht të 2020-ës një roje u gjet i pajetë

para 3 dite - Dosja.al

Foto nga vendngjarja 13 Janar, 2021 12:19 TIRANE- Pallati i ndërtuar nga dy ish-ortakët Sino Llanaj dhe Albert Allmuça nuk po gëzohet nga banorët që kanë hedhur para për të hyrë në këto banesa. Sherri...

LAJM I FUNDIT/ Plagosja e Sino Llanajt, vetëdorëzohet në polici biznesmeni Albert Allmuça

para 3 dite - FaxWeb

Plagosja e Sino Llanajt dhe e një kalimtari të rastit, vetëdorëzohet në polici biznesmeni Albert Allmuça. Burime bëjnë me dije se Allmuça ka pretentuar në Polici se nuk ka qenë i përfshirë në ngjarje,...

Konflikt për pallatin, plagoset me armë 42-vjeçari në Tiranë

para 3 dite - Java News

Një 42-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti të paraditen e kësaj të mërkure. Mësohet se 42-vjeçari ka marrë një plagë plumbi në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën....

Ky është shqiptari që u vra dje në Greqi

para 3 dite - Bota Sot

Top Channel ka publikuar foton e shqiptarit të vrarë mbrëmjen e djeshme në Athinë, Edmond Llangozi ku u plagosën dhe dy djemtë e tij si dhe një kamariere. Sipas mediave greke, djemtë Anxhelo dhe Mihal...

ME VIDEO/ Sot u plagos nga ish-ortaku, kush është biznesmeni Sino Llanaj, si u gjakos dhe u rrah 4 ditë më parë për pallatin tek Parku

para 3 dite - Dosja.al

Momenti i rrahjes se Sino Llanajt 13 Janar, 2021 12:07 TIRANE- Sino Llanaj, biznesmeni 42-vjeçar që u plagos ditën e sotme gjatë konfliktit me ish-ortakun e tij, Albert Allmuça, ishte prej kohësh në një...

Ky është shqiptari që u vra dje në Greqi

para 3 dite - GazetaBlic

Top Channel ka publikuar foton e shqiptarit të vrarë mbrëmjen e djeshme në Athinë, Edmond Llangozi  ku u plagosën dhe dy djemtë e tij si dhe një kamariere. Sipas mediave greke, djemtë Anxhelo dhe Mihal...

Të shtëna armësh në Tiranë, një i plagosur tek ish-Parku i Autobusëve

para 3 dite - Java News

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se është plagosur më armë një person te ish-Parku i Autobusëve. Nga të dhënat e para raportohet se ka pasur një konflikt...

LAJM I FUNDIT/ Plagosja e biznesmenti Sino Llanaj, Policia nxjerr njoftimin zyrtar

para 3 dite - Dosja.al

Pallati ku ndodhi ngjarja tek ish-Parku i Autobusëve 13 Janar, 2021 11:42 Me datë 13.01.2020, rreth orës 09:20, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri shtetasi S. Ll.,...

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e biznesmenit Llanaj, si nisi konflikti, plumbat kapën dhe një kalimtar

para 3 dite - Almakos

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e biznesmenit 42-vjeçar Sino Llanaj, pak më parë në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se ka pasur një përplasje mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim, përkatësisht...

Plagosja me dy plumba e biznesmenit Llanaj pas sherrit për pallatin, zbulohet vdekja e një tjetër personi 6 muaj më parë në objekt

para 3 dite - FaxWeb

Kronikë e një ngjarje të paralajmëruar ka qenë plagosja e trefishtë që ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Ndre Mjeda’ në Tiranë, pas konfliktit mes dy biznesmenëve për pronësinë e një pallati në ndërtim....

Pamje nga pallati ku u plagos biznesmeni Sino Llanaj, blutë rrethojnë vendin, asnjë lëvizje përreth zonës

para 3 dite - Dosja.al

Pamje nga ish-parku i Autobusave, perballe pallatit ku ndodhi ngjarja 13 Janar, 2021 10:42 TIRANË -Atentati i ndodhur ditën e sotme në pallatin në pronësi të dy ortakëve, Albert Allmuça dhe Sino Llanaj...

Hyri me shkopa bejsbolli të marrë hak për dhunimin, si iu përgjigj Allumça Sinës me armë zjarri, rojet nxorrën pistoletat gjithashtu

para 3 dite - Dosja.al

Sino Llanaj dhe pallati ku ndodhi ngjarja tek ish-Parku i Autobusëve dhe foto ilustruese 13 Janar, 2021 10:39 TIRANË – Biznesmeni Sino Llanaj që mbeti i plag osur mëngjesin e sotëm te k ish-parku i Autobusëve,...

Të shtënat me armë në Tiranë, kush është biznesmeni që u plagos (Emri)

para 3 dite - Almakos

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Tiranë pak minuta më parë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se është plagosur me plumb në këmbë 42-vjeçari Sino Llanaj. Ngjarja ka ndodhur pas një...

Shkon në tre numri i të plagosurve në Tiranë, Policia shpall në kërkim biznesmenin Allmuça, si u paralajmërua plagosja e Llanajt prej të shtunës

para 3 dite - FaxWeb

Kronikë e një ngjarje të paralajmëruar ka qenë plagosja e trefishtë që ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Ndre Mjeda’ në Tiranë, pas konfliktit mes dy biznesmenëve për pronësinë e një pallati në ndërtim....

U larguan me “Range Rover”, si u futën katër atentatorët me maska në pallat dhe plagosën biznesmenin Sino, zanafilla e sherri mes ortakëve

para 3 dite - Dosja.al

13 Janar, 2021 10:10 TIRANË – Dosja.a l ka zbardhur skemën e atetantit të ndodhur mëngjesin e sotëm tek ish-Parku i Autobusëve, në rrugën “Ndre Mjeda”. Sot, pas muajve të tërë në konflikt mes dy biznesmenëve...

LAJM I FUNDIT/ Personi i plagosur është biznesmeni që u rrah për pallatin me ortakun e tij

para 3 dite - Dosja.al

13 Janar, 2021 9:58 LAJM I FUNDIT/ Personi i plagosur është biznesmeni që u rrah për pallatin me ortakun e tij. Ai është Sino Llanaj.

LAJM I FUNDIT/ Kush është biznesmeni i plagosur në Tiranë, të shtunën e gjakosën pas konfliktit për pallatin

para 3 dite - FaxWeb

Është plagosur me armë bizmesmeni 42-vjeçar Sino Llanaj. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë pas një konflikti për çështje pronësie që Llanaj ka pasur me një tjetër biznesmen, Albert Allmuça....

Plagosja në Tiranë, katër persona qëlluan me armë zjarri

para 3 dite - Dosja.al

13 Janar, 2021 9:49 TIRANË – Dosja.al ka zbardhur detaje në lid hje me plagosjen e një personi me armë zjarri, ngjarje e ndodhur tek ish-Parku i Autobusëve. Mësohet se autorët kanë qenë katër persona,...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri tek Rruga e Kavajës, plagoset një person

para 3 dite - Dosja.al

13 Janar, 2021 9:35 TIRANË- Një person është plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur tek “Rruga e Kavajës”, pranë ish-parkut të autobusave. Ende nuk dihen detajet...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë te ish-parku i autobusave në Tiranë, një i plagosur

para 3 dite - FaxWeb

Të shtëna me armë janë regjistruar mëngjesin e sotëm në zonën e ish-parkut të autobusave në Tiranë. Mësohet se menjëherë pasi është sinjalizuar policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa raportohet...

VIDEO/ Masakra mes shqiptarëve në Athinë, dalin pamjet brenda lokalit ku babai i doli përpara plumbave për të mbrojtur djemtë e tij

para 3 dite - FaxWeb

Plumbat i morën jetën një shqiptari mbrëmë në Greqi, ndërsa të plagosur mbetën dy djemtë e tij dhe një punonjës i lokalit në Athinë, ku ndodhi ngjarja e rëndë. Viktima është 54-vjeçari Edmond Llangozi,...

Masakra shqiptare në Greqi, familja: Shkak sherri për lekët! Dëshmitarët: Autorët ikën me makinë

para 3 dite - ABC News

Autoritetet greke ende nuk kanë rënë në gjurmët e autorëve të vrasjes së shqiptarit Edmond Llangozi dhe plagosjes së dy djemve të tij Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Lexo edhe: Babai shqiptar i doli para vdekjes...

Plumba dhe gjak, brenda lokalit ku ndodhi masakra shqiptare në Greqi, kamera kapi autorin

para 3 dite - ABC News

Plumbat i morën jetën një shqiptari mbrëmë në Greqi, ndërsa të plagosur mbetën dy djemtë e tij dhe një punonjës i lokalit në Athinë, ku ndodhi ngjarja e rëndë. Viktima është 54-vjeçari Edmond Llangozi,...

VIDEO nga vendi i masakrës/ Ku po heton policia për vrasjen e Llangozit

para 4 dite - Syri.net Kosova

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në Athinë. Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Burimet mediatike thonë...

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në Athinë

para 4 dite - Bota Sot

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në Athinë. Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Burimet mediatike thonë...

VIDEO nga vendi i masakrës/ Ku po heton policia për vrasjen e Llangozit

para 4 dite - Syri

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në Athinë. Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Burimet mediatike thonë...

Të shtëna me armë zjarri në Mamurras

para 4 dite - Syri.net Kosova

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në zonën e Mamurrasit. Deri më tani nuk raportohet për persona të ndaluar. Të shtënat dyshohet të kenë ndodhur pas një konflikti të çastit ndërmjet...

Të shtëna me armë në Mamurras, detajet e para

para 4 dite - Top Channel

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Mamurras, Lezhë. Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar. Të shtënat dyshohet të kenë ndodhur pas një konflikti të çastit ndërmjet dy të rinjve. Policia ndodhet...

Qëlloi me armë në ajër pas konfliktit me bashkëmoshatarin, shpallet në kërkim i riu në Kurbin

para 4 dite - BalkanWeb

Një i ri është shpallur në kërkim nga policia pasi akuzohet se pas një konflikti qëlloi me armë zjarri në ajër. Ngjarja ndodhi sot në fshatin Adriatik të Kurbinit. Burime zyrtare nga policia bënë me dije...

Sherri mes dy të rinjve çon në të shtëna me armë

para 4 dite - Klan

Foto ilustruese Sherri mes dy të rinjve çon në të shtëna me armë Në fshatin Adriatik, Kurbin, shtetasi A.B.,20 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit me shtetasin E.P., 18 vjeç ka qëlluar me armë...

Kurbin/ Qëlloi me armë zjarri në ajër pas një konflikti të çastit, shpallet në kërkim autori i dyshuar

para 4 dite - Bota Sot

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në në fshatin Adriatik, Kurbin. Një 20 vjeçar me iniciale A.B. dyshohet se pas një konflikti të çastit me shtetasin E.P., 18 vjeç ka qëlluar me armë zjarri në ajër...

Qëlloi me breshëri pas sherrit dhe u arratis, policia në kërkim të 20 vjeçarit

para 4 dite - Albeu

Një i ri është shpallur në kërkim nga policia pasi akuzohet se pas një konflikti qëlloi me armë zjarri në ajër . Ngjarja ndodhi sot në fshatin Adriatik të Kurbinit. Dyshohet se shtetasi A.B.,20 vjeç, pas...

Gjuajti me armë pas një konflikti, policia mobilizohet për të kapur 20 vjeçarin

para 4 dite - Vizion Plus

Shpallet në kërkim nje person qe Qëlloi me armë zjarri në ajër pas një konflikti të çastit ne Kurbin. Më datë 12.01.2021, në fshatin Adriatik, Kurbin  shtetasi A.B.,20 vjeç, dyshohet se pas një konflikti...

Të shtëna me armë zjarri në Kurbin, në kërkim 20-vjeçari

para 4 dite - Ora news

Të shtëna me armë zjarri në ajër janë shënuar këtë mbrëmje në një fshat të Kurbinit. Mësohet se shtetasi A.B.,20 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit me shtetasin E.P., 18 vjeç ka qëlluar me armë...

Qëlloi me armë në ajër pas konfliktit me 18-vjeçarin, shpallet në kërkim autori i dyshuar

para 4 dite - NOA

Pas një konflikti me një 18-vjeçar qëllon me armë në ajër dhe më pas largohet, por identifikohet nga policia dhe shpallet në kërkim. Ngjarja ndodhi sot në fshatin Adriatik, Kurbin. Sipas policisë, shtetasi...

Qëlloi me armë zjarri dhe ia mbathi / Policia identifikon autorin dhe vihet në kërkim të tij, ja çfarë thuhet në njoftimin e “bluve”

para 4 dite - Panorama

Një 20-vjeçar me inicialet A.B. është shpallur në kërkim, pasi dyshohet se pas një konflikti të çastit me shtetasin E.P., 18 vjeç ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe më pas është larguar me shpejtësi....

Të shtëna me armë zjarri në Kurbin, shpallet në kërkim autori

para 4 dite - ABC News

Të shtëna me armë zjarri raportohen mbrëmjen e sotme në Kurbin. Burime nga policia bëjnë me dije se të shtënat kanë ardhur pas një konflikti të çastit mes dy të rinjve. Sipas uniformave blu dy të në fshatin...

Qëlloi me armë zjarri pas sherrit me bashkëmoshatarin, shpallet në kërkim 20-vjeçari

para 4 dite - Syri

Policia ka shpallur në kërkim një 20 vjeçar pasi ky i fundit qëlloi me armë zjarri në ajër ndaj një bashkëmoshatari në Mamurras, ngjarje e ndodhur në orët e fundit. Kurbin Qëlloi me armë zjarri në ajër...

FOTO + VIDEO/ Shkoi të ndihmojë djemtë e tij, kush është shqiptari i ekzekutuar dje në Athinë (Emri)

para 4 dite - BalkanWeb

ATHINË Mediat greke vazhdojnë të shkruajnë detaje, në lidhje me vrasjen e bujshme të një shqiptari dje në Athinë dhe plagosjen e dy djemve të tij. Mësohet se babai ka dalë përpara djemve dhe është vrarë....

Lajmi i Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Mamurras

para 4 dite - Mapo

Të shtënat dyshohet të kenë ndodhur pas një konflikti të çastit ndërmjet dy të rinjve. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave e kapjen e autorit.

Të shtëna me armë zjarri në Mamurras

para 4 dite - Syri

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në zonën e Mamurrasit. Deri më tani nuk raportohet për persona të ndaluar. Të shtënat dyshohet të kenë ndodhur pas një konflikti të çastit ndërmjet...

DETAJET/ Vrasja e shqiptarit në Athinë: Babai u doli para djemve për t'i mbrojtur nga plumbat

para 4 dite - Albeu

Janë zbardhur detaje tronditëse nga vrasja tragjike në Greqi ku humbi jetën një shtetas shqiptar dhe iu plagosën rëndë dy fëmijët. Mbi ngjarjen, mësohet se babai ka dalë përpara djemve dhe është vrarë...

Fotot+Video/ Vrasja e shqiptarit që tronditi Athinën, babai doli para dy djemve për t’i mbrojtur nga plumbat

para 4 dite - NOA

Vrasja e një shqiptari dje në Athinë dhe plagosja e dy djemve të tij ka tronditur opinionin grek dhe atë shqiptar. Mbi ngjarjen, mësohet se babai ka dalë përpara djemve dhe është vrarë nga plumbat që janë...

Fotot/ Edmond Llangozi, shqiptari që u vra mbrëmjen e djeshme në Athinë

para 4 dite - Top Channel

Top Channel ka siguruar foton e shqiptarit të vrarë mbrëmjen e djeshme në Athinë, Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij si dhe një kamariere. Sipas mediave greke, djemtë Anxhelo dhe Mihal Llangozi...

Ky është shqiptari që mbeti i vrarë me armë zjarri në Athinë, dy djemtë janë plagosur rëndë (Emrat)

para 4 dite - Panorama

Ky është shqiptari që mbeti i vrarë me armë zjarri pasditen e djeshme në Athinë. Ai doli përpara djemve të tij dhe mbeti i vrarë gjatë një atentati të mirë- organizuar. Një ditë më parë, mediat greke shkruanin...

Fotot/ Edmond Llangozi, shqiptari qau vra mbrëmjen e djeshme në Athinë

para 4 dite - Top Channel

Top Channel ka siguruar foton e shqiptarit të vrarë mbrëmjen e djeshme në Athinë, Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij si dhe një kamariere. Sipas mediave greke, djemtë Anxhelo dhe Mihal Llangozi...

Sherri mes dy të rinjve çon në të shtëna me armë, detaje nga ngjarja në Laç

para 4 dite - Java News

Policia njofton sonte se në fshatin Adriatik, Kurbin, shtetasi A.B.,20 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit me shtetasin E.P., 18 vjeç ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe më pas është larguar...

Vrasja e shqiptarit në Athinë, babai doli para djemve për t’i mbrojtur nga plumbat

para 4 dite - Java News

Vrasja e një shqiptari dje në Athinë dhe plagosja e dy djemve të tij ka tronditur opinionin grek dhe atë shqiptar. Mbi ngjarjen, mësohet se babai ka dalë përpara djemve dhe është vrarë nga plumbat që janë...

Babai i vrarë dhe djemtë të plagosur, kush janë shqiptarët që u qëlluan në Greqi

para 4 dite - Bota Sot

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në sheshin “Agios Sostis” mbrëmjen e djeshme në Athinë. Ai është 54-vjeçari, Edmond Llangozi. Ndërsa të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij,...

‘Do vriste të gjithë familjen’/ Ekzekutimi shqiptarit dhe plagosja e dy djemve të tij, mediat greke: Autori drejt arrestimit…

para 4 dite - Top Channel

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mbrëmë në Athinë, ku i vrarë mbeti Edmond Llangozi dhe të plagosur dy djemtë e tij si dhe një kamariere. Sipas mediave greke, djemtë Anxhelo dhe...

Vrasja e shqiptarit në Athinë/ Babai u doli para djemve për t’i mbrojtur nga plumbat

para 4 dite - Almakos

Të tjera detaje tronditëse janë zbardhur nga vrasja tragjike në Greqi, ku humbi jetën një shtetas shqiptar i identifikuar si 53-vjeçari Edmond Llangozi dhe iu plagosën rëndë dy fëmijët, Anxhelo e Mihal...

Vritet babai duke i shpëtuar djemtë nga plumbat

para 4 dite - Epoka e Re

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në sheshin “Agios Sostis”.  Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto...

Babai i vrarë dhe djemtë të plagosur, kush janë shqiptarët që u qëlluan në Greqi

para 4 dite - NOA

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në sheshin “Agios Sostis” mbrëmjen e djeshme në Athinë. Ai është 54-vjeçari, Edmond Llangozi. Ndërsa të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij,...

Të shtëna me armë në Mamurras, dyshohet për një konflikt mes dy të rinjve

para 4 dite - FaxWeb

Mbrëmjen e kësaj të marte janë raportuar të shtëna me armë zjarri në zonën e Mamurrasit. Sipas informacioneve bëhet e ditur se të shtënat kanë ndodhur si pasojë e një konflikti mes dy të rinjve. Deri në...

LAJM I FUNDIT/ Sherr mes të rinjve, ‘kërcet’ arma në Lezhë. Policia jep detajet e para

para 4 dite - FaxWeb

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Kurbin të Lezhës pas një konflikti të çastit mes dy të rinjve. Deri tani nuk raportohet për të lënduar. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe...

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Mamurras, detajet e para

para 4 dite - Dosja.al

Policia e shtetit 12 Janar, 2021 18:48 Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Mamurras, Lezhë. Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar. VIJON…

Vrasja e shqiptarit në Athinë, kush janë dy bijtë e tij që u përfshinë në sherr (FOTO LAJM)

para 4 dite - Albeu

Një shkëmbim me armë zjarri ndodhi mbrëmjen e djeshme në Athinë, ku mbeti i vrarë shqiptari Edmond Llangozi . Të plagosur mbetën djemtë e tij, Anxhelo e Mihal Llangozi , të cilët u përfshinë në sherr me...

‘Autori donte të vriste të gjithë familjen’/ Flet polici grek

para 4 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi mbrëmjen e se hënës, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur ndërsa janë plagosur rëndë dy djemtë e tij. Viktimë mbeti Edmond Llangozi, ndërsa të plagosur janë...

Nuk ka akoma PISTË zyrtare! Policia greke në ‘hall’ pas vrasjes së shqiptarit, pret DËSHMINË e gruas së viktimës, e vetmja që mund të rrëfejë çka ndodhur

para 4 dite - Dosja.al

Foto nga vendngjarja 12 Janar, 2021 18:18 ARTIKULLI I PLOTË: Ata i shpëtuan armës së ‘xhelatit’ të tyre por do të duhet që të japin shpjegime se përse ishin në shënjestrën e tyre. Të dy vëllezërit, të...

FOTO+EMRAT/ Identifikohet shqiptari që u vra në Greqi, ja si nisi sherri

para 4 dite - Syri

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në sheshin ‘Agios Sostis’. Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto...

FOTOT: Detaje për shqiptarin e vrarë në Athinë që doli para plumbave për të shpëtuar djemtë. Si nisi sherri

para 4 dite - Gazeta Tema

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në sheshin “Agios Sostis”.  Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto...

Shkoi për të mbrojtur djemtë nga breshëria e plumbave, ky është shqiptari që u vra në Greqi (Foto)

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 12.01.2021 nga Enida Vërça Përplasja me armë zjarri mes dy bandave shqiptare përfundoi në një tragjedi për familjen Llangozi. Babai Edmond Llangozi mbeti i vrarë, ndërsa dy djemtë Anxhelo...

EMRAT/ Identifikohet shqiptari që u vra në Greqi, ja si nisi sherri

para 4 dite - Syri

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në sheshin ‘Agios Sostis’. Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto...

Atentati ndaj shqiptarëve në Greqi/ Dalin fotot e viktimës dhe dy djemve të tij të plagosur rëndë

para 4 dite - Vizion Plus

Identifikohet 54-vjeçari shqiptar që u vra pasditen e të hënës në Greqi. Viktima është Edmond Llangozi, ndërsa të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto emra u...

Identifikohet shqiptari i vrarë në Greqi, plagosen dy djemtë

para 4 dite - Indeks online

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në Neos Kosmos të Greqisë. Ai është 54 vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto emra...

Identifikohet shqiptari i vrarë në Greqi, plagosen dy djemtë

para 4 dite - Ora news

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në Neos Kosmos. Ai është 54 vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto emra u janë...

Identifikohet shqiptari i vrarë në Athinë: Doli para plumbave për të shpëtuar djemtë

para 4 dite - Gazeta Tema

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në sheshin “Agios Sostis”.  Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto...

Doli para plumbave për të shpëtuar djemtë, identifikohet shqiptari i vrarë në Athinë

para 4 dite - ABC News

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në sheshin “Agios Sostis”. Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Vijon…

‘Autori donte të vriste të gjithë familjen’/ Flet polici grek

para 4 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi mbrëmjen e se hënës, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur ndërsa janë plagosur rëndë dy djemtë e tij. Viktimë mbeti Edmond Llangozi, ndërsa të plagosur janë...

Emrat/ Atentati ndaj shqiptarëve në Greqi, kush është viktima dhe dy djemtë e tij të plagosur rëndë

para 4 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, mbrëmjen e se hënës, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur ndërsa janë plagosur rëndë dy djemtë e tij. Burime për Top Channel bëjnë me dije se viktimë ka mbetur...

Atentati në Greqi/ Zbulohet identiteti i viktimës dhe dy djemve të tij

para 4 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, mbrëmjen e se hënës, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur ndërsa janë plagosur rëndë dy djemtë e tij. Burime për TCH bëjnë me dije se viktimë ka mbetur Edmond...

Babai i doli para plumbave për të mbrojtur djemtë, çfarë ndodhi mbrëmë me shqiptarët në Athinë

para 4 dite - Albeu

Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmë në sheshin “Agios Sostis” të Athinës, ku mbeti një person mbeti i vrarë dhe tre të tjerë u plagosën. Sipas mediave greke, ka mbetur i vdekur...

Atentati ndaj shqiptarëve në Greqi, babai i doli plumbave para në mbrojtje të djemve

para 4 dite - NOA

Një ditë pas ngjarjes së rëndë, ku mbeti i vrarë një 58-vjeçar shqiptar dhe u plagosën dy djemtë e tij 28 dhe 22 vjeç, mediat greke kanë zbuluar detaje të tjera. Siç bën me dije “Kathimerini“, ngjarja...

Atentati ndaj shqiptarëve/ Zbulohet identiteti i viktimës dhe dy djemve të tij

para 4 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, mbrëmjen e se hënës, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur ndërsa janë plagosur rëndë dy djemtë e tij. Burime për TCH bëjnë me dije se viktimë ka mbetur Edmond...

Vrasja e shqiptarit/ Dëshmitari: Gruaja po qante, brenda lokalit pashë…

para 4 dite - Syri

Një person u vra dhe 3 të tjerë mbetën të plagosur nga përleshja me armë që ndodhi pasditen e së hënës në Athinë. Viktima është një 53-vjeçar shqiptar, ndërsa njëri nga të plagosurit është djali i tij,...

Dhunoi babanë dhe vëllanë, në pranga 26-vjeçari nga Durrësi

para 4 dite - Top Channel

Dy persona janë vënë në pranga ditën e sotme për dhunë në familje dhe qarkullim pa leje drejtimi. J. Gj., 26 vjeç, banues në Shijak u arrestua pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike...

Atentati ndaj shqiptarëve në Greqi, kush është viktima dhe dy djemtë e tij të plagosur rëndë, ja emrat

para 4 dite - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, mbrëmjen e se hënës, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur ndërsa janë plagosur rëndë dy djemtë e tij. Burime për tch bëjnë me dije se viktimë ka mbetur Edmond...

Shkodër/ Qëlloi me armë ndaj një banese, arrestohet 33-vjeçari i shpallur në kërkim

para 4 dite - Top Channel

Shkodër – Një 33-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi rezultonte i shpallur në kërkim. Sipas policisë, i arrestuari është A. K., banues në lagjen “Skënderbeg”, Shkodër. Ky person ishte...

Babai shqiptar i doli para vdekjes për të mbrojtur djemtë në Greqi, çfarë ndodhi mbrëmë në Athinë

para 4 dite - ABC News

Mediat greke kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të mbrëmjes së djeshme në sheshin “Agios Sostis” të Athinës ku mbeti një i vdekur dhe tre të plagosur. Siç bën me dije “ Kathimerini...

FOTO/ Identifikohet shqiptari i vrarë në Athinë që doli para plumbave për të shpëtuar djemtë. Si nisi sherri

para 4 dite - Java News

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë dhe në sheshin “Agios Sostis”. Ai është 54-vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto...

Vrasja e shqiptarit në Greqi, flet dëshmitari: Gruaja e viktimës po qante, hyra brenda lokalit dhe pashë…

para 4 dite - Klan

Vrasja e shqiptarit në Greqi, flet dëshmitari: Gruaja e viktimës po qante, hyra brenda lokalit dhe pashë… Një person u vra dhe 3 të tjerë mbetën të plagosur nga përleshja me armë që ndodhi pasditen e së...

Identifikohet shqiptari i vrarë në Greqi, plagosen dy djemtë

para 4 dite - Infokusi

Mediat greke kanë identifikuar shqiptarin e vrarë në Neos Kosmos të Greqisë. Ai është 54 vjeçari Edmond Llangozi. Të plagosur me armë zjarri mbetën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Mihal Llangozi. Këto emra...

Nuk erdhën për të vrarë: Policia zbardh detajet e përleshjes mes shqiptarëve në Athinë

para 4 dite - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Greqi ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe janë plagosur tre të tjerë. Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me këtë ngjarje të ndodhur në sheshin...

Atentat me një viktimë në mes të Athinës, policia: Autorët u larguan me një makinë gri

para 4 dite - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Greqi ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe janë plagosur tre të tjerë. Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me këtë ngjarje të ndodhur në sheshin...

Vrasja e shqiptarit në Greqi/ Dëshmitari: Hyra në lokal dhe pashë…

para 4 dite - Syri

Një person u vra dhe 3 të tjerë mbetën të plagosur nga përleshja me armë që ndodhi pasditen e së hënës në Athinë. Viktima është një 53-vjeçar shqiptar, ndërsa njëri nga të plagosurit është djali i tij,...

Babai shqiptar u vra duke mbrojtur të birin/ Detaje nga krimi

para 4 dite - Syri

Zbardhen të tjera detaje nga krimi që tronditi Greqinë një ditë më parë. Forcat speciale janë duke kërkuar një makinë Opel ngjyrë gri, me të cilën autorët janë arratisur nga vendi i krimit. Sipas medieve...

Qëlluan me armë drejt banesës, kapet pas 1 viti 33-vjeçari

para 4 dite - Klan

Qëlluan me armë drejt banesës, kapet pas 1 viti 33-vjeçari Një 33-vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës pasi prej 1 viti ishte në kërkim për një ngjarje të ndodhur më 8 Janar 2020. Në pranga ra...

Ekzekutimi i shqiptarit në Athinë dhe plagosja e dy djemve të tij

para 4 dite - Fakti Ditor

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mbrëmë në Athinë, ku i vrarë mbeti Edmond Llangozi dhe të plagosur dy djemtë e tij si dhe një kamariere. Sipas mediave greke, djemtë Anxhelo dhe...

Të shtënat ndaj banesës në Grudë të Shkodrës, arrestohet 33-vjeçari, përkrahu vëllain autor

para 4 dite - BalkanWeb

SHKODRA Një 33-vjeçar është arrestuar në Shkodër si përkrahës i dy autorëve vëllezër të të shtënave ndaj banesës në Grudë më 8 janar. Rezulton se A.K, është vëllai i autorit të ngjarjes, N.K, i cili është...

Dhunon babanë dhe vëllanë e tij në Durrës, arrestohet 26-vjeçari, pranga dhe bashkëmoshatarit

para 4 dite - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Shijak, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit...

Plagosje me armë në Shkodër

para 4 dite - Zhurnal

Plagosje me armë zjarri në Shkodër në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Mësohet se është plagosur në këmbë shtetasi me iniciale E. L.. Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit në lagjen “Tre Heronjtë”....

Athinë, atentat 2 shqiptarëve/ Vritet babai, plagoset i biri. Dyshohet për përleshje mes bandave shqiptare

para 4 dite - Zhurnal

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, mbrëmjen e se hënës. Burime për Top Channel bëjnë me dije se ka pasur përplasje të armatosur mes bandave kriminale në vendin e quajtur Ajos Sostis në lagjen...

Plagosje me armë në Shkodër

para 4 dite - Telegrafi

Plagosje me armë zjarri në Shkodër në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Mësohet se është plagosur në këmbë shtetasi me iniciale E. L.. Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit në lagjen “Tre Heronjtë”....

Të shtënat ndaj banesës në Shkodër, pranga 33-vjeçarit, përkrahu vëllain autor

para 4 dite - Vizion Plus

Një 33-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Shkodrës. Ai ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Uniformat blu kanë arrestuar shtetasin me iniciale A.K., i cili...

Dhunoi babanë dhe vëllanë, në pranga 26-vjeçari nga Durrësi

para 4 dite - Bota Sot

Dy persona janë vënë në pranga ditën e sotme për dhunë në familje dhe qarkullim pa leje drejtimi. J. Gj., 26 vjeç, banues në Shijak u arrestua pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike...

Dhunoi të atin dhe vëllain, arrestohet 26 vjeçari në Durrës

para 4 dite - Ora news

Një 26 vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pas akuzave se ka ushtruar dhunë në familje, I arrestuari, J.Gj, 26 vjeç akuzohet për ushtrim dhune fizike dhe psikologjike ndaj babait dhe vëllait...

Plumba ndaj një banese, kapet një nga autorët. Në kërkim i vëllai

para 4 dite - NOA

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 33-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Policia thotë se ka rënë në pranga shtetasi A.K., 33 vjeç, banues në lagjen...

Qëlluan me armë një shtëpi në Shkodër, kapet pas një viti një nga autorët

para 4 dite - Mapo

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 33-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Në njoftimin e policisë thuhet se në pranga u vu shtetasi A. K., 33 vjeç,...

Qëlluan me armë drejt një banesë/ Arrestohet pas një viti njëri nga autorët, në kërkim i vëllai i tij

para 4 dite - Bota Sot

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 33-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Në njoftimin e policisë thuhet se në pranga u vu shtetasi A. K., 33 vjeç,...

Qëlluan me armë shtëpinë në Grudë, arrestohet 33 vjeçari në Shkodër, në kërkim i vëllai

para 4 dite - Ora news

Një 33 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Shkodër pasi ishte shpallur në kërkim për veprën “Përkrahja e autorit të krimit.” Mësohet se në pranga ka rënë A.K., 33 vjeç, banues në lagjen “Skënderbeg”,...

Qëlluan me armë drejt një banesë/ Arrestohet pas një viti njëri nga autorët, në kërkim i vëllai i tij

para 4 dite - Panorama

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 33-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Në njoftimin e policisë thuhet se në pranga u vu shtetasi A. K., 33 vjeç,...

I shpallur në kërkim, arrestohet 33-vjeçari

para 4 dite - ABC News

33-vjeçari i shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit” është arrestuar këtë të martë nga uniformat blu. Ngjarja ka ndodhur në datën 08.01.2020, në fshatin Grudë, Shkodër, ku...

Arrestohet 33 vjeçari në Shkodër për ngjarjen e një viti më parë

para 4 dite - Syri

Eshtë vënë në pranga në Shkodër një 33-vjeçar i shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Ai është A. K., 33 vjeç, banues në lagjen “Skënderbeg”, Shkodër. “Ky shtetas ishte...

Plagosja në Shkodër, policia: Kemi identifikuar autorin

para 4 dite - Syri

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion lidhur me ngjarjen e ndodhur në Shkodër mbrëmjen e sotme. Sipas policisë Eduart Lekndreaj, 24 vjeç dyshohet se është plagosur me armë pas një konflikti të çastit...

Ç’ndodhi mbrëmë në Athinë/ Babai shqiptar i doli para vdekjes për të mbrojtur djemtë nga atentati

para 4 dite - Java News

Mediat greke kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të mbrëmjes së djeshme në sheshin “Agios Sostis” të Athinës ku mbeti një i vdekur dhe tre të plagosur. Siç bën me dije “ Kathimerini...

Dalin fotot e familjes! Ky është shqiptari i cili i doli para plumbit për djemtë e tij, të rinjtë kishin borxhin për ti kthyer autorit

para 4 dite - Dosja.al

Familja Llangozi 12 Janar, 2021 13:03 GREQI – Ky është Edmond Llangozi, shqiptari i cili u ekzekutua në Athinë, pas përplasjeve mes bandave. Burri shqiptari i doli para plumbave për të mbrojtur dy djemtë...

Pas një sherri, plagoset me armë zjarri 24-vjeçari në Shkodër

para 4 dite - Vizion Plus

Një i ri është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e të hënës në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Tre Heronjtë”. 24-vjeçari me iniciale E. L. dyshohet se u qëllua në këmbë, si pasojë e një konflikti...

Plagosje me armë në Shkodër

para 4 dite - GazetaBlic

Plagosje me armë zjarri në Shkodër në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Mësohet se është plagosur në këmbë shtetasi me iniciale E. L.. Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit në lagjen “Tre Heronjtë”....

Plagoset me armë zjarri 24 vjeçari në Shkodër

para 4 dite - Albeu

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Tre Heronjt” më Shkodër . I plagosur ka mbetur 24-vjeçari Eduart Lekndreaj, i cili ka marrë një plagë në këmbë dhe që fatmirësisht ndodhet...

“Kishte për qëllim të vriste të gjithë famijen”, zbardhen detaje tronditëse nga sherri i shqiptarëve në Athinë: Babai mbuloi me trup dy djemtë e tij (Borxhi që u bë shkak i masakrës)

para 4 dite - FaxWeb

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Athinë ku mbeti i vrarë një shtetas shqiptar i identifikuar si Aedmond Llangozi, u plagosën dy djemtë e tij Anxhelo dhe Mihal Llangozi të cilët janë...

“Ai donte të vriste të gjithë familjen”/ Po heton vrasjen e shqiptarit, polici grek jep detaje nga sulmi i mbrëmjes së djeshme

para 4 dite - Dosja.al

Ngjarja ne Greqi 12 Janar, 2021 12:29 GREQI – “ Autori i masakrës së djeshme në Neos Kosmos dëshironte të vriste të gjithë familjen para tij. Nëse ata nuk do të vraponin, ne do të kishim njerëz të tjerë...

Plagosje me armë në Shkodër

para 4 dite - Bota Sot

Plagosje me armë zjarri në Shkodër në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Mësohet se është plagosur në këmbë shtetasi me iniciale E. L. Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit në lagjen “Tre Heronjt”....

Ekzekutimi i shqiptarit në Greqi, plagosja e dy djemve të tij, zbulohen identitetet

para 4 dite - Dosja.al

12 Janar, 2021 11:30 GREQI – Ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Greqi terrorizoi qytetarët. Një shqiptar mbeti i vrarë dhe dy djemtë e tij u plagosën. Burime për TCH bëjnë me dije se viktimë...

Atentati ndaj shqiptarëve në Greqi, zbulohet identiteti i viktimës dhe dy djemve të tij (EMRAT)

para 4 dite - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, mbrëmjen e se hënës, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur ndërsa janë plagosur rëndë dy djemtë e tij. Burime për TCH bëjnë me dije se viktimë ka mbetur Edmond...

Dhunoi babain dhe vëllain e tij brenda banesës, arrestohet 26-vjeçari në Shijak

para 4 dite - FaxWeb

Një 26-vjeçar është arrestuar nga ana e Policisë në Shijak pasi ka dhunuar babain dhe vëllanë e tij brenda në banesë. Policia njofton se ka shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm të konfliktit që mund të...

Vrau qenin e komshiut gjatë sulmit me armë ndaj banesës, arrestohet pas 1 viti i riu në Shkodër

para 4 dite - FaxWeb

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 33-vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Personi në fjalë në bashkëpunim me vëllain e vet, shtetasin me inicialet N.K., kanë...

Athinë, atentat 2 shqiptarëve/ Vritet babai, plagoset i biri. Dyshohet për përleshje mes bandave shqiptare

para 4 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, mbrëmjen e se hënës. Burime për Top Channel bëjnë me dije se ka pasur përplasje të armatosur mes bandave kriminale në vendin e quajtur Ajos Sostis në lagjen...

Ndihmoi vëllain për të qëlluar drejt një banese, kapet 33-vjeçari i shpallur në kërkim

para 4 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 12 Janar, 2021 9:14 SHKODËR – Një 33-vjeçar i cili ishte i shpallur në kërkim për arsye se ndihmoi vëllain e tij të qëllonte me armë zjarri drejt një banesë, është vënë në pranga e policisë....

Identifikohet autori i plagosjes së 24-vjeçarit në Shkodër, si degradoi sherri në lokal mes palëve, i riu shkoi me këmbët e tij në spital

para 4 dite - Dosja.al

12 Janar, 2021 8:46 SHKODËR – Personi që plagosi një natë më parë 24-vjeçarin Eduart Lekndreaj në Shkodër është identifikuar nga Policia dhe është shpallur në kërkim nga autoritetet. Përmes një njoftimi...

Plagosje me armë në Shkodër

para 4 dite - Arbresh

Plagosje me armë zjarri në Shkodër në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Mësohet se është plagosur në këmbë shtetasi me iniciale E. L.. Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit në lagjen “Tre Heronjtë”....

Plagoset me armë zjarri 24-vjeçari në Shkodër, shkon vetë në dyert e spitalit (Emri+detaje)

para 4 dite - FaxWeb

Një plagosje me armë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Tre Heronjt” më Shkodër. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se i plagosur ka mbetur 24-vjeçari Eduart Lekndreaj, i cili ka marrë një plagë...

Detajet/ Si ndodhi plagosja me armë zjarri në Shkodër, pas sherrit në lokal

para 4 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në mbrëmje në qytetin e Shkodrës, Eduard Lekndreaj është qëlluar me armë zjarri në këmbë, duke mbetur i plagosur. Por ndodhet jashte rrezikut për jetën në Spitalin...

U konfliktuan në lokal, qëllohet me armë 24-vjeçari në Shkodër

para 4 dite - Top Channel

Një plagosje ka ndodhur në Shkodër, ku u plagos në këmbë shtetasi Eduard Lek Ndreaj, 24 vjeç. Ngjarja ka ndodhur ndodhur në periferi të qytetit të Shkodrës në lagjen “Mark Lula”. Ngjarja ka policia ka...

U konfliktuan në lokal, qëllohet me armë një person në Shkodër

para 4 dite - Top Channel

Një plagosje ka ndodhur në Shkodër, ku u plagos në këmbë shtetasi me iniciale E.L. Ngjarja ka ndodhur ndodhur në periferi të qytetit të Shkodrës në lagjen “Mark Lula”. Ngjarja ka policia ka mbërritur në...

EMRI/ Plagosje me armë zjarri në Shkodër

para 4 dite - Syri.net Kosova

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Shkodrës. Një shtetas raportohet se është qëlluar me armë zjarri. Personi i plagosur është shtetasi Eduart Lekndreaj. Ai ka marrë një plagë...

Plagosje me armë zjarri në Shkodër, policia identifikon autorin, vihet në kërkim të tij

para 4 dite - BalkanWeb

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të qytetit të Shkodrës. Është plagosur në këmbë shtetasi Eduart Lekndreaj  24 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut...

Plagosje me armë në Shkodër

para 4 dite - Koha.mk

Plagosje me armë zjarri në Shkodër në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Mësohet se është plagosur në këmbë shtetasi me iniciale E. L. Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit në lagjen “Mark Lula”. “Më...

Plagoset me armë zjarri një 24-vjeçar

para 4 dite - Klan

Plagoset me armë zjarri një 24-vjeçar Rreth orës 22:20, në Spitalin Rajonal Shkodër ka shkuar i dëmtuar në këmbë, dyshohet me armë zjarri shtetasi E. L. 24 vjeç, banues në Shkodër, i cili ndodhet jashtë...

Detajet/ Si ndodhi plagosja me armë zjarri në Shkodër, pas sherrit në lokal

para 4 dite - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në mbrëmje në qytetin e Shkodrës, Eduard Lekndreaj është qëlluar me armë zjarri në këmbë, duke mbetur i plagosur. Por ndodhet jashte rrezikut për jetën në Spitalin...

Shkoi i plagosur në spital, policia jep detajet paraprake nga ngjarja në Shkodër

para 4 dite - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:20, në lagjen “Tre Heronjt”. Një person ka shkuar në Spitalin Rajonal Shkodër i dëmtuar...

Plagosja e Lekndreajt në Shkodër – Policia: Identifikohet autori, po e kërkojmë

para 4 dite - Mapo

Zbardhen të tjera detaje nga plagosja e Eduart Lekndreajt këtë mbrëmje në Shkodër. Mësohet se autori është identifikuar nga autoritet ndërsa pritet kapja e tij pasi është larguar nga vendngjarja. Dyshohet...

Plagosja në Shkodër, policia jep informacion: Kemi identifikuar autorin

para 4 dite - ABC News

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion lidhur me ngjarjen e ndodhur në Shkodër mbrëmjen e sotme. Sipas policisë Eduart Lekndreaj, 24 vjeç dyshohet se është plagosur me armë pas një konflikti të çastit...

EMRI/ Breshëri plumbash në Shkodër, plagoset një shtetas

para 4 dite - Albeu

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. Shtetasi Eduard Lekndreaj është qëlluar me armë zjarri në pjesën e këmbës. Ngjarja është regjistruar në lagjen “Mark...

Plagosje me armë në Shkodër

para 4 dite - Ora news

Plagosje me armë zjarri në Shkodër në orët e vona të mbrëmjes së sotme. Mësohet se është plagosur në këmbë shtetasi me iniciale E. L. Ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit në lagjen “Mark Lula”. “Më...

Detajet/ Si ndodhi plagosja me armë zjarri në Shkodër, pas sherrit në lokal

para 4 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në mbrëmje në qytetin e Shkodrës, Eduard Lekndreaj është qëlluar me armë zjarri në këmbë, duke mbetur i plagosur. Por ndodhet jashte rrezikut për jetën në Spitalin...

Shkodër, plagoset me armë zjarri një person

para 4 dite - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur "Ura e Thive". Një dyshohet se është qëlluar me armë zjarri. Ai ka marrë një plagë...

Plagosje me armë zjarri në qytetin e Shkodrës. Nga sherri në lokal te…Detajet e para për ngjarjen

para 4 dite - Panorama

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. Shtetasi Eduard Lekndreaj është qëlluar me armë zjarri në pjesën e këmbës. Ngjarja është regjistruar në lagjen “Mark...

Plagosje me armë zjarri te ‘Ura e Thive’ në Shkodër

para 4 dite - Mapo

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar këtë mbrëmje në Shkodër. Mësohet se i plagosur ka mbetur Eduart Lekndreaj. Rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta ndërsa raportohet se Lekndreaj ka marrë...

Plagosje me armë zjarri në Shkodër

para 4 dite - Bota Sot

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Shkodrës. Një shtetas raportohet se është qëlluar me armë zjarri. Personi i plagosur është shtetasi Eduart Lekndreaj. Ai ka marrë një plagë...

EMRI/ Plagoset me armë zjarri një person në Shkodër

para 4 dite - ABC News

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë urës së Thive në Shkodër. Burime bëjnë me dije për ABC se Eduart Lekndreaj ka marrë...

E FUNDIT/ Plagosje me armë zjarri në Shkodër

para 4 dite - ABC News

Plagosje me armë zjarri në Shkodër. Vijon…..

EMRI/ Plagosje me armë zjarri në Shkodër

para 4 dite - Syri

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Shkodrës. Një shtetas raportohet se është qëlluar me armë zjarri. Personi i plagosur është shtetasi Eduart Lekndreaj. Ai ka marrë një plagë...

DETAJET/ I vranë burrin e i plagosën rëndë djalin, gruaja e larë në gjak nuk i ndahet burrit shqiptar

para 4 dite - Albeu

Mediat greke kanë zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e një shqiptari dhe plagosjen e djalit të tij pranë një lokali në Greqi. Mësohet se babë e bir ishin ulur në një bar kafe në Agios Sostis kur...

Vrasja e dy shqiptarëve/ Si u ekzekutuan babë e bir dhe pista e hetimit

para 5 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë mbrëmje Greqinë. Babë e bir mbetën viktima, ndërsa dy të tjerë u plagosën. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak të larjes së hesapeve për pazaret e drogës, ndërkohë...

Detaje nga vrasja e shqiptarit/ Mediat greke: U qëllua pa kriter, mrekulli që nuk pati viktima të tjerë

para 4 dite - Koha.mk

Mediat greke publikojnë detaje të reja nga vrasja e shqiptarit, ngjarje e ndodhur pasditen e sotme. Babai dhe djali ishin ulur në një bar kafe në Agios Sostis kur një person i armatosur hyri papritmas....

Detaje nga vrasja e shqiptarit/ Mediat greke: U qëllua pa kriter, mrekulli që nuk pati viktima të tjerë

para 4 dite - Ora news

Mediat greke publikojnë detaje të reja nga vrasja e shqiptarit, ngjarje e ndodhur pasditen e sotme. Babai dhe djali ishin ulur në një bar kafe në Agios Sostis kur një person i armatosur hyri papritmas....

Pamje tragjike nga atentati ndaj shqiptarëve në Greqi: 2 të vdekur (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Një atentat i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Greqi , në Athinë ku një familje shqiptare i është bërë një atentat me dy të vdekur dhe dy të plagosur. Mediat greke raportojnë se kanë vdekur atë e bir...

Vrasja e dy shqiptarëve/ Si u ekzekutuan babë e bir dhe pista e hetimit

para 5 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë mbrëmje Greqinë. Babë e bir mbetën viktima, ndërsa dy të tjerë u plagosën. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak të larjes së hesapeve për pazaret e drogës, ndërkohë...

Pamje dramatike nga atentati sot në Athinë ndaj familjes shqiptare

para 5 dite - Bota Sot

Pamje dramatike vijnë nga Athina ku një familje shqiptare u përball me atentat të egër që shkaktoi vdekjen e dy prej tyre dhe plagosjen e dy të tjerëve. Mediat greke raportojnë se kanë vdekur atë e bir...

Vrasja e dy shqiptarëve – Si u ekzekutuan babë e bir në Athinë dhe pista ku po hetohet

para 5 dite - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë mbrëmje Athinën. Babë e bir mbetën viktima, ndërsa dy të tjerë u plagosën. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak të për larjes së hesapeve për pazaret e drogës,...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person (EMRI)

para 4 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 11 Janar, 2021 23:09 Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Shkodrës. Një shtetas raportohet se është qëlluar me armë zjarri. Personi i plagosur është shtetasi Eduart...

EMRI/ Plagosje me armë zjarri në Shkodër, i riu niset me urgjencë në spital, çfarë ka ndodhur

para 4 dite - Dosja.al

11 Janar, 2021 23:08 SHKODËR – Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku i lënduar ka mbetur Eduart Lekndreaj. Buriem për Dosja.al b ëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pranë...

FOTOT: E ‘larë në gjak’, gruaja e shqiptarit të vrarë nuk mbledh dot veten, mezi e mbajnë ulur në park

para 4 dite - Dosja.al

Pamje nga Greqia 11 Janar, 2021 22:54 ATHINË- Pamje të tjera dalin nga vendi ku ndodhi përplasja me armë zjarri në Greqi. Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme, në vendin e ngjarjes u pa edhe bashkëshortja...

Pamje dramatike nga atentati sot në Athinë ndaj familjes shqiptare

para 5 dite - Flaka

Pamje dramatike vijnë nga Athina ku një familje shqiptare u përball me atentat të egër që shkaktoi vdekjen e dy prej tyre dhe plagosjen e dy të tjerëve. Mediat greke raportojnë se kanë vdekur atë e bir...

Detaje nga vrasja në Greqi/ E larë në gjak, gruaja nuk largohet nga burri shqiptar. Mrekulli që nuk u plagosën fëmijë nga të shtënat pa kriter

para 4 dite - FaxWeb

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit pranë një lokali në Greqi. Mediat greke bëjnë me dije se babë e bir ishin ulur në një bar kafe në Agios Sostis kur hyri papritmas një person i armatosur....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK