Apple dhe Google paditen se fshinë lojën Fortnite

para një muaji - Periskopi

Kompania e video-lojërave, Epic Games, ka filluar veprimet ligjore ndaj Apple dhe Googles. Këto veprime i ka marrë pasi dy kompanitë kanë fshirë lojën Fortnite nga aplikacioni për smartphone. Epic Games...

Apple dhe Google paditen se fshinë lojën Fortnite

para një muaji - Lajmi.net

Epic Games pretendon se rregullat e dy gjigandëve teknologjikë janë në kundërshtim me ligjet e konkurrencën në Mbretërinë e Bashkuar. Në anën tjetër, Apple dhe Google thonë se Epic Games ka thyer termat...

Paditen Apple dhe Google për fshirje të video-lojës Fortnite

para një muaji - Bota Sot

Kompania e video-lojërave, Epic Games, ka filluar veprimet ligjore ndaj Apple dhe Googles. Këto veprime i ka marrë pasi dy kompanitë kanë fshirë lojën Fortnite nga aplikacioni për smartphone. Epic Games...

Paditen Apple dhe Google për fshirje të video-lojës Fortnite

para një muaji - Koha.net

Kompania e video-lojërave, Epic Games, ka filluar veprimet ligjore ndaj Apple dhe Googles. Këto veprime i ka marrë pasi dy kompanitë kanë fshirë lojën Fortnite nga aplikacioni për smartphone. Epic Games...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK