117 vjeçarja bën vaksinën

para 6 dite - Koha.mk

Në Greqi, vaksinën kundër koronavirusit e ka marrë edhe një 117-vjeçare. Sipas asaj që shkruajnë mediat në shtetin fqinj bëhet fjalë për një të moshuar që ka lindur në vitin 1903 në Lefkada. Ajo është...

117-vjeçarja bën vaksinën: Mezi pres që…

para 6 dite - Klan

117-vjeçarja bën vaksinën: Mezi pres që… Në Greqi, vaksinën kundër koronavirusit e ka marrë edhe një 117-vjeçare. Sipas asaj që shkruajnë mediat në shtetin fqinj bëhet fjalë për një të moshuar që ka lindur...

117-vjeçarja vaksinohet kundër COVID: Mezi pres të përqafoj sërish fëmijët e mi

para 6 dite - Mapo

Një 117-vjeçare në Greqi është vaksinuar kundër koronavirusit. Eleftheria e cila ka lindur në vitin 1903 në Lefkada është vetëm tre muaj më e re se gruaja më e vjetër në botë. Sipas mediave greke, ajo...

117-vjeçarja në Greqi vaksinohet kundër COVID: Mezi pres të përqafoj sërish fëmijët e mi

para 6 dite - ABC News

Një 117-vjeçare në Greqi është vaksinuar kundër koronavirusit. Eleftheria e cila ka lindur në vitin 1903 në Lefkada është vetëm tre muaj më e re se gruaja më e vjetër në botë. Sipas mediave greke, ajo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK