Italia regjistron 507 të vdekur nga Covid-19 në 24 orë, rreth 16 mijë raste të reja

para një muaji - BalkanWeb

TIRANE Italia në 24 orët e fundit ka regjistruar 15 774 raste të reja pozitive me koronavirus në 24 orët e fundit sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë. Shohim një shifër më të lartë se një ditë...

Në Shqipëri shënohen 4 viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Telegrafi

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Më së shumti...

Katër viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Insajderi

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me Coronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, njofton Insajderi....

Katër viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Syri.net Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Më së shumti...

Rriten rastet e reja/ MSH: 707 të infektuar, 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur të dhënat e fundit lidhur mbi situatën e Covid në vend, ku vihet re një shtim i numrit të personave të infektuar, ndërkohë që numri i personave që kanë humbur...

Italia regjistron 507 të vdekur nga Covid-19 në 24 orë, rreth 16 mijë raste të reja

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga erjon dervishi Italia në 24 orët e fundit ka regjistruar 15 774 raste të reja pozitive me koronavirus në 24 orët e fundit sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë. Shohim...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 707 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Shmangni grumbullimet dhe ruani distancimin fizik; vendosni maska mbrojtëse...

Katër viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Klan Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Më së shumti...

707 raste të reja sot me COVID dhe 4 humbje jete

para një muaji - Vizion Plus

Katër qytetarë kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa janë zbuluar 707 raste të reja me koronavirus, nga 3307 testime të kryera. Nuk e kanë fituar dot betejën me virusin 2 qytetarë nga Tirana,...

Italia shënon rënie të numrit të vdekjeve nga koronavirusi

para një muaji - Bota Sot

Në 24 orët e fundit, 507 njerëz vdiqën nga koronavirusi në Itali, njoftoi sot Ministria e Shëndetësisë. Kjo është një rënie krahasuar me një ditë më parë, kur numri i vdekjeve ishte 616, raporton Reuters....

4 viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - RTK

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Më së shumti...

Rriten shifrat/ 707 raste të reja me COVID-19 dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - BalkanWeb

Rriten rastet me koronavirus ne vendin tone. Ne 24 oret e fundit jane regjistruar 707 raste të reja dhe 4 humbje jete. NJOFTIMI I MSH Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve,...

707 raste të reja me Covid

para një muaji - Klan

707 raste të reja me Covid COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3307 testime, 439 të shëruar, 707 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën...

Rritet numri i të infektuarve me COVID-19 në Shqipëri, regjistrohen 707 raste të reja dhe 4 të vdekur

para një muaji - Zeri

Rritet sërish numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Në 24 orët në vend janë konfirmuar 707 raste të reja nga 3307 testime të kryera në total. Ndërkohë 4 persona kanë ndërruar jetë. Konkretisht...

Italia shënon rënie të numrit të vdekjeve nga koronavirusi

para një muaji - RTK

Në 24 orët e fundit, 507 njerëz vdiqën nga koronavirusi në Itali, njoftoi sot Ministria e Shëndetësisë. Kjo është një rënie krahasuar me një ditë më parë, kur numri i vdekjeve ishte 616, raporton Reuters....

Në Shqipëri, katër të vdekur e 707 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur të mërkurën se në 24 orët e fundit në këtë vend, kanë vdekur katër persona si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë regjistruar edhe 707 raste të reja...

Rritet numri i shtrimeve në spitale, mbi 15 mijë raste të reja dhe 507 viktima nga Covid në Itali

para një muaji - ABC News

Numri i viktimave nga koronavirusi në Itali ka shkuar mbi 80 mijë persona, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 507 pacientë. Sipas raportit të fundit nga ministria e Shëndetësisë janë konfirmuar...

Rritet sërish numri i të infektuarve: 4 humbje jete e 707 raste të reja

para një muaji - Albeu

Pavarësisht se numri i testimeve ka qenë më i ulët se një ditë më parë, numri i të infektuarve është më i lartë. Në buletinin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet me dije se katër persona kanë humbur jetën...

Shqipëri: Katër të vdekur dhe 700 raste të reja

para një muaji - Indeks online

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 707 raste të reja pozitive dhe 4 viktima nga COVID-19. Gjithashtu sot janë shëruar 439 qytetarët, ndërsa numri i pacientëve të shtruar në spitale ka një zbritje...

Koronavirusi në Shqipëri, 4 viktima dhe 707 të infektuar në 24 orët e fundit

para një muaji - Gazeta Tema

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 4 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa 707 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit. Viktimat janë 2 qytetarë nga Tirana,...

Rriten sërish infektimet me Covid-19 në Shqipëri

para një muaji - Arbresh

Kanë shënuar sërish rritje infektimet ditore me koronavirus në Shqipëri. Ndonëse testimet kanë rënë në raport me një ditë më parë, numri i rasteve të reja në 24 orët e fundit ka pësuar rritje. Ministria...

Shpërndarja më e fundit gjeografike e rasteve me Covid në vendin tonë: Durrësi, Elbasani dhe Vlora vijnë pas Tiranës

para një muaji - NOA

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale publikoi situatën e COVID19 në 24 orët e fundit. Janë kryer 3307 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 707 qytetarë. Aktualisht në 4 spitalet COVID, po trajtohen...

COVID-19/ 707 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Ora news

707 raste të reja, 4 viktima dhe 439 të shëruar. Ky është bilanci i Covid 19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas asaj që informon Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3307....

Sërish shtim i rasteve të reja me koronavirus, të dhënat për 24 orë

para një muaji - NOA

Vijon të jetë në rritje numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Në 24 orët e fundin janë evidentuar 707 raste të reja, nga 3 mijë e 307 testime. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 707 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Shmangni grumbullimet dhe ruani distancimin fizik; vendosni maska mbrojtëse...

Rekord rastesh të reja, 4 persona humbën jetën në 24 orët e fundit nga koronavirusi në Shqipëri

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Daniela Grrica Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në 24 orët e fundit si vijon: Janë kryer 3307 testime dhe kanë rezultuar pozitivë...

Rritet sërish numri i të infektuarve me koronavirus, 4 viktima sot

para një muaji - Mapo

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3307 testime, 439 të shëruar, 707 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni...

Nga Tirana në Lushnje – 4 viktima nga koronavirusi, mes tyre edhe një grua

para një muaji - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 4 viktima nga COVID-19 duke e çuar kështu numrin total të viktimave në 1256. Mes humbjeve të jetës të raportuara sot është dhe një gua nga lushnja. Fatkeqësisht...

Rriten rastet e reja/ MSH: 707 të infektuar, 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Syri

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur të dhënat e fundit lidhur mbi situatën e Covid në vend, ku vihet re një shtim i numrit të personave të infektuar, ndërkohë që numri i personave që kanë humbur...

Rritet sërish numri i të infektuarve/ Ministria e Shëndetësisë jep të dhënat e 24 orëve: 4 humbje jete dhe…

para një muaji - Panorama

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Shmangni grumbullimet dhe ruani distancimin fizik; vendosni maska mbrojtëse...

E FUNDIT/ 707 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - ABC News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Shmangni grumbullimet dhe ruani distancimin fizik; vendosni maska mbrojtëse...

Rriten sërish infektimet me Covid-19

para një muaji - Arbresh

Kanë shënuar sërish rritje infektimet ditore me koronavirus në Shqipëri. Ndonëse testimet kanë rënë në raport me një ditë më parë, numri i rasteve të reja në 24 orët e fundit ka pësuar rritje. Ministria...

4 viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Infokusi

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Më së shumti...

507 viktima dhe rreth 16 mijë raste të reja me COVID-19 në Itali

para një muaji - Infokusi

Në 24 orët e fundit në Itali kanë vdekur edhe 507 persona si pasojë e virusit COVID-19. Gjatë kësaj kohe, sipas faqes botërore të statistikave, worldometers.info, janë regjistruar edhe 15 mijë e 774 raste...

4 viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Lajmi.net

Më së shumti raste të reja janë konfirmuar në Tiranë – 267, pasuar nga Durrësi me 53, Elbasani 34, Vlora 30, Berati 22 raste, etj. Në 24 orët e fundit janë shëruar 439 qytetarë, duke e çuar numrin e të...

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e 24 orëve të fundit

para një muaji - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Shmangni grumbullimet dhe ruani distancimin fizik; vendosni maska mbrojtëse...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 707 raste të reja, 439 të shëruar dhe 4 viktima nga Covid

para një muaji - Java News

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-1 9 në Tiranë kanë ndërruar jetë 4 qytetarë. Ndërkohë betejën me virusin...

COVID19 në Shqipëri, 707 raste të reja dhe 4 humbje jete

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Shmangni grumbullimet dhe ruani distancimin fizik; vendosni maska mbrojtëse...

Katër viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Zyrtare

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Më së shumti...

Italia shënon rënie të numrit të vdekjeve nga koronavirusi

para një muaji - KosovaPress

Në 24 orët e fundit, 507 njerëz vdiqën nga koronavirusi në Itali, njoftoi sot Ministria e Shëndetësisë. Kjo është një rënie krahasuar me një ditë më parë, kur numri i vdekjeve ishte 616, raporton Reuters....

Shtohen shifrat e infektimeve/ 707 raste të reja me COVID-19 dhe 4 viktima

para një muaji - Almakos

Rriten rastet me koronavirus në vendin tonë. Ne 24 orët e fundit janë regjistruar 707 raste të reja dhe 4 humbje jete. Ministria e Shëndetësisë raporton se janë shëruar 439 qytetarë, duke e çuar numrin...

Covid-19 / Rriten shifrat në 24 orët e fundit, MSH: “4 humbje jete dhe 439 të shëruar”

para një muaji - Scan TV

Rriten rastet me koronavirus në vendin tonë. Ne 24 orët e fundit janë regjistruar 707 raste të reja dhe 4 humbje jete. Ministria e Shëndetësisë raporton se janë shëruar 439 qytetarë, duke e çuar numrin...

Shqipëri, 4 të vdekur dhe 707 raste të reja me Covid-19

para një muaji - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar përhapjen e COVID-19. Shmangni grumbullimet dhe ruani distancimin fizik; vendosni maska mbrojtëse...

4 viktima dhe 707 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 707 raste të reja me koronavirus nga gjithsej 3307 testime të kryera, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. Më së shumti...

LAJMI I FUNDIT/ Situata nga COVID, MSH: 4 humbje jete dhe 439 të shëruar në 24 orët e fundit

para një muaji - Dosja.al

13 Janar, 2021 17:32 TIRANË – Situata nga COVID, MSH: 4 humbje jete dhe 439 të shëruar në 24 orët e fundit Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 707 raste të reja pozitive dhe 4 viktima nga COVID-19....

LAJM I FUNDIT/ Vdesin 4 pacientë nga koronavirusi, shifra alarmante të rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - FaxWeb

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3307 testime, 439 të shëruar, 707 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni...

Pesë vdekje të reja nga Coronavirusi në Shqipëri

para një muaji - Insajderi

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri bën të ditur se pesë persona kanë vdekur në 24 orët e fundit, si pasojë e infektimit me COVID-19, njofton Insajderi. Gjatë kësaj periudhe janë regjistruar 656 raste...

Pesë viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë thotë se pesë qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët fundit, ndërkohë janë evidentuar 656 raste të reja me Covid-19. Ky është njoftimi i plotë: Janë kryer 3727 testime...

MSH luan me testimet: 656 raste të reja, 5 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë vazhdon të luajë me numrin e testimeve, ku një ditë i ul në mënyrë të ndjeshme dhe më pas I dyfishon. Nëse ditën e djeshme u deklaruan 1655 testimeve, ditën e sotme numri i tyre...

Rritet numri i të vdekurve nga Covid-19 në Itali, mbi 14 mijë raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - BalkanWeb

ITALI Rriten rastet e reja me koronavirus në Itali por rritet dhe numri i tamponëve. Në 24 orët e fundit në shtetin fqinj janë regjistruar 14.242 në 141.641 tamponë të kryer. Ndërkohë që një ditë më parë...

Covid-19/ MSH: 656 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në 24 orët e fundit si vijon: Janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara...

Mbi 600 raste të reja në Shqipëri mbrenda 24 orëve

para një muaji - RTK

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë thotë se pesë qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët fundit, ndërkohë janë evidentuar 656 raste të reja me Covid-19. Ky është njoftimi i plotë: Janë kryer 3727 testime...

Më shumë testime për COVID-19, rriten infektimet/ 656 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - BalkanWeb

Janë më shumë se dyfishuar testimet dhe si rezultat ka më tepër infektime të reja me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale deklaron se në 24 orët e fundit janë kryer 3727 testime dhe...

656 raste të reja me Covid

para një muaji - Klan

656 raste të reja me Covid COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3727 testime, 440 të shëruar, 656 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh...

5 të vdekur dhe 656 të infektuar me koronavirus në Shqipëri

para një muaji - Zeri

5 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë bëri bilancin ditor, sipas të cilit, në 24 orët e fundit janë testuar 3727 persona, prej të cilëve...

Koronavirusi në Shqipëri, 5 viktima dhe 656 raste në 24 orët e fundit

para një muaji - Gazeta Tema

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 5 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa 656 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit. Viktimat janë 2 qytetarë nga Tirana,...

Pesë viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19

para një muaji - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë thotë se pesë qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët fundit, ndërkohë janë evidentuar 656 raste të reja me Covid-19. Ky është njoftimi i plotë: Janë kryer 3727 testime...

Shqipëri: 656 raste të reja dhe 5 të vdekur nga koronavirusi

para një muaji - Indeks online

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 3727 testime, prej të cilëve kanë rezultuar 656 qytetarë të prekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se pavarësisht përpjekjes 5 pacientë nuk...

Pesë të vdekur e 656 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka njoftuar të martën se në 24 orët e fundit kanë humbur betejën me COVID-19 pesë qytetarë, ndërkohë që janë shënuar 656 raste të reja pozitive. Me rastet e reja,...

E FUNDIT/ Zbardhen shifrat, kaq viktima dhe raste të reja u shënuan sot

para një muaji - Albeu

Pesë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Nga 3727 testime u rregjistruan 656 raste të reja. Nga të dhënat gjatë e ditëve të fundit vihet re një luhatje e pazakontë e testimeve,...

Ministria e Shëndetësisë:  Sot 656 raste të reja dhe 5 humbje jete

para një muaji - Vizion Plus

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 190 raste...

Shifrat/ 656 raste të reja dhe 5 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vendin tonë

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 12.01.2021 nga Daniela Grrica Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën nga koronavirusi 5 persona. Ndërsa nga 3 727 testime që janë...

Nga Mati në Vlorë/ 5 viktima nga koronavirusi, mes tyre edhe dy gra

para një muaji - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 5 viktima nga COVID-19 duke e çuar kështu numrin total të viktimave në 1252. Fatkeqësisht e kanë humbur betejën me virusin e rrezikshëm, 2 qytetarë nga...

Shqipëri, 5 të vdekur dhe 656 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Shenja

Në Shqipëri në 24 orët e fundit janë regjistruar 5 të vdekur dhe 656 raste të tjera pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19), transmeton Anadolu Agency (AA). Numri i përgjithshëm i rasteve me koronavirus...

Koronavirusi/ Më Shumë testime dhe rritje e rasteve të reja, situata në spitalet e vendit

para një muaji - NOA

Ndryshe nga një ditë më parë, Instituti i Shëndetit Publik ka bërë më shumë testime për të dyshuar me koronavirus. Kështu, në 24 orë janë bërë 3 mijë e 727 testime, nga ku 656 qytetarë kanë rezultuar pozitivë....

Covid-19/ Të dhënat e 24 orëve të fundit, si kanë ndryshuar shifrat gjatë javës që lamë pas

para një muaji - NOA

Pesë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Nga 3727 testime u rregjistruan 656 raste të reja. Nga të dhënat gjatë e ditëve të fundit vihet re një luhatje e pazakontë e testimeve,...

COVID-19/ 656 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Ora news

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e Covid-19 në vendin tonë për 24 orët e fundit. Sipas Ministrisë, në 24 orët e fundit janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë, ndërsa...

Ministria e Shëndetësisë bën bilancin e 24 orëve të fundit/ 5 humbje jete nga Covid-19, ja sa raste të reja u regjistruan

para një muaji - Panorama

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 5 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 në 24 orët e fundit, ku janë bërë 3727 testime dhe janë regjistruar 656 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë...

Koronavirusi/ 656 raste të reja në Shqipëri, Tirana vatra kryesore

para një muaji - Mapo

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3727 testime, 440 të shëruar, 656 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në...

E FUNDIT/ 656 raste të reja dhe 5 të vdekur nga koronavirusi në vend

para një muaji - ABC News

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 3727 testime, prej të cilëve kanë rezultuar 656 qytetarë të prekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se pavarësosht përpjekjes 5 pacientë nuk...

MSH luan me testimet: 656 raste të reja, 5 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Syri

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në 24 orët e fundit si vijon: Janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara...

Shqipëri, 656 raste të reja dhe 5 viktima nga koronavirusi

para një muaji - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 3 727 testime, prej të cilëve kanë rezultuar 656 qytetarë të prekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar se 5 pacientë nuk kanë...

Mbi 600 raste të reja – Shqipëria publikon bilancin 24 orësh të koronavirusit

para një muaji - Lajmi.net

Ky është njoftimi i plotë: Janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 190 raste në Tiranë, 49 raste në Durrës, 27...

COVID 19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e 24 orëve të fundit

para një muaji - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në 24 orët e fundit si vijon: Janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 656 raste të reja, 440 të shëruar dhe 5 viktima nga Covid

para një muaji - Java News

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 656 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 5 qytetarë. Ndërkohë betejën me virusin...

Pesë viktima dhe 656 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë thotë se pesë qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët fundit, ndërkohë janë evidentuar 656 raste të reja me Covid-19. Ministria njofton se janë kryer 3727 testime dhe...

Raporti i fundit: Vdesin pesë persona nga COVID-19 dhe 656 raste të reja në Shqipëri

para një muaji - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes në Shqipëri ka publikuar bilancin e fundit të koronavirusit. Sipas njoftimit, gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar pesë vdekje dhe 656 raste të reja me koronavirus...

Covid-19 në Shqipëri, 656 raste të reja dhe 5 humbje jete

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në 24 orët e fundit si vijon: Janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara...

656 raste të reja me Covid-19, MSH: “5 pacientë humbën jetën, ndërsa u shëruan 440 qytetarë”

para një muaji - Scan TV

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale deklaron se në 24 orët e fundit janë kryer 3727 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto...

MSH jep të dhënat: 656 raste të reja dhe 5 viktima nga koronavirus në vend

para një muaji - Almakos

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 5 pacientë nuk kanë mundur ta fitojnë betejën me virusin në 24 orët e fundit, ndërsa janë kryer 3727 testime, prej të cilëve kanë rezultuar pozitivë 656 qytetarë....

Pesë viktima dhe 656 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë thotë se pesë qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët fundit, ndërkohë janë evidentuar 656 raste të reja me Covid-19. Ky është njoftimi i plotë: Janë kryer 3727 testime...

BILANCI/ Ministria e Shëndetësisë publikon SHIFRAT: 5 viktima dhe 656 raste të reja regjistrohen në 24 orët e fundit nga Covid-19

para një muaji - Dosja.al

Foto ilustruese 12 Janar, 2021 17:27 Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 5 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 në 24 orët e fundit, ku janë bërë 3727 testime dhe janë regjistruar 656 raste...

LAJM I FUNDIT/ 5 viktima nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit, rriten ndjeshëm shifrat e testimeve dhe rasteve të reja

para një muaji - FaxWeb

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3727 testime, 440 të shëruar, 656 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju njeh me situatën e COVID19 në...

Shqipëri, rriten rastet me Covid !9, ndërsa testimet shënojnë rekord

para një muaji - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri, java e shkuar, shënoi një tjetër rritje të rasteve të reja, që duket se i dedikohen në masë të madhe shifrave rekord të testimeve. Të dhënat zyrtare të përpunuara nga Zëri i Amerikës tregojnë...

Ulen ndjeshën testimet/ MSH: 376 raste të reja, 6 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Syri.net Kosova

Janë ulur në mënyrë të ndjeshme testimet në 24 orët e fundit, ku sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer vetëm 1500 të tilla, ndërkohë që fakti tregon se 1 në 4 persona të testuar rezulton i infektuar....

Shqipëri: 6 viktima dhe 376 raste të reja në 24 orë

para një muaji - Indeks online

6 viktima dhe 376 të infektuar, ky është bilanci i 24 orëve të fundit të koronavirusit në vend. Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat zyrtare lidhur me pandeminë në vend, ku 6 pacientë kanë...

Koronavirusi/ Ulen testimet dhe rastet e reja, situata për 24 orët e fundit në vend

para një muaji - NOA

Instituti i Shëndetit Publik ka bërë më pak testime në 24 orë, për raste të dyshuara me koronavirus, dhe për rrjedhojë janë evidentuar më par raste të reja. Nga 1 mijë e 575 testime, janë konfirmuar pozitivë...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 376 raste të reja, 333 të shëruar dhe 6 viktima nga Covid

para një muaji - Java News

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 376 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 6 qytetarë. Ndërkohë betejën me virusin...

Situata e rëndë/ 8 të vdekur dhe 562 raste të reja në 24 orë në Shqipëri

para një muaji - Syri.net Kosova

Situata e koronavirusit në Shqipëri vazhdon të jetë e rëndë. Në raportimin e ditës së sotme bëhet fjalë për 8 qytetarë që kanë humbur jetën në 24 orët e fundit nga Covid-19. Ndërkaq, janë 562 raste të...

8 të vdekur nga Covid në Shqipëri 24 orët e fundit

para një muaji - Klan

8 të vdekur nga Covid në Shqipëri 24 orët e fundit 2997 testime, 321 të shëruar, 562 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve,...

Koronavirusi në Shqipëri, të dhënat për 24 orët e fundit dhe situata në spitale

para një muaji - NOA

Në 24 orët e fundit janë bërë 2 mijë e 997 testime për të dyshuar me koronavirus, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 562 persona. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 172...

Nga Tirana në Has, 8 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit

para një muaji - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 8 viktima nga COVID-19 duke e çuar kështu numrin total të viktimave në 1241. Fatkeqësisht e kanë humbur betejën me virusin e rrezikshëm, 2 qytetar nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK