TikTok prezanton ndryshime të mëdha për përdorues nën moshën 18 vjeç

para një muaji - Kallxo

Për përdoruesit e TikTok nën moshën 16 vjeç, llogaritë e tyre automatikisht do të vendosen në private në të ardhmen. Kjo është një prej masave të ndërmarrura së fundmi nga aplikacioni TikTok me qëllim...

“TikTok”-u vendos rregulla të reja, limite për fëmijët dhe të rinjtë

para një muaji - Zeri

Platforma e “ TikTok” ka aplikuar disa ndryshime, duke vendosur disa rregulla të reja për ta bërë këtë rrjet social sa më të sigurt për fëmijët dhe të rinjtë. Kjo ka ardhur pasi autoritetet e Shteteve...

TikTok bën ndryshime për profilet e personave nën 16 vjeç

para një muaji - Zeri

Përdoruesit e TikTok që janë nën moshën 16-vjeçare, do të kalojnë automatikisht në statusin private pas ndryshimit të politikave të këtij rrjeti social. Aplikacioni kinez thotë se këto ndryshime bëhen...

Tik Tok ndryshon rregullat dhe merr nën mbrojtje adoleshentët

para një muaji - Syri.net Kosova

Profili në Tik Tok i çdo përdoruesi nën 16 vjeç do të kalojë automatikisht në profil privat, edhe nëse vit i riu e ka lënë publik. Përdoruesit e tjerë do e kenë të ndaluar të shkarkojnë video nga profilet...

TikTok forcon rregullat, ja çfarë do të bëjë me llogaritë në pronësi të përdoruesve nën 16 vjeç

para një muaji - Syri.net Kosova

Aplikacioni i njohur për postimin e videos TikTok njoftoi "mbylljen" automatike të të gjitha llogarive që u përkasin të miturve nën 16 vjeç . Qëllimi është të mbrojë përdoruesit e vegjël nga kërcënimet...

TikTok bën ndryshime për profilet e personave nën 16 vjeç

para një muaji - Bota Sot

Përdoruesit e TikTok që janë nën moshën 16-vjeçare, do të kalojnë automatikisht në statusin private pas ndryshimit të politikave të këtij rrjeti social. Aplikacioni kinez thotë se këto ndryshime bëhen...

TikTok bën ndryshime për profilet e personave nën 16 vjeç

para një muaji - Indeks online

Përdoruesit e TikTok që janë nën moshën 16-vjeçare, do të kalojnë automatikisht në statusin private pas ndryshimit të politikave të këtij rrjeti social. Aplikacioni kinez thotë se këto ndryshime bëhen...

TikTok bën ndryshime për profilet e 16-vjeçarëve

para një muaji - Klan

TikTok bën ndryshime për profilet e 16-vjeçarëve Përdoruesit e TikTok që janë nën moshën 16-vjeçare, do të kalojnë automatikisht në statusin private pas ndryshimit të politikave të këtij rrjeti social....

Ndryshojnë rregullat e TikTok – Masa të forta për përdoruesit nën 16 vjeç

para një muaji - Lajmi.net

Të gjithë profilet e përdoruesve të TikTok që janë nën moshën 16-vjeçare, do të kalojnë automatikisht në statusin private pas ndryshimit të politikave të këtij rrjeti social. Përdoruesit e tjerë do e kenë...

TikTok bën ndryshime për profilet e personave nën 16 vjeç

para një muaji - Zyrtare

Përdoruesit e TikTok që janë nën moshën 16-vjeçare, do të kalojnë automatikisht në statusin private pas ndryshimit të politikave të këtij rrjeti social. Aplikacioni kinez thotë se këto ndryshime bëhen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK