I mori miliona përdorues WhatsApp, Signal pëson vështirësi teknike, kompania nis punimet për rimëkëmbjen e tij

para një muaji - Dosja.al

Signal 17 Janar, 2021 8:13 SHBA – Aplikacioni Signal ka marrë një vëmendje të madhe nga përdoruesit në të gjithë vendin pasi rivali i saj Whatsapp, ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Një numër i...

I mori miliona përdorues WhatsApp, Signal pëson vështirësi teknike

para një muaji - TV21

Platforma e mesazheve, Signal, ka përjetuar vështirësi teknike ndërsa po punon për të sistemuar miliona përdorues të rinj. Disa përdorues, raportuan se mesazhet nuk shkonin në destinacion, si në aplikacionet...

I mori miliona përdorues WhatsApp, Signal pëson vështirësi teknike

para një muaji - Top Channel

Platforma e mesazheve, Signal, ka përjetuar vështirësi teknike ndërsa po punon për të sistemuar miliona përdorues të rinj. Disa përdorues, raportuan se mesazhet nuk shkonin në destinacion, si në aplikacionet...

Bie nga sistemi platforma e mesazheve “Signal”

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Platforma e mesazheve Signal ka thënë se po përjeton “probleme teknike” derisa po mundohet të akomodojë brenda saj miliona përdorues të rinj. Disa përdorues kanë raportuar se kanë pasur probleme...

Ndryshimet e privatësisë së Whatsapp kthejnë aplikacionin Signal në më të shkarkuarin në botë

para një muaji - Bota Sot

Pas njoftimit të WhatsApp, një ndër aplikacioneve më të përdorura në botë për të shkëmbyer mesazhe, se do të ndryshonte politikat e privatësisë, shumë përdorues u drejtuan nga aplikacione të tjera komunikimi...

Bie aplikacioni i mesazheve Signal, shkak rritja e numrit të përdoruesve pasi braktisën WhatsApp

para një muaji - Lexo

Aplikacioni i mesazheve, Signal ka raportuar probleme teknike të premten pasi njohu fluks të madh të përdoruesve, të cilët janë shtuar në këtë platformë kohët e fundit pas ndryshimit të rregullave të privatësisë...

Bie aplikacioni i mesazheve Signal, shkak rritja e numrit të përdoruesve pasi braktisën WhatsApp

para një muaji - Gazeta Tema

Aplikacioni i mesazheve, Signal ka raportuar probleme teknike të premten pasi njohu fluks të madh të përdoruesve, të cilët janë shtuar në këtë platformë kohët e fundit pas ndryshimit të rregullave të privatësisë...

Bie aplikacioni i mesazheve Signal, shkak rritja e numrit të përdoruesve pasi braktisën WhatsApp

para një muaji - Klan

Bie aplikacioni i mesazheve Signal, shkak rritja e numrit të përdoruesve pasi braktisën WhatsApp Aplikacioni i mesazheve, Signal ka raportuar probleme teknike të premten pasi njohu fluks të madh të përdoruesve,...

Bie nga sistemi platforma e mesazheve “Signal”

para një muaji - RTK

Platforma e mesazheve Signal ka thënë se po përjeton “probleme teknike” derisa po mundohet të akomodojë brenda saj miliona përdorues të rinj. Disa përdorues kanë raportuar se kanë pasur probleme të dërgojnë...

Bie nga sistemi platforma e mesazheve “Signal”

para një muaji - Koha.net

Platforma e mesazheve Signal ka thënë se po përjeton “probleme teknike” derisa po mundohet të akomodojë brenda saj miliona përdorues të rinj. Disa përdorues kanë raportuar se kanë pasur probleme të dërgojnë...

Bie nga sistemi platforma e mesazhe “Signal”

para një muaji - Koha.net

Platforma e mesazheve Signal ka thënë se po përjeton “probleme teknike” derisa po mundohet të akomodojë brenda saj miliona përdorues të rinj. Disa përdorues kanë raportuar se kanë pasur probleme të dërgojnë...

Bie nga sistemi platforma e mesazheve “Signal”

para një muaji - Ekonomia Online

Platforma e mesazheve Signal ka thënë se po përjeton “probleme teknike” derisa po mundohet të akomodojë brenda saj miliona përdorues të rinj. Disa përdorues kanë raportuar se kanë pasur probleme të dërgojnë...

Bie Signal pas rritjes së ndjeshme të numrit të përdoruesve

para një muaji - Bota Sot

Nëse keni probleme me dërgimin e mesazheve nga aplikacioni i komunikimit të sigurte Signal, me siguri është për shkak të problemeve teknike që kompania thotë se po prekin aplikacionin ditën e Premte. Signal...

Bie aplikacioni pas rritjes së ndjeshme të numrit të përdoruesve

para një muaji - Portalb

Nëse keni probleme me dërgimin e mesazheve nga aplikacioni i komunikimit të sigurt Signal , me siguri është për shkak të problemeve teknike që kompania thotë se po prekin aplikacionin ditën e premte, transmeton...

Elon Musk bllokon ‘Signal’, aplikacioni njofton: Nuk punon për shkak të problemeve teknike!

para një muaji - Dosja.al

Elon Musk 15 Janar, 2021 20:18 SHBA – Aplikacioni i mesazheve ‘Signal’ është bllokuar në të gjithë botën për shkak të disa problemeve teknike. Shumë përdorues kanë raportuar problemin, ndërsa kompania...

Pesë gjërat që duhet të dini përpara se të shkarkoni Signal dhe të lini WhatsApp

para një muaji - Bota Sot

Me rregulloret e reja të privatësisë të imponuara nga WhatsApp, shumë po i drejtohen aplikacionit Signal. Signal është aplikacioni i mesazheve të çastit për të cilin të gjithë flasin pas bumit të shkarkimeve...

5 gjërat që duhet të dini përpara se të shkarkoni Signal dhe të lini WhatsApp

para një muaji - Gazeta Tema

Me rregulloret e reja të privatësisë të imponuara nga WhatsApp, shumë po i drejtohen aplikacionit Signal. Signal është aplikacioni i mesazheve të çastit për të cilin të gjithë flasin pas bumit të shkarkimeve...

Pse Elon Musk dëshiron që ju të përdorni Signal dhe jo Facebook – dhe si funksionon ai?

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Çfarë është aplikacioni Signal, dhe si i mban mesazhet private? Manjati Elon Musk shkroi në Twitter javën e kaluar, ku kritikoi Facebook për azhurnimet më të fundit të politikës së privatësisë...

Koha që t’i japim lamtumirën WhatsApp-it? Njihuni me aplikacionin që pritet ta zëvendësojë

para një muaji - Arbresh

Përdorni Signal’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Musk në datën 7 janar shkaktoi shumë reagime. Pas tij të njëjtin mesazh e shpërndau edhe Edward Snowden....

Lamtumirë WhatsApp? Njihuni me aplikacionin që pritet ta zëvendësojë

para një muaji - Albeu

‘Përdorni Signal ’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Mask në datën 7 janar shkaktoi shumë reagime. Pas tij të njëjtin mesazh e shpërndau edhe Edward...

Aplikacioni që pritet ta zëvendësojë WhatsAppin

para një muaji - Arbresh

‘Përdorni Signal’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Mask në datën 7 janar shkaktoi shumë reagime. Pas tij të njëjtin mesazh e shpërndau edhe Edward...

Përdorni “Signal”, jo “Whatsapp/ Thirrja e miliarderit Elon Musk, mbështetet edhe nga Eduard Snowden

para një muaji - Top Channel

‘Përdorni Signal’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Mask në datën 7 janar shkaktoi shumë reagime. Pas tij të njëjtin mesazh e shpërndau edhe Edward...

Përdoruesit e WhatsApp largohen në masë drejt platformave rivale

para një muaji - Bota Sot

Platformat e komunikimit Signal dhe Telegram vijojnë të rriten në numër përdoruesish pasi një ndryshim i politikave të përdorimit të WhatsApp shkatoi irritim të madh. WhatsApp ju tha 2 miliardë përdoruesve...

Elon Musk ngre alarmin: Mos përdoni më Whatsapp, po ju vjedh të dhënat

para një muaji - Mapo

Politika e re WhatsApp ka shkaktuar një valë të madhe shkarkimesh të aplikacionit SIGNAL ditët e fundit. Aplikacioni i mesazheve të menjëhershme ka filluar të zbatojë ndryshimet e tij në të gjithë botën,...

Elon Musk ngre alarmin: Mos përdoni më Whatsapp, po ju vjedh të dhënat

para një muaji - BalkanWeb

Politika e re WhatsApp ka shkaktuar një valë të madhe shkarkimesh të aplikacionit SIGNAL ditët e fundit. Aplikacioni i mesazheve të menjëhershme ka filluar të zbatojë ndryshimet e tij në të gjithë botën,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK