Ngjarjet që pasuan në vitin 2020, tani edhe në lojë kompjuterike

para një muaji - Telegrafi

Viti 2020 si duket ka shërbyer edhe në kreativitetin e krijuesve të lojërave kompjuterike. Kjo pasi tani ngjarjet që pasuan vitin 2020 po reflektojnë edhe në formë dixhitale, si formë argëtimi. Loja “2020...

Ngjarjet që pasuan në vitin 2020, tani edhe në lojë kompjuterike

para një muaji - Zeri

Viti 2020 si duket ka shërbyer edhe në kreativitetin e krijuesve të lojërave kompjuterike. Kjo pasi tani ngjarjet që pasuan vitin 2020 po reflektojnë edhe në formë dixhitale, si formë argëtimi. Mes mushkërive...

Regjistri Qendror: Numri i firmave të mbyllura dhe të sapokrijuara në vitin 2020 është në suaza të mesatares

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Shkup, 14 janar – Zhurnal.mk – Lidhur me deklaratën e djeshme të kryetarit të Odës së Maqedonisë-Veriperëndimore se mbi 4000 kompani janë mbyllur në gjashtë muajt e parë të vitit 2020, sot...

Ngjarjet që pasuan në vitin 2020, tani edhe në lojë kompjuterike

para një muaji - Bota Sot

Viti 2020 si duket ka shërbyer edhe në kreativitetin e krijuesve të lojërave kompjuterike. Kjo pasi tani ngjarjet që pasuan vitin 2020 po reflektojnë edhe në formë dixhitale, si formë argëtimi. Loja “2020...

Ngjarjet që pasuan në vitin 2020, tani edhe në lojë kompjuterike

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Viti 2020 si duket ka shërbyer edhe në kreativitetin e krijuesve të lojërave kompjuterike. Kjo pasi tani ngjarjet që pasuan vitin 2020 po reflektojnë edhe në formë dixhitale, si formë argëtimi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK