“Për një javë do ndizen motorët”, Agron Duka: Opozita e bashkuar fiton Durrësin. Nuk tradhtojmë votuesit, s’ka koalicion me Ramën

para një jave - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Agrare Agron Duka, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se situata në Durrës për opozitën është favorizuese dhe se nëse hyn e bashkuar, fiton Durrësin. “Uroj dhe shpresoj...

Duka në zgjedhje në një listë me Bashën/ Do më pëlqente të kandidoja me siglën e PAA, por..

para një jave - Bota Sot

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, ka vendosur që në zgjedhjet e 25 prillit të jetë në një listë me Partinë Demokratike. Duka tha se ky vendim për të nuk ka qenë i lehtë, ndërsa theksoi se...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Agron Duka arrin marrëveshje me Bashën, hyn në listën e PD: Pse erdhi ky vendim

para një jave - BalkanWeb

Kreu i Partisë Agrare Ambientalise, Agron Duka deklaroi se ka arritur një marrëveshje me kryeopozitarin Lulzim Basha, ku do të hyjë në listat e PD-së në zgjedhjet e 25 prillit. Ky fakt u konfirmua sot...

“Kemi diskutuar shumë nëse duhet të pranojmë një mandat deputeti”/ Agron Duka zbulon detaje nga marrëveshja me Bashën për zgjedhjet e 25 prillit

para një jave - Panorama

Kreu i Partisë Agrare Ambientalise Agron Duka zbuloi detaje nga marrëveshja me kreun e PD Lulzim Basha lidhur me bashkëpunimin për zgjedhjet e 25 prillit. Duke folur në emisionin “Real Story” në “News...

Vasili për Ora News: LSI duhet të dalë me listë më vete në zgjedhjet e 25 Prillit

para një jave - Ora news

Gjatë intervistës së tij për gazetaren Matilda Mcini në Ora News, nënkryetari i LSI Petrit Vasili foli edhe për mënyrën se si partia ku ai aderon do të garojë në zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit. Sipas...

Listat e opozitës në zgjedhje/ Duka hyn në listën e PD. Mediu bën presion për më shumë

para një jave - Top Channel

Agron Duka pas tri ditë negociatash të vështira është aleati i parë i cili arriti marrëveshjen me Lulzim Bashën për zgjedhjet e 25 Prillit. “Kemi 3 ditë që negociojmë me zotin Basha dhe stafin e tij. Sapo...

Lista opozitare nën shantazhin e të përdorurve prej Bashës

para një jave - Gazeta Tema

Mero Baze Edhe Fatmir Mediu me siguri do të marrë një vend të sigurt në listë. I parafundit e mori Agron Duka. Siç e shpjegoi edhe vet, kërkoi dy të sigurt, por mori vetëm një, pra gjysmën e objektivit....

Rruga drejt 25 prillit, PD pritet të firmosë marrëveshjet me aleatët, Shehi: Më e rëndësishme se listat është platforma

para një jave - Ora news

Brenda pak ditësh Partia Demorkatike pritet të firmosë zyrtarisht marrëveshjet me aleatët e saj opozitarë. Diskutimi me i gjerë është më LSI-në, me të cilën do ti duhet të vendosë për koalicionet dhe taktikat...

Listat e opozitës në zgjedhje/ Duka hyn në listën e PD. Mediu bën presion për më shumë

para një jave - Bota Sot

Agron Duka pas tri ditë negociatash të vështira është aleati i parë i cili arriti marrëveshjen me Lulzim Bashën për zgjedhjet e 25 Prillit. “Kemi 3 ditë që negociojmë me zotin Basha dhe stafin e tij. Sapo...

Basha mbyll marrëveshjen me Agron Dukën për kandidatët për deputet

para një jave - RTK

Kryetari i partise demokratike, Lulzim Basha, ka mbyllur sot marreveshjen me partine e drejtuar nga Agron Duka per te garuar me liste te perbashket kandidatesh ne zgjedhjet e 25 prillit. Ende nuk dihen...

Lista opozitare nën shantazhin e të përdorurve prej Bashës

para një jave - Java News

Nga Mero Baze Edhe Fatmir Mediu me siguri do të marrë një vend të sigurtë në listë. I parafundit e mori Agron Duka. Siç e shpjegoi edhe vetë, kërkoi dy të sigurtë, por mori vetëm një, pra gjysmën e objektivit....

Lista opozitare nën shantazhin e të përdorurve prej Bashës

para një jave - Lexo

Nga Mero Baze Edhe Fatmir Mediu me siguri do të marrë një vend të sigurtë në listë. I parafundit e mori Agron Duka. Siç e shpjegoi edhe vetë, kërkoi dy të sigurtë, por mori vetëm një, pra gjysmën e objektivit....

Opozita e bashkuar/ Agron Duka kandidon në Durrës në listat e PD

para një jave - Syri.net Kosova

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbyllur marrëveshjen e parë me partitë aleate në opozitë për zgjedhjet e 25 prillit. Burime nga PD, kanë konfirmuar se sot është arritur në parim marrëveshja me Partinë Agrare...

“Për një javë do ndizen motorët”/ Agron Duka: Opozita e bashkuar fiton Durrësin, s’ka koalicion me Ramën

para një jave - Dosja.al

Agron Duka 13 Janar, 2021 22:40 Kryetari i Partisë Agrare Agron Duka, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se situata në Durrës për opozitën është favorizuese dhe se nëse hyn e bashkuar,...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Agron Duka arrin marrëveshje me Bashën, hyn në listën e PD: Ja pse erdhi ky vendim

para një jave - Almakos

Kreu i Partisë Agrare Ambientalise, Agron Duka deklaroi se ka arritur një marrëveshje me kryeopozitarin Lulzim Basha, ku do të hyjë në listat e PD-së në zgjedhjet e 25 prillit. Ky fakt u konfirmua sot...

Agron Duka mbyll negociatat me PD, siguron vendin e sigurt në listën e Durrësit

para një jave - Top Channel

Agron Duka është aleati i parë i Partisë Demokratike i cili mbyll negociatat për zgjedhjet e 25 Prillit me Lulzim Bashen. Në një intervistë ekskluzive për Top Channel pasi doli nga selia blu, kryetari...

Basha mbyll marrëveshjen me Agron Dukën për kandidatët për deputet

para një jave - Flaka

Kryetari i partise demokratike, Lulzim Basha, ka mbyllur sot marreveshjen me partine e drejtuar nga Agron Duka per te garuar me liste te perbashket kandidatesh ne zgjedhjet e 25 prillit. Ende nuk dihen...

Agron Duka do jetë në listën e PD, arrihet marrëveshja

para një jave - Top Channel

Agron Duka është aleati i parë i Partisë Demokratike i cili mbyll negociatat për zgjedhjet e 25 Prillit me Lulzim Bashen. Në një intervistë ekskluzive për Top Channel pasi doli nga selia blu, kryetari...

Opozita e bashkuar/ Agron Duka kandidon në Durrës në listat e PD

para një jave - Syri

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbyllur marrëveshjen e parë me partitë aleate në opozitë për zgjedhjet e 25 prillit. Burime nga PD, kanë konfirmuar se sot është arritur në parim marrëveshja me Partinë Agrare...

Basha firmos marrëveshje me Dukën/ Ky është kushti që i ka vënë kreu i PAA

para një jave - Bota Sot

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nënshkruar marrëveshje me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën për zgjedhjet e 25 Prillit. Mësohet se Duka i ka kërkuar Bashës që të ketë një...

Përfundon “pazari” Duka-Basha, firmoset marrëveshja: Ky është kushti që i ka vënë kreu i PAA

para një jave - Gazeta Tema

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nënshkruar marrëveshje me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën për zgjedhjet e 25 Prillit. Mësohet se Duka i ka kërkuar Bashës që të ketë një...

Agron Duka kandidon në Durrës në listat e PD

para një jave - Bota Sot

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbyllur marrëveshjen e parë me partitë aleate në opozitë për zgjedhjet e 25 prillit. Burime nga PD, kanë konfirmuar se sot është arritur në parim marrëveshja me Partinë Agrare...

Firmosi i pari paktin me Bashën, Duka flet për ABC: Në Durrës te lista fituese

para një jave - ABC News

Kreu i PAA-së, Agron Duka është shprehur i kënaqur pas marrëveshjes me Lulzim Bashën për të qenë pjesë e koalicionit opozitar për zgjedhjet e 25 Prillit. Një kandidat i kësaj partie, që pritet që të jetë...

Marrëveshja e parë/ Agron Duka kandidon në Durrës në listat e PD

para një jave - Syri

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbyllur marrëveshjen e parë me partitë aleate në opozitë për zgjedhjet e 25 prillit. Burime nga PD, kanë konfirmuar se sot është arritur në parim marrëveshja me Partinë Agrare...

25 prilli/ Opozita nis lëvizjet, Basha nënshkruan me Agron Dukën, takon Mediun

para një jave - Mapo

Partia Demokratike ka nisur lëvizjet në kuadër të përgatitjeve për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Sot kryetari i PD, Lulzim Basha ka nënshkruar marrëveshjen e parë me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste,...

Hapi i parë, Basha firmos paktin me PAA-në, Duka futet te lista fituese në Durrës, LSI e vetme

para një jave - ABC News

Lulzim Basha hedh hapin e parë zyrtar për koalicionet. Kreu i Partisë Demokratike nënshkruan marrëveshjen e parë me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën. Gazetari i “ABC” Juxhin Mustafaraj...

Zgjedhjet e 25 prillit, Basha nënshkruan marrëveshjen e parë me aleatin e PAA, Dukën

para një jave - ABC News

Kreu i Partisë Demokratike, Basha nënshkruan marrëveshjen e parë me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën. Burimë për abcnews.al bëjne me dije se PAA do të ketë kandidatë pjesë të listave...

Basha mbyll marrëveshjen me Agron Dukën për kandidatët për deputet

para një jave - Vizion Plus

Kryetari i partise demokratike Lulzim Basha ka mbyllur sot marreveshjen me partine e drejtuar nga Agron Duka per te garuar me liste te perbashket kandidatesh ne zgjedhjet e 25 prillit. Ende nuk dihen detajet...

Agron Duka: Nuk do jem poshtë vendit të tretë

para një jave - Java News

Kreu i PAA Agron Duka arrin marrëveshjen me kreun e PD Lulzim Basha për të hyrë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare me një listë të përbashkët. Në një prononcim për gazetaren e Report Tv Danjela Maloku...

Duka arrin marrëveshjen me Bashën: Futet te lista fituese e PD-së në Durrës, LSI e vetme

para një jave - Java News

Lulzim Basha hedh hapin e parë zyrtar për koalicionet. Kreu i Partisë Demokratike nënshkruan marrëveshjen e parë me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën. Lideri demokrat ka pranuar që Duka...

Agron Duka mbyll negociatat me PD, siguron vendin e sigurt në listën e Durrësit

para një jave - Arbresh

Agron Duka është aleati i parë i Partisë Demokratike i cili mbyll negociatat për zgjedhjet e 25 Prillit me Lulzim Bashen. Në një intervistë për Top Channel pasi doli nga selia blu, kryetari i Partise Agrare...

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Lulzim Basha nënshkruan marrëveshjen e parë me PAA

para një jave - Dosja.al

13 Janar, 2021 16:15 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nënshkruar marrëveshje me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën. vijon… (A.k.dosja.al)

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Lulzim Basha nënshkruan marrëveshjen e parë me PAA, ‘kushti’ që i vendosi Agron Duka

para një jave - FaxWeb

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nënshkruar marrëveshje me aleatin e Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Dukën për zgjedhjet e 25 Prillit. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se Duka i ka kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK