Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Kallxo

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

Makthi nuk ka fund, OBSH-Viti i dytë i pandemisë do të jetë më i ashpër!

para 6 dite - Top Channel

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, duke marrë parasysh mënyrën si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë këtu dhe qarkullimin e varianteve...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë "më i ashpër"

para 6 dite - Syri.net Kosova

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

Makthi nuk ka fund, OBSH-Viti i dytë i pandemisë do të jetë më i ashpër!

para 6 dite - Bota Sot

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, duke marrë parasysh mënyrën si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë këtu dhe qarkullimin e varianteve...

OBSH: Sivjet pandemia mund të jetë më e rëndë se viti paraprak

para 6 dite - Koha.mk

Gjenevë, 13 janar – Viti i dytë nga pandemia e Kovid-19 mund të jetë më i vështirë nga viti paraprak, duke pasur shpejtësinë e përhapjes së koronavirusit, veçanërisht në hemisferën veriore ku qarkullon...

Masat e izolimit në Britani "kanë nisur të tregojnë rezultat"

para 6 dite - Evropa e Lirë

Kryeministri britanik, Boris Johnson ka thënë se masat e izolimit me qëllim të luftimit të koronavirusit “kanë nisur të tregojnë rezultat”, mirëpo nuk ka përjashtuar masa shtesë në Angli. Ai ka thënë se...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Koha.net

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

Paralajmërimi i OBSH: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - BalkanWeb

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja. Kështu...

OBSH: Viti 2021 mund të jetë më i ashpër se viti që lamë pas

para 6 dite - Albeu

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë më i ashpër sesa i pari. Nga mënyra sesi po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, Organizata Botërore e Shëndetësisë,...

Paralajmërimi i OBSH: Viti 2021 mund të jetë më i ashpër se viti që lamë pas

para 6 dite - NOA

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë më i ashpër sesa i pari. Nga mënyra sesi po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, Organizata Botërore e Shëndetësisë,...

OBSH: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga erjon dervishi Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë...

Makthi nuk ka fund, OBSH-Viti i dytë i pandemisë do të jetë më i ashpër!

para 6 dite - Flaka

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, duke marrë parasysh mënyrën si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë këtu dhe qarkullimin e varianteve...

OBSH: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Mapo

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

OBSH: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - ABC News

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë "më i ashpër"

para 6 dite - Zeri

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë "më i ashpër"

para 6 dite - RTK

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

OBSh-ja: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Indeks online

Viti i dytë i pandemisë së Coronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë "më i ashpër"

para 6 dite - Evropa e Lirë

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

OBSH: Ky vit i pandemisë mund të jetë më i vështirë se i kaluari

para 6 dite - RTK

Viti i dytë i pandemisë COVID-19 mund të jetë më i vështirë se i kaluari, duke pasur parasysh shpejtësinë e përhapjes së sëmundjes, veçanërisht në hemisferën veriore ku po qarkullon një lloj më ngjitës,...

OBSH: Ky vit i pandemisë mund të jetë më i vështirë se i kaluari

para 6 dite - Bota Sot

Viti i dytë i pandemisë COVID-19 mund të jetë më i vështirë se i kaluari, duke pasur parasysh shpejtësinë e përhapjes së sëmundjes, veçanërisht në hemisferën veriore ku po qarkullon një lloj më ngjitës,...

Paralajmërimi i OBSH: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Shenja

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja. Kështu...

Makthi nuk ka fund, OBSH-Viti i dytë i pandemisë do të jetë më i ashpër!

para 6 dite - Lexo

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, duke marrë parasysh mënyrën si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë këtu dhe qarkullimin e varianteve...

OBSH: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë më i vështirë

para 6 dite - Arbresh

Organizata Botërore e Shëndetit ka deklaruar se viti i dytë i pandemisë mund të jetë më i ashpër se i pari. Një deklaratë e tillë ka ardhur duke marrë parasysh se sa shpejt po përhapet ky virus, sidomos...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - KDPolitik

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Lajmi.net

“Viti i dytë i pandemisë mund të jetë edhe më i vështirë, teksa shohim dinamikën e përhapjes”, ka thënë Mike Ryan nga OBSH, gjatë një organizimi virtual në rrjetet sociale. Në përditësimin e fundit epidemiologjik,...

Mutacionet e reja të Covid, OBSH: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë më i keq se i pari

para 6 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 13 Janar, 2021 20:51 Viti i dytë i pandemisë Covid-19 mund të jetë më i vështirë se i pari, ndërsa koronavirusi i ri përhapet, veçanërisht në hemisferën veriore ku po qarkullojnë variante...

OBSH: Ky vit i pandemisë mund të jetë më i vështirë se i kaluari

para 6 dite - Lajmi.net

“Ne kemi hyrë në vitin e dytë të pandemisë, e cila mund të jetë më e ashpër kur shohim se sa shpejt po përhapet COVID-19”, tha përfaqësuesi i OBSH Mike Ryan, raporton Reuters. OBSH, në raportin e fundit,...

OBSH: Ky vit i pandemisë mund të jetë më i vështirë se i kaluari

para 6 dite - Infokusi

Viti i dytë i pandemisë COVID-19 mund të jetë më i vështirë se i kaluari, duke pasur parasysh shpejtësinë e përhapjes së sëmundjes, veçanërisht në hemisferën veriore ku po qarkullon një lloj më ngjitës,...

Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Periskopi

Viti i dytë i pandemisë së koronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

OBSH: Pothuajse pesë milionë të infektuar të rinj nga Covid-19 në botë javën e kaluar

para 7 dite - TV21

Numri i infeksioneve nga koronavirusi në botë u rrit javën e kaluar për pothuajse pesë milionë, që është numër rekord për një javë që nga fillimi i pandemisë, njoftoi sot Organizata Botërore e Shëndetësisë...

OBSh-ja: Viti i dytë i pandemisë mund të jetë “më i ashpër”

para 6 dite - Ekonomia Online

Viti i dytë i pandemisë së Coronavirusit mund të jetë më i ashpër sesa i pari, marrë parasysh si po përhapet ky virus, sidomos në hemisferën veriore, përfshirë qarkullimin e varianteve të reja, ka thënë...

OBSH: Pothuajse pesë milionë të infektuar të rinj nga Kovid-19 në botë javën e kaluar

para 7 dite - Koha.mk

Gjenevë, 13 janar – Numri i infeksioneve nga koronavirusi në botë u rrit javën e kaluar për pothuajse pesë milionë, që është numër rekord për një javë që nga fillimi i pandemisë, njoftoi sot Organizata...

OBSH: Ky vit i pandemisë mund të jetë më i vështirë se i kaluari

para 6 dite - KosovaPress

Viti i dytë i pandemisë COVID-19 mund të jetë më i vështirë se i kaluari, duke pasur parasysh shpejtësinë e përhapjes së sëmundjes, veçanërisht në hemisferën veriore ku po qarkullon një lloj më ngjitës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK