Facebook largon opsionin Like nga faqet

para një muaji - Lexo

Rrjeti social Facebook heq opsionin “Like” nga faqet publike të ridizajnuara, të përdorura nga artistë, figura publike apo marka që reklamojnë. Lajmin e ka bërë të ditur së fundmi vetë kompania e mediave...

Facebook largon opsionin Like nga faqet

para një muaji - Infokusi

Rrjeti social Facebook heq opsionin “Like” nga faqet publike të ridizajnuara, të përdorura nga artistë, figura publike apo marka që reklamojnë. Lajmin e ka bërë të ditur së fundmi vetë kompania e mediave...

Facebook largon opsionin Like nga faqet

para një muaji - Tetova Sot

Rrjeti social Facebook heq opsionin “Like” nga faqet publike të ridizajnuara, të përdorura nga artistë, figura publike apo marka që reklamojnë. Lajmin e ka bërë të ditur së fundmi vetë kompania e mediave...

Facebook largon opsionin Like nga faqet

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Rrjeti social Facebook heq opsionin “Like” nga faqet publike të ridizajnuara, të përdorura nga artistë, figura publike apo marka që reklamojnë. Lajmin e ka bërë të ditur së fundmi vetë kompania...

Facebook largon opsionin Like nga faqet

para një muaji - Lajmi.net

Lajmin e ka bërë të ditur së fundmi vetë kompania e mediave sociale. “Faqet e Facebook do të tregojnë vetëm opsionin e ndjekjes (Follow) dhe do të kenë një News Feed të dedikuar ku përdoruesit mund të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK