Një iPhone i ri për ata që kanë pak para

para një muaji - Koha.mk

Apple mund të hedhë së shpejti në treg një iPhone të lirë dhe të vogël të ndërtuar posaçërisht për fansat me buxhet të ulët. Versioni i këtij viti i iPhone SE mund të dalë pas disa muajsh sipas disa burimeve...

Një iPhone i ri me çmim të lirë?

para një muaji - Klan

Një iPhone i ri me çmim të lirë? Apple mund të nxjerrë në shitje së shpejti një tjetër iPhone që do të kushtojë më lirë se modelet e tjera të prezantuara disa muaj më parë. Sipas blogut japonez “MacOtakara”,...

Një iPhone i ri për ata që kanë pak para

para një muaji - Klan

Një iPhone i ri për ata që kanë pak para Apple mund të hedhë së shpejti në treg një iPhone të lirë dhe të vogël të ndërtuar posaçërisht për fansat me buxhet të ulët. Versioni i këtij viti i iPhone SE mund...

Apple me iPhone për ata që nuk kanë shumë para

para një muaji - Lajmi.net

Versioni i këtij viti i iPhone SE mund të dalë pas disa muajsh sipas disa burimeve për mediat britanike. Modelet më të shitura të iPhone-t janë të mëdha dhe më të shtrenjta e kushtojnë deri në 1500 Dollarë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK