Maqedoni e Veriut/ 10 viktima e 477 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Top Channel

477 raste të reja me COVID janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit. Instituti i Shëndetit Publik raporton se në 24 orët e fundit janë bërë 2543 testime dhe janë shëruar 404 pacientë....

MAQEDONI/ 477 raste të reja me Covid-19, 10 persona kanë humbur jetën

para një muaji - Albeu

Gjatë 24 orëve janë regjistruar 477 raste të reja me covid 19 prej 2543 teste të kryera. 331 pacientë janë shëruar , ndërsa 10 persona kanë vdekur. Numri i përgjithshëm i diagnostikuarve është 87590.

Dhjetë të vdekur dhe 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

para një muaji - Syri.net Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë konfirmuar 477 raste të reja me sëmundjen infektuese nga 2.543 testime të kryera. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar...

Më shumë se 68,000 njerëz në Maqedoni e kanë mundur koronavirusin

para një muaji - Flaka

Mbi 68,000 njerëz në Maqedoni mundën koronavirusin, përcjell FLAKA. Numri i pacientëve të rikuperuar është 68,695, njoftoi sot Ministria e Shëndetësisë. Numri i përgjithshëm i të diagnostikuara me koronavirus...

Maqedoni e Veriut, 477 raste të reja dhe 10 të vdekur

para një muaji - Insajderi

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka informuar se në njëzetekatër orët e fundit janë bërë 2543 testime, ndërsa janë regjistruar 477 raste të reja me COVID–19. Instituti për Shëndet Publik...

Maqedoni e Veriut/ 10 viktima e 477 raste të reja me Covid-19

para një muaji - Java News

477 raste të reja me COVID janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit. Instituti i Shëndetit Publik raporton se në 24 orët e fundit janë bërë 2543 testime dhe janë shëruar 404 pacientë....

Sërish shifra të larta në Maqedoninë e Veriut, 10 viktima e 477 raste të reja me COVID-19

para një muaji - BalkanWeb

Regjistrohen 477 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë maqedonase njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 543 testime. Instituti i Shëndetit Publik raporton...

Regjistrohen mbi 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.543 testime dhe janë regjistruar 477 raste të reja. Prej rasteve të reja 221 janë në Shkup, 27 Kumanovë, Dibër 1, Shtip 13,...

477 raste të reja me Kovid 19, 10 persona kanë humbur jetën

para një muaji - TV21

Gjatë 24 orëve janë regjistruar 477 raste të reja me Kovid 19 prej 2543 teste të kryera. 331 pacientë janë shëruar, ndërsa 10 persona kanë vdekur. Ndryshe numri i përgjithshëm i diagnostikuarve është 87590.

477 raste të reja, 331 të shëruar dhe 10 të vdekur nga Covid 19

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Shkup, 13 janar – MSH-ja njofton se gjatë 24 orët e fundit janë bërë 2.543 testime kurse janë regjistruar 477 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 221, Kumanovë – 27, Prilep – 24, Kavadar...

Ja bilanci i fundit me Covid 19

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 13 janar – MSH-ja njofton se gjatë 24 orët e fundit janë bërë 2.543 testime kurse janë regjistruar 477 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 221, Kumanovë – 27, Prilep – 24, Kavadar dhe Strumicë...

10 viktima dhe 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

para një muaji - RTK

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë konfirmuar 477 raste të reja me sëmundjen infektuese nga 2.543 testime të kryera. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar...

10 viktima e 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Zeri

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë kryer 2543 testime për COVID-19 dhe prej tyre 477 kanë rezultuar pozitivë me virusin. Instituti i Shëndetit Publik...

Dhjetë të vdekur e 477 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para një muaji - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore kanë vdekur 10 pacientë si pasojë e COVID-19, derisa janë shënuar edhe 477 raste të reja pozitive. Janë kryer 2.543 testime, njoftoi Alsat-M të mërkurën....

RMV, 10 pacientë ndërruan jetë, 477 raste të reja me Kovid-19

para një muaji - Portalb

Në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 477 raste pozitive n ga gjithsej 2543 teste të kryera për Kovid-19, ndërsa 331 janë regjistruar si të shëruar, derisa 10 persona kanë humbur...

MSH: 447 RASTE TË REJA, 10 VIKTIMA, 331 TË SHËRUAR

para një muaji - Klan Macedonia

NË TOTAL 87.590 RASTE, AKTIVE – 16.238 MSH-ja njofton se gjatë 24 orët e fundit janë bërë 2.543 testime kurse janë regjistruar 477 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 221, Kumanovë – 27, Prilep – 24,...

Mbi 68,000 njerëz në Maqedoninë e Veriut e kanë mundur koronavirusin

para një muaji - News Tv

Mbi 68,000 njerëz në Maqedoni mundën koronavirusin, përcjell FLAKA. Numri i pacientëve të rikuperuar është 68,695, njoftoi sot Ministria e Shëndetësisë. Numri i përgjithshëm i të diagnostikuara me koronavirus...

Numri më i ulët i personave të sëmurë dhe të vdekur me KOVID-19 nuk është fare sinjal për relaksim (Infografik)

para një muaji - Portalb

Megjithëse numri i të infektuarve të rishtazi me virusin SARS-CoV-2 në baza ditore dhe numri i të vdekurve si rezultat i sëmundjes kovid-19 janë në rënie, pandemia nuk ka mbaruar dhe qytetarët duhet të...

Regjistrohen mbi 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një muaji - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.543 testime dhe janë regjistruar 477 raste të reja. Prej rasteve të reja 221 janë në Shkup, 27 Kumanovë, Dibër 1, Shtip 13,...

477 raste të reja me Covid-19, 10 persona kanë humbur jetën

para një muaji - InfoShqip

Gjatë 24 orëve janë regjistruar 477 raste të reja me Kovid 19 prej 2543 teste të kryera. 331 pacientë janë shëruar, ndërsa 10 persona kanë vdekur. Ndryshe numri i përgjithshëm i diagnostikuarve është 87590./TV21

10 viktima e 477 raste të reja me Kovid në vend

para një muaji - Flaka

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 543 testime për Kovid dhe prej tyre 477 kanë rezultuar pozitivë me virusin. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit...

Covid-19 / Sërish shifra të larta në Maqedoninë e Veriut, 10 viktima e 477 raste të reja

para një muaji - News Tv

Regjistrohen 477 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë maqedonase njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 543 testime. Instituti i Shëndetit Publik raporton...

Maqedoni: 10 viktima e 477 raste të reja me Kovid në vend

para një muaji - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 543 testime për Kovid dhe prej tyre 477 kanë rezultuar pozitivë me virusin. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit...

Sërish shifra të larta në Maqedoninë e Veriut, 10 humbje jete e 477 raste të reja me COVID-19

para një muaji - Lexo

Regjistrohen 477 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë maqedonase njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 543 testime. Instituti i Shëndetit Publik raporton...

10 viktima dhe 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

para një muaji - Infokusi

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë konfirmuar 477 raste të reja me sëmundjen infektuese nga 2.543 testime të kryera. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar...

10 viktima dhe 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

para një muaji - Lajmi.net

Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar 404 pacientë, ndërsa e kanë humbur betejën me virusin 10 pacientë. Që nga fillimi i epidemisë në Maqedoninë Veriore janë diagnostikuar...

477 raste të reja, 331 të shëruar dhe 10 të vdekur nga KOVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Shenja

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2543 testime, ndërsa janë regjistruar 477 raste të reja me KOVID-19. Instituti për Shëndet Publik njofton se 331 pacientë janë shëruar....

477 raste të reja me Covid-19, 10 persona kanë humbur jetën

para një muaji - Zyrtare

Gjatë 24 orëve janë regjistruar 477 raste të reja me Kovid 19 prej 2543 teste të kryera. 331 pacientë janë shëruar, ndërsa 10 persona kanë vdekur. Ndryshe numri i përgjithshëm i diagnostikuarve është 87590./TV21 .

Regjistrohen mbi 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.543 testime dhe janë regjistruar 477 raste të reja. Prej rasteve të reja 221 janë në Shkup, 27 Kumanovë, Dibër 1, Shtip 13,...

10 viktima e 477 raste të reja me Kovid në vend

para një muaji - Fakti Ditor

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 543 testime për Kovid dhe prej tyre 477 kanë rezultuar pozitivë me virusin. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit...

10 viktima e 477 raste të reja me Kovid në vend

para një muaji - Almakos

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 543 testime për Kovid dhe prej tyre 477 kanë rezultuar pozitivë me virusin. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit...

10 viktima dhe 477 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

para një muaji - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë konfirmuar 477 raste të reja me sëmundjen infektuese nga 2.543 testime të kryera. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar...

Maqedoni, 10 të vdekur dhe 477 raste te reja me Covid-19

para një muaji - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.543 testime dhe janë regjistruar 477 raste të reja. Prej rasteve të reja 221 janë në Shkup, 27 Kumanovë, Dibër...

477 raste të reja me virus, 10 persona kanë humbur jetën

para një muaji - Almakos

Gjatë 24 orëve janë regjistruar 477 raste të reja me Kovid 19 prej 2543 teste të kryera. 331 pacientë janë shëruar, ndërsa 10 persona kanë vdekur. Ndryshe numri i përgjithshëm i diagnostikuarve është 87590./TV21

477 raste të reja me virus, 10 persona kanë humbur jetën

para një muaji - Lajm

Gjatë 24 orëve janë regjistruar 477 raste të reja me Kovid 19 prej 2543 teste të kryera. 331 pacientë janë shëruar, ndërsa 10 persona kanë vdekur. Ndryshe numri i përgjithshëm i diagnostikuarve është 87590./TV21

Maqedonia e Veriut regjistron 12 viktima dhe 520 të infektuar me COVID-19

para një muaji - ABC News

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për 12 viktima të reja nga sëmundja COVID-19, si dhe 520 raste të reja të të infektuarve me koronavirusin e ri. Sipas raportit, janë regjistruar...

Rriten shifrat e infektimeve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, 520 raste të reja, 12 viktima në 24 orë

para një muaji - BalkanWeb

Rriten rastet e infektimeve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 520 raste të reja me COVID-19. Ndërkohë që ministria e Shëndetësisë maqedonase raporton se 12 persona...

12 të vdekur e 520 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni të Veriut

para një muaji - Syri.net Kosova

Autoritetet shëndetësore në Maqedoni të Veriut kanë bërë të ditur të martën se në 24 orët e fundit kanë vdekur 12 pacientë si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë shënuar edhe 520 raste të reja pozitive....

Maqedonia e V. regjistron 12 viktima dhe 520 të infektuar me COVID-19

para një muaji - Evropa e Lirë

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për 12 viktima të reja nga sëmundja COVID-19, si dhe 520 raste të reja të të infektuarve me koronavirusin e ri. Sipas raportit, janë regjistruar...

12 viktima dhe 520 raste të reja me Coronavirus në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Insajderi

Autoritetet shëndetësore në Maqedoninë e Veriut bëjnë të ditur se 12 persona kanë vdekur në 24 orët e fundit nga COVID-19, njofton Insajderi. Gjatë kësaj periudhe janë regjistruar 520 raste të reja të...

12 viktima dhe 520 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para një muaji - RTK

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë së Maqedonisë Veriore, nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve...

Në Maqedoni, 12 të vdekur e 520 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Koha.net

Autoritetet shëndetësore në Maqedoni të Veriut kanë bërë të ditur të martën se në 24 orët e fundit kanë vdekur 12 pacientë si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë shënuar edhe 520 raste të reja pozitive....

12 të vdekur dhe 520 të infektuar me koronavirus në Maqedoni të Veriut

para një muaji - Zeri

Nga 3023 testime të realizuara për COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoni të Veriut, 520 prej tyre kanë rezultuar pozitive. Ndërsa, 12 persona kanë humbur jetën. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur...

Maqedoni e Veriut: 12 të vdekur dhe 520 raste të reja

para një muaji - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së veriut, ka bërë të ditur se nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve...

Regjistrohen 520 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një muaji - Telegrafi

Ministria e shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.023 testime dhe janë regjistruar 520 raste të reja me COVID-19. Prej rasteve të reja 231 janë nga Shkupi, Kumanova 22, Dibra...

12 viktima, 520 të infektuar me korona virusin dhe 372 të shëruar

para një muaji - TV21

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 3023 testime të realizuara, 520 persona janë diagnostifikuar me virusin korona. Shkup-231, Kumanovë-22, Dibër-11, Shtip-10, Prilep-9,...

12 viktima, 520 të infektuar me korona virusin dhe 372 të shëruar

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 12 janar – Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 3023 testime të realizuara, 520 persona janë diagnostifikuar me virusin korona. Shkup-231, Kumanovë-22, Dibër-11,...

520 raste të reja, 372 të shëruar dhe 12 të vdekur, bilanci me Covid 19

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 12 janar – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3023 teste, dhe janë regjistruar 520 raste të reja të kovid-19 në: Shkup-231, Kumanovë-22, Dibër-11, Stip-10, Prilep-9,...

Ja sa raste të reja me Covid-19 u regjistruan në 24 orët e fundit në Maqedoni

para një muaji - Albeu

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3023 teste, dhe janë regjistruar 520 raste të reja të Covid-19 në: Shkup 231, Tetovë 23, Kumanovë 22, Dibër 11, Shtip 10, Prilep 9, Struga...

Koronavirusi në Maqedoni: 520 raste të reja dhe 12 viktima

para një muaji - Bota Sot

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja. 231 prej të cilëve vetëm në Shkup. Listës...

MSH: 520 RASTE TË REJA, 12 VIKTIMA, 372 TË SHËRUAR

para një muaji - Klan Macedonia

NË TOTAL 87.117 RASTE, AKTIVE – 16.106 MSH-ja njofton se në 24 orët e fundit janë bërë 3.023 testime kurse janë regjistruar 520 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 231, Kavadar – 28, Gostivar – 25, Tetovë...

Rriten shifrat e infektimeve me Covid-19, 520 raste të reja, 12 viktima në 24 orë

para një muaji - News Tv

Rriten rastet e infektimeve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 520 raste të reja me COVID-19. Ndërkohë që ministria e Shëndetësisë maqedonase raporton se 12 persona...

Maqedoni e Veriut: 12 të vdekur dhe 520 raste të reja

para një muaji - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së veriut, ka bërë të ditur se nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve...

Në Maqedoni, 12 të vdekur e 520 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Ekonomia Online

Autoritetet shëndetësore në Maqedoni të Veriut kanë bërë të ditur të martën se në 24 orët e fundit kanë vdekur 12 pacientë si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë shënuar edhe 520 raste të reja pozitive....

Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - InfoShqip

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3023 teste, dhe janë regjistruar 520 raste të reja të Covid-19 në: Shkup 231, Tetovë 23, Kumanovë 22, Dibër 11, Shtip 10, Prilep 9, Struga...

Koronavirusi në Maqedoni: 520 raste të reja dhe 12 viktima

para një muaji - Tetova Sot

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve vetëm në Shkup. Listës...

Koronavirusi, regjistrohen 520 raste të reja dhe 12 viktima

para një muaji - Flaka

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve vetëm në Shkup. Listës...

520 raste, 12 viktima dhe 372 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Shenja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 3023 testime, ndërsa janë regjistruar 520 raste të reja me Covid-19, përcjell SHENJA. Insituti për Shëndet Publik 372 pacientë të shëruar....

12 viktima dhe 520 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para një muaji - KosovaPress

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë së Maqedonisë Veriore, nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve...

Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3023 teste, dhe janë regjistruar 520 raste të reja të Covid-19 në: Shkup 231, Tetovë 23, Kumanovë 22, Dibër 11, Shtip 10, Prilep 9, Struga...

Regjistrohen 520 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Arbresh

Ministria e shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.023 testime dhe janë regjistruar 520 raste të reja me COVID-19. Prej rasteve të reja 231 janë nga Shkupi, Kumanova 22, Dibra...

12 viktima, 520 të infektuar me korona virusin dhe 372 të shëruar

para një muaji - Lajm

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 3023 testime të realizuara, 520 persona janë diagnostifikuar me virusin korona. Shkup-231, Kumanovë-22, Dibër-11, Shtip-10, Prilep-9,...

Koronavirusi, regjistrohen 520 raste të reja dhe 12 viktima

para një muaji - Fakti Ditor

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve vetëm në Shkup. Listës...

Koronavirusi, regjistrohen 520 raste të reja dhe 12 viktima

para një muaji - Almakos

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, nga 3 mijë e 23 teste të realizuara për koronavirus, në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 520 raste të reja, 231 prej të cilëve vetëm në Shkup. Listës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK