Gastronomët kërkojnë të punojnë deri në orën 23:00 dhe t’u falën dënimet e shqiptuara

para një jave - Syri.net Kosova

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, dje më datë,12 Janar 2021, ka mbajtur mbledhjen e parë të Kuvendit të anëtarëve për këtë vit. Rend dite në këtë mbledhje përveç diskutimit të disa temave tjera me rëndësi...

Gastronomët katër propozime për Qeverinë – kërkojnë zgjatjen e orarit deri në ora 23:00

para një jave - Telegrafi

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, i ka propozuar Qeverisë që të zgjatet orari i funksionimit të bizneseve të gastronomisë deri në ora 23:00, të bëhet heqja e kufizimit të lëvizjes së personave fizik në...

Gastronomët kërkojnë që t’ju zgjatet orari deri në ora 23:00

para një jave - Insajderi

Gastronomët kanë kërkuar që të zgjatet orari i funksionimit të aktivitetit biznesor deri në ora 23:00, njofton Insajderi. Në një kumtesë ata kërkuan nga institucionet po ashtu që të bëhet heqja e kufizimit...

Gastronomët kërkojnë zgjatjen e orarit të punës dhe faljen e gjobave për bizneset

para një jave - Zeri

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, ka dalë me katër kërkesa për Qeverinë e Kosovës. Pas mbledhjes e cila është mbajtur të martën, Gastronomët sot kanë njoftuar për katër propozimet që ia kanë bërë Qeverisë,...

Gastronomët propozojnë zgjatje orari, heqje kufizimi të lëvizjes dhe falje të dënimeve të shqiptuara

para një jave - Infokusi

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës ka mbajtur mbledhjen e saj ku kanë marrë vendim që të propozojnë zgjatje të orarit, heqje e kufizimit të lëvizjes për personat fizik dhe falje të dënimeve të shqiptuara...

Gastronomët kërkojnë zgjatjen e orarit deri në orën 23 dhe faljen e gjobave për bizneset

para një jave - Zeri

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, ka dal me katër kërkesa për Qeverinë e Kosovës pas mbledhjes së mbajtur. Pas mbledhjes e cila është mbajtur të martën, Gastronomët sot kanë njoftuar për katër propozimet...

​Gastronomët me katër propozime për Qeverinë e Kosovës

para një jave - GazetaBlic

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, i ka propozuar Qeverisë që të zgjatet orari i funksionimit të bizneseve të gastronomisë deri në ora 23:00, të bëhet heqja e kufizimit të lëvizjes së personave fizik në...

Gastronomët katër propozime për Qeverinë e Kosovës

para një jave - Bota Sot

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, i ka propozuar Qeverisë që të zgjatet orari i funksionimit të bizneseve të gastronomisë deri në ora 23:00, të bëhet heqja e kufizimit të lëvizjes së personave fizik në...

Gastronomët kërkojnë të punojnë deri në orën 23:00 dhe t’u falën dënimet e shqiptuara

para një jave - Indeks online

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, dje më datë,12 Janar 2021, ka mbajtur mbledhjen e parë të Kuvendit të anëtarëve për këtë vit. Rend dite në këtë mbledhje përveç diskutimit të disa temave tjera me rëndësi...

Gastronomët katër propozime për Qeverinë e Kosovës

para një jave - RTK

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, i ka propozuar Qeverisë që të zgjatet orari i funksionimit të bizneseve të gastronomisë deri në ora 23:00, të bëhet heqja e kufizimit të lëvizjes së personave fizik në...

Gastronomët katër propozime për Qeverinë e Kosovës

para një jave - Lajmi.net

Gastronomët këtë vendim thonë se e kanë marr në mbledhjen e Kuvendit, duke thënë se vjen si rrjedhojë e ngjarjeve të fundit të cilat kanë të bëjnë me organizimin e tubimeve të fushatës parazgjedhore. Kjo...

Gastronomët kërkojnë të punojnë deri në orën 23:00 dhe t’u falën dënimet e shqiptuara

para një jave - Periskopi

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, dje më datë,12 Janar 2021, ka mbajtur mbledhjen e parë të Kuvendit të anëtarëve për këtë vit. Rend dite në këtë mbledhje përveç diskutimit të disa temave tjera me rëndësi...

​Gastronomët katër propozime për Qeverinë e Kosovës

para një jave - Arbresh

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, i ka propozuar Qeverisë që të zgjatet orari i funksionimit të bizneseve të gastronomisë deri në ora 23:00, të bëhet heqja e kufizimit të lëvizjes së personave fizik në...

Gastronomët katër propozime për Qeverinë e Kosovës

para një jave - KosovaPress

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, i ka propozuar Qeverisë që të zgjatet orari i funksionimit të bizneseve të gastronomisë deri në ora 23:00, të bëhet heqja e kufizimit të lëvizjes së personave fizik në...

Gastronomët katër propozime për Qeverinë e Kosovës

para një jave - Gazeta Metro

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, i ka propozuar Qeverisë që të zgjatet orari i funksionimit të bizneseve të gastronomisë deri në ora 23:00, të bëhet heqja e kufizimit të lëvizjes së personave fizik në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK