Buxhuku në Open: Barra fiskale është rritur

para 6 dite - Top Channel

Në Open në Top Channel po diskutohet për mënyrën e taksimit, temë që kohët e fundit ka shkaktuar debate në opinionin publik. Kryetari i Konfindustrisë, Gjergj Buxhuku i ftuar në Open në Top Channel tha...

Taksë e sheshtë apo taksë progresive? Ministrja Anila Denaj debaton me eksperten Guxholli

para 6 dite - Top Channel

A duhet taksë progresive apo taksë e sheshtë? Kjo pyetje zhvilloi një debat mes ministres Anila Denaj dhe ekspertes së ekonomisë Zana Guxholli në Open. Debati nisi kur ministrja tha se 70% e shqiptarëve...

Debat në Open/ Guxholli kundërshton ministren: Shqiptarët po shqyhen që të mbajnë familjen

para 6 dite - Top Channel

Ekspertja e Ekonomisë, Suzana Guxholli është përfshirë në një debat me ministres  e Ekonomisë, Anila Denaj mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” në Top Channel. Ajo ka kundërshtuar ministren, e cila tha...

Guxholli kundërshton ministren: Shqiptarët po shqyhen që të mbajnë familjen

para 6 dite - Bota Sot

Ekspertja e Ekonomisë, Suzana Guxholli është përfshirë në një debat me ministren e Ekonomisë, Anila Denaj mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” në Top Channel. Ajo ka kundërshtuar ministren, e cila tha...

Taksë e sheshtë apo progresive?/ Denaj në Open: 97% e shqiptarëve paguajnë më pak se më parë

para 6 dite - Top Channel

Ministrja e Ekonomisë, Anila Denaj tha mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Open” se 97% e shqiptarëve e kanë taksën më të ulët se sa ishte më parë. Ajo theksoi se 97% e shqiptarëve kanë ulur barrën...

Taksë e sheshtë apo progresive?/ Denaj në Open: 97% e shqiptarëve paguajnë më pak se më parë

para 6 dite - Bota Sot

Ministrja e Ekonomisë, Anila Denaj tha mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Open” se 97% e shqiptarëve e kanë taksën më të ulët se sa ishte më parë. Ajo theksoi se 97% e shqiptarëve kanë ulur barrën...

Taksë e sheshtë apo progresive?/ Denaj në Open: 97% e shqiptarëve paguajnë më pak se më parë

para 6 dite - Java News

Ministrja e Ekonomisë, Anila Denaj tha mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Open” se 97% e shqiptarëve e kanë taksën më të ulët se sa ishte më parë. Ajo theksoi se 97% e shqiptarëve kanë ulur barrën...

Taksë e sheshtë apo progresive?/ Denaj: 97% e shqiptarëve paguajnë më pak se më parë

para 6 dite - Lexo

Ministrja e Ekonomisë, Anila Denaj tha mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Open” se 97% e shqiptarëve e kanë taksën më të ulët se sa ishte më parë. Ajo theksoi se 97% e shqiptarëve kanë ulur barrën...

‘Po shqyhen njerëzit duke bërë nga 2-3 punë’/ Zana Guxholli nuk përmbahet, ‘shpërthen’ ndaj ministres Denaj: E dëgjon o popull…!

para 6 dite - Dosja.al

Zana Guxholli dhe Anila Denaj 13 Janar, 2021 21:35 TIRANË – Pedagogia Zana Guxholli nuk është përmbajtur ndaj ministres së Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj. Teksa po flisnin lidhur me taksat dhe të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK